Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Офф, прочитайки тези два реда от новата песен на Десислава и надеждите за нещо по-силно ми се изпариха... Да ги остави тези лафчета на по-младите. Толкова пък ли вече не могат да направят бърза песен с по-смислен текст... Могат! С "Отново се родих" ѝ се получи добре. Бърз ритъм, любовен текст, лишен от простотия и наложилото се днес агресивно представяне на еманципираната жена, която мачка, гази, си го връща на мъжа и т.н. Изцедиха я тази Мариета, която иначе е способна да напише много красиви и въздействащи текстове. Да рискуват малко и да потърсят нови автори, да хванат дори някои тийнейджъри от среден курс - биха им написали доста интересни неща. Пък и по-евтино ще им излезе.

В тази връзка, какво става с едновремешните текстописци, които бяха оформили доброто лице на поп-фолка, а именно имената Свобода Даскалова, Стефка Ангелова и още някоя друга дама, боравеща си със словото?

По принцип почти всичко е кръговрат, и се надявам жанрът да поеме отново онази стара посока, разбира се, малко по-модернизирана, в която беше преди години...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф, прочитайки тези два реда от новата песен на Десислава и надеждите за нещо по-силно ми се изпариха... Да ги остави тези лафчета на по-младите. Толкова пък ли вече не могат да направят бърза песен с по-смислен текст... Могат! С "Отново се родих" ѝ се получи добре. Бърз ритъм, любовен текст, лишен от простотия и наложилото се днес агресивно представяне на еманципираната жена, която мачка, гази, си го връща на мъжа и т.н. Изцедиха я тази Мариета, която иначе е способна да напише много красиви и въздействащи текстове. Да рискуват малко и да потърсят нови автори, да хванат дори някои тийнейджъри от среден курс - биха им написали доста интересни неща. Пък и по-евтино ще им излезе.

В тази връзка, какво става с едновремешните текстописци, които бяха оформили доброто лице на поп-фолка, а именно имената Свобода Даскалова, Стефка Ангелова и още някоя друга дама, боравеща си със словото?

По принцип почти всичко е кръговрат, и се надявам жанрът да поеме отново онази стара посока, разбира се, малко по-модернизирана, в която беше преди години...

 

И при мен така стана. Още като видях тази розова смешнотия на главата ѝ в краткото видео и реших, че ще е скандална кифленска простотия, като онази започваме начисто. Дано да грешим :1000 (29): ДесиСлава е пример за похабяване на талант! Вместо да се вземе в ръце и да направи нещо с гласа си, защото както всички видяхме трогва и емоционира хората с гласа си в капките тя се чекне с някакъв 20 годишен боксьор - смешко и пее песни по-подходящи за Галена или Яница :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате ли навика да си сваляте все още музика?

При мен е точно навик, защото слушам само от Ютуб, а всичко ми е свалено и в PC. :1000 (29):

Аз рядко си ползвам лаптопа и слушам предимно свалена на телефона.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имате ли навика да си сваляте все още музика?

При мен е точно навик, защото слушам само от Ютуб, а всичко ми е свалено и в PC. :1000 (29):

Държа си на wav-ките. Слушам музика от YouTube само когато ме мързи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушам си музика от компа. Какво е това от youtube да търсиш песни само. В компа ми е всичко.

 

А на Кали е много яка. :P

Mного ще я слушам.

 

И от spotify слушам, но предимно от компа, от телефона, когато съм навън и съм си качила песните, които искам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - днес

Скерлев ги монтира по-бързо от скоростта на светлината... :1000 (29):

Не знам какви очаквания да имам от проекта на Деси, затова просто ще почакам да ме изненада. Текстът, който беше пуснала, не ми се струва прекалено комерсиален, макар и наистина да е доста подходящ за статуси. Но звученето определено ще е по-весело. Визията с панделката и на мен не ми допада много, ама ще видим...

 

Деси Слава и Анелия в един ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава НЕ е бременна

Вестник "Уикенд", претендирате, че сте най-четеният вестник... мисля, че заради тези претенции, трябва да имате съвест и доблест, защото хората явно ви вярват..... Не ви прави чест да си измисляте интервюта, които аз НИКОГА не съм давала!

Както и да е....все пак имам една хубава новина и тя е, че след броени часове ще може да видите новата ми лятна песен в ефира на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно Анелия или Деси Слава?

 

И накрая нито една от двете няма да излезе сигурно хаха

Деси сама писа 'след броени часове' във Фейсбук- в статуса, в който отрече да е давала интервю за Уикенд т.е не е бременна. За Анелия не знам.

