Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Този път не очаквам някакъв кой знае колко силен клип от Десислава, но ще се зарадвам да остана приятно изненадан. Дано този път Скерлев не се издъни при 'вталяването' и всичко около нея да не се движи. :D

Акцентът при този проект може би ще е повече върху песента и свежото настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже в коя компилация са включили "Пей, сърце", тъй като нито в Хит бикини я има, нито в Summer хита, за Хитовете на Планета Пайнер 15 да не говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже в коя компилация са включили "Пей, сърце", тъй като нито в Хит бикини я има, нито в Summer хита, за Хитовете на Планета Пайнер 15 да не говорим?

Нито една. Ако искаш ще ти пратя мастъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно дали все още може да изкара нещо силно и запомнящо се Камелия. Такова, че да затвори устите на всички. Да си направи хит сама извън Пайнер, тогава ще я призная. Както ДесиСлава правеше с авторска музика след като си тръгна от Пайнер, а тогава е била и на 25-6 години.

 

Иначе съм гледал в повечко градинки, не само в десовата :D

 

Камелия изкарва запомнящи се неща и те се въртят добре. Но тук само броите и броите, сбъркахте се вече от броене. Да, по 1 на година са (Неповторим - 2015 и "Само за минута" - 2016), но на нея това и стига. И за какво броихте под вещото ръководство на Мелето? - за да има провал (брутален) в "Армеец арена", да се откаже за 3-та година турне, да се откаже за 3-та година летен концерт в София, да се откаже, откаже, откаже, всичко да се отказва, а реването за Варна, след толкова маниакално броене и изхвърляне на популацията тук и на Пайнер, да се окаже с организатор фирма "Чико мюзик компани", за която никой не е чул. Вие да не си мислите, че тук ще се лае денонощно за хитове, най-вече "десовите", за да опитате напълно неуспешно да внушите, че в тази пропаднала фирма нещо мърда, след като всички видове концерти се отказват? Да не мислите, че като са вдигнали на хартия хонорарите, не пеят на старите смърдели под 4000 лева всички, без Галена и Преса, които никъде не минават 5000 и никой няма да ви казва нищо само защото трябва да се раздува балона, заради Деса? Да не мислите, че не видяхме името на Пайнер, като организатор, с цени по 50 лева в първата реклама за Варна, където по традиция концерта бе МЕГА?

 

Кого сте тръгнали тук да тролите бре ей? Аз ли не ви усещам пораженческата тактика, след всеки безумен провал на Пайнер да се плюе денонощно Камелия? Аз ли не ви знам, че вечно се съмнявате в гласови данни, в харизма, в годинки на ЕГН-то и тайничко се надявате, да стане и тя свиня като Деса, която наивници днес оправдават с бременност? Очите ви извади последният рефреш на Кама в Полша и завидяхте както никога досега. Толкова сте прозрачни, че няма накъде. Знам, че много ви дойде това последното и като не става да се троли за липса на участия, което ви бе мечтата в 2015 и 2016, когато неистово се надявахте Кама да се срине, за да си отдъхнете, че Деса е направила правилен избор. Знам много неща, наблюдавам ви отстрани как ви е мъка, че нищо на Деса и Емануела не става хит за повече от 2 месеца и си мислите, че като ревете по Кама, това ще се промени. Няма бре, няма нищо със света в последните години и не е само при Кама, а при всички, включително Азис.

 

Затова нема турнета, затова я няма публиката, затова ги изгониха от риалити форматите, затова символът на чалгарското пребиваване там (Симона Загорова) пее поп музика и публично се отрича от чалгата, демек унизява брутално първо майка си, а после и Кама на стола отсреща, че две от най-големите и знаковите не могат едно лапе, което си е тяхно отгледано, да привлекат в техния бранш. Ако започна да пиша за всяка нещастница колко е зле и ако започна първо от най-раздутият балон напоследък (Галена) сърчицата ви ще изскочат и ще ви се дореве. Щом Кама е избягала от Пайнер, там живот няма. Не и бройте хитовете, за да не ви питат как прави най-много пари в тоя бизнес с песни от преди 20 години, че Деса и Глория ще станат за смях. Нали съм ви казал, че колкото минава времето, толкова онази лъжа ще става все по-явна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И роман да изпишеш хитове се искат и те се броят...Кама няма и затова пишеш романи за да избягаш от реалното положение на Камелия- а то е ,че е популярна с новите си зъби и с голата снага в леглото ,плюскаща таратор 1000%20(29).gif

Щом за тебе тя е в перфектно положение-ок.Мен ми е все тая,отдавна за музика не я пипам,че няма какво да и харесам.Кефи и се и се радвай,ама не ни я навирай като най най към 2017.Положението е зле откъм музика и хитове и ще става все по зле

