Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя май и текста и е забравила.

 

Страша неадекватница, но както казах - поне не е лицемерна.

Това "Зайченцето Бяло във варианта за възрастни" е култово :roll1: :roll1: :roll1: и заека на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тази песен !!!

 

Нали.. Тези дни не я спирам. Голямо разнообразие и при Емилия се наблюдава тази година. Стораро при гръцките кавъри е доста силен. Все избира музикантски и хубави парчета.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Под всякаква критика е.

Толкова проста, толкова да не й се занимава, че да се чуди защо аджеба си отишла там.

 

Вече съм склонен да повярвам на факта, че тая се е закрепила толкова години на сцена единствено и само заради късмета си, нищо друго не е фактор. Лошото, е че се поклаща така и в дискотеката през нощта, а не само на обяд в Лъки.

 

Изключително съм разочарован от ДесиСлава, не знаела какво да пее, Боже Господи...

 

Какво нещо е първата среща с Деса на живо! А как 15 години пропагандата ви изпиваше мозъка, правейки ви жертви на една невероятна лъжа. Но пък това си има и хубава страна. Колкото и да я крият, колкото и да я пазят, колкото и да цензурират критиката, все идва ден, когато няма как да я опазят. Е, този ден се случи за stereoto, поздравления! И сега какво правим с легендите за Деса измислени от Пайнер? :scratch:

 

Но да оставим Деса настрана. С нея и без това ще се занимавам утре, когато идва при нас. Мислех си, че разглезената кокона Веско Маринов е само инцидентен мрънкалник, но се оказа, че Рени е още по-зле и от него. Тази жена си живее в някакъв нейн свят, в който само тя е звезда и твърдо жената е над нещата. Колко трябва да си загубен, че да тръгнеш на участие и да си забравиш флашката в хотела? Да се върне такъв като мен с нейн човек, да я вземе и като и я занесе за участието, Рени да каже: - Ами аз имам и плакати в багажа, що не ги взехте? Дълга история е да и се обяснява, че никой не и ще плакатите, щото малкото деца, които поискаха да се видят с нея след участието им бяха достатъчни телефоните, за да се снимат с нея. Камо ли някой да я пита: - Абе ти каза ли, че искаш и плакати да ти се донесат? Излишно е дори да се уточнява, че тя можеше сама да си ги вземе, като тръгна за панаира. Най-тъпото е, че няколко пъти обвиняваше озвучителите, че не и работи микрофона, а като те и го взеха и смениха батериите със свои и той заработи чудесно, тя пак тях нарочи, за пред хората. Няма да се спирам на дребни неща като примерно факта, че на всяка българска песен идваха 3 сръбски, защото и половината от българските не бяха нейни, а на колеги. Рени обаче окончателно ни отказа от всякакви надежди, че може да разсъждава нормално, след като обяви някакъв забравен свой дует с DJ Krmak, за един от най-големите хитове за всички времена на сцената на бивша Югославия. Беше тъжна картинка, да си търси партньор за сценично изпълнение на партията на Дино Мерлин в "Jorgovani", но пък ние я записахме и я пратихме на Весна Змиянац, да се посмее жената на това, докъде я е докарала една доста хитова в миналото своя колежка.

 

Иначе, реших да се натисна на гостите, които имах за панаира и да ги заведа на Теди Александрова, на една дискотека, до едно басейнче, където преди месец пя Камелия. Предложих им го така някъде около озвучителите и Рени като... нямам идея как е чула, но веднага попита промоутърката си, защо тя не пее в тази дискотека? Дори като и се обясни, че там е договорена Теди Александрова, тя пак настояваше да и се обясни защо не е тя. Искала да работи, а някакви си видински смотаняци канели пайнерски пикли, а не нея, звездата на Балканите. Ужас, това западащите чалгарки са такава напаст, че няма накъде. Цял ден разправии с Рени, а в същото време същата промоутърка, която и уреди панаира при нас по телефона оправи за 5 минути всичко около настаняването на Глория в хотел "Шумен", за участието и на панаира в Смядово, като при това бе сменено настаняването и в последния момент от вила около Смядово, с хотела в Шумен. И нямаше драми и нямаше тръшкания, даже не стана въпрос за каквито и да е специални изисквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени обаче окончателно ни отказа от всякакви надежди, че може да разсъждава нормално, след като обяви някакъв забравен свой дует с DJ Krmak, за един от най-големите хитове за всички времена на сцената на бивша Югославия.

 

Дори като и се обясни, че там е договорена Теди Александрова, тя пак настояваше да и се обясни защо не е тя. Искала да работи, а някакви си видински смотаняци канели пайнерски пикли, а не нея, звездата на Балканите. Ужас, това западащите чалгарки са такава напаст, че няма накъде.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Богиня! Аз бях останал с впечатлението, че Мерцедец>Папагал, ала явно е обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли Рени да е толкова неадекватна ?

