Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Има и други, които са интелигентни освен изброените от теб - Вероника, Нелина, Таня Боева, Валя, Райна.

Деса дръпна доста като изказ, а и тя притежава една емоционална интелигентност, което е съвсем различно, но много важно. Прави ми впечатление и че пише доста грамотно във фейса. Сега... незнанието на столици... не го оправдавам съвсем, говоря за най-значимите, но едва ли всеки втори ги знае всичките - аз например си признавам, че някои не ги знам. Това се наваксва като пропуск, други пропуски са фатални. Тъпото е като се парадира с незнания и се демонстрира непукизъм и нежелание за промяна.

 

Мария има страхотни песни през годините, сега направих една бърза ретроспекция и си припомних колко са яки и "В забрава", "Един за друг", "Приказка", "Първа луна". Хитове като "Не те обичам" и "Най-добрият" са ясни. Последната й хубава песен май беше "Всичко е платено". У-ни-кал-на. Оттогава насам - кючеци с Азис, без Азис и някакви рап опити. А, и Гейм оувър ме кефи. :happyppl:

 

Деса още за турнето с Комиците ги беше научила столиците. Фрапиращото при нея беше, че обърка столицата на държава, в която има апартамент... Останалото как да е... Ама испанската столица да не знаеш... Да, и според мен Деси отговаря на названието емоционална интелигентност. Харесва ми,че последните години намали лигавенето. Като недостатък бих определил това, че се вглъбява да обяснява некви подробности, та накрая без да иска е сменила темата и е забравила какво е почнала да обяснява. И шегите и не винаги остават разбрани, ама тя си им се смее... Сладурана. ПРимер е шегата, че по добрре 2 нови клипа, отколкото хубаво образование на Майки. А Деси иксаше да каже, че насила хубост не става, и след като не иска да учи в престижни колежи и университ, вместода хвърля парии Майки да не си взема изпитите, по добре да ги инвестира в кариерата си. И беше права. Но веднага се изкривиха думите и.

 

Всичките имат поне по 2 изцепки. Сещам се и за Деса за столиците и за голите снимки. Глория с участията си в Сигнално жълто. Кама с изцепката за мъртвата ЛепаБрена и други пиянски изцепки с Азис и Венета от онези години, резила с Ицо хазарта. Есил също тъпееше на моменти в Айдъла. Мара с мекото си говорене, което спрямо преди 15 год, днес е цвете... Малина и Чебурашка също много се изложиха в Сигналното. Дори и таксиметровия я поряза. Най големия резил в Сигалното след култовата Емилия с "да не ми е сестра"

 

А Анелия и Емануела няма как да се променят, защото отправишли подобна критика, ще минат с клишето , че са злобни нападки и вероятно самите те не осъзнават колко ниско ниво е капацитета им... Те са по различен начин прости. Емануела е селска простачка, а Анелия самовглъъбена малоумница. Трудно такива жени могат да отгледат читаво децата си. Това личи по Ивон...

На МАрия Страдам и Ако няма те също са си стойностни парчета. Една Анелия за последните 3 години какво стойностно пусна... Затова Мария заслужава некво признание. Никога не е спирала да работи разнообразно. Освен 20 страхотни балади, има като бекграунд много рнб парчета, по тАнцувални, клубни тупалки като Най добрия, която освен най гголемия хит на Мара е парче, което после се копираше като текст от всички топ и нетоп имена. Мара какъвто е чешит да е, погледнете и дискографията... Може би е в топ 5-7.

 

 

Меле, Тази нощ се казваш мой се въртеше по 2 пъти декември месец въреки малкото гледания. ТАзи година не съм бръмчал много и не знам какво е положението, но съм убеден че Червения картон ще се върти стабилно покрай скандалите около мара, а и все пак парето е на Криско.

А относно предния път, в който ме цитира 3 пъти - единсвеното нещо, което е било грешно като твърдение беше тва за Били Хлапето. Не съм разбрал, че е пускал парчета, а слушам предимно бг и ги знам и най непопулярните и новиите надежди

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, "Чуй ме" с Василка мачкаше поне една година, но там заслугата на Мара беше нулева. Също "Да съм с теб" стана хит, ама сега като се замисля, май не съм я чувал в клуб. :1000 (29):

 

 

А да. Чуй ме... бях изключил за нея...

