Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/a...news516596.html

 

- Ваши песни звучат в българския филм „Уестърн”, който е в селекцията на кинофестивала в Кан тази година, какви са те?

Песните, които участват там, са може би шедьоврите във поп-фолка. Там звучат „Сто патрона” и „Само веднъж се живее”.

- Как написахте „Сто патрона” - един от най-големите ви хитове? - Стана случайно. По принцип трябва да свържеш всеки изпълнител с това, което би му прилягало най-много. Имаше вариант в 7/8 и за „Канарите”, но не стигна до тях, искаше я дори и Мира, но накрая песента си пасна на Ивана, все едно беше създадена за нея.

„Сто патрона” се изпълняваше от Хакан Пикер, турски изпълнител и тя по-напред се наложи тук като кавър версия, а после покрай Ивана и той стана популярен в Турция.

- Коя е любимата ви песен, която сте писал? - Имам любима песен и тя е балада – „Следи от сълзи”. Имаше нещо много лично в тази песен, оставено от мен. Аз съм кръстник на Десислава, тя винаги ми имаше пълно доверие, защото каквото напишех, беше точно.

Какво е написъл пък тоя? Всичките песни, които е изброил, са крадени. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Глория избухна мега здраво на участието си в механа Мерак в Орешак, Троян. Най-голямата механа в района - за около 200 човека, супер готино място и най-добрата певица го напълни на 60 кинта вхоооод с включен куверт и 35 само вход и на свободна консумация. Беше чудо снощи, народа все едно беше изтрещял, откакто излезе да пее Глория буквално ви казвам, младежките компании в кръчмата бяха почти до края на участието(над 2 4аса - свърши към 12:30 и бисове имашеее) по столовете и масите. По дъртите не са сядали. Имам няколко клипчета и снимки, ще видя като съм по свободен да ги кача, специално за Глория Фенс. Беше брутална снощи - и като поведение, като визия, като песни, но най-вече като поведение - аз точно тази Глория не съм я виждал от много време. Номер 1 е. Също така троянци не съм ги виждал така да избухват ...то чак тази еуфория през цялото участие беше за мен странна...

Когато имаш богат и свестен репертоар, пееш на живо и се знае, че не си просто едно голо име, хората си идват и дават пари за теб, дори да не си актуален феномен в нета. И още повече, че жената знае да си редуцира участията и кога, къде и колко да се появи. Е тая нишка се губи при много певци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато имаш богат и свестен репертоар, пееш на живо и се знае, че не си просто едно голо име, хората си идват и дават пари за теб, дори да не си актуален феномен в нета. И още повече, че жената знае да си редуцира участията и кога, къде и колко да се появи. Е тая нишка се губи при много певци.

Не по 20 участия в месеца и появяване във всеки град по 2 пъти през седмица ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Джена е страхотен музикант и вокално подготвен изпълнител. Освен ДесиСлава, Софи и Цура Янева, не се сещам за по добър глас от нейния в попфолка... Чак тогава можем да говорим за Глория, Преслава и СИЕ

 

Винаги съм смятал, че нищо не разбираш от музика, но чак с този пост го признаваш сам. Абсолютен позьор си Славчо! Тръгна да пишеш за Джена, сети се, че си написал пълна и завършена простотия, но после за цвят си добавил още няколко имена, за да плонжираш пред популярните агитки и най-вече пред тази на Глория, за която ония дни каза това, което винаги си мислел за нея, но 10 години го кри. Наблюдавам те Славчо, все повече развеселяваш с неадекватност. :bo:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не по 20 участия в месеца и появяване във всеки град по 2 пъти през седмица ..

И то във все едни и същи клубове, където може да им мине номерът с плейбека и тъпата програма. Те повечето просто отиват по задължение, взимат си хонорара и го дават на Пайнер, а с другото преживяват и си поемат разходите.

Глория си прави всичките тези участия в зали, на площади и частни партита, в механи и определени клубове по свой избор и за свой кеф, затова като отива, си свършва работата професионално и хората го усещат, пък нека е скучна или залязла за тоя и оня. Другите нека са зависими от шефа, от бройка участия и работа на парче, и още дълго жанрът няма да излезе от блатото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятал, че нищо не разбираш от музика, но чак с този пост го признаваш сам. Абсолютен позьор си Славчо! Тръгна да пишеш за Джена, сети се, че си написал пълна и завършена простотия, но после за цвят си добавил още няколко имена, за да плонжираш пред популярните агитки и най-вече пред тази на Глория, за която ония дни каза това, което винаги си мислел за нея, но 10 години го кри. Наблюдавам те Славчо, все повече развеселяваш с неадекватност. :bo:

 

Опитва се да заличи спомена от първия концерт на Глория в НДК, когато с Деса пяха акапела и Деса буквално беше погребана жива. Сега пък с амортизиралия си глас е абсурд дебелото да може да стъпи и на малкия ѝ пръст.

