Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не съм жена, имам си приятелка, задоволени сме идеално.

 

И нещо нереално да съм казал? Фолк к*рва , ама от най-долните , дето нито една плеймейтка не може да си стъпи на пръста с мутра номер 1 в момента.

 

Дори плеймейтките не са такива к*рвентии, честно. Боклук ама от най-мършавите, ако я видя, бих я заплюл. Не признавам не глас, не нищо. Ще ми лапа и ражда тя от мутра номер 1 , от най-мразения човек в тая държава, тя не видя ли турнето как я освиркаха на смръдла, тоя боклук долен нещастен к*рвенски.

 

Ся и малка мутричка ше ражда.

 

Пу да ти е*а :)та мръсна и мутрата свинска. К'фо като имат пари, КОЙ ги обича тях?

Единия не може и да магазина да отиде без 20 гарда, другата не участия, не изяви, не интервюта, и никой не пише за нея, щото 80% от медиите са собственост на тоя боклук свински.

 

През к*ра ми е Янева, по-хубаво и да се оттегли. Тя хубаво на сцената няма да види вече, бива бива да си боклук и златотърсачка, ама тва мина и Валериева, и Златки и всичките на куп.

Мария може и да лапаше на Шиши, но редовно имаше изяви, дори по-редки, но редовнио, не се ттегли от живота сякаш е умряла, затворена някъде там държанка.

 

Повръща ми се от такива долни к*рви, малко им е и боя, когато ядът такъв. Нека им.

Янева никога няма да има доброто име, което имаше от началото.

 

Красива, пееща, родители с оркестър - к'во ти липсваше ма, парцал...

 

Да са гръмнат и убият, никой не взима пари за ония свят, живее са на тоя. Тва тяхното ако е живот, да нямаш никакви изяви, да се изпокриеш, да нямаш спокойствие за живота си и 7 млн да те мразят.

 

Евала за избора на мъж . Няма такава утрепка.

Подобно държание и език говоря за най-висша форма на женска злоба,а уж си момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това не е злоба. Това е коментара ми за най-големия парцал на фолка и най-коментираната мутра в цялата държава.

К'фо да кажа, живи и здрави ли да са? Да пукнат и те, и те лапето, и целата им к*рвенско-мутренска фамилия и всички подобни.

 

Аман от к*рви и мутри в тая държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е злоба. Това е коментара ми за най-големия парцал на фолка и най-коментираната мутра в цялата държава.

К'фо да кажа, живи и здрави ли да са? Да пукнат и те, и те лапето, и целата им к*рвенско-мутренска фамилия и всички подобни.

 

Аман от к*рви и мутри в тая държава.

Безсмислено е да се спори с озлобени хора.Ще си умреш в злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм жена, имам си приятелка, задоволени сме идеално.

 

И нещо нереално да съм казал? Фолк к*рва , ама от най-долните , дето нито една плеймейтка не може да си стъпи на пръста с мутра номер 1 в момента.

 

Дори плеймейтките не са такива к*рвентии, честно. Боклук ама от най-мършавите, ако я видя, бих я заплюл. Не признавам не глас, не нищо. Ще ми лапа и ражда тя от мутра номер 1 , от най-мразения човек в тая държава, тя не видя ли турнето как я освиркаха на смръдла, тоя боклук долен нещастен к*рвенски.

 

Ся и малка мутричка ше ражда.

 

Пу да ти е*а :)та мръсна и мутрата свинска. К'фо като имат пари, КОЙ ги обича тях?

Единия не може и да магазина да отиде без 20 гарда, другата не участия, не изяви, не интервюта, и никой не пише за нея, щото 80% от медиите са собственост на тоя боклук свински.

 

През к*ра ми е Янева, по-хубаво и да се оттегли. Тя хубаво на сцената няма да види вече, бива бива да си боклук и златотърсачка, ама тва мина и Валериева, и Златки и всичките на куп.

Мария може и да лапаше на Шиши, но редовно имаше изяви, дори по-редки, но редовнио, не се ттегли от живота сякаш е умряла, затворена някъде там държанка.

 

Повръща ми се от такива долни к*рви, малко им е и боя, когато ядът такъв. Нека им.

Янева никога няма да има доброто име, което имаше от началото.

 

Красива, пееща, родители с оркестър - к'во ти липсваше ма, парцал...

 

Да са гръмнат и убият, никой не взима пари за ония свят, живее са на тоя. Тва тяхното ако е живот, да нямаш никакви изяви, да се изпокриеш, да нямаш спокойствие за живота си и 7 млн да те мразят.

 

Евала за избора на мъж . Няма такава утрепка.

