Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деса е на диета преди Капките.

 

Пред в. "Телеграф":

 

"Моят приятел си ме харесва всякак, затова не си давах зор с диети. Но като застанех пред гардероба, все се чудех какво да облека, че да ми прикрие недостатъците. Особено като знам, че ще съм под светлините на прожекторите. Затова и не съм слагала тоалет без ръкави, но скоро и това ще направя."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава на диета преди Капките!

Ето,Деска е започнала да се вкарва във форма! :1000 (33): Тази година пак ще ми е интересно да гледам след като ще участва тя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава на диета преди Капките!

Ето,Деска е започнала да се вкарва във форма! :1000 (33): Тази година пак ще ми е интересно да гледам след като ще участва тя

Браво, бе! Според мен в Капките ще свали още доста кг. Все пак имат много хореография там и това се учи с часове в залата. Радвам се, че се е взела в ръце!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е на диета преди Капките.

 

Пред в. "Телеграф":

 

"Моят приятел си ме харесва всякак, затова не си давах зор с диети. Но като застанех пред гардероба, все се чудех какво да облека, че да ми прикрие недостатъците. Особено като знам, че ще съм под светлините на прожекторите. Затова и не съм слагала тоалет без ръкави, но скоро и това ще направя."

Браво. Дано се вземе в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е на диета преди Капките.

 

Пред в. "Телеграф":

 

"Моят приятел си ме харесва всякак, затова не си давах зор с диети. Но като застанех пред гардероба, все се чудех какво да облека, че да ми прикрие недостатъците. Особено като знам, че ще съм под светлините на прожекторите. Затова и не съм слагала тоалет без ръкави, но скоро и това ще направя."

Да, на зърнена диета е. Яде каквото зърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава печели тримесечната класация за Видеоклип, а Анелия печели годишната. Седмица преди да излязат резултатите и гласуването още продължаваше, от Планета обявиха наградите за Песен и Балада, които взе Деси. Само да не са пипали и тези "награди" от планетата на маймуните... Фаворитите в случая бяха Деси и Галена.

Както написа някой в сигнала, честито, Видеоклип с джамии и зурни печели в българска класация! Аллах Екбар и 30 000-те евро наем са Велики. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо "Дай ми още" не спечели тримесечната класация за клип?

 

Защота е просто една тв версия, а не клип. :1000 (19):

 

Но, както ви казах, за всички дето носят парички на Митака от матрицата, ще има по нещо. А Деса я бутнаха с 2 заради "Капките".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва да става глупаво, нереално и фалшиво това - приятелите им ги харесвали така, хубаво, въпрос на вкус, ама не става слон на живо и манекенка в клипа, стеснена, издължена и не знам си каква. Деса почна да прави номерата на Андреа - нищо общо м/у клипа и на жива.

 

Дай да се наядем, пък той монтажиста ще ни удължи, стесни и направи хубави. И като излезем да пеем пред хора ще закриваме сцената с туловището си, а хората ще се чудят какво е това....

 

А сиктир...

 

Да влиза във форма. Това не е опера, това е шоубизнес. Важи и за Андреа, която държи короната по употреба на всевъзможни манипулации на снимки и видео до неадекватните 3 метра крака в последната и песен на английски ( забравих как се казваше, дето е снимана на терена на Britney Spears - Work Bitch ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално на Деси Слава или Урагана на Галена заслужаваха повече. При хит пък "Пей сърце" си беше победител както и да го погледнем. Все тая де, минава и заминава това. Аз се радвам, че Галена предлага такава продукция на високо ниво и е единствената с 2 проекта, които влизат в топ 10 на годината, при това на добри позиции. С което си заслужи и "Фолк идол" . Сигнал трябваше да направят една церемония в някой клуб и да добавят още няколко награди.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой клип го спечели? Клип, който също излезна в края на годината.

 

Иначе задаваш интересен въпрос - как така само преди седмица Деса печели тримесечната, а сега Анелия - годишната, при положение, че клиповете са от едно и също тримесечие. Остава вариантът и тия награди да са на принципа "За всеки по нещо". :mf_surrender:

Ти как мислиш - сигурно Преси ще вземе Най-харесвана певица и картинката ще е пълна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, точно това липсваше - определени като безмислени награди, раздавани от поредната маза. Лошо няма, важното е скрап да се рециклира.

 

Да зеем да раздадем и тези на рамания в произволна кръчмотека? Мое съберем някоя пара за статуетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва да става глупаво, нереално и фалшиво това - приятелите им ги харесвали така, хубаво, въпрос на вкус, ама не става слон на живо и манекенка в клипа, стеснена, издължена и не знам си каква. Деса почна да прави номерата на Андреа - нищо общо м/у клипа и на жива.

