Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела не спира да бълва песни. Харесвам я, но ми омръзна вече от толкова песни.

 

Опеделено счупи глупомера, но това си е за нейна сметка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Те това е пост във Фейсбук. :roll1: Кога нашите така, когаааааааааааа? :1000 (6):

 

Jelena Karleuša

1 час ·

Facebook Mentions

·

 

Povodom informacije koju su objavili Nanogicini pajtosi iz Blica i Alo-a, da moram da joj platim 1000 € za povredu ugleda i časti(?!) zato što sam rekla da je osudjeni kriminalac izjavljujem sledeće:

 

BAGRO, KOLIKO PUTA MORAM DA VAM PONOVIM DA OD MENE MOŽETE DA DOBIJETE SAMO KURAC?! O KAKVOJ ČASTI, O KAKVOM UGLEDU PRIČATE?! ISTINA BOLI I EVO PONOVIĆU JE-NANOGICA JE OSUDJENI KRIMINALAC, OSOBA KOJA JE DAVALA ALIBI UBICAMA PREMIJERA, ŽENA RATNOG ZLOČINCA I ŠTA SVE NE! NEĆE TA VIŠE OD POŠTENIH LJUDI DOBITI NI DINAR! NEKA ŽIVI U SVOJOJ KUĆI SAGRADJENOJ OD UBIJENIH I OPLJAČKANIH LJUDI I NEKA NE JEDE GOVNA! A KADA JE REČ O VAMA BAGRO IZ BLICA I ALO-a, DOĆI ĆE DAN KADA ĆE VAŠI VLASNICI I UREDNICI ODGOVARATI ZBOG VELIČANJA KRIMINALACA I OLOŠA I ZBOG NAPADA NA POŠTENE LJUDE! VI STE ZLO SRBIJE KOJE TRUJE NAŠU DECU LAŽIMA DA JE ŠLJAM POPUT SVETLANE RAŽNATOVIĆ NEŠTO DOBRO! DABOGDA VAŠA DECA BILA NANOGICA, ARKAN, LEGIJA, ZVEKI I OSTALI! SRPSKU DECU NE TRUJTE! DOSTA STE VEĆ ZLA UČINILI! BAGRO!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_audio.php?audio_id=1038

foxy, Глория те направи на нищо в интервюто 20:22 :roll1: :hahaha:

 

Да, така ще кажат тези като теб, на които така им изнася. Обаче, не аз прекъснах нея, а тя мен. Не аз започнах да си цитирам биографията, а тя. Не аз побеснях, а тя. Не аз имам да крия нещо, а тя. Защото, тя си преправя биографията, а не аз. Това бе целта на упражнението и тя бе успешна. И въобще, напипах и тънката струна, където знам, че е слаба и там натиснах. На никой не се е обяснявала така, никога. Но ти не се притеснявай, аз все пък съм видим, ясен и открит. А ти си страхливо детенце, с неясна сексуална ориентация и патологични комплекси от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

забавляваш ме, foxy ..много недоволен си от живота, както ти го каза Глория :roll1: неинформиран cи foxy.. :hahaha: днес не ти е ден

 

С повтаряне на мои изречения по-кадърен няма да станеш. И не те забавлявам, а направо те забих като пирон в кисело мляко в последната година, заедно с всичките ти профили (бивши и настоящи) и никове за гласуване (бивши и настоящи). Преди 2-3 години ти казах, че Пайнер пропада и умните и кадърните ще се разбягат, но такива като теб ми дрънкаха, че без Митака не може. Обясняваше ми, че всичко в този бизнес, са награди и оценка със статуетки, а се стигна до момент, когато такава липсва. И липсва точно по графика, по който ти бях написал всичко. Опитаха такива като теб да се хванат, за последната сламка (Камелия), но и тя ви налагаше с тоягата заедно с измислените ви фаворизирани чалгарки. Знаеш ли кое е най-смешното днес, когато вече се примирихте и кротнахте? Ей това...

