Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Теда не и трябва измислени награди,класации !!!!!!!!!! ТОЧНО ТАЗИ ГОДИНА ЯНИЦА НЕ ЗАСЛУЖАВА НИЩО

Моето парти е в Дубай, а вашите е в хола !!

 

Имам всичко онова, дето у вас го няма!

 

Неудобната за вас вече е ЛИДЕРКА.

 

Писна ми на всички к***и да съм интереса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:roll1: :roll1:

 

За сметка на това кратерите са й големи колкото Великият Каньон в Америка. Компенсира момичето.

Не думай

Къде е великият прием на Боса след като го гласяхте за хит на лятото?Къде са му 9-те милиона?

Джена и Преслава със "забравения си дует" го отвяха , а приемът на "Не се изтриваш" не е никак вял.Това,че Преслава подаде на публиката 1 път е нейна грешка,но пък въпреки това си я изпълни перфектно на живо.А други от години правят едно и също-пеят две думи и остават на публиката да им изпее песента,защото сами не могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не думай

Къде е великият прием на Боса след като го гласяхте за хит на лятото?Къде са му 9-те милиона?

Джена и Преслава със "забравения си дует" го отвяха , а приемът на "Не се изтриваш" не е никак вял.Това,че Преслава подаде на публиката 1 път е нейна грешка,но пък въпреки това си я изпълни перфектно на живо.А други от години правят едно и също-пеят две думи и остават на публиката да им изпее песента,защото сами не могат.

МОРО МОУ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не думай

Къде е великият прием на Боса след като го гласяхте за хит на лятото?Къде са му 9-те милиона?

Джена и Преслава със "забравения си дует" го отвяха , а приемът на "Не се изтриваш" не е никак вял.Това,че Преслава подаде на публиката 1 път е нейна грешка,но пък въпреки това си я изпълни перфектно на живо.А други от години правят едно и също-пеят две думи и остават на публиката да им изпее песента,защото сами не могат.

В гащите ми е. Искаш ли да видиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не думай

Къде е великият прием на Боса след като го гласяхте за хит на лятото?Къде са му 9-те милиона?

Джена и Преслава със "забравения си дует" го отвяха , а приемът на "Не се изтриваш" не е никак вял.Това,че Преслава подаде на публиката 1 път е нейна грешка,но пък въпреки това си я изпълни перфектно на живо.А други от години правят едно и също-пеят две думи и остават на публиката да им изпее песента,защото сами не могат.

 

Преслава подаде само един път на публиката, защото хората просто не знаеха текста. Знаеха най-вече "В скъпата кола намери ли място...". Мислиш ли, че ако беше иначе нямаше да се разцепи да им дава те да пеят? Нима не го е правила на сума ти предни концерти. Много си глуповата, Гавраило, ако си мислиш, че ще ти се вържем на изсмуканите от пръстите морафети.

 

Много ясно, че Галена ще дава на публиката да й пеят песните - тя има най-големите хитове в последните години, хората ги знаят наизуст - това е най-големият показател за успеха на даден изпълнител.

 

Отивай да си скубеш косите сега, и без това не остана много от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава подаде само един път на публиката, защото хората просто не знаеха текста. Знаеха най-вече "В скъпата кола намери ли място...". Мислиш ли, че ако беше иначе нямаше да се разцепи да им дава те да пеят? Нима не го е правила на сума ти предни концерти. Много си глуповата, Гавраило, ако си мислиш, че ще ти се вържем на изсмуканите от пръстите морафети.

 

Много ясно, че Галена ще дава на публиката да й пеят песните - тя има най-големите хитове в последните години, хората ги знаят наизуст - това е най-големият показател за успеха на даден изпълнител.

 

Отивай да си скубеш косите сега, и без това не остана много от тях.

 

Пак отговаряш на това , което ти изнася,Кондьо. Питах за приема на прехваления Бос.

Много ясно , че Галена ще дава публиката да пее на песните,които не пее на плейбек на концерт,като се има в предвид,че концерти се правят вече само 1 път в годината просто защото не може да ги изпее.

