Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пайнер Хит Бикини 2017

1. Галена - #TheBo$$

2. Джена и Преслава - Тук жена му пази

3. Емануела - Без чувства

4. Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна

5. Анелия - Вярвай

6. Райна - Сафари

7. Елена Велевска - Уволнен си от живота ми

8. Татяна - Падам си по теб

9. Джена - Коя

10. Нелина - Код червено

11. Карлос - Да няма нас

12. Орк. Кристали и Анелия - На Маями

Само 4 хита, евентуално и на Анелия и стават 5...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След успеха на сигнгъла "За най - красивия боклук", Рени подготвя нова версия на една нереализирана песен от албума "Какво е обич". "Ден след ден" вече е записана в нов аранжимент, а макар излязла през 2003г., тематиката пасва на атмосферата и в личен план.

В средата на месеца Рени засне и видео към парчето, който се очаква да излезе другия месец. Идеята е на нейната добра приятелка и колежка Есил Дюран, която се изяви като помощник - режисьор на Христо Порязов на снимките край Варна, протекли в рамките на два дена. Клипа носи лятно настроение, а морските визии са секси, предизвикателни и различни за Рени.

"Вдъхновена продължавам напред - заради вас и заради себе си!" споделя певицата.

 

 

cadf975178d9a4d8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата не е сама в катарзиса си. Безплатния концерт на Акага в Пловдив снощи:

 

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5A302823

+провала на One Love Tour и превръщането му в безплатен концерт. Българинът явно е отвикнал от концерти и само единици все още правят успешни такива - Глория, Слави, Лили, Веско Маринов...

Link to comment
Сподели в други сайтове

+провала на One Love Tour и превръщането му в безплатен концерт. Българинът явно е отвикнал от концерти и само единици все още правят успешни такива - Глория, Слави, Лили, Веско Маринов...

 

Правят защото няма къде другаде да ги видиш, освен на въпросните концерти - не извират от чешмата като другите.

Освен това, лично смятам, че социалните мрежи им правят лоша услуга. Това непрекъснато бълване на снимки и информации ги прави супер досадни и опротивяват. Просто не знаят как да водят ПР. Аз за това разкарах всички певички, изтъркаха им се образите. Оставил съм 4, но и тях скоро ще ги отхаресвам и отпоследвам.

 

One Love Tour беше дъното. Най-големите звезди и толкова реклама по бТВ и накрая **й

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се свалят клипчета от фейсбук и от инстаграм бе д`ева тая крива нива? Някой знае ли?

Сигурно има някакъв сайт, чрез който се свалят неща от инстаграм, но аз лично отварям page source, намирам линка към снимката/клипчето и запаметявам. Дай линк на каквото искаш да свалиш.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на никаквата активност на Пайнер и 0-лев интерес към концертите им, това си е направо супер за Глория.

 

21083206_10210052034284333_1376712714105253406_ohd1JNKQ.jpg

И ще е хубаво, ако на тия концерти спре да пее няколко неподходящи песни и вземе да припомни ,,Нека останем приятели”, ”Децата”, ”Добре дошъл”, ”Ледена кралица”, ”Като куче и котка” и определени подобни, които е занемарила отдавна. Пее едно и също. Хората нито знаят, нито им се слушат ”Обичай ме такава”, ”Кралица”, ”Обсебена от теб”. Добре, че са останалите песни, които компенсират. Иначе тези точно концерти са безплатни, нормално е да се събира множество. Аз си чакам голям самостоятелен концерт, още нови хубави песни и все така концертна концепция из страната на вход, по възможност с по-ограничено присъствие на Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ли е открила топлата вода? :mf_surrender:

Да съм казала нещо такова? :1000 (29):

Хубаво е просто,че имаме стилист, който се е добрал до колекции на световни дизайнери, които по-късно виждаме в клипове на световна звезда като Тейлър. Изобщо не става дума за Галена тук, а за работата на Добри. В Бг сме свикнали винаги,когато наша звезда облече нещо след някоя световна да се обижда, че копира ( в повечето случаи дори го наричат кражба) , а обратното дори не се забелязва. А повечено не си дават сметка,че на световните звезди им се предоставят напълно безплатно колекциите на дизайнерите за следващия сезон. Та със сигурност е успех за някой български стилист да успее за изпревари едни от най-известните стилисти в света. Това ми беше идеята като сложих снимката тук, а не че някой е открил топлата вода.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер Хит Бикини 2017

1. Галена - #TheBo$$

2. Джена и Преслава - Тук жена му пази

3. Емануела - Без чувства

4. Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна

5. Анелия - Вярвай

6. Райна - Сафари

7. Елена Велевска - Уволнен си от живота ми

8. Татяна - Падам си по теб

9. Джена - Коя

10. Нелина - Код червено

11. Карлос - Да няма нас

12. Орк. Кристали и Анелия - На Маями

За момента Тук жена му пази, Без чувства, Сафари, Коя и The Boss ми харесват най-много. Сигурно и песента на Анелия ще е от добрите в компилацията. Липсва ми "Червеният картон" обаче.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да съм казала нещо такова? :1000 (29):

Хубаво е просто,че имаме стилист, който се е добрал до колекции на световни дизайнери, които по-късно виждаме в клипове на световна звезда като Тейлър. Изобщо не става дума за Галена тук, а за работата на Добри. В Бг сме свикнали винаги,когато наша звезда облече нещо след някоя световна да се обижда, че копира ( в повечето случаи дори го наричат кражба) , а обратното дори не се забелязва. А повечено не си дават сметка,че на световните звезди им се предоставят напълно безплатно колекциите на дизайнерите за следващия сезон. Та със сигурност е успех за някой български стилист да успее за изпревари едни от най-известните стилисти в света. Това ми беше идеята като сложих снимката тук, а не че някой е открил топлата вода.

