Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя пусна страхотна песен, но все едно напразно... в канала на майка си. Това ако го беше изпяла Адел или Риана на майчиния ни английски, българите щяха много да го харесват и разбира се Саня да го пробутва по радиата си нонстоп.

Абсолютно... на мен много ми харесва тая песен, страхотна е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, но нищо не е направено за промотирането ѝ.

Симона трябва да смени малко визията, а майка ѝ да натиска Митака да направи от нея звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам гостуването на Мария при Слави и не мога да повярвам колко е заблудена тази жена. Според нея песента й от Криско е "върхът в кариерата ми". :1000 (10): :1000 (29): Мария е доказателство, че колкото и пари за се наливат в някого, пак може да не види успех, ако няма други качества!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, но нищо не е направено за промотирането ѝ.

Симона трябва да смени малко визията, а майка ѝ да натиска Митака да направи от нея звезда.

Трябваше към нея да заснемат клип, а не на "Моето момче". Много по-добра песен, убийствена балада бих казал.

За смяната на визията съм съгласен - и Камелия й го каза, дано си вземат бележка с Глория. Иначе Глория няма за какво да натиска Пайнера, тъй като те едва-едва общуват още от преди да си преподпише договора. Димитров е тотално промит мозък вече, не живее със сантименти и не признава заслуги. Него го интересуват парите и т. нар. "топ имена". А компанията му все повече губи влияние.

Глория развиваше тезата, че Симона трябва да бъде пусната по формати, след като завърши даскало, за да може психиката й да улегне и на порции да свиква със славата и кофти атрибутите около нея. Но тя така или иначе от малка е покрай майка си, свикнала е с доста неща. Трябваше да се яви в "Музикална академия", когато я викнаха. Щото и Михаела Маринова, и Дара станаха се прочуха, докато бяха ученички. Симона вече е е не знам кой курс студентка, а още прави опити за пробив. За съжаление на нея ще й е по-трудно от на Фики. И жалко за което, защото има талант да пее много други стилове. Не знам дали трябва да ходи при Саня Армутлиева, но покрай общите интервюта, песни и концерти с майка си прекалено много свикна да разчита на нея. 2-3 пиано бара и Студио 5 не стигат. Не мисля, че трябва да разчита на ротацията по Планета. Може да направи нещо повече. Дано Графа й предложи договор с Монте мюзик, това е идея.

 

Мария даде доста тъпо интервю при Слави, а Емануела е още по-неадекватна в Открит микрофон. Какво им става на тия жени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте гледанията на Криско :helpsmilie:

 

Шефът показа как се прави, разби всички статистики и рекорди на поп-фолка, а и не само.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът показа как се прави, разби всички статистики и рекорди на поп-фолка, а и не само.

Това щото хич не е чалга. Трета поредна еднаква песен. Интересно ми е колко още ще изкара така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това щото хич не е чалга. Трета поредна еднаква песен. Интересно ми е колко още ще изкара така.

 

Дали това любов е и Лош или добър са наистина 1:1, но тази има по-интересни моменти на звучене. А и като гледаме му се получава, така че..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали това любов е и Лош или добър са наистина 1:1, но тази има по-интересни моменти на звучене. А и като гледаме му се получава, така че..

 

Нищо по-интересно няма, абсолютна същата е, та чак и клипът е като този на първата от трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо по-интересно няма, абсолютна същата е, та чак и клипът е като този на първата от трите.

 

Ами ако съдим по интереса, не е точно така.. никой не си пуска песен, която е една и съща като предходните две, а и да не говорим, че това е най-силната премиера за България, засега.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско ще чукне 500к за 24 часа !!!

 

Канала на Планета, който е двойно по-голям е нямал такава премиера. Ясно личи,че са с купени абонати.

 

Аха, абонатите на Планета са купени, но не и гледанията на Кристофор. Interesting...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз, че Криско правил големи гледания - купени или реални, все тая - това не е музика и не е изкуство. Сега е неговото време, но и Мишо Шамара имаше своето време, а къде е сега? След години ще си говорим кой къде е. В чалгата правят по-добри песни и клипове от Криско, който дори не е певец. Като ще говорим за поп и рап, има доста по-кадърни имена - просто Криско е в пика си прави сезонни хитове заради името си, което няма да е цял живот така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско има 20 000 споделяния вече.

 

Нека има. Но не мисля, че абонатите на Пайнер са купени. В България има 7 млн човека + още над милион в чужбина, отделно ги слушат съседните държави на целия Балкански полуостров.

 

Споделяния могат ли да се купят? Спомням си, че миналата година по това време, когато "Дали това любов е" мачкаше с рекордни гледания, статистиката беше достъпна, след като песента почна да отшумява, скриха статистиката. Доста съмнително...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека има. Но не мисля, че абонатите на Пайнер са купени. В България има 7 млн човека + още над милион в чужбина, отделно ги слушат съседните държави на целия Балкански полуостров.

 

Споделяния могат ли да се купят? Спомням си, че миналата година по това време, когато "Дали това любов е" мачкаше с рекордни гледания, статистиката беше достъпна, след като песента почна да отшумява, скриха статистиката. Доста съмнително...

Всичко, което е свързано с Ютуб, Инста и Фейсбук може да се купи, разбирай лайкове, дислайкове, последователи, гледания, харесвания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат да се купуват и споделяния, но когато провериш дали са реални във Facebook, си личи дали са купени или не.

 

Примерно последната на Вилислав има към 5 000 купени споделяния, вижда се на статистиката. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат да се купуват и споделяния, но когато провериш дали са реални във Facebook, си личи дали са купени или не.