Мисли ли, че с това държание някой пак ще я покани на участие?

Сега гледам Кали на Феста и мачка.

Кали е в пъти по-неадекватна от Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5A23217C

 

Най-говореният човек може би в цял свят в момента и кой е до него? Нека Фаст да каже, че принизяваше работата му и каза, че е никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук диагнозите ги поставям аз! Не съм искал мнението ти.

Кали поне има хитове и доооооста повече участия.

"Диагнози"-те си ги поставяй у вас, щом като форумът е за полемика - ще коментирам и ще се противя на плоски разсъждения от още по-плоски и закърнели мозъци. Ти какво искаш - слабо ме вълнува, предявявай искания пред ваште, дето ти търпят глезотиите!

Пикая ти на хитовете и участията, Рени заслужава статуя да й се построи за това, което прави в момента - без пукната пара, без кариера, без дом - да си дойде и да започне всичко от начало. Съвсем нормално е да е осверипяла за участия - все пак отглежда 2 деца СЪВСЕМ САМА, грижи се за себе си, за майка си, отделно прави и продукция. На всичкото отгоре събира и пари за апартамент, тъй като до навършването на пълнолетие на малкия - тя има право да живее в този дом. Това е похвално, а не кой си раздрусал баджака в клуб 33 или кой изпял "духай...". От чалгата съвсем сте изгубили човещината в себе си, ако изобщо някога е съществувала такава във вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е една мръсна долнопробна остакярка-лаладжийка, дето се мисли за много интелигентна и вървежна. Супер дразнещо същество, като тръгне да говори и да се обяснява. Има няколко яки песни в цялата си дискография, чудя се как все още случва на хит.

 

Най-вече я бива в раждането на деца от различни мъже, никой от които не се задържа при напастта, наречена Кали. Щото... мнооо й знае плювалника и е много интелиго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5A23217C

 

Най-говореният човек може би в цял свят в момента и кой е до него? Нека Фаст да каже, че принизяваше работата му и каза, че е никой.

Гаджета ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и е виновен на Рени, че си заеба кариерата, когато имаше такава и духна на майна ти ?

 

Ще кажете - семейство. Е, те другите нямат семейство, така ли? Тя и малкото си публика заеба, за това прошка няма. Върнала се и искала участия, била мост на балканите.

 

Нито вече сръбското е такъв фактор, нито Рени някой я помни с нещо различно от излагациите и в брадъра и това, че почти не нарече Димитров сводник.

 

Заеба публиката, заеба си кариерата, ошишка се още повече и се завърна с куп излагации и търкайки списание в дъртите си цици. Нема да стане.

 

Александрова е простачка с текстове, дето само простия и мозък може да роди, противна ми е, но има кой да я слуша, актуална е (колкото и да не ме кефи). Що не пяла Рени там. Щото не я искат....

 

Казали и да си намери спонсор, тя разбрала да си намери плащащ хуй.

А ся да търси хуя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси ме кефи много пък мен тук, чак е сладка на моменти 1000%20(29).gif По този повод нека споделя и впечатленията си от Алисия и Кали, понеже бях на техни участия на морето, от което се прибрах преди няколко дни. Първо бяхме на Алисия, входа беше 12 до 00:30, но ние хванахме този на 15 лв. след това. Аз като се замисля тя освен своите май други песни не пя - те те и еднаквички, та добре че бяха дуетите. Започна с "Мачкай", после "Добре ти беше" и един мой приятел, който изобщо не е навърте в нещата и наясно ми каза кои ще са следващите песни по подредба. Никакво разнообразие, предвидливост и контакт с публиката. Пеене върху плейбека, мятане на екстейшъни и дефиле, показвайки наточена външност. Пълна скука, но нали е актуална се изсипаха всички, та и аз покрай тях. Идва Кали, едвам ги навих - хванахме този път вход на 10 лв. Започна с "Мафия", излезе с това дето е и на предния клип, но под него имаше бял потник ли, нещо такова. И като се започнаха едни бъзици започна веднага да съблича гащеризона на бъзик нали, да се самоиронизира с облеклото и шеги нонстоп. Понеже бяхме най отпред, бях впечатлен, че тя индивидуално обърна внимание на всеки от нас, дори на мой приятел, който просто беше гушнал приятелката си и не викаше бурно, че та привлече внимание. Казваше му "Не гушкай, само целувайй", "Дай да ти държа портмонето" казва на неговата и още, не помня вече. Една приятелка до мен пък я захвана за тена "Абе момиче ти ходиш ли на море, ама ти не си почерняла изобщо" и започнаха да си мерят тена с ръце една до друга. И мен ме бъзика нещо, после даже казах "Искам "Фалшиваа"", и тя "Ааа, Фашлива, фашливаа" ама с цигански акцент нали и започна да ми я пее акапелно, до припева стигна и ми хвана ръката като ме поздрави и ми каза да пея като дойде пак, защото първата част,в която пя нейни песни общо взето свърши. Каза, че втората част ще е караоке парти и нейния човек, който свиреше на йоника ли нещо такова, от зад пулта ще свири до нея. Като се започна с Радки пиратки, селски бании, на която пееше "Ето я певицата, сапунисва цицата" и си я търкаше, тръгне да свири, казва "стой, сетих се да им разкажа нещо", изобщо говореше ни шегуваше се ама нон-стоп просто. Казва на един човек "Абе я да видя какво пиеш ти. Уиски? Я да видя, че не вярвам" и си пийна. Прииска и се да пее на бара, срещу сцената - слезе, катери се по столовете като се бъзикаше да не се изтърси и се изправи на бара. Започна да пее все различни песни - македонски, Кой уши байряка, Буба Мара, Ветрове, Стари мой приятелю, после пя дори циганската "Амалипе". Айде вика на хорото, поведе го, обикаля си около нас без охрани и бодигарди, хванаха си се хората до нея, не се пусна до края. Изобщо такава духовита и народна, изобщо ларж и човек - пич. Ние сме си такива и ни изкефи, може би е била неадекватна и цинична, разбира се беше пийнала 100%, но някак стигна до повечето ни. И всичко това на живо изсвирено, даже даде на едно момиче да изпее две песни, поздравява някакви за годежа им.. Снима се след първата част, по време на пеенето през цялото време, след като слезе стоя доста, щом се снимахме, после отидохме и за селфи.. Нищо общо с Алисия, за която едвам събрах изреченията, на втората част дори инициаторите не бяха въодушевени и не ходихме отпред. И пак дали някой не каза, че имало на Алисия повче хора, а ако знаеха какъв купон прави Кали, тези които не са дошлии.. И леко предубедените ми фр ги попитах после за мнение и беше далеч по - различно.