Така е. Тези песни "Кралица" и "Обсебена от теб" и разните други, въобще не им е мястото на такива "масови" изяви. Бих я посъветвал да прави и по-голям блок с народни песни. Нейните изпълнения на "Ах, къде е мойто либе", "Белите манастири", "Врано конче", "Пуста хубост", "Кой уши байряка", "Къде и да одиш" (която даже и Галена прави опити да пее по участия - далеч от Глориевото ниво ест.), дуетите й с Николай Славеев и други, са супер известни и хората много им се кефят, а тя ги пее рядко. Дори и в youtube народните й песни са доста популярни и статистиката, която започнах да й водя го показва. Съвсем скоро ще има още 2 - 3 народни песни с над 1 милион на по 1 клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б`аси мъртвилото тук. Нема ни един "десов" даже....

Ами Деса нали залезе и най-накрая си отворихме очите колко са ни лъгали Пайнер за нея, дори и в десетилетието, в което не беше при тях... :D

 

В момента не чалгата, а Тейлър Суифт е ТОП темата в този форум, а и в други... Ще направи тотален рекорд с над 30 милиона гледания за първото денонощие. Замисляте ли се колко смешни изглеждат вече приказките на Рамания, че в ерата на стрийминга БГ звездите не могат да правят милиони за няколко седмици, след като по света най-големите звезди само за денонощие правят двойно и тройно повече? Да, ясно е, че тези звезди пълнят зали и стадиони, но в БГ просто политиката е друга- слуша се в интернет, но не се ходи на концерти- факт.

А и след като режисьорката на филма 300- Камелия- е на път да направи 3 милиона в малък канал, мисля че е крайно време в този форум да загърбим приказките за фалшивите гледания и да се опитваме да се насладим на малкото останали успехи в чалгата, изразяващи се във все още сравнително добри цифри в стрийминга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, този над мен, Мара и Андра ти казаха, че си плащат за трафик. Какво се обясняваш като ученичка 2 години по-късно? :gun_bandana: Гледаш трафика на Кама, гледаш този на Пайнер, смяташ разликата в каналите и намираш най-големия хит на лятото. Да ти казвам ли кой е? Айде след Деса ще бъде, че след 40 минути трябва да почва, а още пътува и не се знае кога ще дойде....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че някои евентуално плащат не значи, че всички милиони в чалгата са нереални, както с Камелия се опитвахте да внушите на хората преди и тя самата да започне да прави реални такива и сама да види, че като имаш хит, имаш и гледания. А разликата между броя абонати може само да докаже теорията, че в по-големите канали е възможно да има по-големи гледания- каквито има. Затова в канала на Планета цифри като тези на Камелия- близо 3 милиона за месец и половина- се водят слаба гледаемост, защото там очакванията са завишени.

Приятно прекарване на панаира, да се насладиш максимално на любимите си песни и после да разказваш... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Мара и Андреа ви казват, че си плащат, а те научиха първи това от Кости Йонита, има ли смисъл да обсъждаме трафиците на баш нарцисите в чалгата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Мара и Андреа ви казват, че си плащат, а те научиха първи това от Кости Йонита, има ли смисъл да обсъждаме трафиците на баш нарцисите в чалгата?

Те двете не говорят за целия жанр. Фалшиви гледания навсякъде има, дори и по света- от хора, които искат да си напомпат изкуствено кариерата. Но има и реален интерес, проявяващ се в големи цифри- той се забелязва в повечето проекти на Пайнер от годините преди слабата 2017.

И до ден днешен не си ни обяснил обективно как така Камелия в мини канал с 15k абоната може да има 3-4 милиона в дългосрочен план, а Пайнерци в канал с почти 1 милион абоната не могат да имат 10 милиона в дългосрочен план?

Би следвало след като и тя вече прави милиони да спрат тези приказки, че милионите били невъзможни, но явно това няма да се случи и ще трябва да се примирим, че единствена Камелия от целия жанр може да достига такива реални цифри в ерата на стрийминга.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледаш трафика на Кама, гледаш този на Пайнер, смяташ разликата в каналите и намираш най-големия хит на лятото. Да ти казвам ли кой е?

 

:roll1: :roll1:

 

Ама ти се оливаш. Песента на Камелия е хит, ама чак най-големият на лятото? :mf_surrender: Много си манипулативен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...