Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хахаха занулена хахаха

Камата е топа .Тя пее ангелски ..хитове бол последните 10 години.

Песен на годината за 2016 е нейна.Въобще нашия Топ хахха

 

Можеш да тролиш колкото си искаш, но на всички клипчета няма никакво избухване, в нито един момент. А опитах да запиша всичко най-знаково, което има в кариерата. Само ако знаеш колко смешна беше, като опита да обясни на едни деца какво значи словосъчетанието "майната ти". И как изтерзано опита да каже, че като излизала по майчинство не излизала в пенсия, както им се струвало на хората. Не знам, на кой му се струват такива неща, но май само тя се вълнува от временното си пенсиониране. И понеже се усети, че без да иска сама се е накиснала, взе да пее нещо там народно, след което без никой да я аплодира рече: - С този глас, скоро пенсия няма да има! Е нема да ти казвам как се смяха хората, на глупостта и.... а тя горката мисли, че е казала нещо умно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Десислава е един провален талант и всичко това от нейната безмозъчност. Сега се превърна в една посредствена лелка, която се клати безцелно на сцената, само за да вземе хонорар. Никаква концепция, идеи, стратегии.

Когато беше избухнала навремето с Мистерия, само дето и от чешмата не изчете, за какво й трябваше да напуска Пайнер-а? Заради егото си. Сега го преглътна, защото остана без лев и реклама, отново се върна в бардака. Неслучайно хората са казали, че това, което сам си причиниш, никой друг не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете още са неналични, но ще ги видим, като станат такива.

 

Иначе не ми е ясно защо е трябвало да записва чужда песен в студио, ти лайв записа ли подкрепяш? Нали точно на това скочи Камелия преди години.

 

По-добре да пее в/у гласа на който и да е изпълнител, отколкото да му запише песента в студио и да я пее буквано на плейбек, това си е живо неуважение.

 

Деси и сега си има глас. Несериозна е, закъснява за почти всичко, лигава е, неадекватна е, напоследък от тия хормони чак и листчета с текстове е тръгнала да вади, абе ние си я знаем, че е простовата. Това нито се учудваме, нито е нещо ново. Тя е замяна, лигави се, половината въпроси не са и ясни като я питат, но за глас, да ми извинявате - има. Това, че е тъпа, лигава и се държи като надрусана 13-годишна дето са я боднали оняден и още е във възторг от преживяното не означава, че няма глас.

 

Точно глас си има, и то в много.

 

За жалост се държи като прясно нае.ана пуберка в 99% , което грам не и подхожда на годините, опита, дискографията и т.н. Но е такава, к'во да се прави.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава едвали ще си върне инерцията, която беше набрала миналата година. Тази година й е тотално пропиляна до момента, а и като се завърне не виждам с кой би направила дует, за да възвърне позиции - с Преслава и Джена - много слабо вероятно, с Анелия също. Най-много с Цурче да спретнат нещо, но Цветелина също загуби инерция, отделно нямаше такива грандиозни успехи като Деса през 2016-та. Нетитуловането на Деса за Певица на годината ще й сложи кръст на бъдещите успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боклука Янева е без коментар, на нея не и трябва инерция и хит. Тя по интервюта не ходи за елементарен PR, и ти искаш инерция и песни. Тя си има ония дебел дето не разбрах роди ли вече от него или не, държанка си е там и това е.

Направо да я изхвърлят от Пайнер викам аз. Дори Мария беше редовна с песните си и когато намали участията си, все пак имаше такива - дори 2 пъти в месеца да е. И автограф ходеше, и при Гала ходеше.

Тази направо си е държанка , ВИП :) ама от най-долните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можете да коментирате чалга при наличието на Taylor и VMAS!?

 

tenor.gif

Оф това Гретчен ме плashi.

Новият клип на Тоти Тяло тръгва след на Тейлър Суифт новия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боклука Янева е без коментар, на нея не и трябва инерция и хит. Тя по интервюта не ходи за елементарен PR, и ти искаш инерция и песни. Тя си има ония дебел дето не разбрах роди ли вече от него или не, държанка си е там и това е.

Направо да я изхвърлят от Пайнер викам аз. Дори Мария беше редовна с песните си и когато намали участията си, все пак имаше такива - дори 2 пъти в месеца да е. И автограф ходеше, и при Гала ходеше.

Тази направо си е държанка , ВИП :) ама от най-долните.

По-добре,че не пуска нищо, така ще има интерес към евентуално й завръщане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв интерес пък ще има вече към нея, интерес имат само тия , дето оше не знаят кой я клати.

 

Противна държанка, това и плейейтките не са такива, тая ги мина.

 

За мен Янева е утайката на VIP к*рвите в държавата - много от тях са с любовници за пари, но такова ограничение, такава държанка , и то с мафиот от тая класа, е - не.

 

На турне 2014 в Бургас всички чухме идеално как като излезе се наддаде едно мощно "уууу", което го нямаше с/у никой друг. Не и е и за сефте.

 

На Пеевски държанката. Т'ва лапе ако хване гена на баща си , който не знам изобщо как си е намерил инструмента изпод тоя шкембак , ми те сумист ще го пратят лапето.

