Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А "Гореща следа"? Знам, че хората от други етноси са го купували като топъл хляб...

аааа този беше онзи мангалския къде го спукваха по Веселина ТВ :D нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли откъде могат да се купят албуми '98-'03? Изобщо има ли някъде?

Говоря за "За добро или зло" на Глория, "Нещо горещо" - Камелия...

Много искам и да Десислава "Любовта е само чувство". :)

 

ПС: М/у другото какво стана със Саманта? :D

Гледа си детето

Link to comment
Сподели в други сайтове

аааа този беше онзи мангалския къде го спукваха по Веселина ТВ :D нали?

С "Не си ми спешен" и "Фак, Фак, фактите го сочат"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви.мизерии са й правили тогава? Разкажете!

Ами бяха й патентовали името. Пуснаха непосредствено с "Любовта е само чувство" нарочно Беста, който е от 2004. И още, и още неща. Имаше един неин сайт в нета - там бяха качвали стари интервюта от тогава, че щяла и да ги съди и какво ли не. Димитров е доста отмъстителен екземпляр. Иначе официалната причина за напускането й е "Няма те до мен", че Пайнер нещо искали да се подпишат, пък нищо общо нямали с правата върху песента. Не помня точно случая - на нея от тогава й кипна, но не вярвам само това да е била причината. Като цяло обаче можеше да си спести напускането и последвалите трудности след него. Ако бе останала, Ивана щеше да е на опашката. Деса можеше да обира награди, да е по турнета. Тя като една тънкообидна Риба го удари на чест и си би камшика. А беше на най-изгодните условия след тези на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло, всяко зло за добро. Така поне е минала пътя и знае какво е да си сам, без продуценти и телевизия. Видяла е, че не може да оцелее сама, върнала се. Виждаме къде е Ивана в момента, къде е Десислава. Втората е с много голям стаж, но все още достойно се нарежда до актуалните на деня. А ако беше останала, не се знае дали щеше да се запази това. Можеше да стане мразена като Ивана, заради бутането и бясното лансиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло, всяко зло за добро. Така поне е минала пътя и знае какво е да си сам, без продуценти и телевизия. Видяла е, че не може да оцелее сама, върнала се. Виждаме къде е Ивана в момента, къде е Десислава. Втората е с много голям стаж, но все още достойно се нарежда до актуалните на деня. А ако беше останала, не се знае дали щеше да се запази това. Можеше да стане мразена като Ивана, заради бутането и бясното лансиране.

Десислава е последният изпълнител след Глория, Тони Дачева, Румяна, по който имаше естествена истерия от страна на хората, особено на децата тогава. Ивана си имаше хитовете и пика, ама я фаворизираха супер агресивно, затова и през 2007 сдаде багажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е последният изпълнител, по който имаше естествена истерия от страна на хората, особено на децата тогава. Ивана си имаше хитовете и пика, ама я фаворизираха супер агресивно, затова и през 2007 сдаде багажа.

А кака Преси? Знам какво ще кажеш, но пак да си попитам.

Както и кой е най-добрият й албум според теб като.качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият албум на Преслава е Не съм ангел. Няма слаба песен в него. Всички песни са много качествени и силни, за сметка на сегашните боклуци, които пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият албум на Преслава е Не съм ангел. Няма слаба песен в него. Всички песни са много качествени и силни, за сметка на сегашните боклуци, които пуска.

Ужасен е, има точно 6 любими песни.и 3 поносими - другото е за коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кака Преси? Знам какво ще кажеш, но пак да си попитам.

Както и кой е най-добрият й албум според теб като.качество.

Преслава освен гласа си имаше и други козове - харизма, скромност, хубави песни... и набързо ги опропасти. И тя си изгря естествено, поетапно. Преслава в "Тази нощ безумна" и "Разделени" е уникална. Дори 2006, когато още налагаха бясно Ивана, на Мура Мега хората си викаха вече за Преслава. И от 2007 се почна пропагандата. Мисля, че максимално привилегии извлече от нея, та дори и си навреди с лакомията си, но кой каквото сам си направи... нали знаеш... Тя е съвсем друг човек вече. Или може би винаги е била такава, просто в началото се е прикривала. Както знаем, е голяма лисица и актриса.

За албум... За мен лично първият. "Интрига" и "Не съм ангел" май са й най-успешните, но и в тях, и в следващите има и много силни песни, и бози. Аз лично имах първите й два албума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пази се от приятелки" и "Интрига" са топ-албумите на Преслава.

