Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле и явно пуши, ами сте тръгнали да обиждате и подигравате една талантлива певица като Деси Слава?

 

Точно Деси три пъти е пяла в нашия град, неадекватна никога не е била.

 

А Рени...........алчността не прощава. Замина за иСраел с мисъл за кариера :whistling: :hahaha: заряза си феновете, изкара господин димитров сводник и заби нож в гърба на бившите си колежки от "Пайнер", наричайки ги "курви"............Сама си е виновна. За бившия и свекър, който остави болница без пари и деца без лечение, да не говорим. Сама си изпроси всичко.

 

 

Написаното за Глория, че е без претенции, много ме зарадва. Дано да раздава автографи след концерти.1000%20(28).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден разправии с Рени, а в същото време същата промоутърка, която и уреди панаира при нас по телефона оправи за 5 минути всичко около настаняването на Глория в хотел "Шумен", за участието и на панаира в Смядово, като при това бе сменено настаняването и в последния момент от вила около Смядово, с хотела в Шумен. И нямаше драми и нямаше тръшкания, даже не стана въпрос за каквито и да е специални изисквания.

 

Времето постави всичко на мястото му и толкова плютата за претенциите си Глория доказа, че е професионалист и не се занимава с глупости. Тя навреме разбра кога да слезе от сцената, макар и по неин си начин, макар и твърде рано, поне според мен. Колкото до Рени - тя още навремето мрънкаше, докато беше в "Пайнер", че половината награди трябвало да са за нея, а то... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле и явно пуши, ами сте тръгнали да обиждате и подигравате една талантлива певица като Деси Слава?

 

Точно Деси три пъти е пяла в нашия град, неадекватна никога не е била.

 

А Рени...........алчността не прощава. Замина за иСраел с мисъл за кариера :whistling: :hahaha: заряза си феновете, изкара господин димитров сводник и заби нож в гърба на бившите си колежки от "Пайнер", наричайки ги "курви"............Сама си е виновна. За бившия и свекър, който остави болница без пари и деца без лечение, да не говорим. Сама си изпроси всичко.

Написаното за Глория, че е без претенции, много ме зарадва. Дано да раздава автографи след концерти.1000%20(28).gif

Каква алчност и кариера в чужбина при Рени, ти чуваш ли се какви простотии пишеш? :mf_surrender:

Наргилето е почти нищожно сравнение с цигарите. А защо не коментираш, че е по-награмирина и натокана от птичия мозък - майка й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времето постави всичко на мястото му и толкова плютата за претенциите си Глория доказа, че е професионалист и не се занимава с глупости. Тя навреме разбра кога да слезе от сцената, макар и по неин си начин, макар и твърде рано, поне според мен. Колкото до Рени - тя още навремето мрънкаше, докато беше в "Пайнер", че половината награди трябвало да са за нея, а то... :mf_surrender:

Нима не е била права, тя е един от малкото революционери в чалгата - кариерата в Сърбия и 3-те концерта в НДК го доказват перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле. bg.com/style_emoticons/default/1000%20(28).gif[/img]

 

Как ще коментираш факта, че на лайв в инста един фр и звънна и я пита дали да взима цигари, а тя го напсува :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима не е била права, тя е един от малкото революционери в чалгата - кариерата в Сърбия и 3-те концерта в НДК го доказват перфектно.

 

Имаше своите силни години, хитове и албуми, но хората обичаха повече други изпълнителки, какво да направим сега? На кривата ракета, нали знаеш... Затова не й се получиха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше своите силни години, хитове и албуми, но хората обичаха повече други изпълнителки, какво да направим сега? На кривата ракета, нали знаеш... Затова не й се получиха нещата.

 

Така е. Аз от 2000 слушам чалга и Ренета беше четвърта след Глория, Камелия и Деси Слава. За преди това не знам, но след 2000 никога не е била в топ 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Аз от 2000 слушам чалга и Ренета беше четвърта след Глория, Камелия и Деси Слава. За преди това не знам, но след 2000 никога не е била в топ 3.

Къде беше Нелина около 2000? Мисля, че тогава е бил най-силния й период.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде беше Нелина около 2000? Мисля, че тогава е бил най-силния й период.

 

Не. Най-силният й период е около "Бял мерцедес", която е 1-2 години преди това, мисля. Това й е и най-големият хит. Нелка беше някъде в топ 10 може би около 2000 година. Глория, Камелия, Деса, Рени, Кати, Петра, Лия, Софи Маринова, Цветелина - всички тия бяха преди нея. Може и още да има, вече не помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате Ивон, дъщерята на Анелия, която се е снимала с наргиле и явно пуши, ами сте тръгнали да обиждате и подигравате една талантлива певица като Деси Слава?

 

Точно Деси три пъти е пяла в нашия град, неадекватна никога не е била.

 

А Рени...........алчността не прощава. Замина за иСраел с мисъл за кариера :whistling: :hahaha: заряза си феновете, изкара господин димитров сводник и заби нож в гърба на бившите си колежки от "Пайнер", наричайки ги "курви"............Сама си е виновна. За бившия и свекър, който остави болница без пари и деца без лечение, да не говорим. Сама си изпроси всичко.