Или ако е женско, но пак хване неговия ген - егати ужаса. Бъдеща дебела лелка-мутреса.

 

Представям си и нощта на зачеването на бъдещата малка мутра - тя е плюс-минус 50 кила, той 4х4 отгоре на това, и той отгоре. Това минава и филмите на ужасите. Егати трагедията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти скандализира със 660 хиляди гледания за 24 часа.

Мърла!

 

Това, че Стораро няма фенове тук не означава, че човека няма вечни хитове и наистина прави добри участия. Редовно си качва клипове от такива и се вижда как се дерат н песните му!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти скандализира със 660 хиляди гледания за 24 часа.

Мърла!

 

Това, че Стораро няма фенове тук не означава, че човека няма вечни хитове и наистина прави добри участия. Редовно си качва клипове от такива и се вижда как се дерат н песните му!

 

Тонката, за разлика от сина си, е нещо като бестселър за поп-фолка. Мога да го сравня само със Слави Трифонов - копелетата по студентски (както и момичетата) така се дерат на песните му, че не е истина просто. Песни като "За една жена", "Бог ли ме наказа", "Няма накъде", "Нема пари", "2,3,4" "Най-добрата фирма", "Кой баща", "Отличен 6", "Колко си красива", баладите му "Ако една звезда си", "Налей приятелю", страхотните му дуети (50% от тях, хаха) са незабравими песни просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз комплекси нямам, но ти явно имаш и ако продължаваш така ще ми споделиш на живо какви са.

Много добре знаеш, че знам адреса ти и къде учиш... не ме карай да правя глупости

Хахахах тая пък и тя , на биячка се прави :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева Жива ли е?

Т.е. държанката на Пеевски дали е жива?

Тя сега ще гледа малката мутричка...

 

Ужас, тва лапе за нищо няма да става. На който и чертите да вземе, и двамата са долни.

Ако вземе чертите на майка си и е момиче , ще е егати мутресата к.рвенска, ако е момче ще е мазна свиня - мутра.

Т'ва от тия няма да излезе нищо хубаво.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти явно се е комплексирала жестоко, че новата й песен не се отрази и никой не я взе насериозно. Скоро ще чукне 1 милион, а вчера не знам дали имаше и 500K.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е. държанката на Пеевски дали е жива?

Тя сега ще гледа малката мутричка...

 

Ужас, тва лапе за нищо няма да става. На който и чертите да вземе, и двамата са долни.

Ако вземе чертите на майка си и е момиче , ще е егати мутресата к.рвенска, ако е момче ще е мазна свиня - мутра.

Т'ва от тия няма да излезе нищо хубаво.

Не забравяй,че подобна злоба е характерна само за незадоволените жени. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти скандализира със 660 хиляди гледания за 24 часа.

Мърла!

 

Това, че Стораро няма фенове тук не означава, че човека няма вечни хитове и наистина прави добри участия. Редовно си качва клипове от такива и се вижда как се дерат н песните му!

Някой да сигнализира ютуб. Ще и изтрият евтивия клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти явно се е комплексирала жестоко, че новата й песен не се отрази и никой не я взе насериозно. Скоро ще чукне 1 милион, а вчера не знам дали имаше и 500K.

328k имаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не забравяй,че подобна злоба е характерна само за незадоволените жени. :girl_witch:

Не съм жена, имам си приятелка, задоволени сме идеално.

 

И нещо нереално да съм казал? Фолк к*рва , ама от най-долните , дето нито една плеймейтка не може да си стъпи на пръста с мутра номер 1 в момента.

 

Дори плеймейтките не са такива к*рвентии, честно. Боклук ама от най-мършавите, ако я видя, бих я заплюл. Не признавам не глас, не нищо. Ще ми лапа и ражда тя от мутра номер 1 , от най-мразения човек в тая държава, тя не видя ли турнето как я освиркаха на смръдла, тоя боклук долен нещастен к*рвенски.

 

Ся и малка мутричка ше ражда.

 

Пу да ти е*а :)та мръсна и мутрата свинска. К'фо като имат пари, КОЙ ги обича тях?

Единия не може и да магазина да отиде без 20 гарда, другата не участия, не изяви, не интервюта, и никой не пише за нея, щото 80% от медиите са собственост на тоя боклук свински.

 

През к*ра ми е Янева, по-хубаво и да се оттегли. Тя хубаво на сцената няма да види вече, бива бива да си боклук и златотърсачка, ама тва мина и Валериева, и Златки и всичките на куп.

Мария може и да лапаше на Шиши, но редовно имаше изяви, дори по-редки, но редовнио, не се ттегли от живота сякаш е умряла, затворена някъде там държанка.

 

Повръща ми се от такива долни к*рви, малко им е и боя, когато ядът такъв. Нека им.

Янева никога няма да има доброто име, което имаше от началото.

 

Красива, пееща, родители с оркестър - к'во ти липсваше ма, парцал...

 

Да са гръмнат и убият, никой не взима пари за ония свят, живее са на тоя. Тва тяхното ако е живот, да нямаш никакви изяви, да се изпокриеш, да нямаш спокойствие за живота си и 7 млн да те мразят.

 

Евала за избора на мъж . Няма такава утрепка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...