Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не е напуснал Diapason Стораро, дори албум с гръцки песни издаде с тях сега.

Това, че щял да си прави фирма не го вярвам - той в Diapason си е добре, пуска си какво му е на душа, има си редовните участия, Фики просперира, малкия Емрах свиреше на някакъв инструмент доколкото се сещам, сладкарница отвориха - вървят им нещата. Единствено това малкото, брата на Фики Емрах е доста устатно и чак псува из Youtube и Face-а, но какво да очакваш от лапе.

 

Ивон и Сузанита не са ми различни случаи, то всички вече в 6-7 клас имат instagram и си снимат "яката дупара". Изпуснато е това поколение, евала и правя на Глория наистина за Симона. Една млада и красива дама, а не посредствена kуpва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше разправял тук, че на един сборен концерт Райна нещо пищяла в гримьорната и Глория й казала "Айде по-тихо, тука да не ти е кръчмата??" :roll1:

Ако е вярно, още повече ми се издигна в очите. :3fdb8960598fa63e:

 

Знам, обаче, че Гергана е казала на Татяна да млъква един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле и явно пуши, ами сте тръгнали да обиждате и подигравате една талантлива певица като Деси Слава?

Е, точно тук няма как да намериш съмишленици сред разхайтени пикльовци като Ивон.

 

На мен пък ми е смешно как я пращат при баща ѝ да я вкарвал в правия път. Все едно той е много на място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Най-силният й период е около "Бял мерцедес", която е 1-2 години преди това, мисля. Това й е и най-големият хит. Нелка беше някъде в топ 10 може би около 2000 година. Глория, Камелия, Деса, Рени, Кати, Петра, Лия, Софи Маринова, Цветелина - всички тия бяха преди нея. Може и още да има, вече не помня.

Бял Мерцедес е от 1996-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, точно тук няма как да намериш съмишленици сред разхайтени пикльовци като Ивон.

 

На мен пък ми е смешно как я пращат при баща ѝ да я вкарвал в правия път. Все едно той е много на място.

Най-много и за Ивон да се намери осеменител и тя да влезе в отбора на Диневи родилките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, коментирай: 2:24 - Преси се навежда да хване букета и изпуска припева :3fdb8960598fa63e:

 

След месец ще станат 5 години от появата на тази прекрасна песен, колко бързо лети времето :dontknow:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много и за Ивон да се намери осеменител и тя да влезе в отбора на Диневи родилките.

Поне да раждаха като циганките и да помагаха за демографската криза. Но и за това не стават.

 

 

Разкрий ме като чуя и си мисля за разкритие при раждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше разправял тук, че на един сборен концерт Райна нещо пищяла в гримьорната и Глория й казала "Айде по-тихо, тука да не ти е кръчмата??" :roll1:

Правилно! :gun_bandana:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси се излага, може ли така да тръгнеш да откриваш програма с най-големия си хит в кариерата си и да кажеш спри я... Не ми тръгва, wtf?! И как се е облякла, много зле. А и толкова си личи, че е дошла насила. По-добре не поемай ангажимента. Емиии пуснете си Емилия в Гълъбово, жената се раздаде. Изобщо не искам да гледам такива клипчета, супер разочарован съм и то на една от най-любимите ми певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се че Тони Стораро е напуснал Диапазон вярно ли е?

 

Да, говори се, но нищо официално и сигурно няма поне засега. Единственото, за което има сигурни данни е, че не всички участия на Тони Стораро, се уреждат от "Диапазон рекърдс". Което пък е първият знак, че може би предстои нещо, но да видим. Времето ще покаже дали ще има промени около него и Фики.

 

Иначе, направо ме е срам да пиша тази вечер, като видях каква машина е Амар Гиле. Пичове, нашите измислени претенциозни кифли са нищо, в сравнение с този младеж. От 31 дена в август, всичко му е заето, без пропуск. В септември има 3 празни дни, а декември вече му е пълен. Бенд от млади пичове, средна възраст 20-22 години. Свирят всичко от Мухарем, Шабан и Харис Джинович, до Здравко Чолич, Бийело Дугме и Дино Мерлин. Такава здрава китка от юго-чалга и юго-поп не бях чувал. Панаира се пръскаше по шевовете. Нямаше свободна маса, а бирата и скарата се лееше като из ведро. Най-малко съм очаквал тоя пич, който има точно 1 хит, да направи такова мазало и то на живо, като пя точно 2 часа, за своите 5000 евро. Машина е хора, истинска машина. 18:00 пристигат от Лесковац и се настаняват. 18:30 за чексаунда на панаира. 19:00 в хотела за проготовления. 20:00 сядат да вечерят. 20:40 стават. 20:50 са на панаира. 21:00 започват концерта. Кога нашите така, когааааааааа?

 

Но по-важното. С Амар и бенда му беше главният изпълнителен директор на "Гранд продакшън". Дошъл е по свое желание да види този панаир, за да си направи сметка как да процедира, с десетките БГ натегачи, които му продават звездите тук. Човека си вдигнал задника от Белград и дошъл във Видин, за да види и чуе сам има ли данни за бизнес тук или не. Нали, като направим уговорката, че този е виждал всичко в балканската чалга за последните 30 години можем да предположим, че му е писнало от БГ натегачи, които да предлагат негови изпълнители, като завишават цените за нашите общини и така тук да идват, само евтини имена или изпълнители минали зенита си. Сега е решил да работи само с 1 или 2 посредника, с ясни цени и ясни отстъпки, с ясни %-ти за посредниците, като така да се предлагат и по-скъпи изпълнители, които с новата схема да са достъпни не само, за нашите общини, но и за организиране на самостоятелни концерти, на изпълнители на "Гранд" в тази част на България. Ако нещата се наредят, догодина може и да няма български изпълнители тук, защото могат да им вземат хлеба сърбите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо да ви анексира Сърбия. Ще сте си точно у дома си.