 

Само ден след старта на „Гласът на България” по Би Ти Ви конкурентите от Нова ТВ смятат да докажат, че големите гласове на страната ни всъщност са в „Като две капки вода”. Шоуто за певци тръгва в неделя, а това за имитатори – в понеделник, разбра HotArena.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, така ще кажат тези като теб, на които така им изнася. Обаче, не аз прекъснах нея, а тя мен. Не аз започнах да си цитирам биографията, а тя. Не аз побеснях, а тя. Не аз имам да крия нещо, а тя. Защото, тя си преправя биографията, а не аз. Това бе целта на упражнението и тя бе успешна. И въобще, напипах и тънката струна, където знам, че е слаба и там натиснах. На никой не се е обяснявала така, никога. Но ти не се притеснявай, аз все пък съм видим, ясен и открит. А ти си страхливо детенце, с неясна сексуална ориентация и патологични комплекси от мен.

Фокси, сам знаеш, че не беше прав за някои неща в това си обаждане. Сега няма пак да си го пускам, защото помня по памет. Имаше едно правилно съждение - че могат да си преброят феновете на турнетата и че някои концерти като "Добра среща, приятели" идват в повече, но това нямаше връзка с Глория. А колкото до Сърбия - тя преди това не е крила, че е била там 1991. Нито е крила, че е била солист на "Извор". Просто по интервюта й се бе набило по едно време да споменава, че е била и вариететна певица, каквито навремето са били и други - Таня Боева, Рени, Есил. Коя по корабите, коя тук по клубовете. За "кръчмарския" си период Глория не е спестявала инфо по колкото щеш интервюта и не се е срамувала. Не знам, нещо не се разбрахте тогава, затова и тя влезе в обяснителен режим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига с толкова обяснения по ясен казус. Не виждате ли, че смачканото INP, подвизаващо се днес като Nenooo123 ви търсиq за коалиция срещу мен? Достатъчно е само, да видиш как цял ден търси нещо, с което да ви накара да му помогнете, че съм го смачкал като валяк цинкова кофа тук. Сменява си никове, закрива фалирали такива, направил си е сигурно 20 за гласуване, за да цъка за Деса и т.н. Изтрещело е детето, но не му е простено. Не и на това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига с толкова обяснения по ясен казус. Не виждате ли, че смачканото INP, подвизаващо се днес като Nenooo123 ви търсиq за коалиция срещу мен? Достатъчно е само, да видиш как цял ден търси нещо, с което да ви накара да му помогнете, че съм го смачкал като валяк цинкова кофа тук. Сменява си никове, закрива фалирали такива, направил си е сигурно 20 за гласуване, за да цъка за Деса и т.н. Изтрещело е детето, но не му е простено. Не и на това...

Не, аз съвсем не се подвеждам по други хора в случая. Няма заговори и коалиции тук.

Просто ти тогава не се беше информирал и нямаше подход, но и че Глория е параноично тънкообидна, не носи на критика и тряска телефони дори когато човек иска да й каже нещо хубаво - и това е така, не е лъжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига с толкова обяснения по ясен казус. Не виждате ли, че смачканото INP, подвизаващо се днес като Nenooo123 ви търсиq за коалиция срещу мен? Достатъчно е само, да видиш как цял ден търси нещо, с което да ви накара да му помогнете, че съм го смачкал като валяк цинкова кофа тук. Сменява си никове, закрива фалирали такива, направил си е сигурно 20 за гласуване, за да цъка за Деса и т.н. Изтрещело е детето, но не му е простено. Не и на това...

INP ne e neno123.

 

 

И Нено те прави на компот, така че стига се пъна и излага. Каквото излезе от устата ти, точно обратното се случва :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз съвсем не се подвеждам по други хора в случая. Няма заговори и коалиции тук.

Просто ти тогава не се беше информирал и нямаше подход, но и че Глория е параноично тънкообидна, не носи на критика и тряска телефони дори когато човек иска да й каже нещо хубаво - и това е така, не е лъжа.

 

Значи знаеш ли защо тогава подходих така? Имаше един момент някъде между 2004 и 2008, когато се бе обидила, на целия свят и нарочно се бе покрила, демонстрирайки някакво измислено, само в нейната глава доминиране. Маргарита също помагаше в тази насока, като един вид игнорираше постиженията на другите, представяйки ги като панаир на суетата, а Глория демек била там нещо далеч от тези дребни хорски страсти. И така няколко години в лъскане на един имидж, който се срути с един плейбек, на откриването на един рожден ден есента на 2008 година. Тогава за пръв път я погнаха здраво с критика и тя стана невъзможна за търпене. Спомням си, че беше се скарала на Ружа в Добрич, за някава песен, на Драгана Миркович май беше, която си я бе откраднала, но държи да се знае, че е авторска. И някак в тоя период, не знам що бе решила да си чисти стария имидж и да си преправя биографията, но това дразнеше яко. Та реших да я питам така в тази връзка, що не си седне на гъза и не гледа бъдещето, а така се е вторачила в минолото, да доказва, че не е чалгарка. Ма то вариетета се бутаха на хората, та още малко ще ни убеди, че е била соло певеца в "Мулен руж", а другите в Пайнер, само танцували около нея.

