Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Карлеуша няма стилист, сама се облича. Ако мислиш на Зоран Бирташевич, той и' е мениджър.

Карлеуша каза в едно от последните си интервюта че иска да добави София и Турция в листата на нейните предстоящи концерти.

Да, Зоран и Стефан Голубович, който прави дрехи за Карлеуша. Даже вторият е качил стори от участието : https://www.instagram.com/stefangolubovic/

 

Аз се учудих,че част от екипа й са на участие на Галена и затова предположих, че може да работят заедно по нов проект. Дано Карлеуша направи концерт в София. Много ми харесва като визия и сценично поведение.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах “Папараци” правиха публичен обзор на 2017 защо ли пак от поп-фолка само Преслава се спомена , явно името Преслава е най-рейтинговата марка!

 

Защото само покрай Преслава има побоища, сеири, изневери и дрогипани мутри, цирковете на които наричат ревност към Преслава. През 2017 година Преслава беше много повече известна с тези простотии, отколкото с музикалната си кариера, която видно без награди е просто незабележима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото само покрай Преслава има побоища, сеири, изневери и дрогипани мутри, цирковете на които наричат ревност към Преслава. През 2017 година Преслава беше много повече известна с тези простотии, отколкото с музикалната си кариера, която видно без награди е просто незабележима.

 

Ти ли си тръгнал да го кажеш това , че твоята в музикално отношение я няма никаква за 10 години 1 хит има айде леко малко. Преслава почти всяка година си е тотален хит , а тая даже е с най-силният самостоятелен такъв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли си тръгнал да го кажеш това , че твоята в музикално отношение я няма никаква за 10 години 1 хит има айде леко малко. Преслава почти всяка година си е тотален хит , а тая даже е с най-силният самостоятелен такъв!

 

На "тоталните" хитове на Преслава се нагледахме и наслушахме. Има ги само в Рамания или по-точно в главите на най-заблудените и фенчета. На практика Преслава е един раздут балон, който се свързва с всичко друго, но не с пеене и музика, а в САЩ през есента на 2017 това стана очевидно. Никой не и е виновен, че сама си съсипа старите хитове и днес се принуждава да пее чужди (като "Шушана"), за да не я изгонят хората от клубовете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ако беше техен щяха да го промотират. Но наистина все тая.

Искат външно да прилича на фенски канал, защото така не могат да ги съдят. Качили са много песни върху които нямат права като тези на Токича например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах “Папараци” правиха публичен обзор на 2017 защо ли пак от поп-фолка само Преслава се спомена , явно името Преслава е най-рейтинговата марка!

Естествено,че ще я споменават! Преслава е най-голямата звезда в поп фолка, другите само могат да й завиждат. Аз не знам друга певица,която повече от 10 години да е на върха и така масово одобрявана и харесвана. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не вярвам авторите да имат нещо против, песните си бяха хитове едно време, всичките в тоя канал. Те са по-големи хитове и от тези в цялата 4К плейлиста на Пайнер, че и преди това.

Вярвам да е Пайнерски канала, защото няма качени клипове на Ara/Diapason, които и в техните канали ги няма (напр. Кати и т.н.).

 

Но както казах вече, все тая на кой е - нека се радваме на големите хитове в пълното им качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена стъпи на върха в попфолка с #ПростоШоу. Актуалният сингъл на звездата получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и застана начело на хитовете в "50-те Най...".

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50921

 

И в радио Веселина

http://www.radioveselina.bg/charts

:Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По интервюта говори , че не брояла класации(когато Преслава беше на върха на такава),не я интересували ама иначе споделя когато спечели.

Цялата и работа е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папараци грейна откакто онази простатекса Николета се махна.

Да, Папараци няма има Горещо излъчвано по БТВ. Дано не и дадат нов сезон. Николета беше лигава и дразнеща, хапеща само Алисия и Преслава, другите богопомазани докато не я настъпят...то и Азис я отсвири. При Венета всички са прекрасни

Link to comment
Сподели в други сайтове

По интервюта говори , че не брояла класации(когато Преслава беше на върха на такава),не я интересували ама иначе споделя когато спечели.

Цялата и работа е такава.

Много обичате да изопачавате думите на хората. :1000 (29):

Много ясно, че ще сподели и благодари, че са я подкрепили хората. Едно е да кажеш, че не се влияеш от класациите за музиката, която искаш да правиш, а съвсем друго са интерпретации като твоите. А ако Галена не беше на това мнение, щяхме да слушаме Шушана 20-ти вариант или на друга кръчмарска песен.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Карлеуша направи концерт в София. Много ми харесва като визия и сценично поведение.

На простите хора им дай сръбски концерти. Това им е нивото за "визия и сценично поведение".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно наградите: сега тръгнах за всички композитори, текстописци и режисьори да извадя по-отличилите се неща, създадени от тях през годината. Направи ми впечатление, че 90% от текстовете на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров са ги написали заедно. Какво да правя с тази категория - малко е безсмислено да са номинирани отделно, тъй като няма как да знаем колко принос имат към тези текстове. Евентуално може да съдим по индивидуалните им текстове като tiebreaker (макар и да са супер малко на фона на другите), а съвместните да се отнасят и за двамата. Може пък и да бъдат номинирани заедно като тандем. Какво мислите вие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...