 

Радвам се, че ме разбра отлично. :happyppl: Подавам сигнала още сега, за да спрат едни хора в Димитровград да си гледат канала в тубата и да погледнат бизнеса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е вярно, още повече ми се издигна в очите. :3fdb8960598fa63e:

 

Знам, обаче, че Гергана е казала на Татяна да млъква един път.

 

Татяна е много разговорлива, понеже почти няма кой да и обърне внимание, и ако вземе да се излъже и да и даде такова - тя не млъква, ама с часове. Нормално е да писне на хората около себе си, особено на Гергана, която си е от ония ти дето ако не я питаш, няма и да я чуеш.

 

Имаше едно гостуване в "Автограф', на което още в анонса преди първия въпрос тя почна да говори и така минаха поне 10-11 мин. преди изобщо да я питат нещо, спретна един монолог, дето е 1/3 от предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава няма за кога да поумнее. Иска се четене на книги за обогатяване на речника, иска се общуване с различен кръг хора от чалгата и спорта (където в речника преобладават не повече от 5-10 думи). Тя се чувства добре и комфортно в комично-простоватичката среда, която си е устроила с времето. Хора като нея винаги замазват глупостта си с лигав смях, много бърборене, но накрая все едно нищо не е казано. И хубавото пеене е превърнала в лигавене. На мястото на един организатор, който е платил за нея, подобно на прекъсването на песента бих й прекъснал участието и да си ходи по живо, по здраво да се кикоти вкъщи без останалата част от хонорара. :mf_surrender:

 

П.П. И да скрие тези грозни колене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ме разбра отлично. :happyppl: Подавам сигнала още сега, за да спрат едни хора в Димитровград да си гледат канала в тубата и да погледнат бизнеса.

 

Мхм...в момента, в който този панаир се финансира от хората, а не от общината, сигурен съм, голям бизнес ще е.

 

Това, което се случва във Видин е далеч от пазар. На безплатно винаги има публика. От канала в тубата поне вървят реални пари. А във Видин се налива от пусто в празно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле и явно пуши, ами сте тръгнали да обиждате и подигравате една талантлива певица като Деси Слава?

 

Точно Деси три пъти е пяла в нашия град, неадекватна никога не е била.

 

А Рени...........алчността не прощава. Замина за иСраел с мисъл за кариера :whistling: :hahaha: заряза си феновете, изкара господин димитров сводник и заби нож в гърба на бившите си колежки от "Пайнер", наричайки ги "курви"............Сама си е виновна. За бившия и свекър, който остави болница без пари и деца без лечение, да не говорим. Сама си изпроси всичко.

Написаното за Глория, че е без претенции, много ме зарадва. Дано да раздава автографи след концерти.1000%20(28).gif

Какво мислиш за Сузанита

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как може Видин да ти бъде база за преценка има ли бизнес в България или няма.

И не знам как Видин се пръска по шефовете на панаири, а стане ли въпрос за заетост и раждаемост е последната дупка на кавала. Странен народ има там. А като ходих последно беше и въз черен. :1000 (29):

Едно е да идват масово безизвестни у нас сръбски певци за без пари, друго е да трябва да събираш вход. Е, имате кмет и пари да им плащате, но други общини на юг и на изток, сещаш се, няма да ти викнат Амар някой си от Сърбия. Да не говорим, че доста кметове в България преустановиха поканите на всичко свързано с чалга - или фолклор, или рок са предпочитаните стилове за общински празници предимно. А ако има пък чалгарка, тя задължително 20-30 минути изпълнява фолклор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този клип успя да събере 1 милион :)

А сега можеше да има 2 милиона, ако Пайнерските гадини не бяха изтрили 1 канал с песните на Гло в HD, най-големите хитове бяха с 300-400К в началото на 2013-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега можеше да има 2 милиона, ако Пайнерските гадини не бяха изтрили 1 канал с песните на Гло в HD, най-големите хитове бяха с 300-400К в началото на 2013-та.

Ем да ... Аз се чудя как този 1 милионен също не е изтрит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да пуска нова песен, за която да се довери на Лобошки. Или да пробва с Ганев, щото преди 12 г. той се прочу първо с парчета за нея. Може и Димитър Петров, макар че той вече живее в чужбина. Последната песен е провал, и то заради текста, клипът също не буди интерес. Циганите беше по-сполучлива, имаше супер припев и настроение, но и нея съсипа с тъп клип, пред който дори тв версията към същата песен беше класа. Времената много се промениха, но искам Глория да скандализира, защото все още може да направи революция, както с ”12 диаманта” и „Крепост” примерно. Към момента прави компромисни със самата себе си неща, като изключим баладите, от които слаба няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да направи песен от Оцко. Много ще ми е интересно как ще звучи е негова песен.

 

А за Стораро и Diapason - то това не е ли емблемата на тая фирма, Ара без Алисия и Диапазон без Стораро... :D Странно ще ми е.

 

Не мисля,че ще напусне. А , това, че не всички участия му минават през фирмата - на Кали Илиян и е уреждал участия, приятелска помощ така да се каже, ама не са тръгнали да напускат. Всички участия не минават през фирмите, но впоследствие се отчитат там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...