Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Теди Александрова побърза да сподели пред www.planeta.tv, че вече е готова със своята нова балада.

 

“Влюбена съм в песента “Влюбена”! Много съм щастлива от реализацията на този проект, защото доста отдавна не съм пускала такова парче”, откровена е изпълнителката.

 

Тя издаде, че текстът и музиката отново са нейни, със съдействието на Симеон Сомлев, тонрежисьорът, с който записва повече от три години. Интересен факт е, че върху аранжимента на песента Теди за първи път работи с ново лице, ново и за музикалния пазар.

 

“Става въпрос за един голям мой приятел в годините, казва се Александър Асенов. Много кадърен музикант и вярвам, че го очакват много успехи, защото има свежо мислене по отношение на музиката и най-вече модерно. Имам усет за нови лица и затова вярвам в Александър, а Мони, освен добър тонрежисьор, е изключителен човек, който определено е роден за музика.”

 

“Влюбена” не е типичната балада по думите на Теди Александрова. Певицата не уточнява подробности за звученето, но обещава на своите почитатели хубава музикална изненада. Тя ще бъде разкрита много скоро, по време на премиерата на видеоклипа в официалния канал PlanetaOfficial.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова побърза да сподели пред www.planeta.tv, че вече е готова със своята нова балада.

 

“Влюбена съм в песента “Влюбена”! Много съм щастлива от реализацията на този проект, защото доста отдавна не съм пускала такова парче”, откровена е изпълнителката.

 

Тя издаде, че текстът и музиката отново са нейни, със съдействието на Симеон Сомлев, тонрежисьорът, с който записва повече от три години. Интересен факт е, че върху аранжимента на песента Теди за първи път работи с ново лице, ново и за музикалния пазар.

 

“Става въпрос за един голям мой приятел в годините, казва се Александър Асенов. Много кадърен музикант и вярвам, че го очакват много успехи, защото има свежо мислене по отношение на музиката и най-вече модерно. Имам усет за нови лица и затова вярвам в Александър, а Мони, освен добър тонрежисьор, е изключителен човек, който определено е роден за музика.”

 

“Влюбена” не е типичната балада по думите на Теди Александрова. Певицата не уточнява подробности за звученето, но обещава на своите почитатели хубава музикална изненада. Тя ще бъде разкрита много скоро, по време на премиерата на видеоклипа в официалния канал PlanetaOfficial.

Сега ще видите "хитовете" на Теди, когато не се пее за дупари, секс и купони.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента, в който завода за вафли фалира, с кариерата ѝ е свършено.

 

Слава Богу, че българинът гъчи вафли като недоял нерез, та кариерата й ще процъфтява още дълго, за да дразни всички хейтъри. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова да коментира, че Яница е номинирана за Фолк Идол на годината, а тя - не. Искам следващата й песен да е с текст по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще видите "хитовете" на Теди, когато не се пее за дупари, секс и купони.

Само гледай :3fdb8960598fa63e:

 

"Дупарите, секса и купоните" са просто начин да изпъкне, защото във шоубизнеса с нещо различно от голота и скандал трудно се изпъква и пробива. И пари трябват, а всичко това се прави с тази цел. Покрай последния й тотален хит баладата ще събере вниманието и ще се хареса според мен, вярвам, че доста се е постарала. Хейтърите на Теда, запознати с творчеството й след 2015 ще бъдат доста изненадани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галета е най големия интригант във фирмата. Сума и колежки изпокара. Все реве за още, все не и стига. Последната година много ми опротивня

 

Хайде да не казваме кои пайнерски пачи са се договорили да пуснат тази мълва, а 2 сайта да ги повтарят по 100 пъти, та лъжата да стане истина. :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само гледай :3fdb8960598fa63e:

 

"Дупарите, секса и купоните" са просто начин да изпъкне, защото във шоубизнеса с нещо различно от голота и скандал трудно се изпъква и пробива. И пари трябват, а всичко това се прави с тази цел. Покрай последния й тотален хит баладата ще събере вниманието и ще се хареса според мен, вярвам, че доста се е постарала. Хейтърите на Теда, запознати с творчеството й след 2015 ще бъдат доста изненадани.

