Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Напротив, точно 1500 и 2000 и резервация с бутилка за 500 кинта си мислят. Нито те са се объркали, нито аз съм разбрал грешно. Значи, за мен най-голямата дискотека е "Галакси" в Пловдив, защото е в бивше кино, което е същият модел, като нашето на площада във Видин. А тук преди 16-17 години наистина се събираха по 2000 души, но пожарната задължи собствениците да намалят капацитета, защото няма достатъчно пожарни изхода. В момента е 400-450 души и за повече не дават.

 

В никакво бивше кино не е "Галакси". :1000 (29): Специално си направиха конструкцията за дискотеката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тук винаги трябва да се подценяват успехите на всички? Въпросният клуб в Русе е достатъчно голям, за да побере 1500 човека при участие на име като Галена. Като качат снимките ще се види дали е така- аз вярвам, че е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме ги заброили ... още един милион направила и то на супер песен.

 

 

Съвсем скоро и тук ...

 

 

.. и тук

 

 

тук пък 2

 

 

"Не лъжи на колене" сумарно има доста гледания, почти 1 млн, колкото и да казвате, че не се е откроила като балада, а ако беше правила платена ротация и реклама на песента, щеше сигурно 2 - 3 млн да гони :)

 

"Откраднат миг" също вече е минала 1 млн. Има и още, "Пясъчни кули" приближава 2 млн. Дори "Обратно броене" и "Криле" отиват към милион. "Можеш ли да ме обичаш", "Крепост". Абе, доста са. Глория просто има много хубави песни, а не като при повечето - откроени 1-2. Гледанията много или малко - са си нейни. Ок си е жената за 25 години на сцена в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа хубава песен е изкарала. Кефи ме.

За първи път чувам произношението "витамин" вместо "вайтамин", но изглежда и така е прието.

Но "a story between you and I" трябваше да е "a story between you and me". Както са й го писали не е правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа хубава песен е изкарала. Кефи ме.

За първи път чувам произношението "витамин" вместо "вайтамин", но изглежда и така е прието.

Но "a story between you and I" трябваше да е "a story between you and me". Както са й го писали не е правилно.

По принцип за произношението няма проблем, добавя европейска екзотика :D а за това дали е you and I или you and me може да се каже, че в текстописането може абсолютно всичко. В повечето песни на Nicki Minaj спряганията са под всякаква критика :D но нали си върви с мелодията, няма проблем :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора какво ще кажете за скандалите около Бони напоследък?

Заплаши няколко страници със съд, защото са публикували Ютюб линк, качен от трето лице, на "неиздадената" още песен (пусната е в iTunes, но още няма клип)

Една от потърпевшите страници е нашата, с един приятел, и след нейните съобщения се наложи да изтрием СТРАНИЦАТА, за да няма по-нататъшни проблеми от нейна страна...

Виждам, че и тази страница е имала проблем...

https://www.facebook.com/pop.folk.news/?fref=ts

 

Вижте за какви съобщения, граматика и отношение става въпрос и кажете какво смятате...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа хубава песен е изкарала. Кефи ме.

За първи път чувам произношението "витамин" вместо "вайтамин", но изглежда и така е прието.

Но "a story between you and I" трябваше да е "a story between you and me". Както са й го писали не е правилно.

И аз я оплюх за "витамин", но се оказа, че така било на британски английски, на американски е "вайтъмин". Ето, човек учи нови неща и от Андреа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

S.H.O.W.R.O.O.M. XS е един от най-успешните нощни клубове на Балканите с капацитет от 2000 души. Клубът заема площ от 1000 квадратни метра в една от търговските зони на град Русе.

СНИМКА НА ЕДНАТА ЗАЛА,А ТЕ СА ДВЕ + ГОРЕН VIP ЕТАЖ

1451368076.2178.jpg

led-lighting-club-design.jpg

СТАТУС НА СОБСТВЕНИКА!