 

Примерно последната на Вилислав има към 5 000 купени споделяния, вижда се на статистиката. :D

 

E, все едно не може някакви ботове от чужбина с фалшиви профили във фейса да споделят песните до полуда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темите от страницата:

 

 

За Мария. И аз мисля, че песента и е връх. Много ми е свежа, не прилича на друга и Мария си я прави в неин стил без да се опитва да рапира и да се излага. Лично според ен рнб фолка много отива на Мария. Странно ми е, че толкова я плюете. Тя се е доказала в жанра и не случайно е 18 годиини в играта. Мария пусна много бози последните 2 години, но тази не е от тях. А за личния и живот - то си е нейна работа. Много нески качества се изискват , за да вкараш в кревата и в живота си мъж като бившия съпруг на Мария. За всичкия хейт, който излизвате с години по нея навякъде в мрежата се чудя как още Марчето успява да бъде позитивна. Много красива жена за годините си. Само устните и са в повече. Българите и завиждат за късмета според мен...

 

За Симона. Освен да правиш добри парчета е важно кой и как ще ги представи. Ако симона е разумна ще използва контактите си от Гласът и ще бега от Пайнер и майка си. Ако не, ще опропсти таланта си. За да успее Смона требва да изкара Гло от себе си. Стила и на бличане е като на евтина чалга певица. Не вижда ли гери Никол и Дара как се носят... Има талант момичето. Искам да натрива носове. Дано попадне на продуценти като Саня или Графа. Само така ще излезе от чалгата. За мен е по добра от Глория. Гласа и е по съвременен, маниера и на пеене и по богат, а и опита който е натрупала за толкова години не малко

 

 

Криско. Не ме учудва поредния му успех. Не бих нарекъл песните му толкова еднакви предвид жалкото положение в чалгата. Да има некви допирни точки с прднте му неща, но не фрапантно, както е при оцко и пашев. Криско в момента е единственото явление сред млладите. Както едно време ббеха деса, Преса, Килата, Каризма. Той е 50про от бг музиката. Всеки го слуша, дори и да не го харесва. Нема Галени, нема Василки, нема Деси.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, все едно не може някакви ботове от чужбина с фалшиви профили във фейса да споделят песните до полуда?

Може разбира се.. :D

Но ако си ги купиш не се отчитат във фейса

 

Относно споделянията - песните на Криско, Гери Никол, Дара и от чалгата Яница и Теди и тук там още някоя нямат споделянията, които им трябват за гледания, поради причината, че се слушат от малки деца и те не споделят като цяло.

Баладите винаги са с най-много споделяния. Сериозните и смислени песни и те.

 

А "Все ми е тая" е с повече споделяния от мегахитове като "На Египет Фараона", "Вертолета" , "Няма проблем" , "МамаУраган" и др.

 

На Тита новата има 3 милиона, а пък е само с 30К+ споделяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темите от страницата:

 

 

За Мария. И аз мисля, че песента и е връх. Много ми е свежа, не прилича на друга и Мария си я прави в неин стил без да се опитва да рапира и да се излага. Лично според ен рнб фолка много отива на Мария. Странно ми е, че толкова я плюете. Тя се е доказала в жанра и не случайно е 18 годиини в играта. Мария пусна много бози последните 2 години, но тази не е от тях. А за личния и живот - то си е нейна работа. Много нески качества се изискват , за да вкараш в кревата и в живота си мъж като бившия съпруг на Мария. За всичкия хейт, който излизвате с години по нея навякъде в мрежата се чудя как още Марчето успява да бъде позитивна. Много красива жена за годините си. Само устните и са в повече. Българите и завиждат за късмета според мен...

 

За Симона. Освен да правиш добри парчета е важно кой и как ще ги представи. Ако симона е разумна ще използва контактите си от Гласът и ще бега от Пайнер и майка си. Ако не, ще опропсти таланта си. За да успее Смона требва да изкара Гло от себе си. Стила и на бличане е като на евтина чалга певица. Не вижда ли гери Никол и Дара как се носят... Има талант момичето. Искам да натрива носове. Дано попадне на продуценти като Саня или Графа. Само така ще излезе от чалгата. За мен е по добра от Глория. Гласа и е по съвременен, маниера и на пеене и по богат, а и опита който е натрупала за толкова години не малко

 

 

Криско. Не ме учудва поредния му успех. Не бих нарекъл песните му толкова еднакви предвид жалкото положение в чалгата. Да има некви допирни точки с прднте му неща, но не фрапантно, както е при оцко и пашев. Криско в момента е единственото явление сред млладите. Както едно време ббеха деса, Преса, Килата, Каризма. Той е 50про от бг музиката. Всеки го слуша, дори и да не го харесва. Нема Галени, нема Василки, нема Деси.

Марче гледа ли я при Слави - супер олигофренична. Направиха си бъзик с нейна изцепка отпреди години - ми тя явно не само това за лястовичките и изреченията има като лафове, а почти всеки път е казвала по някоя глупост. Не знам защо не се поправят в такива случаи, а им става смешно. А Емануела в Открит микрофон е тотална мъка да се слуша - бавна, неадекватна, с беден речник. Е кажи ми... нормален човек, та дори и с възможности, интелигентен, ще се впечатли ли от тези жени и колко ще ги търпи? Като се сетя тук колко хвалиха Емануела като човек покрай и след брадъра, а реално колко й е ниско ниво като обща култура, лексикален запас и чисто като морал даже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...