Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам тук ли да помоля или в чата, но ще може ли някой да ми направи един подпис с кралицата Анелия, с някоя як кадър от фотосесия. Може да е стара снимка или нова, нямам претенции. Мерси! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava

1 hr ·

" ... искаш въздух - ще ти отпусна,

и на мен свободата ми е вкусна...." ;) скоро....

 

19105645_10155293324606677_945517540590965339_n.png

 

 

Ехаа размечтах се за нещо от сорта на "Птица скитница". Най-голямата песен на Деса евър. А дано, ама надали. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехаа размечтах се за нещо от сорта на "Птица скитница". Най-голямата песен на Деса евър. А дано, ама надали. :)

 

Дано не е само като онвоа нещо Започваме начисто :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария пък кога хвана нов мъж и като вземе да вика, че била влюбена, кой й вярва изобщо.

Днес в продължението на гостуването й в "На кафе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И някакъв тук ни пробутваше 3 зали за 1500 души във Велико Търново, ама чалгарите си пееха в малката, за 300 души. Ама трябваше да вляза аз, да го констатирам, за да им секне ентусиазъма. За Русе: Когато аз съм ходил в това хале до локомотивното депо, което днес наричат да карам занятия по металорежещи инструменти, тек 90% от популацията не е била родена. В Русе имаше голяма дискотека и се казваше "Спайдър". Намираше се до ст. "Локомотив", беше баскетболна зала, с басейн до нея и имаше 100 метра бар плот. Държаха го ВИС-2 и Глория снимаше клипове там....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че статистиката на ''Каква съм луда'' е достъпна.

Гледам, че вече има близо 10 хиляди споделяния и мачка с интерес!

Кали доказа, че без скъпи клипове, бутане от фирмата и без значение, че си в бранша от 20 години ако имаш добра песен - ще се оцени!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехаа размечтах се за нещо от сорта на "Птица скитница". Най-голямата песен на Деса евър. А дано, ама надали. :)

Хубаво ще е да е нещо подобно, но да видим. Според мен ще си е комерсче, но с хубав текст.

 

Радвам се, че статистиката на ''Каква съм луда'' е достъпна.

Гледам, че вече има близо 10 хиляди споделяния и мачка с интерес!

Кали доказа, че без скъпи клипове, бутане от фирмата и без значение, че си в бранша от 20 години ако имаш добра песен - ще се оцени!

Абсолютно! Много й се радвам, че вече прави трета успешна песен за годината- не го очаквах след спада й в последните години, честно казано. Дано и Есил сега да направи хит- нейното парче е сред най-открояващите се напоследък, а и изобщо в нейната кариера в последните години. Няма да е зле изпълнителите от старите генерации да вземат да се надигнат вече, в тези толкова потресаващи времена за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво ще е да е нещо подобно, но да видим. Според мен ще си е комерсче, но с хубав текст.

Абсолютно! Много й се радвам, че вече прави трета успешна песен за годината- не го очаквах след спада й в последните години, честно казано. Дано и Есил сега да направи хит- нейното парче е сред най-открояващите се напоследък, а и изобщо в нейната кариера в последните години. Няма да е зле изпълнителите от старите генерации да вземат да се надигнат вече, в тези толкова потресаващи времена за жанра.

Кали, Райна и Есил се завърнаха с ударни проекти тази година.

Да видим Глория и Ивана какво ще предложат на публиката.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, Райна и Есил се завърнаха с ударни проекти тази година.

Да видим Глория и Ивана какво ще предложат на публиката.

 

Къде ги видяхте тези ударни проекти, че нещо ми убягват въобще тези певачици? :scratch: Това през август никой няма да се сеща за него.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ги видяхте тези ударни проекти, че нещо ми убягват въобще тези певачици? :scratch: Това през август никой няма да се сеща за него.....

На Кали имаш три в youtube - ''Мафия'', ''Имаш ден'' и ''Каква съм луда''.

На Есил Дюран излезе днес - чуй я.

На Райна преди време и се казва ''Принцеса''.

Ясно е, че до няколко месеца никой няма да ги помни тези песни, но същото се случи и с ''Плюшено мече'', ''Минута живот'' и другите проекти на Камелия през последните години а ти нищо не казваш.

