Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Възможно ли е някой да е докладвал профилът ми в тубата? Нямам достъп.

 

Възможно е Пайнер да са те докладвали, ако имаш качени неща на Ивана. На мен ми пращаха някакви предупреждения за единия профил и го изтриха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен за някаквки клипчета, които съм забравил, че съм качил на Емилия от един концерт, на който й бях в нашия град. Каква беше тази тъпотия, но се разминах с предупреждение. Направо ги изтрих, че ако ми бяха премахнали профила щях да ги вдигна във въздуха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е Пайнер да са те докладвали, ако имаш качени неща на Ивана. На мен ми пращаха някакви предупреждения за единия профил и го изтриха.

Ами да. Видеата ми бяха предимно от участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да. Видеата ми бяха предимно от участия.

 

При мен в минали години като нещо не им харесваше спираха звука. А сега направо големите табели с предупреждения. И то за клипчета от панаира тук, които съм снимал между 2008 и 2012. Бях забравил дори, че съм ги качвал, но те педалите издребняват за ненужни неща. Да са живи и здрави. Старите песни на певачките им никой така и така не ги гледа. Даже съм сигурен, че повечето се срамуват, че са пели такива песни, които даже наричаха мегахитове в онези времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А имат ли право изобщо да трият клипче, заснето лично от теб? :mf_surrender:

 

Уж нямаха, но се оказа, че не е баш така. Претендират си за авторство на песента. Не ги вълнува кой е снимал. Искат да се гледат тези песни в техния канал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен с участието на наш певец, достигнала 1 милион гледания за 24 часа! Азис пак с рекорд!

 

Карлеуша и Азис - КРАЛИЦИТЕ НА БАЛКАНИТЕ! :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен с участието на наш певец, достигнала 1 милион гледания за 24 часа! Азис пак с рекорд!

 

Карлеуша и Азис - КРАЛИЦИТЕ НА БАЛКАНИТЕ! :ba:

Жестока песен, цял ден я въртя. Според мен Азис не я промотира в България, защото иска да задържи интереса на Мотел и като излезе клипа с Карлеуша, тогава да я налага тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен, цял ден я въртя. Според мен Азис не я промотира в България, защото иска да задържи интереса на Мотел и като излезе клипа с Карлеуша, тогава да я налага тук.

Ако въобще има клип. Карлеуша е вложила бая усилия в перформънсите, може да иска да стоят като за официални. Ама дано поне видеата от стената да качи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен, цял ден я въртя. Според мен Азис не я промотира в България, защото иска да задържи интереса на Мотел и като излезе клипа с Карлеуша, тогава да я налага тук.

 

Не вярвам да има клип песента, освен бек дроп-а ако пуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна наглост от тяхна страна е да свалят видеа от участия и концерти.

Издребняват много , но ще им се върне :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна наглост от тяхна страна е да свалят видеа от участия и концерти.

Издребняват много , но ще им се върне :D

Накъде повече да им се връща, малко ли им е, че пропадат и нямат изявен лидер за 2017? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...