Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ейй супер, че Десислава ще участва в Капките - най-подходящата поп-фолк певица за този формат!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деса за годините си е много добре, а е само на 38...а пък и дали е била дебела или слаба, за мен е важно да пее...пффууу не се спряхте...

п.п Незабравим хит, а пък и си е скандален за 2004 година :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

She is back!!!!!!

И наградите на Сигнал са пълен цирк. Нормално че Галена заслужаваше видеоклип на годината. :Vishenka_05:

 

Кой клип на Галена от 2016 година е по-добър от "Минута живот" като идея, сценарий, реализация, холивудски персонажи и специални ефекти? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой клип на Галена от 2016 година е по-добър от "Минута живот" като идея, сценарий, реализация, холивудски персонажи и специални ефекти? :scratch:

Ебаваш ли се ся? :1000 (29):

 

;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой клип на Галена от 2016 година е по-добър от "Минута живот" като идея, сценарий, реализация, холивудски персонажи и специални ефекти? :scratch:

всички

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаваш ли се ся? :1000 (29):

 

Не, не се ебавам и питам съвсем сериозно. Май нещо свикнахте да не ви питат такива неща. Та с какво който и да е, ще се дърви на "Минута живот"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не се ебавам и питам съвсем сериозно. Май нещо свикнахте да не ви питат такива неща. Та с какво който и да е, ще се дърви на "Минута живот"?

Аз лично не виждам нещо невиждано в "МамаУраган" ,че да го бутат толкова като хубав клип :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам нещо невиждано в "МамаУраган" ,че да го бутат толкова като хубав клип :mf_surrender:

Ти в Галена едвали виждаш нещо положително :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам нещо невиждано в "МамаУраган" ,че да го бутат толкова като хубав клип :mf_surrender:

 

То и няма нищо невиждано, а "Минута живот" направено направо като филм, а днес гледам, тв-версийката на Анелия рекламираща турската туристическа индустрия да го избират децата, за "Клип...". Което ще рече, че в тая държава си държим на Анадола, а не на Холивуд. И после що ни смятат чалгата за ориенталска....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не сме 2007-ма година. А парите правят чудеса и добри клипове.

Кои са специалните ефекти в "Минута живот", че от 3-4 месеца не съм го гледал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не сме 2007-ма година. А парите правят чудеса и добри клипове.

Кои са специалните ефекти в "Минута живот", че от 3-4 месеца не съм го гледал?

Синята латексова рокля на Камелия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не сме 2007-ма година. А парите правят чудеса и добри клипове.

Кои са специалните ефекти в "Минута живот", че от 3-4 месеца не съм го гледал?

 

Ти мислиш, че Кама е похарчила по-малко от Галена за "Мама Ураган" или от разходката на Анелия в дворците на Султана? Виж специалните ефекти при престрелката, персонажите, декорите, близките кадри и т.н. Да не би негъра да е взет случайно? И на него хонорар е платен, щото са го докарали от снимачната площадка в "Бояна студио". Или щом не е бюти туристическа визитка, където чалгарката е с дълга бална рокля и не е кифленско розово, клип не става от това?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса за годините си е много добре, а е само на 38...а пък и дали е била дебела или слаба, за мен е важно да пее...пффууу не се спряхте...

п.п Незабравим хит, а пък и си е скандален за 2004 година :Vishenka_05:

Тя не се разголва !!!! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти мислиш, че Кама е похарчила по-малко от Галена за "Мама Ураган" или от разходката на Анелия в дворците на Султана? Виж специалните ефекти при престрелката, персонажите, декорите, близките кадри и т.н. Да не би негъра да е взет случайно? И на него хонорар е платен, щото са го докарали от снимачната площадка в "Бояна студио". Или щом не е бюти туристическа визитка, където чалгарката е с дълга бална рокля и не е кифленско розово, клип не става от това?

 

Самата Кама каза не всеки високобуджетен клип е хубав клип. Признаваме го клипа на Кама, не се тревожи. Този на Деската с биенето, не го одобряваме. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой клип на Галена от 2016 година е по-добър от "Минута живот" като идея, сценарий, реализация, холивудски персонажи и специални ефекти? :scratch:

 

:hahaha: :roll1: :hahaha: :roll1:

Това вярваш ли си, докато го пишеш.. :roll1: Нищо особено е клипа на "Минута живот", пак дупене, цици, нищо интересно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...