ПП: Видях, че и ти си го постнал. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Деса е манжда... доста слаба. Текстчето не е зле, ама като цяло нито клип, нито песен ме впечатли.

 

Ама, меленце, тебе напоследък нищо не те впечатлява освен някви Гюнайовци, Ашкаровци и тем подобни треторазредни отрепки, които никой не е чувал. Съдя по песните, които пускаш тук. Кво ши прайм? Май е време да се преориентираш към класическа музика? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десо, що за припев си лепнала на иначе интересното и различо парче... Другото е ок. Има хубави фрази, ама като чуя ше те, кво и подони жаргони ми се повдига. Толкова да ме изкефи в началото и така да ефтинее припева...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама, меленце, тебе напоследък нищо не те впечатлява освен някви Гюнайовци, Ашкаровци и тем подобни треторазредни отрепки, които никой не е чувал. Съдя по песните, които пускаш тук. Кво ши прайм? Май е време да се преориентираш към класическа музика? :3fdb8960598fa63e:

 

Кондомчо, аз отдавна съм се преориентирал и към класическа музика. :dontknow:

 

Също така, има 2-3 чалга песни, които слушам в момента - Коя, Фуклата и всъщност няма трета. :roll1: а третата е Честно и нечестно :a040:

 

А ти кво слушаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо, аз отдавна съм се преориентирал и към класическа музика. :dontknow:

 

Също така, има 2-3 чалга песни, които слушам в момента - Коя, Фуклата и всъщност няма трета. :roll1: а третата е Честно и нечестно :a040:

 

А ти кво слушаш?

 

Оф, меленце, труден въпрос.

 

От тая година слушам "Пада звезда", "Няма да ме купиш", на Синан песента на английски, дето е, "Добре ти беше" в изпълнение на Тони Стораро, "Шедьовър" на Ванеса и май и новата на Деса ще слушам.

 

На Синан и Тони песните не те ли кефят?

 

ПС: Не мога да повярвам, че "Фуклата" те кефи. Аз едвам я изтраях първия път, след това я слушах още 4-5 пъти, за да разбера аз ли не съм в ред, или тука форума пак откача по default по песен на Яница, но май е второто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, меленце, труден въпрос.

 

От тая година слушам "Пада звезда", "Няма да ме купиш", на Синан песента на английски, дето е, "Добре ти беше" в изпълнение на Тони Стораро, "Шедьовър" на Ванеса и май и новата на Деса ще слушам.

 

На Синан и Тони песните не те ли кефят?

 

ПС: Не мога да повярвам, че "Фуклата" те кефи. Аз едвам я изтраях първия път, след това я слушах още 4-5 пъти, за да разбера аз ли не съм в ред, или тука форума пак откача по default по песен на Яница, но май е второто.

Второто ще е. Само куплета при Яниица става,но саунда на парчето е мн скучен и твърде мазен...

Мария топи разликата , която Яница набра първите 2 дни. Кой нормален млад човек слуша Яница. Аз се чудя как в нета е събрала фенове некви, а за масата народ продължава да е непознато име и лице. бахти парадокса.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава черпи вдъхновение от природата

 

PRESLAVA201706131.jpg

 

Всеки артист има нужда от мотивация и доза вдъхновение в ежедневието си. Мнозина откриват своята муза в любовта, други в музиката, а за трети – това може да бъде просто една разходка или красива гледка. За Преслава позитивни мисли и емоции носи красотата на природата. Това разкрива самата тя в социалната мрежа под кадър от Боянския водопад.

 

“В красотата винаги можеш да намериш мотивация, а какво по-красиво от шедьоврите, които твори природата!”, убедена е певицата.

 

Все по-често тя открива своето малко островче на вдъхновение, пътувайки и опознавайки различни места. Наред с красивите гледки, които могат да се видят в България, когато има възможност Преслава обича да пътува и по света.

 

PRESLAVA201706136.jpg

 

Сред местата, които успяха да я заредят с позитивни емоции тази пролет бяха Барселона и Лимасол, а със сигурност за нея предстоят още интересни пътешествия. И както самата тя цитира Марк Твен:

 

“След 20 години ще бъдете по-разочаровани от нещата, които не сте направили, отколкото от онези, които сте сторили. Затова вдигнете платната, отплавайте от безопасното пристанище. Изследвайте. Мечтайте. Откривайте”.

 

http://planeta.tv/news/view/Preslava-cherp...ie-ot-prirodata

 

-----------------------------------------

 

Дано не стане като Райна. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...