Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай, че тук всички оплюха новия сингъл на Емилия а тя мачка с доволно гледания!

Също така коментирай, че Кали предизвика повече интерес от Анелия, Десислава, Яница и Мария!

За месец Яни има едва 1,7 млн. гледания - разочарован ли си? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За месец Яни има едва 1,7 млн. гледания - разочарован ли си? :3fdb8960598fa63e:

Шок и потрес!

Разочарован съм, че не стана хит, но не и от проекта! Клипа е жесток а куплетите надъхващи! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво има да му се коментира на "Гледай да не бъркаш"? Първо, че Десислава винаги зацикля между първия и втория милион, но това не пречи на парчета като "Отново се родих" да направят 7 милиона в дългосрочен план, а "И на всички като тебе"- 11. Второ, дори и евентуално да зачетем песента за провал (въпреки, че тя доволно си се върти по толкова важните за Рама клубове), Десислава миналата година ви доказа, че дори и след няколко мини сезонни хитчета, наречени провали, може да избухне с много по-големи тупалки. Както бях казал преди няколко дни, тя е изпълнител, който няма как да се срине от такива неща, което говори достатъчно за нея. Междувременно, при Галена е доста по-изненадващо да има песни, които не се задържат повече от някои по-стари от тях, затова позицията на "Moro Mou" е стряскаща. Това не променя факта, че тази песен е вторият най-голям хит за годината след "Мотел".

Кали не предизвиква повече интерес от Десислава и Анелия, техните песни просто излязоха по-късно и се движат с горе-долу същото темпо. И двете до няколко дена или седмици навярно ще минат парчето й, но това не променя факта, че Кали изненада приятно почитателите на по-дългогодишните певици със способността си също да е сила след 20 години на сцена. Като цяло Деската даде добро начало на завръщащи се певици от генерацията на 90-те- Кали избухна с три прилични сезонни хита тази година, Рени пък вече прави гледания колкото Глория и Ивана дори и в мини канал, Бони и Таня Боева също. Камелия беше на крачка да направи голям хит с "Плюшено мече" (първите дни правеше по 80-90 хиляди във фен канали), но прекалено много се забави с лирик видеото. Хайде дано повече такива примери да има, че само с по-новите изпълнители явно жанра не върви наникъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че ще ви върна в реалността, но ще ви подскажа само, че Азис няма абсолютно никакви успехи зад граница, след като няма нито една самостоятелна покана от клуб в чужбина, освен от тези, в които пеят Яница и Кали в Турция, Македония и Западна Европа. Така, че ако обичате слушайте си музиката му, която тази година е тотален провал и не досаждайте на хората с измислени тези, за успехи на циганина извън България, защото няма такъв.

 

Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За месец Яни има едва 1,7 млн. гледания - разочарован ли си? :3fdb8960598fa63e:

 

Не разбрахте ли най-накрая:

 

плащаш си за реклама и ротация на клипа - имаш гледания

НЕ плащаш за реклама и ротация на клипа - нямаш гледания.

 

Колко е очевидно кой влага пари за реклама и кой не.

 

Нима песента на Фики - Горе Долу, като има 27 млн. гледания, значи че е най-готината песен на България и че хората много я харесват и я намират за качествена продукция и изкуство ли? Не мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах сравнението между песни на Азис като ММА с парчета от същата стилистика като "Намери си майстора" и първоначално сравнението и на мен ми дойде странно, но в последствие ме удари осезанието, че между точно тези двете разлика всъщност няма. И двете са диви кючеци, и в двете се възпява тариката и се използват сходни фрази като "караш нощем по бръснача" и 'въртиш ли ги нощем', само дето Глория обещава да го вкара в правия път. :1000 (29): А ако сравняваме със "Сен Тропе" Глория губи, защото саркастичната идея на Азисовата песен е нещо доста по-отличаващо се от една стандартна песен за пича с многото мацки.

Странно ми е да го призная, но някои песни на Азис се зачитат за някакво дъно само защото ги пее той и защото се задържат повече от почти всички други и на даден етап ти писва да ги чуваш отвсякъде.

 

Песента на Глория със сигурност има смисъл, който най-ясно си личи в припева. Колкото до ММА - нищо саркастично няма в текста, той си е съвсем буквален и възпява актуалните по онова време ММА-ци.

 

И за да не бъда разбран погрешно, макар че няма значение, НО аз оценям таланта и успехите на Азис. Просто ми идва малко в повече прехласването по новата му песен. И не защото песента е лоша, а защото в продължение на 16 години той се правеше на маймуна, пееше кавъри и кючеци, сега направи нещо с по-социална насоченост и за нула време журналисти и публика го издигнаха в култ, все едно е създал новия химн на България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли най-накрая:

 

плащаш си за реклама и ротация на клипа - имаш гледания

НЕ плащаш за реклама и ротация на клипа - нямаш гледания.