 

Дай да се наядем, пък той монтажиста ще ни удължи, стесни и направи хубави. И като излезем да пеем пред хора ще закриваме сцената с туловището си, а хората ще се чудят какво е това....

 

А сиктир...

 

Да влиза във форма. Това не е опера, това е шоубизнес. Важи и за Андреа, която държи короната по употреба на всевъзможни манипулации на снимки и видео до неадекватните 3 метра крака в последната и песен на английски ( забравих как се казваше, дето е снимана на терена на Britney Spears - Work Bitch ).

Че Десислава си пипа снимките и може би я тормози вида, в който временно се намира - сигурно е така, но това е точно най-малкият й проблем или такъв изобщо в чалгата. Защо не се покажеш да те видим теб какво представляваш, понеже постоянно коментираш кой какво "туловище" имал. Така анонимно, и от от мъж никак не приляга махленски да коментира нечия физика и дори да осъжда, при положение, че това с килограмите много често не е само от плюскане, а от хормони, заболявания, неправилни диети и т.н. Защото има още сто други певици, които повярвай ми, доста повече плюскат от Десислава, но просто не са така предразположени към напълняване като нея.

Защо тук не се коментира музиката, личността, а гледания, килограми и клюки... Ако иска, и 300 кила да стане - нейни са си. Не е поискала, не ги е свалила. Колко неблагодарно, късопаметно и подигравателно същество е днешният фолк почитател...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, поне вече класацията за хит не е най-странната, не че се оплаквам от нея де... :1000 (29):

Дай ми още - Клип на годината

Минута живот - извън ТОП 5 :mf_surrender:

 

А иначе евала, че ДС продължава да е все така откровена в самопреценката си. На снимките от вчера изглежда отслабнала, но ще видим. Пожелавам й да е в добра форма като за предаването

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на зърнена диета е. Яде каквото зърне.

 

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

Деси Слава печели тримесечната класация за Видеоклип, а Анелия печели годишната. Седмица преди да излязат резултатите и гласуването още продължаваше, от Планета обявиха наградите за Песен и Балада, които взе Деси. Само да не са пипали и тези "награди" от планетата на маймуните... Фаворитите в случая бяха Деси и Галена.

Както написа някой в сигнала, честито, Видеоклип с джамии и зурни печели в българска класация! Аллах Екбар и 30 000-те евро наем са Велики. :1000 (19):

 

И за хит имаше по заслужили, но това е вота на феновете. Той е преднамерен. Хората не подкрепиха Деса за видео, защото още не могат да прежалят ХИТ.

Нека не драматизираме. Не мое всичко да е за нас. А и проекта на Анелия е достатъчно успешен, за да заслужава награда

Започва да става глупаво, нереално и фалшиво това - приятелите им ги харесвали така, хубаво, въпрос на вкус, ама не става слон на живо и манекенка в клипа, стеснена, издължена и не знам си каква. Деса почна да прави номерата на Андреа - нищо общо м/у клипа и на жива.

 

Дай да се наядем, пък той монтажиста ще ни удължи, стесни и направи хубави. И като излезем да пеем пред хора ще закриваме сцената с туловището си, а хората ще се чудят какво е това....

 

А сиктир...

 

Да влиза във форма. Това не е опера, това е шоубизнес. Важи и за Андреа, която държи короната по употреба на всевъзможни манипулации на снимки и видео до неадекватните 3 метра крака в последната и песен на английски ( забравих как се казваше, дето е снимана на терена на Britney Spears - Work Bitch ).

 

Ще се разпъва както си иска и както се прави в световен мащаб. Не само Адел е дебела, а и Адел ,колкото и да я разпънеш, не можеш да я оправиш. Деса е продукт. Трябва да излгледа перфектна по клипове. Слабото продава. Не Деса е наложила този механизъм и тези стандарти в бГ. В клубовете хората ходят да се забавляват и да я слушат. На живо я видях декември последно и нямаше опасност да удари некой или строши нещо с дупарата си. Не се притеснявайте. Грижете се за вшите фигури

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Десислава си пипа снимките и може би я тормози вида, в който временно се намира - сигурно е така, но това е точно най-малкият й проблем или такъв изобщо в чалгата. Защо не се покажеш да те видим теб какво представляваш, понеже постоянно коментираш кой какво "туловище" имал. Така анонимно, и от от мъж никак не приляга махленски да коментира нечия физика и дори да осъжда, при положение, че това с килограмите много често не е само от плюскане, а от хормони, заболявания, неправилни диети и т.н. Защото има още сто други певици, които повярвай ми, доста повече плюскат от Десислава, но просто не са така предразположени към напълняване като нея.

Защо тук не се коментира музиката, личността, а гледания, килограми и клюки... Ако иска, и 300 кила да стане - нейни са си. Не е поискала, не ги е свалила. Колко неблагодарно, късопаметно и подигравателно същество е днешният фолк почитател...

