Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Десислава е последният изпълнител след Глория, Тони Дачева, Румяна, по който имаше естествена истерия от страна на хората, особено на децата тогава. Ивана си имаше хитовете и пика, ама я фаворизираха супер агресивно, затова и през 2007 сдаде багажа.

Забравяш КАТИ!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бил съм твърде малък, за да стана свидетел на това нещо.

Но наистина ли по такова бездарно и некрасиво създание е имало истерия?

Беше си масова истерия.Хит като "Волна пеперуда" рядко излиза!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше ли нещо общо с Илиев?

Да.

Кати наистина беше навсякъде 1999-2000. И дотам й беше.

Още не мога да си обясня на какво се дължеше успехът й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

Кати наистина беше навсякъде 1999-2000. И дотам й беше.

Още не мога да си обясня на какво се дължеше успехът й.

По същия начин като Андреа през 2009-2010 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, беше му времемна кувра, като поне 10 чалгарки.

Излиза така, че основно мутрите са спонсорирали чалгата и всяка групировка си подкрепят дадена компания.

Но как изведнъж цели компании не са на хоризонта - БМК, Милена рекърдс, Меджик, Пик...

И Пайнер преди 2004 били ли са също тотален лидер?

 

По същия начин като Андреа през 2009-2010 :3fdb8960598fa63e:

Тоест след 3-4 години да очакваме новата Кати/Андреа на дневен ред. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излиза така, че основно мутрите са спонсорирали чалгата и всяка групировка си подкрепят дадена компания.

Но как изведнъж цели компании не са на хоризонта - БМК, Милена рекърдс, Меджик, Пик...

И Пайнер преди 2004 били ли са също тотален лидер?

Тоест след 3-4 години да очакваме новата Кати/Андреа на дневен ред. :3fdb8960598fa63e:

Да, Анджелина ще превземе фолк небосклона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така, де. Какво да я питат за обслужващия персонал? :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Що го караш човека сега пак романи да пише, убаво си гледаше отсрани... Да му се отпие ракията значи, пуууу... :1000 (29):

 

По същия начин като Андреа през 2009-2010 :3fdb8960598fa63e:

Няма място за сравнение с Андреа, тови при Кати беше нещо нечувано до този момент. Танцът от "Пеперуда"-та засенчи популярния тогава "Макарена" - смятай. Ако си спомняте истерията по танца на Влез на Янева 2010, само че Х 5 - това бе Кати 1999 и началото на 2000, после Деси Слава пое щафетата. Даже и аз й бях фен тогава (10-годишен хлапак...), и ме беше яд коя е тази Деси Слава, която 3 месеца не слиза от върха в най-престижната тогава класация на Нов Фолк. Есента се върнах в цивилизацията от обичайната лятна ваканция на село, и цялото даскало бе луднало по "Мила моя, мили мой" и "Бели нощи", та взех и аз се оринтирах към правилния човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излиза така, че основно мутрите са спонсорирали чалгата и всяка групировка си подкрепят дадена компания.

 

Заслужаваш Рени да ти връчи Нобелова награда за това откритие 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кати и Андреа не са по-надарени от нея. :1000 (29):

 

От къде го изкопа тоя Денислав? 1000%20(29).gif Беше реалити звезда за 3 месеца покрай Соня Немска. Интересно ми е сега как изглежда. Сигурно е 150 кила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кати и Андреа не са по-надарени от нея. :1000 (29):

Да бе, тая Анджелина е страшно страшно зле, нали я гледах в лайв чата, тя не смее да запее дори, а когато затананика нещо изпод носа си е супер фалшиво. Не знам Оцко как се справя в това студио, ти само като чуеш как си завършва фразите в последната песен можеш да паднеш. И като я питаха защо е толкова обработена, вика, че идеята на песента била такава :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужаваш Рени да ти връчи Нобелова награда за това откритие 1000%20(29).gif

Е малък съм бил де. ;д

 

Някой чел ли е поредицата "Живей бързо"?

Исках да си я купувам, но не е в наличност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики днес е поискал ръката на Гюлчан.

 

Рано му е за женитба.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, тая Анджелина е страшно страшно зле, нали я гледах в лайв чата, тя не смее да запее дори, а когато затананика нещо изпод носа си е супер фалшиво. Не знам Оцко как се справя в това студио, ти само като чуеш как си завършва фразите в последната песен можеш да паднеш. И като я питаха защо е толкова обработена, вика, че идеята на песента била такава :roll1:

Ама песента е страхотна, мен.много.мр кефи. Пък е и такава народна, нали я е "изпяла" с диалект...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано му е за женитба.

Коментирай възможността за ново бебе в чалгата.

 

Нашата кралица пак изпусна влака :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...