Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

10,000 души снощи в Арената на концерта за "Мадарския конник".

Славка Калчева изригна с "Бяла роза" и "Бели гълъби". Най-големи хора се извиха на нейните изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау Яничка май още втория ден пада под 150 к, а Джена още държи 170. Какво правим сега. :D

 

Недей да им бъркаш в здравето. Нека живеят в заблудата, че певица която не прокопса 10 години, ще прокопса в следващите 10. :1000 (30): :1000 (19):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау Яничка май още втория ден пада под 150 к, а Джена още държи 170. Какво правим сега. :D

 

ПровалЯница :1000 (6): Така е, като пуска тъпи песни.

 

Тя май и 140К няма да може да върже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е,само незнам защо и тя не се хареса,аз лично тези дни не я спирам!

 

Не е лоша наистина, но е на Мария. А и пред "Туроваве" всичко бледнее. Нямаме време да слушаме друго :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже всички провали да правят по 100К. на ден. :)

 

Ами не е този хит, който се очакваше. Ще стане популярна, така или иначе Яница ще пусне сигурно още една песен в края на август.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е този хит, който се очакваше. Ще стане популярна, така или иначе Яница ще пусне сигурно още една песен в края на август.

Джена май смята да пусне само 2 песни тая година. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Глория избухна мега здраво на участието си в механа Мерак в Орешак, Троян. Най-голямата механа в района - за около 200 човека, супер готино място и най-добрата певица го напълни на 60 кинта вхоооод с включен куверт и 35 само вход и на свободна консумация. Беше чудо снощи, народа все едно беше изтрещял, откакто излезе да пее Глория буквално ви казвам, младежките компании в кръчмата бяха почти до края на участието(над 2 4аса - свърши към 12:30 и бисове имашеее) по столовете и масите. По дъртите не са сядали. Имам няколко клипчета и снимки, ще видя като съм по свободен да ги кача, специално за Глория Фенс. Беше брутална снощи - и като поведение, като визия, като песни, но най-вече като поведение - аз точно тази Глория не съм я виждал от много време. Номер 1 е. Също така троянци не съм ги виждал така да избухват ...то чак тази еуфория през цялото участие беше за мен странна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена май смята да пусне само 2 песни тая година. :gun_bandana:

 

Ще се постарае да пусне 2 албума до края на годината, поп-фолк и народен.

 

Снощи Глория избухна мега здраво на участието си в механа Мерак в Орешак, Троян. Най-голямата механа в района - за около 200 човека, супер готино място и най-добрата певица го напълни на 60 кинта вхоооод с включен куверт и 35 само вход и на свободна консумация. Беше чудо снощи, народа все едно беше изтрещял, откакто излезе да пее Глория буквално ви казвам, младежките компании в кръчмата бяха почти до края на участието(над 2 4аса - свърши към 12:30 и бисове имашеее) по столовете и масите. По дъртите не са сядали. Имам няколко клипчета и снимки, ще видя като съм по свободен да ги кача, специално за Глория Фенс. Беше брутална снощи - и като поведение, като визия, като песни, но най-вече като поведение - аз точно тази Глория не съм я виждал от много време. Номер 1 е. Също така троянци не съм ги виждал така да избухват ...то чак тази еуфория през цялото участие беше за мен странна...

 

Ами все пак става дума за Глория.

Има такава дискография, че може да мине и без нови песни.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се постарае да пусне 2 албума до края на годината, поп-фолк и народен.

:helpsmilie:

 

Ами дано. Че като й гледах интервюто и си помислих, че смята да намали продуктивността до минимум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

Ами дано. Че като й гледах интервюто и си помислих, че смята да намали продуктивността до минимум.

 

Едва ли.

Джена си изгради навика през годините да пуска по 3 песни на година. Да имало е изключения и това да са били годините с дуетните й песни, които е правила.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже всички провали да правят по 100К. на ден. :)

 

Джоуи, разбирам, че песента ти харесва, но трябва да признаеш, че след силен дебют от 220К, 130К на втория ден клони към разочарование. Видяхме как силни песни могат правят и 250К през втория ден, а Галена направи 350К. Песента е по-слаба от "Няма да ме купиш", това е истината.

 

И все пак Яница вече е име, това не може да се отрече. Прави по-силни дебюти от Емилия, Мария, Андреа, а някои от тези имена се считаха за топ допреди няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоуи, разбирам, че песента ти харесва, но трябва да признаеш, че след силен дебют от 220К, 130К на втория ден клони към разочарование. Видяхме как силни песни могат правят и 250К през втория ден, а Галена направи 350К. Песента е по-слаба от "Няма да ме купиш", това е истината.

 

И все пак Яница вече е име, това не може да се отрече. Прави по-силни дебюти от Емилия, Мария, Андреа, а някои от тези имена се считаха за топ допреди няколко години.

Не знам, на мен тази песен ми харесва много повече от "Няма да ме купиш" и ми е много по-избухваща... :dontknow: И не мисля, че песента ще е провал.

 

Иначе да Яни вече си е име. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/a...news516596.html

 

- Ваши песни звучат в българския филм „Уестърн”, който е в селекцията на кинофестивала в Кан тази година, какви са те?

Песните, които участват там, са може би шедьоврите във поп-фолка. Там звучат „Сто патрона” и „Само веднъж се живее”.

 

 

 

- Как написахте „Сто патрона” - един от най-големите ви хитове? - Стана случайно. По принцип трябва да свържеш всеки изпълнител с това, което би му прилягало най-много. Имаше вариант в 7/8 и за „Канарите”, но не стигна до тях, искаше я дори и Мира, но накрая песента си пасна на Ивана, все едно беше създадена за нея.

„Сто патрона” се изпълняваше от Хакан Пикер, турски изпълнител и тя по-напред се наложи тук като кавър версия, а после покрай Ивана и той стана популярен в Турция.

 

 

- Коя е любимата ви песен, която сте писал? - Имам любима песен и тя е балада – „Следи от сълзи”. Имаше нещо много лично в тази песен, оставено от мен. Аз съм кръстник на Десислава, тя винаги ми имаше пълно доверие, защото каквото напишех, беше точно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...