IMG_20170611_234825.png

ГАЛЕНА И ФИКИ ДЪРЖАТ РЕКОРД С ОБЩО УЧАСТИЕ С НАД 2000 ДУШИ (преди година/две) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден, че Екстра и Час пик летните във Варна събират повече от 1000 човека. Огромни дискотеки (бяха) и двете. Някой друг, който е бил, да потвърди или отрече, но особено ЧП при участие преспокойно би събрал 1000.

Xtra със сигурност. Галка си я пълни без проблем. Сега вторник ше къса шева !

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Откраднат миг" също вече е минала 1 млн. Има и още, "Пясъчни кули" приближава 2 млн. Дори "Обратно броене" и "Криле" отиват към милион. "Можеш ли да ме обичаш", "Крепост". Абе, доста са. Глория просто има много хубави песни, а не като при повечето - откроени 1-2. Гледанията много или малко - са си нейни. Ок си е жената за 25 години на сцена в България.

Да да, има и други милионни, просто видях, че тези сега са достигнали тези гледания. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Къде са й гледанията?

 

Защо "Коя" не спечели като в момента е най-актуалния хит?

Какво ме интересуват гледанията?Вие сте тези,които бройкате кой колко гледания правил на денонощие,което е супер излишно и глупаво.От както гледанията ви станаха фактор залите започнаха да се изпразват :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости липсва обаче. Много музикантски ги барваше, макар че понякога се повтаряше.

 

Кости не липсва, липсват тея дето работеха за него :whistling:

Вероятно чалгаджийките дори не са разбрали, че той измисляше някакви елементарни мелодийки, но якия звук и аранжимент идваха от други хора.

 

GALENA - STARA KARAVANA

Music - Costi

Arrangement : Silviu Dimitriu

Mixing and Mastering : Catalin Truta

 

PRESLAVA - Kak ti stoi

Music : COSTI

Arrangement : Silviu D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива песен е изкарала Симона, направо се влюбих. Дано й се получи! Единственото е, че не откроявам стила, по принцип си е чист поп, но въпреки това цялостно е сякаш от нашите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ме интересуват гледанията?Вие сте тези,които бройкате кой колко гледания правил на денонощие,което е супер излишно и глупаво.От както гледанията ви станаха фактор залите започнаха да се изпразват :whistling:

В България е такова положението, че само чрез гледания можем да разберем. Нито продават, нито изнасят самостоятелни концерти, нито нищо. Добре, че имат 1-2 концерта в годината, че да разберем кое се забравя за 2-3 месеца и кое не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България е такова положението, че само чрез гледания можем да разберем. Нито продават, нито изнасят самостоятелни концерти, нито нищо. Добре, че имат 1-2 концерта в годината, че да разберем кое се забравя за 2-3 месеца и кое не.

Не е съвсем така.Има песни,които имат милиони гледания,а са забравени за по-малко от година-чист пример си е "Блокиран" песен,за която тотално бях забравила и не съм чувала по клубовете от много време,а има 21 милиона,а пък "На Египет фараона" има по-малко гледания,но и до ден днешен си се върти по клубовете и хората й се кефят,както и имаше чудесен прием на концерта в Арена Армеец.Да не би пък песните на Глория и Ивана да имат по 20 милиона след като цяла зала пее с пълно гърло текстовете им?Да,гледанията са фактор,но не са най-важния.И така като гледам доста хора тук,а и певци/певици го забравят това нещо и се почва едно голямо хвалене кой колко милиона направил, а не могат една зала да напълнят.Да не си мислиш,че някой след 2,3,4 години ще помни песента на Криско,която генерира рекорден интерес?С едно 90% от песните се случва това.Много малко песни остават във времето.Така като гледам за последните години си имаме "Кой","Моето слабо място","Хабиби" и вече "Дай ми още"(от 2013 година).+ купуването на гледания тотално отслабва влиянието им в моите очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...