Дори Яница , която толкова хулиш си изпя песните на живо , а тази с "големите хитове" не , смятай. :girl_witch:

За косите ми не се хаби,никой не те пита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази класация е поредното доказателство , че Емануела детронира Галош. Тези дни не са от най щастливите за фенчетата и

Разликата им е само 400 хиляди гледания и 11 хиляди лайка в повече за Moro mou. А към настоящето Moro mou прави и повече гледания от Виновна. Скоро някой пусна статистика на гледанията им към момента. Егати размазването! :1000 (29):

Няма да мине номерът с "Една лъжа, повтарена 100 пъти, става истина". Та така и с уж слабата година на Галена, през която е втората най-гледаната попфолк певица в youtube и тази година ( при това с 1 балада, 1 тв версия и песен на 3 седмици). Егати слабата година! :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак отговаряш на това , което ти изнася,Кондьо. Питах за приема на прехваления Бос.

Много ясно , че Галена ще дава публиката да пее на песните,които не пее на плейбек на концерт,като се има в предвид,че концерти се правят вече само 1 път в годината просто защото не може да ги изпее.

Дори Яница , която толкова хулиш си изпя песните на живо , а тази с "големите хитове" не , смятай. :girl_witch:

За косите ми не се хаби,никой не те пита.

Галена пее на живо на участия, не само по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" ще ги мине и двете. Тогава ще ви боли още повече. :Vishenka_05:

 

А и има лайковете на Моро му. Край, хита на годината!!! И това само за два месеца!!! :D

Есенните песни винаги правят повече гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му я пускат по всички дискотеки и дори диджеите нарочно намалят песента, за да се чува как с глас я пеят цялата дискотека, за участията й да не говорим. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му я пускат по всички дискотеки и дори диджеите нарочно намалят песента, за да се чува как с глас я пеят цялата дискотека, за участията й да не говорим. :1000 (19):

От сто кладенеца вода вадите и пак не може да затвърдите че тая песен има няква тежест.

Как до преди два-три месеца никой не говореше за Моро му, но понеже тая последната флопна яко - сменихте на бързо плочата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сто кладенеца вода вадите и пак не може да затвърдите че тая песен има няква тежест.

Как до преди два-три месеца никой не говореше за Моро му, но понеже тая последната флопна яко - сменихте на бързо плочата.

Пхахаха, какви ми ги говориш, това си стана суперхит и ще е поредната песен с над 10 млн. :whistling:

 

Дай боже на всеки флоп с над 4 милиона за месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахаха, какви ми ги говориш, това си стана суперхит и ще е поредната песен с над 10 млн. :whistling:

 

Дай боже на всеки флоп с над 4 милиона за месец.

Това е супер хит за тая зима. Галена пак не е първа. Тая жена е урочасана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сто кладенеца вода вадите и пак не може да затвърдите че тая песен има няква тежест.

Как до преди два-три месеца никой не говореше за Моро му, но понеже тая последната флопна яко - сменихте на бързо плочата.

На мен пък си ми харесват и двете песни и не виждам защо трябва да се сравняват. Безмислено надскачане.

Моро му е по различен проект и за мен е на доста високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пее на живо на участия, не само по концерти.

Надвикване над плейбека от време на време не се води точно живо пеене.

За мен живото пеене означава да си изпееш песента от-до на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък си ми харесват и двете песни и не виждам защо трябва да се сравняват. Безмислено надскачане.

Моро му е по различен проект и за мен е на доста високо ниво.

Ти представяш ли си Преслава да използва бременността си за пиар? Ще я линчуват.

 

Това че не е първа, не означава, че е флопнала. ;)

Като няма конкуренция, нормално да се забележи.И то дори не е хит. Коя от топа освен нея, Теди и Яница са пускали песни? Ей сега Емануела ще ги забие пак и Галка трябва нови удари под масата да измисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...