Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

До вчера селянката Тоца имаше по-малко гледания от Райна, а сега я води с над 160 000 .. - пълен миндил!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости отдавна не плаща за гледания, но не съм сигурен дали онези от "Употребена" не бяха точно такива.

Все пак няма откъде да съм сигурен. Но е възможно.

 

А за Стораро - е не ми е ясно как така уж напускал Diapason , пък няма и седмица както издаде с тях албум с гръцки песни. Как напускаш, пък албум пускаш? Нещо ми се връзва.

Wikipedia е свободна зона, всеки може да си редактира там.

 

Аз може да напиша, че и 2019 е напуснал, но надали ще е вярно, нито тази година е дошла. Wiki е много полезна енциклопедия с много масиви информация на различни езици, но тази информация може да се бара и редактира от всеки поискал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория снощи в Левски. Близо 8 000 души по думи на полицията.

Почти два часа концерт. :)

 

2ik45d1.jpg

 

jZvQ1RX.jpg

 

gw56e9W.jpg

 

obZG6xK.jpg

 

mTXab8q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е свършило още. Интересно в МК как минават.

 

В Струмица картите били 11 лева (350 ден.) имало хора но не нещо огромно. За Охрид не знам. В Скопие е през септември колкото си спомням.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева с участие в "Борово Око" и Планета Търговище.

Дано се е оправила след операцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости отдавна не плаща за гледания, но не съм сигурен дали онези от "Употребена" не бяха точно такива.

Все пак няма откъде да съм сигурен. Но е възможно.

 

А за Стораро - е не ми е ясно как така уж напускал Diapason , пък няма и седмица както издаде с тях албум с гръцки песни. Как напускаш, пък албум пускаш? Нещо ми се връзва.

Wikipedia е свободна зона, всеки може да си редактира там.

 

Аз може да напиша, че и 2019 е напуснал, но надали ще е вярно, нито тази година е дошла. Wiki е много полезна енциклопедия с много масиви информация на различни езици, но тази информация може да се бара и редактира от всеки поискал.

Тони със сигурност не напуска Diapason ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вчера селянката Тоца имаше по-малко гледания от Райна, а сега я води с над 160 000 .. - пълен миндил!

Не помня Татяна да се е родила в Пазарджик, че да я наричаш "селянка"!

Само можеш да си мечтаеш за нейната кариера. Татяна разби и размаза Райна, оргазмирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...