Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ама тя роклята, и въобще цялата визия е 1:1 :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ами не, не е същото. Можеше и цвета да е друг. Няма проблем, но въпросът остава: - Кой клип на Галена е по-добър от "Минута живот" през 2016?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Купила си ги е от Америка. Това кво общо има? Нали и Галена така си купува за нейните клипове.

роклята на Камс е гладка, а тази има шевове отпред, които няма как да ги направи Данчо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купила си ги е от Америка. Това кво общо има? Нали и Галена така си купува за нейните клипове.

 

Не бе, те на Галена троловете много се раглезиха, че не я хейтим напоследък и взеха пак да се открехват. Не ми се занимава в момента, че току-що пребихме говедата на волейбол и имам работа в спортните форуми, но можем да направим една дисекция на галенините клипове от миналата година, включително и да кажем истината за последният и такъв, излязъл оня ден. Щото в тая чалга никой не смее да каже крива дума за нея напоследък. Така, че пак ние трябва да го направим....

 

И му кажете на този галениния със скановете, че на Камелия роклята не е синя, а е монтаж... целта е била монтаж и винаги ще си остане монтаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

реклама на Седмица на Модата в Берлин е

 

Много си подготвен по темата. Линковете летят с 2 минути разлика. Реагираш на секундата, все едно си чакал този спор от месеци. :ad:

 

Излишно беше. Роклята е монтаж.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си подготвен по темата. Линковете летят с 2 минути разлика. Реагираш на секундата, все едно си чакал този спор от месеци. :ad:

 

Излишно беше. Роклята е монтаж.... :1000 (29):

естествено :1000 (29): Камелия не би дала 10 бона за рокля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, те на Галена троловете много се раглезиха, че не я хейтим напоследък и взеха пак да се открехват. Не ми се занимава в момента, че току-що пребихме говедата на волейбол и имам работа в спортните форуми, но можем да направим една дисекция на галенините клипове от миналата година, включително и да кажем истината за последният и такъв, излязъл оня ден. Щото в тая чалга никой не смее да каже крива дума за нея напоследък. Така, че пак ние трябва да го направим....

 

И му кажете на този галениния със скановете, че на Камелия роклята не е синя, а е монтаж... целта е била монтаж и винаги ще си остане монтаж.

Фокси, роклята е синя. Иначе и за мен Галена прави най-добрите клипове в момента, заедно с Цветелина. Чак след това нареждам Минута живот. Но все пак доста злобно от негова страна, предвид че Галена също си харесва разни неща и ги използва в клиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си подготвен по темата. Линковете летят с 2 минути разлика. Реагираш на секундата, все едно си чакал този спор от месеци. :ad:

 

Излишно беше. Роклята е монтаж.... :1000 (29):

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=594BC617

 

:dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса за годините си е много добре, а е само на 38...а пък и дали е била дебела или слаба, за мен е важно да пее...пффууу не се спряхте...

п.п Незабравим хит, а пък и си е скандален за 2004 година :Vishenka_05:

Деса наистина ли е на 38? Мислех, че е около 46...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче този път интервюто ми беше интересно за разлика от предните. Иначе си е измислила оправдание за ниската оценка в Черешката и за това, че не ги покани вкъщи. :3fdb8960598fa63e:

Какво е казала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е луда да даде.

да не копира дизайнери, които работят по индивидуални поръчки тогава

Нещо не виждам Камелия в профила му, но за сметка на това

 

https://www.instagram.com/p/1nmDWmk7z9/

https://www.instagram.com/p/5mSSDzE73X/

https://www.instagram.com/p/6HxDJWk7-V/

Link to comment
Сподели в други сайтове

реклама на Седмица на Модата в Берлин е

Верно. Останал ми е спомен, като съм разглеждала сайта на АК, че това са техни рекламни снимки. :1000 (29):

 

Много по-добро от 97% от чалга клиповете :3fdb8960598fa63e:

Не, той явно има предвид, че роклята не е оригинална, а не че Кама е крала от рекламата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е казала?

 

Винаги първата вечер дават най-ниски оценки, а тя се паднала първа. :1000 (29):

Не ги поканила вкъщи, за да не пътуват до Мегами след вечерята :1000 (29):

 

И следващата песен ще следва линията на последната й, а малко след това ще пуска парче в поп стил. С една дума ужас.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса наистина ли е на 38? Мислех, че е около 46...

Тя и на 46 да беше виж Кама, погледни нея, Деса пак изглежда по- стара или по- скоро неестествена. Но пък я оправдавам донякъде, някои кожи се сбръчкват по- бързо и нейната е от тях, затова от рано е прибегнала до ботокси и лифтинги. :mf_surrender: За килограмите обаче не е нормално да се запуска така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги първата вечер дават най-ниски оценки, а тя се паднала първа. :1000 (29):

Не ги поканила вкъщи, за да не пътуват до Мегами след вечерята :1000 (29):

 

И следващата песен ще следва линията на последната й, а малко след това ще пуска парче в поп стил. С една дума ужас.

 

 

Няма такова просто парче. Да имаш яко мъни, а да не знаеш как да ги инвестираш и какво да правиш със себе си. Ако е като последната й песен, по-добре да не пуска каквото и да е било..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова просто парче. Да имаш яко мъни, а да не знаеш как да ги инвестираш и какво да правиш със себе си. Ако е като последната й песен, по-добре да не пуска каквото и да е било..

 

+1 Като го чух това лошо ми стана :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и на 46 да беше виж Кама, погледни нея, Деса пак изглежда по- стара или по- скоро неестествена. Но пък я оправдавам донякъде, някои кожи се сбръчкват по- бързо и нейната е от тях, затова от рано е прибегнала до ботокси и лифтинги. :mf_surrender: За килограмите обаче не е нормално да се запуска така.

Я, имала е участие в Биад!

snejina.jpg

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, колко си злобничък..спокойно бре, спокойно..поеми си дълбоко въздух :hahaha: толкова ти е трудно да преживееш, че Деса за пореден път ще мачка в най - гледаното предаване по най - гледаната телевизия...мъка, мъка, но такъв е животът! :whistling:

 

Как ми липсва ето това звучене (нашенското), а не като сега всичко компютри, дори и няма звучене, а едно тупса - тупса и това е..

Ти май си прекалил със Сигнално жълто и Вулева... 80% от написаното от теб са нейни думи. Жалка картинка си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...