Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали се сещаш, че нова е написано явно от фен на Преслава, иронично? И да, Моро му е хита на годината, да не би да е забравената "Виновна" на Ема с тия купени гледания.. :mf_surrender:

В дългосрочен план "Виновна" е по-големия хит. Много ти се иска да изкараш Емануела някаква треторазрядница, но фактите сочат друго, а те са, че вади хит след хит след хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

2017 беше на Преслава, Емануела и донякъде Джена. Трябваше есенната и песен да е от Ганев, не от изчерпания Македонец. :mf_surrender:

Пак бутаме Преслава за цялата 2017, нищо че преди есента беше на командно дишане. Страшно нагли сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак бутаме Преслава за цялата 2017, нищо че преди есента беше на командно дишане. Страшно нагли сте.

Тя пусна най-силната премиера в ПОП ФОЛКА, не за годината , разби рекорда на Азис и заедно с него са единствените попфолк изпълнители, попадали в Worldwide класацията на Popnable.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пусна най-силната премиера в ПОП ФОЛКА, не за годината , разби рекорда на Азис и заедно с него са единствените попфолк изпълнители, попадали в Worldwide класацията на Popnable.

С песен, излязла на първи ноември. Една птичка лястовичка не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер свестен човек, който е запазил ценностите и детското в себе си, както и любовта към малките неща.

Една от малкото, които не се продадоха на дърти чичаци. Жалко, че много хора няма да я разберат правилно и жалко, че един по един всички сензитивни хора с поне малко мозък в главата започнаха да търсят спасение от бг действителността в чужбина. Ваня Червенкова също е размазала с интервю в На кафе. Райна има спешна нужда от свестен мъж, иначе само ще страда и ще бяга навън, за да запълни тая липса, както и с домашните любимци. Разбирам я защо реве за кучето, то със сигурност я е обичало повече от Кокаин.

Уникална е Райна и на мен ми харесва , като човек, разбирания,енергия, въобще личи и, че доста се израстнала през годините. Няма как човек, който толкова пътува да не израстне. Учи езици, интересува се от различни култури, танцува мега добре и се развива. Евала. Напоследък и се получава и в кариерата и много се радвам за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само това, че преживява толкова тежко загубата на кучето я прави много голям човек и душа! Много тъжен беше този момент от интервюто. Който има и обича животните знае какво е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че нова е написано явно от фен на Преслава, иронично? И да, Моро му е хита на годината, да не би да е забравената "Виновна" на Ема с тия купени гледания.. :mf_surrender:

Само феновете на Преслава са ви виновни :1000 (29):

Като говорим за купени гледания защо Хаваната има по-малко от втория дует с Фики , след като тя беше много по-голям хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина интервюто на Райна беше топ! Да не говорим, че без да е участвала скоро в някакъв формат или нещо подобно за един ден има 30 хиляди гледания - супер е!

 

Пуснете хита и се пренесете в Хавай!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само феновете на Преслава са ви виновни :1000 (29):

Като говорим за купени гледания защо Хаваната има по-малко от втория дует с Фики , след като тя беше много по-голям хит?

Защото просто има купени? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер свестен човек, който е запазил ценностите и детското в себе си, както и любовта към малките неща.

Една от малкото, които не се продадоха на дърти чичаци. Жалко, че много хора няма да я разберат правилно и жалко, че един по един всички сензитивни хора с поне малко мозък в главата започнаха да търсят спасение от бг действителността в чужбина. Ваня Червенкова също е размазала с интервю в На кафе. Райна има спешна нужда от свестен мъж, иначе само ще страда и ще бяга навън, за да запълни тая липса, както и с домашните любимци. Разбирам я защо реве за кучето, то със сигурност я е обичало повече от Кокаин.

 

Когато си красива и добре осигурена 36 годишна певица и не можеш да си намериш свестен мъж 20 години, значи имаш голям проблем.

 

Личното ми мнение е, че Райна е ужасно тежък и лигав характер и всички тези пътувания, танци, книги и т.н. са само допълващи собственото чувство на "толкова съм хай, че никой не ме заслужава".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си красива и добре осигурена 36 годишна певица и не можеш да си намериш свестен мъж 20 години, значи имаш голям проблем.