Всички плеймейтки са сто пъти по-големи миндили от Янева. Тя може да е с Пеевски и да му е държанка, ама харчи милиони и като гледам не и пука. За разлика от нея, обезобразените чудовища-плеймейтките ги ебат за 500 лв, да си платят разходите по подръжка на външност. Дори такива, като Николета, която вече е напред с парите се ебаха на поразия до ката стигнат това ниво. Ми Цвета не и трябваше да я размятат и ебат десетки, тя си хвана милионер от самото начало, то така до днес. Ако му беше просто държанка, до сега да беше заминала с 200. Неможе ли да има любов? Не съди толкова хората, след време ти да не попаднеш в същата ситуация. Кой бяга от много пари в днешно време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, онанистче сдухано, аз съм личен познат с Камелия от 20 години и не ми трябва да сънувам нищо. Просто съм тук, за да затварям плювалника на такива лайномети като теб, дето са тук само, за да се правят на модерни и лачени. Знаеш ли за 12 години из тия форуми колко са ми минали през ръцете. Имаше един като теб, ама много отворен, който свърши като травестит в клуб "Александър" във Варна. Е питай старите форумци, щото ти си нов и никому неизвестен келеш, без име, лице, биография и координати. Такъв задръстеняк може да стане видим само в хейт с такъв като мен. Сам си нищо, защото си толкова прост и глупав, че 2 изречения по темите не можеш да напишеш като собствено мнение. Но ядеш говна всеки ден, за да се изкараш нещо, а в същност си едно безлично нищо.

Е туркиня е, срам я е да си напише мангалското име, да не я пукнем от ебавки, че сигурно е гаврена, като малка за произхода си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ела да ми ядеш рязаната туркиня

И след това отивай да се снимаш на розов фон и син суитчър.

На кратко признаваш, че ти плащат да хейтиш Деса и компания?

Както казах отивай на пътя да те подкупят с 20 лева и недей много да пишеш романи

 

На мен никой не ми плаща бре боклук, защото съм безценен! Всака чалгарка иска да има свой Фокс нета. Аз не съм безлична маймуна като теб, способна за едни графики или усмивка от чалгарка да се насере от кеф и да си продаде и душата. Аз съм тук по собствено желание. Знаеш ли колко оферти съм имал от посредници на чалгарки, за да ги сгазя в нета. Знаеш ли колко чалгарки са пропищели от моето присъствие тук? Знаеш ли колко сайта са ми на банера с координатите, на редакторите им? За 2 дни мога да направя всяка от тая чалга на кайма само да поискам. Знаеш ли колко от тях съм накарал да висят в Рамания барабар с цялата чалга, за да разберат всичко. Кой си ти бре путка майна, да ми дириш сметка на мен и да ми обсъждаш семейството? Ще ти разгоня фамилийката нещастна от днес в тоя форум. Бел ден няма да видиш подлизурко задръстен. Не ме карай да ти взема IP-то от Момо и на 1-ви да те издиря в БДС, че целия масив ми е под ръка и да ти намеря координатите. Ти наистина ли се мислиш за скрит зад компа бре нещастно детенце? Д`еба аз и лайното му открехнато, на мен ще ми води сметка той на живота, а няма свой....

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е свършило още. Интересно в МК как минават.

Аз бях на концерта в Струмица. Имаше доста хора и пяха песните на Гери и Криско, даже и Напрао ги убивам която беше на седмица.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подобно държание и език говоря за най-висша форма на женска злоба,а уж си момче.

Що за сексизъм? :mf_surrender:

 

 

Защо никой не докладва Тотя? Такива неща не бива да остават ненаказани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена откровено за завръщането си на сцената, за Филип Плейн, защо не се определя като чалгаджийка и защо намалява участията си + още...

 

Галена намалява участия. Константин намалява участията. Преса я самонамалиха с тия 9000 без ДДС за банкети и панаири, Фики чака края на договора и го боли кура. Галин е все в болница, с незнайна диагноза. Анелия и намалаха хонорара, че се сринаха участията. Само Емануела бачка на пълни обороти, но пък и на нея и писна и отиде в Италия. Иначе от това интервю става ясно, че вече модата е водеща, а не музиката при Галена. Добринка Кирякова ще и прецака нещата ми се види на мене....

Link to comment
Сподели в други сайтове

andreabulgariaТой е скандален, той е като забранения плод, той е дълго чакан, той е новият ми хит "Строго забранено" ft. Suzanita! Очаквайте официалната премиера на 31.08.2017г. 🎀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се заплашвате с адреси, координати, БДС и т.н. Живейте си нормално. Ще се избиете за няколко певачки.

 

А относно казуса с Янева - не, не виждам любов.

И да, държанка е. Каква друга да е? Коя нормална спира всичките си интервюта и изяви, не оповестява нищо около себе си, я пусне песен - я не, участията и са силно намалени до спрени направо, ми тя си е полу-затворник тази.

 

А плеймейтките може и да го правят за пари (не всички, баш) , но поне не раждат от мафиот номер 1 в държавата. И най-е*аната плеймейтка не е половината на боклука, който е Янева.

 

Аз като се появи Валериева или Светлана не чувам "уу", но съм го чувал на Цура Пеевска.

 

Стига с тая мутренска тема, к*рви и мутри бол, цялата държава така.

 

Аз искам да попитам нещо Фокси, нещо което не касае фолка , а съвсем друго нещо, ако може да ми пише на ЛС. Стана ми интересно по една тема, далеч не е музикална и няма нищо общо с форума, социална е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Винаги се стремя да правя различни проекти – и като клипове, и като звучене на музиката. Все по-малко хората консумират музика от телевизията, търсят си песните в Интернет. Имаше период, в който се дразних, но сега въобще. Не се слагам в кутийка на попфолк изпълнител, защото съм различна, хамелеон"

 

Не е хубаво човек да забравя откъде е тръгнал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...