Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Много започна да ме кефи тази песен. Лъха на модерно, има нещо много интересно в звученето - едни такива електронни елементи, едва доловими, които са топ. Отделно обработката на гласове, и клипът също е много яко направен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Много започна да ме кефи тази песен. Лъха на модерно, има нещо много интересно в звученето - едни такива електронни елементи, едва доловими, които са топ. Отделно обработката на гласове, и клипът също е много яко направен.

На тях дуетите определено им се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо човек да е себе си.Никой не е казал ,че цял живот трябва за това да се говори,но прави лошо впечатление когато човек е тръгнал от дъното,буквално и е стигнал до тук-евала,но наистина по интервюта и разни светски събития изглежда надменна,парадира нонстоп с парите си и също така доста злобни изказвания е имала през годините.Не се ли сещаш на промоцията на Издислав,когато с Фики пяха златния хит "Кой" и след това как се изказа "Радвам се , че ти бях първата..в дуетите" и това след като бяха изпълнили "С тебе или с никой" с Преслава,след това и изказването с класациите,точно пък когато смъртната й конкурентка е на върха на такава.Говорът и по интервюта освен , че в повечето случаи е доста бавен и несвързан, но е доста надменен, а по участия има много клипове как се държи отпуснато с феновете си и колко нелепи изцепки е имала.Все едно се прави на класна дама,а всъщност си е дива купондйика,да не кажа селянка.

Опаковката лъскава,а вътрешността..

 

Селяндурското в нея си личи ,че във всяко интервю се опитва да омаловажи Преслава и това са точните примери които ти даде , нека да видят простите Галенови, че Галя от Смядово не е китка за мирисане, а е една долна пача която бавно и стремглаво се насочва към дъното където и е мястото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селяндурското в нея си личи ,че във всяко интервю се опитва да омаловажи Преслава и това са точните примери които ти даде , нека да видят простите Галенови, че Галя от Смядово не е китка за мирисане, а е една долна пача която бавно и стремглаво се насочва към дъното където и е мястото!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая за класацията на сигнал. Там вече гласуват сигурно не повече от 50 човека.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папараците са опасни, не я оставят на мира и все едни и същи кадри снимат с нея. :1000 (29): Но от интервюто тя звучи доста ведра и позитивна, радвам се за тях с Благой.

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/vid...-desislava.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие луди ли сте? Пуснете си "Моро му" и "Не се изтриваш" от концерта и замълчете завинаги. Какви увеличени аплодисменти, какви глупости ми приказвате. На Галена цялата зала изригва, докато на "Не се изтриваш" е мега вяло, имайки предвид рекордите, които счупи в youtube. Изобщо не вярвам на някакви коментари от деня на концерта в темата тук в Рамания, там всеки може да си напише, каквото иска. Вярвам на ушите и очите си.

 

Да не говорим, че и хора, които присъстваха на рождения ден, потвърдиха същото.

 

Много ги боли Пресови, че масовата публика се кефи повече на песента на Галена, дето е на близо година, отколкото на "Не се изтриваш", която не си оправда претенциозните гледания. Същият филм като с "Няма да ти пиша" отпреди две години - голям хит, а на коцерта излизе, че е един раздут балон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ми писна да чета Галена, Преслава,Преслава, Галена... Все едно и също. И двете са дъно тази година. Приемете че царуват Емануела, Анелия и Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ми писна да чета Галена, Преслава,Преслава, Галена... Все едно и също. И двете са дъно тази година. Приемете че царуват Емануела, Анелия и Джена.

Анелия и Джена? Ти сериозно ли? Едната пуска един милион бози и боклуци, фийчъринги с кой ли не, другата също не е вързала, добре че уцели "Коя" и дуета с Преслава, че преди тях беше ударила дъното.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Джена? Ти сериозно ли? Едната пуска един милион бози и боклуци, фийчъринги с кой ли не, другата също не е вързала, добре че уцели "Коя" и дуета с Преслава, че преди тях беше ударила дъното.

С фенове на Толбухинската крава не ми се спори. Извинявай

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С фенове на Толбухинската крава не ми се спори. Извинявай

Толбухинската крава със сигурност е по-добре от тях през 2017 ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах, че миналата година в Анти-наградите Джена е спечелила за изпълнител, сринал качеството си и неоправдаващ очакванията. Тая година само с "Коя" и "Тук жена му пази" я обявате за лидерка. В същото време Преслава с по-голям хит от "Коя" и равностойно участие в "Тук жена му пази", се е сринала. Как става това, нещо не ми излиза сметката??

 

За 2017 няма едноличен лидер, даже и топ 3 трудно може да се сметне. А и кому е нужно? Не се ли доказа, че формулата с едно-единствено номер 1 име не е добра за никого и не е ли по-добре да имаме 5-6-7 изпълнители, които да са супер силни, отколкото един на върха и всички да са в подножието му?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толбухинската крава със сигурност е по-добре от тях през 2017 ..

Не ме въвличай в простотий. И двете с Галош да се хванат и надолу с главата от някой мост! И да Моро му > Не се изтриваш. Иначе и двете са гила вода тази година. Sorry

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава може да е посредствена като продукция, но като изпълнител не е. Ако беше, нямаше толкова години без усилия да е на върха. Гласът и харизмата ѝ са далеч от посредствени, затова и е толкова мързелива (същото важи и за Десислава).

Това откога го повтарям? А на Галош пък точно гласът и харизмата (на изсушен толстолоб) са причината да се налага да хвърля по три тона вафли във всеки проект и във външния си вид, за да привлече внимание. Но истината е, че никога няма да бъде приета за стойностен изпълнител. Името ѝ няма никаква тежест и не е оставила следа във времето. В момента, в който завода за вафли фалира, с кариерата ѝ е свършено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това откога го повтарям? А на Галош пък точно гласът и харизмата (на изсушен толстолоб) са причината да се налага да хвърля по три тона вафли във всеки проект и във външния си вид, за да привлече внимание. Но истината е, че никога няма да бъде приета за стойностен изпълнител. Името ѝ няма никаква тежест и не е оставила следа във времето. В момента, в който завода за вафли фалира, с кариерата ѝ е свършено.

 

Не смятам, че си прав. Галена за мен е мега бездарна като глас (справка - снощното видео в Instagram), но изкарва пари от кариерата си и то не малко. Да, вероятно няма да може тогава да си позволи дрехи на Гучи всеки месец, но с малко мозък ще продължи линията, която следва.

 

Като заговорих за бездарност - не знам с тези хонорари как заведенията продължават да канят такива, които не могат да изкарат един верен тон, а са на сцена от над 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...