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е супер. :1000 (19): Пичка та дрънка. В чалгата няма по-яка от нея, защото е перфектната комбинация от всичко, което е нужно за да си звезда в чалгата. Толкова много години от Димитровград се опитват да и направят копие и не успяват, защото оригиналът е един, а ментетата много. Деса е първият опит за менте....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на ДесиСлава. Това е страхотна новина. Дано всичко мине по мед и масло. Ясно защо драстично започна да качва пак в средата на Капките. Деси отдавна иска момиченце. Пожелавам и го

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Здравейте!Виждм,че сте качили песента без разрешение,което не е мн добре,тъй като начинът се нарича."пиратски" Тадв не това,че предизвиква интерес и благодаря,ни можеше поне да пойска те разрешение и да изчакате клипа!Сега ще се наложи да се организира цялата муз компания и да ви докладва за за блокиране на качването!Надявам се,че ще проявите разбиране и ще предотвратите това предварително !Ако желаете да оставите,тел за да се разберем...в противен случай адвокатската кантора ше реагира спрямо вашият профил!Приятна вечер!��

И отново добър вечер!��

Зад проект стоят музикална компания с пълен професионален състав екип ,адвокати и инвеститор

 

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Здравейте!Виждм,че сте качили песента без разрешение,което не е мн добре,тъй като начинът се нарича."пиратски" Тадв не това,че предизвиква интерес и благодаря,ни можеше поне да пойска те разрешение и да изчакате клипа!Сега ще се наложи да се организира цялата муз компания и да ви докладва за за блокиране на качването!Надявам се,че ще проявите разбиране и ще предотвратите това предварително !Ако желаете да оставите,тел за да се разберем...в противен случай адвокатската кантора ше реагира спрямо вашият профил!Приятна вечер!��

И отново добър вечер!��

Зад проект стоят музикална компания с пълен професионален състав екип ,адвокати и инвеститор

 

Къде го е плеснала това? Лъха на интелект и "професионален състав" ... :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Здравейте!Виждм,че сте качили песента без разрешение,което не е мн добре,тъй като начинът се нарича."пиратски" Тадв не това,че предизвиква интерес и благодаря,ни можеше поне да пойска те разрешение и да изчакате клипа!Сега ще се наложи да се организира цялата муз компания и да ви докладва за за блокиране на качването!Надявам се,че ще проявите разбиране и ще предотвратите това предварително !Ако желаете да оставите,тел за да се разберем...в противен случай адвокатската кантора ше реагира спрямо вашият профил!Приятна вечер!��

И отново добър вечер!��

Зад проект стоят музикална компания с пълен професионален състав екип ,адвокати и инвеститор

 

Общо взето такива любовни писма ми писаха и на мен в продължение на месеци от Пайнер, с много заплахи, че ще ми затворят един от профилите. Не направих нищо съвсем преднамерено, за да видя докъде ще стигнат. След около година ми изтриха профила. Тези хора си мислят, че като ми изтрият клипчета от панаира, аз ще скокна като младо добиче, да се регна в канала им, за да им правя трафик. Случи се обратното, махнах лайка на канала им и сега нищо не им излиза от тях. Все едно не съществуват. Много е яко, пробвайте и вие....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия изкарва запомнящи се неща и те се въртят добре. Но тук само броите и броите, сбъркахте се вече от броене. Да, по 1 на година са (Неповторим - 2015 и "Само за минута" - 2016), но на нея това и стига. И за какво броихте под вещото ръководство на Мелето? - за да има провал (брутален) в "Армеец арена", да се откаже за 3-та година турне, да се откаже за 3-та година летен концерт в София, да се откаже, откаже, откаже, всичко да се отказва, а реването за Варна, след толкова маниакално броене и изхвърляне на популацията тук и на Пайнер, да се окаже с организатор фирма "Чико мюзик компани", за която никой не е чул. Вие да не си мислите, че тук ще се лае денонощно за хитове, най-вече "десовите", за да опитате напълно неуспешно да внушите, че в тази пропаднала фирма нещо мърда, след като всички видове концерти се отказват? Да не мислите, че като са вдигнали на хартия хонорарите, не пеят на старите смърдели под 4000 лева всички, без Галена и Преса, които никъде не минават 5000 и никой няма да ви казва нищо само защото трябва да се раздува балона, заради Деса? Да не мислите, че не видяхме името на Пайнер, като организатор, с цени по 50 лева в първата реклама за Варна, където по традиция концерта бе МЕГА?