За съжаление вече вечни хитове няма.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, Райна и Есил се завърнаха с ударни проекти тази година.

Да видим Глория и Ивана какво ще предложат на публиката.

Силно се надявам Глория да не е заложила на нещо за мъжете в живота си или как няма кой да я спре, че както Мариета пак й е писала текст, вече изтръпвам. И Калин за капак... Добър е, ама "жокерите", дето му подава, на моменти са претоплени от предишните й.

Нещо от Ганев и Росен Димитров й трябва на тая жена, крайно време е.

Хубави песни си правят двете с Ивана, но им трябва нещо запеваемо. В баладите и социалните песни нямат равни иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам Глория да не е заложила на нещо за мъжете в живота си или как няма кой да я спре, че както Мариета пак й е писала текст, вече изтръпвам. И Калин за капак... Добър е, ама "жокерите", дето му подава, на моменти са претоплени от предишните й.

Нещо от Ганев и Росен Димитров й трябва на тая жена, крайно време е.

Хубави песни си правят двете с Ивана, но им трябва нещо запеваемо. В баладите и социалните песни нямат равни иначе.

 

Не знам ама миналогодишните й песни май бяха повече от 5, а пък клиповете не ги различавам... песните също. Все едно е пуснала една песен в 5-6 версии на клип/песен.

Текстовете й са едни буламачи също... с едно изключение на 5 години.

 

При Ивана е същата простотия... нейните клипове се различават, песните също... обаче от толкоз различаване - толкова безлично става. А като пуснеш на публиката на конвейр 3 различни неща, тя не усвоява нито едно. И тя така пусна 3-4-5 песни миналата година, а нищо не помня, освен Кралете и то щото се опитаха да купуват гледания на нея. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кали имаш три в youtube - ''Мафия'', ''Имаш ден'' и ''Каква съм луда''.

На Есил Дюран излезе днес - чуй я.

На Райна преди време и се казва ''Принцеса''.

Ясно е, че до няколко месеца никой няма да ги помни тези песни, но същото се случи и с ''Плюшено мече'', ''Минута живот'' и другите проекти на Камелия през последните години а ти нищо не казваш.

За съжаление вече вечни хитове няма.

 

Супер, значи нищо ново не става хит и си остава старото. :happyppl: А там от 20 години се знае кой доминира.... :phpgrin2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, значи нищо ново не става хит и си остава старото. :happyppl: А там от 20 години се знае кой доминира.... :phpgrin2:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Най-накрая да признаеш, че песните на Кама за нищо не стават (новите) :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Най-накрая да признаеш, че песните на Кама за нищо не стават (новите) :a040:

 

Песните на Кама са супер (визираните две), но аз за друго говоря. И ти знаеш прекалено добре за какво, защото поддържам тази теза от 10 години.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Кама са супер (визираните две), но аз за друго говоря. И ти знаеш прекалено добре за какво, защото поддържам тази теза от 10 години.... :whistling:

 

Да, да... ти говориш за Пайнер с Кама и Пайнер без Кама. Разлика почти няма. Липсата на Кама не се е отразила на бизнеса. Участията вървят, пренасочиха чипровските към Деса... хитове нямат, ама това рязко се получи през последната година. Кама напусна 2014та, а тогава, както и 2015 имаш достатъчно и много хитове в Пайнер.

 

Аз пък говоря за Кама с Пайнер, и Кама без Пайнер. Разлика почти няма. Липсата на Пайнер не се е отразила на бизнеса на Кама. Нито вади повече пари, нито повече хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да... ти говориш за Пайнер с Кама и Пайнер без Кама. Разлика почти няма. Липсата на Кама не се е отразила на бизнеса. Участията вървят, пренасочиха чипровските към Деса... хитове нямат, ама това рязко се получи през последната година. Кама напусна 2014та, а тогава, както и 2015 имаш достатъчно и много хитове в Пайнер.

 

Аз пък говоря за Кама с Пайнер, и Кама без Пайнер. Разлика почти няма. Липсата на Пайнер не се е отразила на бизнеса на Кама. Нито вади повече пари, нито повече хитове.