 

Не уцели. Като ще и един тон да стане, ама за известна личност, не върви. Особено в комлект с вечната история как все влизала във форма.

 

А със прекомерното използване на фотошоп по снимките и ефекти по клиповете става единствено и само за смях. Не била искала, не била ги свалила. За чий тогава си едитва снимките и тормози режисьорите?

 

Като иска да бори индустрията, ама тоя номер не става с плюскане и вечни обяснения за диети, а с топки, които Фатмето просто няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, бе! Според мен в Капките ще свали още доста кг. Все пак имат много хореография там и това се учи с часове в залата. Радвам се, че се е взела в ръце!

То и на Преса в представянето като Lady Gaga имаше много хореография пък не стана от стола !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не уцели. Като ще и един тон да стане, ама за известна личност, не върви. Особено в комлект с вечната история как все влизала във форма.

 

А със прекомерното използване на фотошоп по снимките и ефекти по клиповете става единствено и само за смях. Не била искала, не била ги свалила. За чий тогава си едитва снимките и тормози режисьорите?

 

Като иска да бори индустрията, ама тоя номер не става с плюскане и вечни обяснения за диети, а с топки, които Фатмето просто няма.

 

Може да има проблеми с метаболизма. Ясно е, че не й е приятно да е свинчуга. Едва ли по собствена воля е напълняла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как мислиш - сигурно Преси ще вземе Най-харесвана певица и картинката ще е пълна...

 

Абсолютно верно! Можеш да се хващаш смело на бас, с който искаш тук, на моя отговорност....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да има проблеми с метаболизма. Ясно е, че не й е приятно да е свинчуга. Едва ли по собствена воля е напълняла.

 

Абе както иска да се е освинила. Нейна си работа/проблем, може пък и да се си харесва кръгла. Или перверзния използвач да си я харесва с паласките.

 

Ама да си хареса позиция, а не вечно хем да се обяснява за диети и форми, и същевременно да си игра с фотошопа.

 

Щото точно преди една седмица един от ваште мъкнеше пак вода от кладенци, че видиме ли, тя се опитвала да разчупва рамката и да налага имидж ала Адел или нещо от сорта.

 

И междудругото, Адел нито е метър и пеесе на токчета, нито някога се е правила на Фиданка/Сексбомба, като нашта табуретка само допреди известно време.

 

Англичанката също така има топките да застане с нейната си фигура и да отвее с глас, които нашто Фатме, както казах, просто няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Десислава си пипа снимките и може би я тормози вида, в който временно се намира - сигурно е така, но това е точно най-малкият й проблем или такъв изобщо в чалгата. Защо не се покажеш да те видим теб какво представляваш, понеже постоянно коментираш кой какво "туловище" имал. Така анонимно, и от от мъж никак не приляга махленски да коментира нечия физика и дори да осъжда, при положение, че това с килограмите много често не е само от плюскане, а от хормони, заболявания, неправилни диети и т.н. Защото има още сто други певици, които повярвай ми, доста повече плюскат от Десислава, но просто не са така предразположени към напълняване като нея.

Защо тук не се коментира музиката, личността, а гледания, килограми и клюки... Ако иска, и 300 кила да стане - нейни са си. Не е поискала, не ги е свалила. Колко неблагодарно, късопаметно и подигравателно същество е днешният фолк почитател...

1. Щото не е известен.

2. Щото е известна, а за известните може да се говори всичко. Затова са известни :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе както иска да се е освинила. Нейна си работа/проблем, може пък и да се си харесва кръгла. Или перверзния използвач да си я харесва с паласките.

 

Ама да си хареса позиция, а не вечно хем да се обяснява за диети и форми, и същевременно да си игра с фотошопа.

 

Щото точно преди една седмица един от ваште мъкнеше пак вода от кладенци, че видиме ли, тя се опитвала да разчупва рамката и да налага имидж ала Адел или нещо от сорта.

 

И междудругото, Адел нито е метър и пеесе на токчета, нито някога се е правила на Фиданка/Сексбомба, като нашта табуретка само допреди известно време.

 

Англичанката също така има топките да застане с нейната си фигура и да отвее с глас, които нашто Фатме, както казах, просто няма.

 

Ами именно, де. Щом маже с фотошопа всички снимки, над които има контрол, означава, че не се харесва жената. Което навежда на мисълта, че може би не е нейн личен избор теглото й. Да не мислиш, че й е яко да гледа 7 години по-дъртата си колежка Камелия с тяло на богиня, а Фатми да отделя по 1 час на ден за манипулиране на снимки и да не смее да облече блуза с къс ръкав, както сама каза днес в "Телеграф"?

 

И не съм някъв върл Десов. Просто я харесвам от малък и ме кефят песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...