 

"Диагнози"-те си ги поставяй у вас, щом като форумът е за полемика - ще коментирам и ще се противя на плоски разсъждения от още по-плоски и закърнели мозъци. Ти какво искаш - слабо ме вълнува, предявявай искания пред ваште, дето ти търпят глезотиите!

Пикая ти на хитовете и участията, Рени заслужава статуя да й се построи за това, което прави в момента - без пукната пара, без кариера, без дом - да си дойде и да започне всичко от начало. Съвсем нормално е да е осверипяла за участия - все пак отглежда 2 деца СЪВСЕМ САМА, грижи се за себе си, за майка си, отделно прави и продукция. На всичкото отгоре събира и пари за апартамент, тъй като до навършването на пълнолетие на малкия - тя има право да живее в този дом. Това е похвално, а не кой си раздрусал баджака в клуб 33 или кой изпял "духай...". От чалгата съвсем сте изгубили човещината в себе си, ако изобщо някога е съществувала такава във вас.

+1! Това е ясно за нормалните хора иначе, няма смисъл. Може и на себе си една малка диагнозка да постави, като е тръгнал :lol:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, като започнете с категоричните си словоизлияния все едно сте някакви авторитетни културни критици, много дразните. Първо, Десислава не е неадекватна от вчера, а от доста време е така. Не мога да се сетя дори кога точно се превърна от симпатично фриволната шматка в статичната такава... А това, че кариерата ѝ се държала едва ли не само на късмета, е смехотворно. Колкото и късмет да имаш, без други качества, няма как да се задържиш 20 години на сцената. Да, Десислава не блести с особен акъл и мисълта ѝ тече бавно, и да, милата много омотана и все чудеща се към къде да поеме, но всичко това не променя фактите, изградени през годините, а именно: добър глас (макар последните години да има разочароващи изпълнения), десетки хитове, десетки качествени нехитови песни, много добри изпълнения на живо, които са в пъти повече от недобрите ѝ такива. И още един факт, който на някои хора изобщо не им харесва, дори супер много ги дразни: това че въпреки изцепките и простотиите, които си е позволявала да прави през годините, хората ѝ прощават и ги забравят. Тъжно за някои, но факт!

И въпреки неадекватността ѝ на конкретното участие в Лъки, лично аз ѝ дадох палец нагоре, защото макар и в напреднала бременност тя пя на живо, при това много по-добре отколкото предишни нейни изяви. Дори се изненадах, че изпя толкова хубаво "В твоите очи", за изпълнението на която песен в първия концерт на "Планета" в "Арена Армеец", имах забележки. Също кого ме изкефи изпълнението ѝ на песента на "Тоника" в края на участието си. И се запитах след него, защо Десислава пее така добре чуждите песни, като тази, като песните на Ваня Костова и Георги Христов в "Като две капки вода" и др., а си позволява такова лигавене на някои свои песни, което супер много ме дразни, и особено на любимата ми "Птица скитница"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...