 

Да направим петиция: "Дайте на Теди мястото на Яница в надпреварата за Фолк Идол". :3fdb8960598fa63e:

 

Тоя крокозъбел с лице на дупки е правил някакви много брутални заклинания, за да спечели сърцата на хората. Ни харизма има, ни глас, с който особено да изпъква, нито песните й големи хитове, а тук припадат ли-припадат по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направим петиция: "Дайте на Теди мястото на Яница в напреварата за Фолк Идол". :3fdb8960598fa63e:

 

Тоя крокозъбел с лице на дупки е правил някакви много брутални заклинания, за да спечели сърцата на хората. Ни харизма има, ни глас, с който особено да изпъква, нито песните й големи хитове, а тук припадат ли-припадат по нея.

:roll1:

 

Тези класации са нищо пред фактите, лично мен не ме вълнуват всякакви награди и т.н.. Факт е, че Теда е много по-ротирана по клубовете, много по-скандална, оригинална и най-вече талантлива. Яна не може на кутрето да й стъпи с едните скъпи клипове, които се купуват, докато за горепосоченото от мен не бих могъл да кажа същото.

На Теда косура й е, че песните напоследък са много еднообразни, но явно се е усетила и започва лека полека да сменя аранжорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е топа бе. Стига да попада на яки песни, ще си остане в топа дълго време. Следващата й пак е от Оцко, и се надявам да не е като последната. :mf_surrender:

Вижда се, че на Теди й трябват триота, за да види хит... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че Яница е ИМЕ в жанра вече.

 

Едно голямо и истинско име в жанра не прави дуети с музикални отпадъци като Кристиана и не се подвизава в песни, в които се пее "Самааяяя, главнаяяя". Това го правят само тия дето и те не знаят как са се добрали до челните позиции на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно голямо и истинско име в жанра не прави дуети с музикални отпадъци като Кристиана и не се подвизава в песни, в които се пее "Самааяяя, главнаяяя". Това го правят само тия дето и те не знаят как са се добрали до челните позиции на жанра.

Дреме ѝ на Яница, то си и личи, че тя не залага на тази песен, всеки пак и един лев не е вложила в нея, защо да се старае? Чакаме следващия сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е топа бе. Стига да попада на яки песни, ще си остане в топа дълго време. Следващата й пак е от Оцко, и се надявам да не е като последната. :mf_surrender:

Вижда се, че на Теди й трябват триота, за да види хит... ;)

 

Вижда се и резултата... 6,5 милиона /горе-долу толкова бяха, не ги следя/ за месец, които Яна само може да сънува. :1000 (19):

Дуетът на Яна колкото и да ме кефи е по-зле с гледанията и от Кораба, който даже имаше ограничение заради някои злобни фенчета на баничката :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се и резултата... 6,5 милиона /горе-долу толкова бяха, не ги следя/ за месец, които Яна само може да сънува. :1000 (19):

То и Денис има 7-8 милиона на Moroko, но това не значи, че са заради него :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ѝ на Яница, то си и личи, че тя не залага на тази песен, всеки пак и един лев не е вложила в нея, защо да се старае? Чакаме следващия сингъл.

 

Хаха, да, то, щото изпълнителите затова се бъхтят да записват песни и да снимат клипове - щото не залагат на тях. Тия оправдания, след като видим, че дадена песен е провал, вече остаряха.

 

И да не е вложила пари в песента/клипа, още по-зле за нея, да си слага името в подобна шитня. Толкова й е акъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Денис има 7-8 милиона на Moroko, но това не значи, че са заради него :1000 (30):

Между 7-8 за три месеца и около 7 за един месец има доста голяма разлика, ама не ми се изпада в подробности, общо взето не ми пука за гледания и такива простотии, просто се позовавам на тях като на доказателства за интереса. Яна никога няма да стигне Теда по простата причина, че талантът й е колкото мозъчните клетки на Атанаска Тушева.

 

Толкова от мен, няма да цитирам никого, не ми се изпада в излишни спорове. Колкото и да плюете Теда, фактите са си факти, колкото и да ги отричате с небивали аргументи, няма да ги промените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яна никога няма да стигне Теда по простата причина, че талантът й е колкото мозъчните клетки на Атанаска Тушева.

 

:roll1: :roll1:

 

За сметка на това кратерите са й големи колкото Великият Каньон в Америка. Компенсира момичето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теда не и трябва измислени награди,класации !!!!!!!!!! ТОЧНО ТАЗИ ГОДИНА ЯНИЦА НЕ ЗАСЛУЖАВА НИЩО

Моето парти е в Дубай, а вашите е в хола !!

 

Имам всичко онова, дето у вас го няма!

 

Неудобната за вас вече е ЛИДЕРКА.

 

Писна ми на всички к***и да съм интереса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...