 

Колко е очевидно кой влага пари за реклама и кой не.

 

Нима песента на Фики - Горе Долу, като има 27 млн. гледания, значи че е най-готината песен на България и че хората много я харесват и я намират за качествена продукция и изкуство ли? Не мисля.

Не отричам, че има купени гледания, но те са единици. "Няма да ме купиш" как има над 7 млн. гледания, а Яни не си е плащала. :3fdb8960598fa63e: Просто "Фуклата" е по-слаба и хората не я възприеха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво има да му се коментира на "Гледай да не бъркаш"? Първо, че Десислава винаги зацикля между първия и втория милион, но това не пречи на парчета като "Отново се родих" да направят 7 милиона в дългосрочен план.

7 милиона с 15 лайка.... :whistling:

 

Емилия май извади най-големия си хит след Калифорния.

Въпреки хейта в Рамания.

Вече падна на около 100К. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ще избухва... Нямам търпение... :Vishenka_05:

Перфектно! Липсваше ми.

Оцко май вече си работи и с Пайнер. Елена Велевска каза в Автограф, че прави песен от него и Боби Павлов, по текстове на Мариета Ангелова.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за да не бъда разбран погрешно, макар че няма значение, НО аз оценям таланта и успехите на Азис. Просто ми идва малко в повече прехласването по новата му песен. И не защото песента е лоша, а защото в продължение на 16 години той се правеше на маймуна, пееше кавъри и кючеци, сега направи нещо с по-социална насоченост и за нула време журналисти и публика го издигнаха в култ, все едно е създал новия химн на България.

 

Чиста истина. Обиколи 5 предавания в 3 телевизии за 2 дни, за да обясни, понеже явно голяма част от феновете му са тотално неграмотни, какви асоциации прави в текста на новата си песен и да послъже разбира се. Това за Кейти Пери също беше повторено до болка, въпреки че са минали 2-3 години. Прехласването е голямо, но и медиите спомогнаха разбира се. А Ванко попита защо не си промотира и той фючъринга с Йелена Карлеуша? Мирише на нещо странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Емилия ме кефи, коментира директно с фенове и е толкова искрена. Някаква жена й е казала, че е права, че богатият мъж изневерява, но че и тя е самостоятелна и има пари и трябва да е с някой, който ще си я цени само нея, дори и да е беден. И Емата е коментирала: "Не може да съществува връзка в която жената е по силна във всякакъв смисъл от мъжа,пробвала съм не става,не се получава!!!", което също определено е вярно. И при двете неща според мен все пак има малки изключения, но това са си правилата.

 

Песента й все още не ме кефи обаче, това е онзи 1 процент песни в нейната дискография, които не успяват да ме грабнат. Тя пък се оказа, че се хареса сега... Остарявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Емилия ме кефи, коментира директно с фенове и е толкова искрена. Някаква жена й е казала, че е права, че богатият мъж изневерява, но че и тя е самостоятелна и има пари и трябва да е с някой, който ще си я цени само нея, дори и да е беден. И Емата е коментирала: "Не може да съществува връзка в която жената е по силна във всякакъв смисъл от мъжа,пробвала съм не става,не се получава!!!", което също определено е вярно. И при двете неща според мен все пак има малки изключения, но това са си правилата.

 

Песента й все още не ме кефи обаче, това е онзи 1 процент песни в нейната дискография, които не успяват да ме грабнат. Тя пък се оказа, че се хареса сега... Остарявам!

Ако обичаш не трови темата с философиите на тази амеба :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че може, жените в днешно време са по-силни от мъжете в повечето случаи! Има и слаби жени като Емилия, които нямат нищо против мъжете им да им изневерят и унижават, всякакви ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш не трови темата с философиите на тази амеба :mf_surrender:

Ако обичаш се разкарай на секундата и не ми казвай к'во да правя. Точно пък тази тема съм тровел. Сигурно 10 години ще станат откакто имам регистрация тук, тази тема винаги е била такава, супер неподходяща за хора, които не се интересуват от жанра. Емилия ако е амеба ти каква си, че в петък вече си влязля на място, дето не ти е приятно да си... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли последното участие на Преслава колко хора има , незнам дали в последно време "Вашите" звезди дали са събирали толко хора в дискотека! Кралицата е една и тя е Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигновено забравих, че съществува песен на име "Мотел", след като чух "Оставям те" на Карлеуша и Азис!

 

Честно, не мога да спра да я слушам!!!

И азззз, отсвирът е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че тук всички оплюха новия сингъл на Емилия а тя мачка с доволно гледания!

Също така коментирай, че Кали предизвика повече интерес от Анелия, Десислава, Яница и Мария!

 

Никой не предизвиква никакъв интерес! Всичко е безинтересно. Единствено Яница бих слушал... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...