 

А за делиорманската мангалка да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте под клипа на Джуна

 

продуцент: ПАЙНЕР ООД

музика: Richard Madlenyan и Diamond Beat Production

текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров

аранжимент: Diamond Beat Production

Original song: Mihran Tsarukyan - Gna Gna :roll1:

режисьор и сценарист: Ивайло Спасов

оператор: Радослав Георгиев

 

Чак писали кой е оригиналът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Джена ми се струва, че плащат само ако песента е супер хит... и ако усетим, и се разшуми, че е крадена.... иначе я свалят като миналогодишната.

 

 

И да, никога циганската музика не е била по-добре представена в топ 10 България на най-гледаните, както през последната седмица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам самостоятелната къртачка на Анелия с голямо нетърпение, почти толкова голямо колкото за Десислава... Само като се сетя как двете самостоятелни парчета на Ана от миналата година разбиха дори и извън границите на дискотеките- още си има усет жената, макар и отдавна да заряза наистина обичания си стил... Не е зле след 15 години на сцена все още да си такъв хитмейкър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам самостоятелната къртачка на Анелия с голямо нетърпение

 

И аз. "Дай ми още" хич не ми харесваше в началото. Обаче последните 2-3 седмици ми е най-слушана чалга песен. :3fdb8960598fa63e:

 

"Почти перфектен" винаги търгва след "Дай ми още" и затова е намазала десетото милионче :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

stereo, гледам, че много се радваш, че ''Фуклата'' не е в тренд топик защото друга песен е по гледана..

Все пак се надявам, че също така се радваш, че Джена най-нагло изкопира ''Грешната'' и ''Хубаво го запомни'' за да види хит защото от 2 години не беше помирисала такъв.

 

 

Тази седмица ''Няма да ме купиш'' е по-гледана от ''Моро му'' - скандал.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

stereo, гледам, че много се радваш, че ''Фуклата'' не е в тренд топик защото друга песен е по гледана..

Все пак се надявам, че също така се радваш, че Джена най-нагло изкопира ''Грешната'' и ''Хубаво го запомни'' за да види хит защото от 2 години не беше помирисала такъв.

 

А, ти защо си мислип, че "Грешната" и "Хубаво го запомни" не са изкопирани ?

Това е безсмислен спор, тъй като всичко на Пашев звучи едно и също.

 

Джена може да не е "помирисвала" хит от 2 години, но пък Яница й трябваха около 10 години, за да си намери нишата за успех и то каква ниша - курвенска визия, елементарно агресивни текстове, пошла концепция, но и това ще омръзне и Яница ще потъне там където беше в забвение около 10 години. :derisive:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, ти защо си мислип, че "Грешната" и "Хубаво го запомни" не са изкопирани ?

Това е безсмислен спор, тъй като всичко на Пашев звучи едно и също.

 

Джена може да не е "помирисвала" хит от 2 години, но пък Яница й трябваха около 10 години, за да си намери нишата за успех и то каква ниша - курвенска визия, елементарно агресивни текстове, пошла концепция, но и това ще омръзне и Яница ще потъне там където беше в забвение около 10 години. :derisive:

Ами защото 2 години след като излезе ''Грешната'' още не сме намерили песен от която да е вдъхновена.

Вокалите на ''Хубаво го запомни'' не сме ги чували в друга песен.

Виж за ''Коя'' не мога да кажа същото. Дори в момента я слушам и ''коя е лесната - настъпи грешната'' си пасва перфектно на припева на Джини. Поне гледам, че са оправили правата на ''авторската'' песен. :Vishenka_05:

Много ми е интересно как толкова ти е антипатична Яница а вече имаш няколко коментара в темата за новия и проект. Била провал, не видяла trend и тн.. Кога ще напишеш това за ''Всичко знаеш'', ''Зависима'', ''Остров крит'' и другите провали. Опа, забравих, че последната също е крадена и беше изтрита от канала и тренд няма как да види изобщо.

 

Яница може 10 години по-късно да е намерила нишата си, но слага всичките клипове на Джини в малкия си джоб и последните години я премазва като хитове. Видяхме го в анкетата на Пайнер!

 

Разбирам да не ти харесва дадена песен, но да го натякваш постоянно... Яни да не е отказала вокал или ft на Джини ?

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...