 

 

Написаното за Глория, че е без претенции, много ме зарадва. Дано да раздава автографи след концерти.1000%20(28).gif

Заминала за Израел, за да прави кариера там? А тя ни ги разправя, че децата и мъжа им имали израелски корени и са го направили за по-доброто бъдеще на децата - лъжкиня.. Свекъра и незнам какво общо има тук, дори май не е истина това, но нали говорим за Рени? Иначе е имала нужда от такава пауза, да се осъзнае къде се намира, какво се търси. И пак не ни забрави, още когато тръгваше излезе албума и "И нея купил си с пари", после и "Бях на ръба", като правеше участия и рекламираше албума по предавания. След това излезе от Диапазон, защото се иска да живееш тук, и сама нормално, че ще намалее и продукцията. Идваше си за всеки ангажимент, дори за интервюта, а самолетните билети са скъпи. Но пак клипира и "Мъжете", като имаше амбиция и за Евровизия.. Но след като изтекоха две песни в суров вариант може би амбиция нямаше. И десетина месеца след завърщането претърчаше, дори и турне в Канада направи, така че не ни заряза - колкото е могла, направила е. Иначе "господин Димитров" си е такъв, много от колежките и също, като не е споменавала имена и думи като "курви", камоли да ги нарича всичките така. Само някакво клипче с такова заглавие беше излязло, но не го е казвала. И пак какво и пука, какъв нож в гърба, та това не са и роднини :mf_surrender: Иначе Деси на първия концерт в Арена беше тотално неадекватна, а Гло далеч не беше на един концерт толкова земна, от това което съм видял говоря, а не чул и прочел.

 

Иначе Рени беше топ и след 2000 - с албумите "Влюбих се опасно" и "Какво е обич". 2006 беше топ също, но за Фен Тв :laughing:

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли клипчето кака Преслава свири с пилета ?

Бива я! :3fdb8960598fa63e:

Да, почти без грим, рано сутрин в гората :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

, а Гло далеч не беше на един концерт толкова земна, от това което съм видял говоря, а не чул и прочел.

 

 

Всеки си има своите периоди. Не може винаги да си в добро настроение. Аз от нея имам много добри впечатления и остава след участие да говори с феновете, да се снима с тях. Изобщо, писанията, че била най-надутата, ледена и т.н., не отговарят по никакъв начин на истината.

 

Ивон е станала много красиво момиче. Ако има и талант като майка си, със сигурност може да направи доста добри неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си има своите периоди. Не може винаги да си в добро настроение. Аз от нея имам много добри впечатления и остава след участие да говори с феновете, да се снима с тях. Изобщо, писанията, че била най-надутата, ледена и т.н., не отговарят по никакъв начин на истината.

 

Ивон е станала много красиво момиче. Ако има и талант като майка си, със сигурност може да направи доста добри неща.

 

Аз съм в тотален потрес :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: ................Ивон колко инстаграм профила има? Малката е за як бой от татенцето, доста възпитателно ще и се отрази.......... И грима и боядисването не одобрявам, но вече наргилето и секси позирането ми идват в повече............Анелия тотално е разглезила и изпуснала Ивон............Да я праща на баща и, да и посвие малко перките.........Тя Ивон сега ще е осмокласничка, чудно къде ли ще учи...........

 

Един хубав възпитателен бой и трябва на Ивон.........

 

Още съм в шок от последната и инстаграмска снимка...........

 

Глория правилно е постъпила със Симона, държейки я изкъсо. Симонката е станала красива и готина млада дама, добре възпитана......... :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в тотален потрес :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: ................Ивон колко инстаграм профила има? Малката е за як бой от татенцето, доста възпитателно ще и се отрази.......... И грима и боядисването не одобрявам, но вече наргилето и секси позирането ми идват в повече............Анелия тотално е разглезила и изпуснала Ивон............Да я праща на баща и, да и посвие малко перките.........Тя Ивон сега ще е осмокласничка, чудно къде ли ще учи...........

 

Един хубав възпитателен бой и трябва на Ивон.........

 

Още съм в шок от последната и инстаграмска снимка...........

 

Глория правилно е постъпила със Симона, държейки я изкъсо. Симонката е станала красива и готина млада дама, добре възпитана......... :flowers:

 

Така е, точно от едно daddy има нужда.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в тотален потрес :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: ................Ивон колко инстаграм профила има? Малката е за як бой от татенцето, доста възпитателно ще и се отрази.......... И грима и боядисването не одобрявам, но вече наргилето и секси позирането ми идват в повече............Анелия тотално е разглезила и изпуснала Ивон............Да я праща на баща и, да и посвие малко перките.........Тя Ивон сега ще е осмокласничка, чудно къде ли ще учи...........

 

Един хубав възпитателен бой и трябва на Ивон.........

 

Още съм в шок от последната и инстаграмска снимка...........

 

Глория правилно е постъпила със Симона, държейки я изкъсо. Симонката е станала красива и готина млада дама, добре възпитана......... :flowers:

 

Момиче,ти от къде на къде ще казваш кое е правилно и кое не за чуждо семейство?! Чак пък и бой й трябвало.. Ако мислиш, че с бой ще се постигне нещо, жестоко се лъжеш. Внивание, любов и много говорене трябват в такива ситуации. На мен също не ми харесват такива снимки от едно дете, но в крайна сметка си има родители. Не бъдете толкова крайни за чуждите животи.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...