 

Обективно погреднато, щяхме да се разберем или да се скараме като хората, но Емилия Стоянова се хвърли на амбразурата и смени темата, насочи я в друга плоскост и тези неща останаха във въздуха. Но тя бе подпалила и като ми затвориха, веднага започна да цитира новата си биография така, както и се ще на нея. И до 2010 година бе все така в нищото. После и дойде акъла, взе да пее на живо и да не спори с хората, че не е на плейблек понякога, защото е излишно.

 

 

INP ne e neno123.

 

Това го говори на някой друг, не на мен. Ясни сте ми всички десови....

Link to comment
Сподели в други сайтове

reni.png

 

Рени Гинеста се оказа врачка - още през ноември каза „Тази неделя е Прошка” и позна! Тази неделя наистина е Прошка.

Това не го разбрах...:|

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз съвсем не се подвеждам по други хора в случая. Няма заговори и коалиции тук.

Просто ти тогава не се беше информирал и нямаше подход, но и че Глория е параноично тънкообидна, не носи на критика и тряска телефони дори когато човек иска да й каже нещо хубаво - и това е така, не е лъжа.

 

То пък при Глория винаги трябва да имаш подход, че да й кажеш нещо...всеки, с който се е заяла после оправданието е, че нямал подход....че коя е тя? Още малко ще трябва да си обмисляме и пишем думите на лист преди да й го кажем, че да не вземе да разбере погрешно. :mf_surrender: Не е до подхода, а до това какъв човек е тя - злобна и заядлива.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Фокса преди време беше писал от мое име в Сигнал, че и се похвали тук. :1000 (10):

 

Ама го сгащих, че е той, така че не го винете, че се съмнява в нещата, които по принцип той прави. :1000 (19):

 

А Гло осъзна колко е зле вече към 2010та. Там почна да върти едни и същи, че толкова си можела по концерти. Просто реалността я смачка. В последните 1-2-3 години е по-активна и се оттърси от годините отрицание. Сега има друг проблем - не разбира, че тея песни, които предлага не стават за нищо. Вече 10 години бози. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък при Глория винаги трябва да имаш подход, че да й кажеш нещо...всеки, с който се е заяла после оправданието е, че нямал подход....че коя е тя? Още малко ще трябва да си обмисляме и пишем думите на лист преди да й го кажем, че да не вземе да разбере погрешно. :mf_surrender: Не е до подхода, а до това какъв човек е тя - злобна и заядлива.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Звучи обаче релевантно, гледайки ѝ отношението, погледите и муцуните спрямо някои журналисти например, не горепосочените. Последното й заяждане беше при Гала и вече май няма да види никога ефир там. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък при Глория винаги трябва да имаш подход, че да й кажеш нещо...всеки, с който се е заяла после оправданието е, че нямал подход....че коя е тя? Още малко ще трябва да си обмисляме и пишем думите на лист преди да й го кажем, че да не вземе да разбере погрешно. :mf_surrender: Не е до подхода, а до това какъв човек е тя - злобна и заядлива.

Глория е страшен темерут. И по интервюта се звери на водещите, представям си кво ги прави разни фенове, които и досаждат.

 

 

Фокси, дай превод от поста на Карлеуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Звучи обаче релевантно, гледайки ѝ отношението, погледите и муцуните спрямо някои журналисти например, не горепосочените. Последното й заяждане беше при Гала и вече май няма да види никога ефир там. :1000 (29):

 

Така ли, какво е станало при Гала? Изпуснал съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милото Ками доста е паднало с гледанията. Гледам, че вече е №29 и то във втората седмица след премиерата. Минута живот поддържаше в топ 25 поне месец. Мечето прави под 200к на седмица. Тоест, средно по 25к на ден, което не е скандално зле.

 

А Яница-Баница пак не можа да оглави топ 100. Жалка много грубо я прецака. Имам чувството, че песента й гръмна за 3 дни и нещо спря да се споделя и шуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...