 

А тая другата даже не се сещам коя е :dontknow:

 

"Пази сърцето си" от края на 2012 беше уж някакъв хит в класациите, но за масово не знам, не живеех в България тогава.

 

 

И тази не я помня. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава и Благой са навсякъде с тази непотвърдена новина за бременността. :o Това, че самите те не казват нищо според мен е показателно, че не искат да бързат да потвърждават. Дано наистина да има бебе, време си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско за новата си песен:

 

"24 часа = 512,000 гледания по брояч. Реалните са 590,000 но за първите 3 дни не може смогва преизчисляеането толкова бързо. Та само отбелязвам, че е нов рекорд в БГ музикалната история. Благодарение на вас. Благодаря ви за подкрепата!"

 

Интересно откъде разбра, че реалните са 590К...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско за новата си песен:

 

"24 часа = 512,000 гледания по брояч. Реалните са 590,000 но за първите 3 дни не може смогва преизчисляеането толкова бързо. Та само отбелязвам, че е нов рекорд в БГ музикалната история. Благодарение на вас. Благодаря ви за подкрепата!"

 

Интересно откъде разбра, че реалните са 590К...

 

Статистиките в дашборда на каналите се обновяват регулярно, докато броячът в сайта малко мудно се движи. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали с над 200 к на новата песен в деня на премиерата. Сигурно не може да си намери място от щастие. :D Личи си, че лятото дойде и има жажда за чалга хитове. Да видим обаче ще има ли кой да я утоли. :) Една Джена за момента не е достатъчна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тъпотия изобщо някой гледа ли я?

 

Разбира се, че я гледат тази "тъпотия" хората. Все пак повечето в България не са чалгари и искат нови звезди, а не архивираните на Пайнер. Гледам в момента по Балканика ТВ втората вечер на "BG Music Festival" в Сандански, който се прави от братя Касъмови, чета статията за снощи в "Сигнал+" и се учудвам как са му намерили цаката. Щом не става с чалга, ще бъде с поп музика. Емилия Стоянова твърди, че фурорът на Криско снощи там бил впечатляващ. Но тук такива неща не се гледат, а само се брои. Е, Криско и при броенето закова чалгата. В момента наградиха някакъв Джей Джей и се сещам, че този съм го виждал като музикант в бенда на Цура Янева, когато прави нещо акустично в някакъв клуб. Ами развиват се хората, а чалгарите си го мерят по критерии от 2000-та година.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерят си ги както си ги мери един Криско и Гери-Никол - по тубата и по разни получени и неполучени награди. Нищо различно.

 

Е да де, но някак поп музиката ми идва вповече напоследък. Не стига, че две риалитита по 3 месеца свършиха и в тях повсеместно поп музика, а и чалгари като Касъмовите вече имат не само поп канал, но и фестивал си направиха, а и виждам, че награди раздават на него. И никой не спори, не се цупи, не плюе по медиите и нещата им вървят. А в чалгата какво направиха без церемонии и награди? - започнаха да забременяват подред, щото вече нямат мотивация за нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емии... то не може фирмата да се държи на една Галена само, дето и тя май клонеше към развод с пенсионера. :1000 (29):

Ще им излезе сега всичко през носа, каквито ги надробиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че чалгата, освен простотията, която олицетворява, е останала в миналото. Няма нищо модерно у певиците. Нито в песните, нито в клиповете, нито нищо. Живеят си в един техен свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че чалгата, освен простотията, която олицетворява, е останала в миналото. Няма нищо модерно у певиците. Нито в песните, нито в клиповете, нито нищо. Живеят си в един техен свят.

 

Точно така си е. Лошото е, че дори поколенията, които израснаха с тях вече не ги харесват като преди. Чалгата предстои да падне, както естрадата през 90те. :whistling:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

новата песен на Анелия с Гръка е много якаааааа! Преди малко я пя в Чупрене! :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

 

Тая ок ли е? Уж спирала с дуетите, колаборациите и пак такава ще пуска

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...