Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каква беше навремето, затова беше на върха...

 

 

Къде изчезна тази Глория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неда не може да й направи стъпките, нито танците, явно доста се е сковала с годините. Но винаги ми е напомняла на някоя, сега се замислих, че е на Тина Търнър, и в лице, и тембър.

Между другото Тина и Лили Иванова са наборки- родени през 1939 година. Търнър не се появява с изяви от няколко години, но си е велика. Предполагам, още е танвувална. Лили пък показва може би още по- силна воля и дух, пеейки на живо по два часа на 12 см токове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази имитация даже е слаба. Тина Търнар се мята повече и движенията й са по-резки и много енергични. :1000 (29):

Защото ми се стори неестествено разкрачена :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна :girl_witch: :girl_witch:

 

Ако има желание пак може да постигне такива успешни приеми и представяния. Въпроса е че нито тя прави същите песни, нито публиката възприема и харесва същите неща, както беше 2003 примерно. А това е една от златните години на фолка. Не че сега не прави кчествени песни, но в някой от тях има разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дай ми още" клип на годината в Сигнал. Радвам се за нея, макар че за мен на Галена клиповете са по-силни, но..рисковете да правиш само яки клипове и гласовете ти да се разпръснат. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Поредното доказателство, че повечето хора гласуват песни/клипове, които са по-пресни в съзнанието им. И "Пей сърце", и "И на всички като тебе" са по-добри видео продукции с по-оригинални идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че повечето хора гласуват песни/клипове, които са по-пресни в съзнанието им. И "Пей сърце", и "И на всички като тебе" са по-добри видео продукции с по-оригинални идеи.

Тогава защо "Дай ми още" не спечели тримесечната класация за клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че повечето хора гласуват песни/клипове, които са по-пресни в съзнанието им. И "Пей сърце", и "И на всички като тебе" са по-добри видео продукции с по-оригинални идеи.

Определено.Миналата година беше същата история с "Хабиби",въпреки че си имаше утвърдени хитове през годината винаги се гласува за тези от последното тримесечие,но съм доволна."Дай ми още" също е хубав клип."И на всички като тебе" не е толкова лесно смилаем в смисъл , че има по-брутални кадри,които не на всеки допадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо "Дай ми още" не спечели тримесечната класация за клип?

 

И кой клип го спечели? Клип, който също излезна в края на годината.

 

Иначе задаваш интересен въпрос - как така само преди седмица Деса печели тримесечната, а сега Анелия - годишната, при положение, че клиповете са от едно и също тримесечие. Остава вариантът и тия награди да са на принципа "За всеки по нещо". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава вариантът - и тия награди да са на принципа "За всеки по нещо". :mf_surrender:

Министерството на културата на Турция е платило на Ема Стоянова. :3fdb8960598fa63e:

 

03. Галена - #МамаУраган - 1468 гласа

04. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце - 1319 гласа

 

Единствената с два клипа в класацията.

Жалко, че гласовете се разпръснаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...