Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не мога да опиша колко радостна ме направихте! Благодаря ви, мили мои – затова че оценявате високо моята работа и усещам непрекъснато любовта ви. Вие сте причината да не спирам да се вълнувам за всяко едно нещо, което предстои, а положителната ви реакция е най-точният барометър за това, че върша добре работата си. Дължа и едно огромно "благодаря" към всички екипи, с които работих през изминалата година и които бяха неизменно до мен при създаването на всеки проект. Очаквайте много скоро нови изненади от мен – ще бъда такава, каквато досега не сте ме виждали! Обичам ви ❤️

 

Мачкай, Галс! Пак изригна със статус, особено последното изречение. Лидерка! :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да опиша колко радостна ме направихте! Благодаря ви, мили мои – затова че оценявате високо моята работа и усещам непрекъснато любовта ви. Вие сте причината да не спирам да се вълнувам за всяко едно нещо, което предстои, а положителната ви реакция е най-точният барометър за това, че върша добре работата си. Дължа и едно огромно "благодаря" към всички екипи, с които работих през изминалата година и които бяха неизменно до мен при създаването на всеки проект. Очаквайте много скоро нови изненади от мен – ще бъда такава, каквато досега не сте ме виждали! Обичам ви ❤️

 

Мачкай, Галс! Пак изригна със статус, особено последното изречение. Лидерка! :clap: :clap: :clap:

Вече трети път го казва, какво ли ни готви кралицата?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория <3 Зариби ме по "Докосването има памет", но аз си го очаквах. Затова толкова години Глория си ми е на сърце, наслушах си се на нея днес. Много съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко си се подрежда според прогнозите. Все едно Митко Пайнера е гласувал в анкетата на Сигнал+.... :bo:

Жалките ти прогнози гласяха, че Деса ще остане с една "уговорена" награда... те взеха, че излязоха две. Крайно некомпетентно, стане ли дума за Дес не си на себе си. Не ми се мисли ако Минута живот спечели за Клип, не знам как жалките анкети, класацийки и нагласени награди ще ги обръщаш в престижен барометър за чалгата... не че ще ти се наложи :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол трябваше да спечели Преслава или Галин, не тая прехвалената. :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ти сериозно ли? В най-слабата си година да спечели Идол щеше да е подигравка. По-добре стана, че е трета - да види, че е достигнала точката на пренасищане - и или да си даде почивка, или да залага само на силни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалките ти прогнози гласяха, че Деса ще остане с една "уговорена" награда... те взеха, че излязоха две. Крайно некомпетентно, стане ли дума за Дес не си на себе си. Не ми се мисли ако Минута живот спечели за Клип, не знам как жалките анкети, класацийки и нагласени награди ще ги обръщаш в престижен барометър за чалгата... не че ще ти се наложи :3fdb8960598fa63e:

 

Че кой клип е по-добър от "Минута живот", в тази скапана година и този скапан Пайнер? Само приказките са им много, като твоите. След седмица, когато излязат всички категории ще си поговорим пак. Няма кой да ни изненада в тая чалга. Възможностите на всички са ясни и никак не са големи. Ако имаха хитове като хората, щеше да има и турнета и пълни зали, но НЯМА. Дерзай, с Деса Пайнер е зле. Но хубавото е, че ще става още по-зле. Вторият и меден месец с Пайнер приключва....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявайте, но Соня Немска има поне няколко тотални хита, изобщо не я слагайте до Татяна.

 

"В сряда се приготви" е тотален хит, и песен , която се помни и до днес, уникална балада, също и оная песен за "маслинката зелена". "Правена съм за ръцете ти" също беше тотален хит, дори скандала с Иванина и Денислав и направи голяма услуга преди време, успя да го подплати и с цял албум , извинявайте , ама Татяна няма нито един тотален хит, дори една "Сряда се приготви" е повече, отколкото на Татяна цялата кариера. Има популярни моменти песни, но не и тотални мега-хитове.