 

Без Кама - празни концерти. Без Кама - забравиха за турнета. Без Кама - забравиха за медии. Без Кама - нема дори награди. Единственото, което го има без Кама е забременявания и деца. И това е щото всички се предадоха, абсолютно всички. И решиха да са нормални, което в позитивен смисъл на размисъл, май е по-добре. Мотивацията в чалгата и в Пайнер изчезна. И това стана, защото главният мотиватор и дразнител го няма. Дълги години плюеха змии и гущери по нея от яд, че ги размазваше дори на концерти, където немаше ни нова пасен, ни хит като хората. И тук денонощно някакви пичаги ми крещяха как фурора бил щото там показала цица или зърно. А реално бяха бесни, че Кама е велика на сцена, колкото и да им е неприятно. Като се махна си отдъхнаха и до днес все отдъхват и се заканват, а никой не ще да ги види. Във Варна ще видиш същото през август.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо да зариби смотаната песен на Кали, тя взе, че падна на 100 хилки още на третия ден. Чакаме жената хит, Деси и Галош да спасят жанра този сезон, че положението е трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама миналогодишните й песни май бяха повече от 5, а пък клиповете не ги различавам... песните също. Все едно е пуснала една песен в 5-6 версии на клип/песен.

Текстовете й са едни буламачи също... с едно изключение на 5 години.

 

При Ивана е същата простотия... нейните клипове се различават, песните също... обаче от толкоз различаване - толкова безлично става. А като пуснеш на публиката на конвейр 3 различни неща, тя не усвоява нито едно. И тя така пусна 3-4-5 песни миналата година, а нищо не помня, освен Кралете и то щото се опитаха да купуват гледания на нея. :1000 (10):

По-качествени неща прави Глото от другите, просто понякога повтаря себе си и с това зацикля. Да смени екипът, просто е, ама...

Ивана... пуска много едни такива мазни песни, пошли... веднага след които нещо силно религиозно или семейно и просто си противоречи, но това си е нейният стил - от всичко по много. И двете имат хубави песни от последните години - "Ало, мамо", "Ако счупят всяка нота" и другите им балади са докоснали доста хора, най-различни, пък и са авторски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам Глория да не е заложила на нещо за мъжете в живота си или как няма кой да я спре, че както Мариета пак й е писала текст, вече изтръпвам. И Калин за капак... Добър е, ама "жокерите", дето му подава, на моменти са претоплени от предишните й.

Нещо от Ганев и Росен Димитров й трябва на тая жена, крайно време е.

Хубави песни си правят двете с Ивана, но им трябва нещо запеваемо. В баладите и социалните песни нямат равни иначе.

Вината не мисля, че е в Мариета и Калин а в това което иска Глория.

Тя обича да си тъпче на едно място нищо, че с ''Ненаситна'' и се получи много добре. :)

 

Тъкмо да зариби смотаната песен на Кали, тя взе, че падна на 100 хилки още на третия ден. Чакаме жената хит, Деси и Галош да спасят жанра този сезон, че положението е трагедия.

Сигурен ли си, че е паднала под 100к ? Вчера вечерта като я слушах май имаше 350к а сега има 456к. :3fdb8960598fa63e:

И все пак Кали предизвика интерес за какъвто дори не е мечтала. Очаквам да види хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вината не мисля, че е в Мариета и Калин а в това което иска Глория.

Тя обича да си тъпче на едно място нищо, че с ''Ненаситна'' и се получи много добре. :)

Ми Мариета е писала за Глория и силни текстове като "Благодаря", "Утре ще е по-добре" - просто и двете трябва да се разберат да се измисли нещо различно и за нея самата, и по принцип. "Прегърни ме" например е много приятен, фин текст, ама масите не я оцениха достатъчно песента.

Глория просто обича да си вкарва и изрази от интервютата си в текстове, това ми е направило впечатление. Примерно доста време преди да вмъкне израза за камъните и безплодното дърво в иначе страхотната "Ако счупят всяка нота", го повтаряше по интервюта. Няма лошо. Но тя обича от време на време да да се завръща към двете си любими теми - за силната жена и слабите мъже и към темата за позитивното мислене. А една песен като "Завист" е толкова поучителна и толкова драматизъм има в нея същевременно, че няма как да остави равнодушен когото и да е. Дано след такава пауза - от декември, да е избрала да пее с някакви нови изразни средства, за да не ми се налага да си пускам песните от "Илюзия" постоянно и да си припомням какъв новатор е била.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...