Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не помня Татяна да се е родила в Пазарджик, че да я наричаш "селянка"!

Само можеш да си мечтаеш за нейната кариера. Татяна разби и размаза Райна, оргазмирам.

Елементарна си, драга. Това къде си роден не е фактор дали си краварка и простачка по манталитет ;)

 

Дано всичко с богинята Тони Д. е наред, -А. , молим ли се? :notworthy:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Елементарна си, драга. Това къде си роден не е фактор дали си краварка и простачка по манталитет ;)

 

Дано всичко с богинята Тони Д. е наред, -А. , молим ли се? :notworthy:

Наистина се молех! Заслужава само позитивни неща. Дано и тръгне по мед и масло.

Коментирай, че Магда е имала покана за Вип Брадър, но е отказала заради бебето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина се молех! Заслужава само позитивни неща. Дано и тръгне по мед и масло.

Коментирай, че Магда е имала покана за Вип Брадър, но е отказала заради бебето.

Истинска богиня! Мигом чакам следващата година да се включи - да ни скандализира с нова порция пиянски изцепки и сутрин да събужда къщата, пеейки за разсънване в кревата хита "Ходи се лекувай" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони със сигурност не напуска Diapason ;)

Не слушайте шкембето какви ги дрънка.

Аз не виждам за какво да го напусне. Свобода има там да си прави каквито песни иска , правят му и албуми, друг в Diapason i цял Fen изобще с троен албум не знам дали има.

Клипове редовни, песни си издава.

 

Фики ако искаше да е в една компания с баща си да си беше останал в Diapason, където му е първата песен. Сигурен съм, че единия остава във фен, а сина в Пайнер.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинска богиня! Мигом чакам следващата година да се включи - да ни скандализира с нова порция пиянски изцепки и сутрин да събужда къщата, пеейки за разсънване в кревата хита "Ходи се лекувай" :3fdb8960598fa63e:

Би било невероятно! Магда има невероятен потенциал за фаворит и победител!

Искам като напусне да запее ''Усмихната ме запомнете''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Елементарна си, драга. Това къде си роден не е фактор дали си краварка и простачка по манталитет ;)

 

Дано всичко с богинята Тони Д. е наред, -А. , молим ли се? :notworthy:

Елементарни ще викаш на съселяните си географки, броящи полезни изкопаеми и души на квадратен километър. Факт, че Татяна е в пъти по-успешна и доходоносна от теб. А това, че бълваш злоба дори няма да го коментирам, каквато и да е Тоти поне не е злобна и простачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда може би е олицетворението на one hit wonder в България. Има 1 хит сама и 1 с Вероника и за 13-14 години само това. Соня Немска е същата работа. Та тя една Ани Хоанг има повече на брой хитове от тях взети заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елементарни ще викаш на съселяните си географки, броящи полезни изкопаеми и души на квадратен километър. Факт, че Татяна е в пъти по-успешна и доходоносна от теб. А това, че бълваш злоба дори няма да го коментирам, каквато и да е Тоти поне не е злобна и простачка.

Много простееш, нищо чудно, че харесваш Тоца.

Относно доходността - няма да коментирам :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много простееш, нищо чудно, че харесваш Тоца.

Относно доходността - няма да коментирам :3fdb8960598fa63e:

Миличка, не аз уча за черни въглища и металургия, че да казваш, че простея.

Татяна е много повече от вашите любимки накуп. Време й е за дует с Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка, не аз уча за черни въглища и металургия, че да казваш, че простея.

Татяна е много повече от вашите любимки накуп. Време й е за дует с Преси.

Аз също не уча това, но не виждам какво просташко има да изучаваш ресурсите на Земята?

 

Salvatore, величествено изпълнение, паметен миг! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Соня може да спорим - ръцете, маслинката, i want you baby със сакис, сряда се приготви са топ 4 на хитовете и , има и много други популярни песни, на живо е зелязна а и се кефя на това, че никога не си е показвала котенцето и не правила сеир за слава.

 

Единственото беше скандала Иванина-Денислав, където тя , нормално си защитаваше гаджето, което впоследтвие не излезе никаква стока. И заплахите към Славена, но те бяха лични , не по интервюта за ПР.

Александрова също е спала с Денислав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що, не те ли кефи как тоя златен латекс извайва зърното ѝ. :1000 (19):

Gloriavzlato.jpg

Чудно :Vishenka_05: Но да беше Андреа или Тедислава, а не Глория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, величествено изпълнение, паметен миг! :Vishenka_05:

 

 

Ох, недей, че ще се разплача на мига! :cry: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда може би е олицетворението на one hit wonder в България. Има 1 хит сама и 1 с Вероника и за 13-14 години само това. Соня Немска е същата работа. Та тя една Ани Хоанг има повече на брой хитове от тях взети заедно.

Е, не е вярно сега.

Магда има няколко хита и доста известни песни, по едно време правеше и много хубави клипове. Освен "Море и суша" и "Нямам душа", песни като "Нали ти казах", "Утре късно е" си бяха хитове, също и "Случаен флирт". А балади като "Спаси ме любов", "Пусни ме" и "Хронична липса на любов" си бяха доста слушани за времето си. Просто Магда е доскуча като визия и глас, правеше мудни песни и по едно време тотално се закопа след "Огледалото не лъже", та така и до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, за да не съм краен само ще кажа, че Деса е спряла някъде в 2002 година и не е мръднала и на йота от тогава. Тази жена тотално си е объркала програмата, песните, а комуникацията с публиката е на кота "0" (нула). Дори не съм сигурен, че е объркана, защото никога не е била подредена. Ако някой тук си мисли, че има голяма разлика между нея и Рени, жестоко се е заблудил. И това не е комплимент за Рени, а камъни в градината на Деса. Има само една добра новина от тази вечер. Това и бе последното участие преди да отива да ражда и на всички ни каза, че детето ще е мъжко. Толкоз, другото е излишно да се говори. Ако някой е любопитен имам и няколко клипчета. Изводът вече е ясен за нашият панаир - никой не ще българска чалга. Не стават....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда може би е олицетворението на one hit wonder в България. Има 1 хит сама и 1 с Вероника и за 13-14 години само това. Соня Немска е същата работа. Та тя една Ани Хоанг има повече на брой хитове от тях взети заедно.

 

А Юнона е Певица на десетилетието.. Айде съвземи се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те понеже другите с големите хитачки много са прокопсали днес. Андра къде е? Падна на нивото на Сузанита, да ходи да ѝ се моли на нея и на Орхан Мурад за дует. Последната дупка на кавала. :mf_surrender:

Спешно да взима витамин-витамин-витамин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...