 

Това, че Немска не е от най-актуалните към момента, не означава, че не е била поне преди. Татяна никога не е била. Уважавам труда и, но това е изпълнител, който второ десетилетие се опитва да направи хит и резултата и бяха две песни от Оцко със статут на популярни песни от по месец. Пак казвам - уважавам труда и, тя е пеещ изпълнител с уникално тяло, особено за годините си, жива и здрава да е, но една Джулия в дебют извади по-хитова песен, отколкото Татяна е вадила за 10 години.

Нехаризматична е просто, само с един глас... при това вибратото и е странно "накъдрено", като коза е... ама айде, това са лични предпочитания. За мен Немска е предпочитан глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела снима нов клип до края на седмицата. :mf_surrender:

 

Тази за къде бърза толкова? Само си заебава песните и след месец и половина пуска нова.

 

Каза, че иска да трупа репертоар, а и тя много добре си знае, че откакто е в Пайнер има само два "шибани хита" (Не ме заслужаваш и Като теб).. То и за това участията ѝ минават основно с песните от "Ара". :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела снима нов клип до края на седмицата. :mf_surrender:

 

Тази за къде бърза толкова? Само си заебава песните и след месец и половина пуска нова.

Явно на самата нея й омръзват по-бързо отколкото на самите фенове :1000 (29): Кралица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой клип е по-добър от "Минута живот", в тази скапана година и този скапан Пайнер? Само приказките са им много, като твоите. След седмица, когато излязат всички категории ще си поговорим пак. Няма кой да ни изненада в тая чалга. Възможностите на всички са ясни и никак не са големи. Ако имаха хитове като хората, щеше да има и турнета и пълни зали, но НЯМА. Дерзай, с Деса Пайнер е зле. Но хубавото е, че ще става още по-зле. Вторият и меден месец с Пайнер приключва....

Аз съм на 21 години, ходя на университет, дискотеки, движа се сред млади хора и смятам, че мнението ми е доста по-компетентно от твоето. А то е, че Деса е в разцвета на кариерата си, хората около мен я възприемат наравно с актуалните на деня. Тя и Азис са единствените от тяхната генерация, които до ден днешен са актуални сред младите, останалите са ретро. За така обичаната ти Камелия може да става въпрос само когато говорим за ретро- да, там тя си е топ. Но все пак сме 2017 година, а Песента за изминалата година е "И на всички като тебе", Баладата на годината е "В друг живот", а Десислава е в топ 5 на Музкален идол. Така че твърдението ти, че "Деса с Пайнер е зле" отива право в кошчето за боклук, барабар с Плюшеното мече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А то е, че Деса е в разцвета на кариерата си, хората около мен я възприемат наравно с актуалните на деня. Тя и Азис са единствените от тяхната генерация, които до ден днешен са актуални сред младите, останалите са ретро. За така обичаната ти Камелия може да става въпрос само когато говорим за ретро- да, там тя си е топ. Но все пак сме 2017 година, а Песента за изминалата година е "И на всички като тебе", Баладата на годината е "В друг живот", а Десислава е в топ 5 на Музкален идол. Така че твърдението ти, че "Деса с Пайнер е зле" отива право в кошчето за боклук, барабар с Плюшеното мече. :3fdb8960598fa63e:

 

Тия неща са му пределно ясни на господина и много го боли от фактите. Само, че той по гръб не пада. До последния си ден на тази земя ще налага антипайнерската си и антидесова пропаганда с надеждата да внуши на шепа млади хора възгледи, в които дълбоко в себе си и той сам не вярва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, но идеята е да коментираме успехите на Деси Слава, които са на лице. Нека не коментираме фокси :) Има успешна песен, която наистина, макар да е голям хит, получи по - скоро като подарък и признак на добра воля наградата "Песен на годината", отколкото по реални заслуги. Това не прави Деси Слава по - малко успешна, прави я видимо налагана. От своя страна това говори, че в нея се вижда потенциал и затова се лансира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че ако "И на всички като тебе" спечели и Видеоклип на годината, чичака окончателно ще хвърли топа. И на него не му е лесно- да налагаш по цял ден нещо, което и сам знаеш, че не е вярно. Пусти пари, кво ли не правят. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, не стига че Фатмата е взела две незаслужени награди, а сега се гледа и в паничката на нейната благодетелка, и пак се ламти за още, бе, вместо да даде по-половин от нейните на Жалка, щото последната имаше повече заслуги.

