Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси Слава в очакване на предизвикателството ”Като две капки вода”

 

Една от звездите на музикална компания ”Пайнер” – Деси Слава е един от участниците в новия сезон на шоуто ”Като две капки вода”, което стартира на 27 февруари. Певицата е изключително развълнувана от предстоящето предизвикателство и не крие, че ще се впусне в него с голямо желание и отговорност.

 

”Това е един от любимите ми формати и с радост приех да участвам в него. Единственото ми притеснение в началото бе, че зрителите имат големи очаквания към вече доказани и популярни изпълнители, а за да се представиш на ниво са необходими доста репетиции, което ще е малко трудно да се съчетае с клубните ми изяви”, споделя Деси Слава, но допълва, че ще даде всичко от себе си за да покаже най-доброто.

Изпълнителката е популярна с артистичните си превъплъщения, част от които тя показа в други риалити формати. За умението си да влиза в образа на различни личности Деси Слава сподели, че го е открила за първи път в ученическите си години, когато е представила своя имитация на Росица Кирилова.

 

 

 

 

Май визира Пресли

От сега си е подготвила оправдание ако се издъни с хореографията. Велика :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И какво й пречи на Деси Слава като е слаба да се прави на секс бомба, а като е понапълняла пак да се прави на секс бомба и/или да налага идеята, че човек трябва да си приеме тялото такова, каквото е? :D Тя от началото на кариерата си е изпълнителка, която се тласка от една крайност на друга, не само във външния вид. И в творчеството си е такава, неслучайно вече над две десетилетия е най-разнообразният БГ изпълнител на новото време.

 

Деси Слава в очакване на предизвикателството ”Като две капки вода”

 

Една от звездите на музикална компания ”Пайнер” – Деси Слава е един от участниците в новия сезон на шоуто ”Като две капки вода”, което стартира на 27 февруари. Певицата е изключително развълнувана от предстоящето предизвикателство и не крие, че ще се впусне в него с голямо желание и отговорност.

 

”Това е един от любимите ми формати и с радост приех да участвам в него. Единственото ми притеснение в началото бе, че зрителите имат големи очаквания към вече доказани и популярни изпълнители, а за да се представиш на ниво са необходими доста репетиции, което ще е малко трудно да се съчетае с клубните ми изяви”, споделя Деси Слава, но допълва, че ще даде всичко от себе си за да покаже най-доброто.

Изпълнителката е популярна с артистичните си превъплъщения, част от които тя показа в други риалити формати. За умението си да влиза в образа на различни личности Деси Слава сподели, че го е открила за първи път в ученическите си години, когато е представила своя имитация на Росица Кирилова.

Май визира Пресли

От сега си е подготвила оправдание ако се издъни с хореографията. Велика :Vishenka_05:

Много ме кефи колко реално говори за себе си и за възможностите си. А относно това за доказаните и популярни изпълнители- към нея очакванията определено ще са най-големите, тъй като за момента тя е най-голямата звезда от обявените.

Въпреки всичко се надявам, че ще се старае за представянията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

При наличието на "МамаУраган", "И на всички като тебе", "Пей, сърце" и дори "Минута живот" е просто нелепо.

 

Клипа в крайна сметка Анелия в червена рокля как ходи из Истанбул и града от дрон, наистина е зашеметяващо красив град, но ... то все едно е реклама на туристически портал.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Министерството на културата на Турция е платило на Ема Стоянова. :3fdb8960598fa63e:

 

03. Галена - #МамаУраган - 1468 гласа

04. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце - 1319 гласа

 

Единствената с два клипа в класацията.

Жалко, че гласовете се разпръснаха.

Много добре! Тя награди не иска. Браво на Анелия, 2016 и беше успешна. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Емануела?

 

Ами дует с Коцьо...

 

Обаче "десовите" какви са сладки, като си повтарят през пост... тя отслабна, влезе във форма, много добре изглежда.... направо ще си повярват сами. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам да си мисля, че Фатмесови са решили, за разлика от любимката си, поне те да влязат във форма, ама Нова Година не беше ли преди 2 месеца? Малко е късно за резолюции ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална, трябваше да й барне един клип. :happyppl:

Абсолютно! Това й беше ОГРОМЕН хит, много по - силна от повечето й големи хитове. До ден днешен не проумявам защо я заеба така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорите, в момента Деси Слава изглежда зле. И килограмите не са причина за това. Погледнете й лицето - изглежда кофти с толкова наблъскан ботокс и корекции на устните. :1000 (27): Преди години също беше наддала с някой друг килограм, но въпреки това беше секси. Сега не е.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче "десовите" какви са сладки, като си повтарят през пост... тя отслабна, влезе във форма, много добре изглежда.... направо ще си повярват сами. :1000 (29):

 

Ах, колко си злобничък..спокойно бре, спокойно..поеми си дълбоко въздух :hahaha: толкова ти е трудно да преживееш, че Деса за пореден път ще мачка в най - гледаното предаване по най - гледаната телевизия...мъка, мъка, но такъв е животът! :whistling:

 

Как ми липсва ето това звучене (нашенското), а не като сега всичко компютри, дори и няма звучене, а едно тупса - тупса и това е..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария по колко пъти ще я канят в "Автограф"??! И колко си вярва не е истина.. :gun_bandana:

 

Обаче този път интервюто ми беше интересно за разлика от предните. Иначе си е измислила оправдание за ниската оценка в Черешката и за това, че не ги покани вкъщи. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорите, в момента Деси Слава изглежда зле. И килограмите не са причина за това. Погледнете й лицето - изглежда кофти с толкова наблъскан ботокс и корекции на устните. :1000 (27): Преди години също беше наддала с някой друг килограм, но въпреки това беше секси. Сега не е.

Не е проблем ботокса, ами нескопосната обработка която си прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

She is back!!!!!!

 

#7 Фенка на Галка | 22 February.2017 / 13:46

 

Имаше мнооого по- добри клипове от тоя на Вълчицата. Бог знае колко фенчета от Столипиново е подкупила, та да гласуват тук.

 

И наградите на Сигнал са пълен цирк. Нормално че Галена заслужаваше видеоклип на годината. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...