 

Кого сте тръгнали тук да тролите бре ей? Аз ли не ви усещам пораженческата тактика, след всеки безумен провал на Пайнер да се плюе денонощно Камелия? Аз ли не ви знам, че вечно се съмнявате в гласови данни, в харизма, в годинки на ЕГН-то и тайничко се надявате, да стане и тя свиня като Деса, която наивници днес оправдават с бременност? Очите ви извади последният рефреш на Кама в Полша и завидяхте както никога досега. Толкова сте прозрачни, че няма накъде. Знам, че много ви дойде това последното и като не става да се троли за липса на участия, което ви бе мечтата в 2015 и 2016, когато неистово се надявахте Кама да се срине, за да си отдъхнете, че Деса е направила правилен избор. Знам много неща, наблюдавам ви отстрани как ви е мъка, че нищо на Деса и Емануела не става хит за повече от 2 месеца и си мислите, че като ревете по Кама, това ще се промени. Няма бре, няма нищо със света в последните години и не е само при Кама, а при всички, включително Азис.

 

Затова нема турнета, затова я няма публиката, затова ги изгониха от риалити форматите, затова символът на чалгарското пребиваване там (Симона Загорова) пее поп музика и публично се отрича от чалгата, демек унизява брутално първо майка си, а после и Кама на стола отсреща, че две от най-големите и знаковите не могат едно лапе, което си е тяхно отгледано, да привлекат в техния бранш. Ако започна да пиша за всяка нещастница колко е зле и ако започна първо от най-раздутият балон напоследък (Галена) сърчицата ви ще изскочат и ще ви се дореве. Щом Кама е избягала от Пайнер, там живот няма. Не и бройте хитовете, за да не ви питат как прави най-много пари в тоя бизнес с песни от преди 20 години, че Деса и Глория ще станат за смях. Нали съм ви казал, че колкото минава времето, толкова онази лъжа ще става все по-явна?

 

Не ми се спори за турнета и концерти - и без това не ме вълнуват. А песните на Камелия от годините извън Пайнер ги знаят само някакви върли чалгари. Не можеш да говориш за успех на тия песни, камо ли да бъдат хитове. Стига вече глупости. Аз не искам никого да троля, просто казах, че, за да има претенции, мацката трябва да изкара брутален хит извън Пайнер, извън каналите на Планета, за да затвори устата на всички. До момента такова нещо не се е случило. В последните години Камелия похаби повече енергия и нерви да оправя чалга света, вместо да се залови за работа и да пусне песни, които всичко живо да пее. Като старите ѝ например.

 

Мисля, че диаметърът на мирогледа ти е колкото на топлийка. Кой нормален човек би казал, че ДесиСлава има по-хубава фигура от на Камелия? Че то се вижда това и няма какво да се коментира. На външен вид Камелия е в пъти по-добра форма, но това мен не ме грее. Камелия никога няма да има гласа на ДесиСлава, нито някога ще може да изпее песен на Ваня Костова или Райна Кабаиванска. И точка.

 

Както и преди съм писал, ако имаше чак такива топки щеше да избяга от фирмата, когато беше на върха - както направи Десислава.

 

Какво направи Камелия? В последните десетина години повече от всякога мяташе жлъч по всяка възможна телевизия, във всяко интервю, защото явно не разбира, че играта се променя. И както някой много по-умен човек е казал - оцелява не най-силният, а най-приспособимият. Тя не успява за момента да се котира сред масовите потребители на тази музика. Пее старите си хитове, които са единственото ѝ спасение.

 

Ако трябва да направи участие с песни от последните 3 години коя мислиш ще има по-добър прием? ДесиСлава или Камелия. Сам си отговори. И щом те кефи Камелия си я слушай, щом такова "пеене" като нейното докосва душата ти - забавлпвай се, но не се опитвай да казваш на черното бяло. :)

 

И още нещо - аз не виждам нищо лошо Симона да опита да прави друг тип музика. Такива хора трябват. Чалга всеки може да пее, чалгата прави пари. Мацката може да разчита на помощта на майка си и да успее да предложи качествена музика, която да бъде оценена. Макар и в България нищо освен чалга моделът да не може да прокопса. И под чалга модел визирам всичките пайнерси чекнежи + Криско и сие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пусна страхотна песен, но все едно напразно... в канала на майка си. Това ако го беше изпяла Адел или Риана на майчиния ни английски, българите щяха много да го харесват и разбира се Саня да го пробутва по радиата си нонстоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пусна страхотна песен, но все едно напразно... в канала на майка си. Това ако го беше изпяла Адел или Риана на майчиния ни английски, българите щяха много да го харесват и разбира се Саня да го пробутва по радиата си нонстоп.

Как иска хората да не я свързват с майка й, след като си пуска песните в нейния канал? :mf_surrender: Ами да си направи собствен ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...