 

Ама карай, нека да прибира скрап Кръглата. Не случайно викай че има нужда от още, Стоянова мисля че има време да организира още 5-6 категории специално за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни това:

 

Ето как подредихте изпълнителите:

 

01. Галена над 3400 гласа (при допитването) / финален етап - 36 036 точки

02. Галин над 3400 гласа (при допитването) / финален етап - 34 853 точки

03. Преслава над 3400 гласа (при допитването) / финален етап - 34 433 точки

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де.. Каква е тая бясна атака към Деси Слава? Ясно е, че "И на всички като теб" не е Хита на годината, но е факт, че изпрати най-силната си година от доста годинки. А и е нормално при силна година нейните фенове да изригнат и да я класират толкова напред с оглед на дълги години, в които и тя самата, а и нейните фенове са преживявали нейните разочарования и трудности. Нали се сещате, че ако Ивана към днешна дата също направи силна година и нейните фенове ще изригнат, защота чакат дълго време тя да се завърне с гръм и трясък. Както и да го погледнете Деси Слава изпрати една силна година. Всичко започна с "В твоите очи" , после Брадъра и през 2016 пусна добри песни, а и клипове. .

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би Преслава наистина е със значително по-висок хонорар от януари насам ... има само 16 участия и е на седмо място.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де.. Каква е тая бясна атака към Деси Слава? Ясно е, че "И на всички като теб" не е Хита на годината, но е факт, че изпрати най-силната си година от доста годинки. А и е нормално при силна година нейните фенове да изригнат и да я класират толкова напред с оглед на дълги години, в които и тя самата, а и нейните фенове са преживявали нейните разочарования и трудности. Нали се сещате, че ако Ивана към днешна дата също направи силна година и нейните фенове ще изригнат, защота чакат дълго време тя да се завърне с гръм и трясък. Както и да го погледнете Деси Слава изпрати една силна година. Всичко започна с "В твоите очи" , после Брадъра и през 2016 пусна добри песни, а и клипове. .

Не се връзвай толкова, хейтът е от страна един вманиачен господин, наближаващ третата възраст, на който цял живот ще му тежат две пусти години в началото на века - 2000, 2002, както и от няколко негови "последователи", предимимно закъснели тийнейджъри без грам собствено мнение. Другите малко или много се радват на успехите на Деси Слава през годината. Триковете са му къси и дълги, но в повечето случай става за смях, както и с последното си преположение, което не му се получи. Ще свикнеш...

 

Радвам се за Галена, заслужава го на 99,5%! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да опиша колко радостна ме направихте! Благодаря ви, мили мои – затова че оценявате високо моята работа и усещам непрекъснато любовта ви. Вие сте причината да не спирам да се вълнувам за всяко едно нещо, което предстои, а положителната ви реакция е най-точният барометър за това, че върша добре работата си. Дължа и едно огромно "благодаря" към всички екипи, с които работих през изминалата година и които бяха неизменно до мен при създаването на всеки проект. Очаквайте много скоро нови изненади от мен – ще бъда такава, каквато досега не сте ме виждали! Обичам ви ❤

 

Мачкай, Галс! Пак изригна със статус, особено последното изречение. Лидерка! :clap: :clap: :clap:

 

А защо миналата година орева всичко когато Преслава спечели , дай сега и ние да кажем , че всичко ти е нагласено пффф да ви имам идола , които не знае един тон верен да изпее , затова поп - фолка е това състояние , точно заради такива "певици"

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо миналата година орева всичко когато Преслава спечели , дай сега и ние да кажем , че всичко ти е нагласено пффф да ви имам идола , които не знае един тон верен да изпее , затова поп - фолка е това състояние , точно заради такива "певици"

Кое е оревала, бе мило? Галс и дума не е обелила за наградите. :1000 (29):

Не ви действат добре тия награди верно, по вманиачени сте и от самите чалгарки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...