 

Личното ми мнение е, че Райна е ужасно тежък и лигав характер и всички тези пътувания, танци, книги и т.н. са само допълващи собственото чувство на "толкова съм хай, че никой не ме заслужава".

 

Изключително грешна представа имаш за Райна. В днешната действителност, да си намериш свестен е почти невъзможно. Примери много за такива, които уж са със свестни. В обществото е проблема, в бездуховността и меркантилността. Това и тежи на Райна, но всичко с времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си красива и добре осигурена 36 годишна певица и не можеш да си намериш свестен мъж 20 години, значи имаш голям проблем.

 

Личното ми мнение е, че Райна е ужасно тежък и лигав характер и всички тези пътувания, танци, книги и т.н. са само допълващи собственото чувство на "толкова съм хай, че никой не ме заслужава".

Мда, проблемът е в масовата деградация, не в Райна. До къде стигнахме... да се критикуват пътуванията и духовното обогатяване... Жената не си губи времето. Работи си, учи езици, пътува, запознава се с нови хора... Някои хора имат нужда да пътуват, да търсят себе си. Други като Константин имат нужда да запиват всяка вечер някъде и това им стига. Всеки с амбициите си.

Райна не е грандоманка и материалистка като повече си колежки, които не могат да разделят на две бали сеното, обаче са лакоми за пари и тщеславни. Никога не е парадирала с неоправдано високо самочувствие. Личните ми впечатления пък на мен са, без да съм й някакъв почитател, че се държи много човешки - бил съм на участие, и че притежава устои, които са на изчезване. Визирам семейни такива, любов към родината, животните, има и морал като жена. Щото всеки мъж се кефи на к*рви, обаче не си ги иска в къщата, нали? Но обикновено така става. И ако Райна си има някакви светоусещания, които нямат допирна точка с повечето мъже, съвсем нормално е за тях да я смятат за инфантилна. Тана е по-лесно. Тя действително на моменти проявява македонския си инат, но просто още не е попаднала на човека, който да й го пречупи. Такава й е съдбата до момента, тук виновни няма. Те тия всичките с дългогодишните уж връзки са най-хубавите като характер... :mf_surrender: Изневери, интереси и чудесии. Хайде холън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам никой не коментира надмощието на чалгата над попа в началото на годината...

В момента:

Trending:

#1 Райна - Зле те чувам

#5 Емилия Микс

#7 Сашо Роман и Тони Стораро - Да съм с нея

#10 Галена - Без теб да свикна (фейк сингъл ама е там :1000 (29): )

---

#4 Павел и Венци Венц feat. Magi - Кифли, батки, кеш

 

И на 2 място рап песен Kiuchek Time, в която се пее, че рапа е новата чалга. :1000 (29):

 

Още:

Излезли в един ден:

Павел и Венци Венц feat. Magi - Кифли, батки, кеш - 76κ гледания

Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 288k гледания

 

В Popnable ТОП 10:

8 чалги и 2 поп песни

 

Явно пак ще чакаме Криско и Гери-Никол и ще си припомняме силните първи седмици на Тита, за да изтъкваме как попа е смазал чалгата... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да имаш морални устои и да си начетен, пътуващ и т.н., без да се държиш като примадона, на която всички са ѝ под нивото. Това е проблемът при Райна. Не коментирам интервюто при Гала, а цялостното ѝ поведение в последните 10+ години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Целия форум ви се смее и се наслаждава на падението на Галена. Само 5те и фена си знаете вашето. Моро му сезонното хитче не се слуша от юни 2017 още. Какъв хит ви гони. Нещата при Галош се сриват яко

 

А кой е хитът на годината? "Не се изтриваш", която мина грандиoзно вяло в сравнение с "Моро му" на концерта и не можа да си оправдае мегаломанските гледания? Или пък "Виновна", която също не можеше да се сравни с приема на Галена?

 

Винаги най-покзателното мерило за това кои песни са спечелили любовта на публиката са били концертите - "Моро му" ги смачка всички песни на рождения ден - факт! И на мен песента ми писна още два месеца, след като излезе, но фактите са си факти и пред истината само глупаците си затварят очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...