Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава пуска нормални проекти, и не се прави на велика.

 

 

Преслава е една проста селска тапицирана лицемерка. Тя е по селските номера, играе под масата. Рано или късно ще се сгромоляса.

Не пуска нищо нормално и иновативно. Зациклила е като крава на баир.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Галена не е велика, ами Титан в поп-фолк музиката. Недостижима. Нормално е да има завист от останалите агитки, които мечтаят и техните любимки да правят подобни проекти, ама се иска да излезеш от кръчма мисленето и да се поровиш какво се случва навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да си припомним една от най-бруталните песни на Елена и най-доброто й видео, поне за мен - "Достатъчно"!

Дано пак направи нещо. "Първата-последната", "Тук и сега", "Още" и "Достатъчно" са ми най-любимите! А също "Пия за тебе", "Под прикритие", "Безумна лудост" и "Не ме лъжи". Липсват ми такива песни от Елена, но това видео е едно от най-добрите в поп-фолка! Брутално! :girl_witch:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пуска нормални проекти, и не се прави на велика.

Галена пуска ненормални. :1000 (29):

 

Видяхме я Пресито колко не се прави на велика, та тя си мисли, че е! Толкова е сбъркана, че Деса, Янева и сие са много по- нормални в сравнение с нея. Първо се изкара мила и добра жертва и, че не можела да номинира, но след второто й влизане във "ВИП"- а вече не остана никакво съмнение за истинското й лице как се вреше в единия лагер само и само да не я сдъвчат нея нещо и тръгна да се пъне на Лунче, дето е и по- интелигентна, и тогава политически активна покрай протестите за КТБ в помощ на народа. А Пресито какво е направила, освен да им пее наркомански, пиянски и оргийни песни? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пуска ненормални. :1000 (29):

 

Видяхме я Пресито колко не се прави на велика, та тя си мисли, че е! Толкова е сбъркана, че Деса, Янева и сие са много по- нормални в сравнение с нея. Първо се изкара мила и добра жертва и, че не можела да номинира, но след второто й влизане във "ВИП"- а вече не остана никакво съмнение за истинското й лице как се вреше в единия лагер само и само да не я сдъвчат нея нещо и тръгна да се пъне на Лунче, дето е и по- интелигентна, и тогава политически активна покрай протестите за КТБ в помощ на народа. А Пресито какво е направила, освен да им пее наркомански, пиянски и оргийни песни? :3fdb8960598fa63e:

Лухче Тухче беше ужасно капризна и надменна през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е една проста селска тапицирана лицемерка. Тя е по селските номера, играе под масата. Рано или късно ще се сгромоляса.

Не пуска нищо нормално и иновативно. Зациклила е като крава на баир.

Го каза фена на Джена с крадените напоследък песни и тези в една стилистика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че може да изтрият канала на Пайнер. Тази иначе точно това заслужава.

Дай Боже да изтрият този фарс и да заминат всичките милиони ма Галена в канала. Преси!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна в онзи брадър беше най-великото нещо, става в него. Просто ги пречука всички - половината са актуални изпълнители, модели , актьори и режисьори, тази 10 години не е вясвала с медиите и за 3 дни накара цялата държава да говори за нея така, както останалите за тия 10 години не са.

 

Просто им е.а мамата отвсякъде. Много и се кефя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не Джена е опряла за дует с Преслава,а обратното. :3fdb8960598fa63e:

Така ли? Затова Джена е предложила да направят дуета и Преслава се е съгласила!

Май забравихте до 28.05 тази година как Джена година и половина не беше помирисвала и популярна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? Затова Джена е предложила да направят дуета и Преслава се е съгласила!

Май забравихте до 28.05 тази година как Джена година и половина не беше помирисвала и популярна песен.

Като гледам как цялата песен е в стилистиката на Джена и като текст,и като мелодия,със сигурност толбухинският паразит нарочно се е намърдал в проекта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как цялата песен е в стилистиката на Джена и като текст,и като мелодия,със сигурност толбухинският паразит нарочно се е намърдал в проекта

Толбухински паразит?!

Ти да четеш можеш ли?! Джена е предложила и уредила музика и аранжимент, от Преслава е текста и предложението заКишев да им направи музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толбухински паразит?!

Ти да четеш можеш ли?! Джена е предложила и уредила музика и аранжимент, от Преслава е текста и предложението заКишев да им направи музиката.

Мога да чета и да пиша със сигурност много по-добре от 99% пишещите тук.Нима очакваш Преса да си признае,че нарочно се е натресла на Джена?Целият проект е в стилистиката на Джена и само Плейбекслава е излишната,така че никой не може да ме убеди,че всичко е направено взаимно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да чета и да пиша със сигурност много по-добре от 99% пишещите тук.Нима очакваш Преса да си признае,че нарочно се е натресла на Джена?Целият проект е в стилистиката на Джена и само Плейбекслава е излишната,така че никой не може да ме убеди,че всичко е направено взаимно.

 

 

:roll1: Всеки втори тук се провъзгласява за най-интелигентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Герганафен, Гергана има участия днес и на 1.09 - коментирай.

На 1.09. има и държавен изпит :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да чета и да пиша със сигурност много по-добре от 99% пишещите тук.Нима очакваш Преса да си признае,че нарочно се е натресла на Джена?Целият проект е в стилистиката на Джена и само Плейбекслава е излишната,така че никой не може да ме убеди,че всичко е направено взаимно.

Преслава ако се натрисаше така щеше да вземе "В твоите очи" и "Дай ми още" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Винаги се стремя да правя различни проекти – и като клипове, и като звучене на музиката. Все по-малко хората консумират музика от телевизията, търсят си песните в Интернет. Имаше период, в който се дразних, но сега въобще. Не се слагам в кутийка на попфолк изпълнител, защото съм различна, хамелеон"

 

Не е хубаво човек да забравя откъде е тръгнал.

Еми тръгнала е от нулата, като голяма част от тукашните и световните звезди. Дай сега да ги обвиним, че не са се родили всички богати и директно не започнат със скъпи проекти, стилисти и хитачки. Дали ще изпее най-бесния кючек и после ще направи нежна балада ( например) какво значение има? Та нали затова е написала, че не се слага в рамки и е хамелион. Кое не е вярно от това? Така както ти пее за пантери и синсжири, в следващия момент Кой,Спри ме, Пак ли и докато се усетиш, вече е минала на вълна МамаУраган, Бос,Хаваната и т.н. Та не е ли това да си хамелион и да не се поставяш рамки? В клипове е същата работа. Едно е да не харесвате някой, а съвсем друго е постоянно да търсите за какво да го захапете.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми тръгнала е от нулата, като голяма част от тукашните и световните звезди. Дай сега да ги обвиним, че не са се родили всички богати и директно не започнат със скъпи проекти, стилисти и хитачки. Дали ще изпее най-бесния кючек и после ще направи нежна балада ( например) какво значение има? Та нали затова е написала, че не се слага в рамки и е хамелион. Кое не е вярно от това? Така както ти пее за пантери и синсжири, в следващия момент Кой,Спри ме, Пак ли и докато се усетиш, вече е минала на вълна МамаУраган, Бос,Хаваната и т.н. Та не е ли това да си хамелион и да не се поставяш рамки? В клипове е същата работа. Едно е да не харесвате някой, а съвсем друго е постоянно да търсите за какво да го захапете.

Отдавна не е имала балада, една от най-прекрасните й песни - "Лоша ли съм" остана недооценена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...