Още не мога да си обясня как така "Не съм ангел" стана златен.

Че самата песен беше мега хит, беше, ама цял албум да купиш заради нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пази се от приятелки" и "Интрига" са топ-албумите на Преслава.

Още не мога да си обясня как така "Не съм ангел" стана златен.

Че самата песен беше мега хит, беше, ама цял албум да купиш заради нея.

Абсолютно, на трето място е "Как ти стои".

Сега си пуснах "Молиш ме" - невероятна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пази се от приятелки" и "Интрига" са топ-албумите на Преслава.

Още не мога да си обясня как така "Не съм ангел" стана златен.

Че самата песен беше мега хит, беше, ама цял албум да купиш заради нея.

"Не съм ангел" излезе в момента, в който Преслава беше в абсолютния си връх- края на 2007. Нямаше вече Ивана, Галена все още не беше пробила... а Преслава беше категоричен номер 1. Нормално е и албума да е бил купуван като топъл хляб.

И за мен най-доброто от Преслава са "Интрига", "Не съм ангел" и "Пази се от приятелки". Железни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си я харесаха също естествено хората, още преди да започнат да я лансират от фирмата. На турнетата през 2005 и 2006 вече се забелязваше еуфория. Даже всички знаем случая с Мура Мега през 2006.

 

Освен това, още през 2004 направи три големи хита, от които два дори нямаха клипове, което за дебютиращ изпълнител и то в години, когато Интернет не беше така разпространен, си беше истинско постижение.

 

Като цяло масовите фенове си имаха симпатии към нея до края, чак в последната 1 година се промениха нещата и то заради награди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си я харесаха също естествено хората, още преди да започнат да я лансират от фирмата. На турнетата през 2005 и 2006 вече се забелязваше еуфория. Даже всички знаем случая с Мура Мега през 2006.

 

Освен това, още през 2004 направи три големи хита, от които два дори нямаха клипове, което за дебютиращ изпълнител и то в години, когато Интернет не беше така разпространен, си беше истинско постижение.

 

Като цяло масовите фенове си имаха симпатии към нея до края, чак в последната 1 година се промениха нещата и то заради награди.

Заради Галена.

Ако си беше траела нито медиите щяха да се разбунтуват, нито да настъпи такъв анти пиар срещу Преслава.

Камелия наля масло в огъня.

Впусна се във формати, за които не беше готова. Вип брадъра с плоско замисленото излизане и повторно влизане. "Като 2 капки вода" изобщо няма да го коментирам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради Галена.

Ако си беше траела нито медиите щяха да се разбунтуват, нито да настъпи такъв анти пиар срещу Преслава.

Камелия наля масло в огъня.

Впусна се във формати, за които не беше готова. Вип брадъра с плоско замисленото излизане и повторно влизане. "Като 2 капки вода" изобщо няма да го коментирам!

Не, то и тя си е виновна. Беше се вкопчила в наградите като удавник за сламка. Като цяло след освиркването на Галена, се започна една постоянна борба между двете, в която Преслава започна да изостава по брой хитове, но в никакъв случай не се даваше и реши да наваксва с награди и медийно присъствие. Друг е въпроса, че започнаха да я разнасят за наркотици, Бирмата, анорексията, побоищата и т.н., което ѝ повлия също на имиджа.

 

Но нещата при нея не са изгубени все още. Просто да попадне на точните песни и да се кротне от идеята да е първа на всяка цена.

 

При Ивана на времето беше съвсем различно - хората там се умориха от нейните фалшиви послания, които четеше от книжка, а ги представяше за свои. А и след нея започна да се налага цяла една генерация от 10-15 години по-млади певици, които по естествен път я изместиха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пресилвате нещата покрай Преса. Нито е пропаднала, нито е по-малко хитова. За обикновения човек си е същата като преди 3,4 години. Нито знаят, че си снима клиповете в една и съща маза, нито ги интересува и изобщо чуват, че прави копие след копие на Моето слабо място, нито пък отчитат плейбека по участията. Всички й се кефят така както и на Галена. Не може ли просто и двете да са топ и готово? Ей сега ще изкарат пак по един хит и друга песен ще запеете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, то и тя си е виновна. Беше се вкопчила в наградите като удавник за сламка. Като цяло след освиркването на Галена, се започна една постоянна борба между двете, в която Преслава започна да изостава по брой хитове, но в никакъв случай не се даваше и реши да наваксва с награди и медийно присъствие. Друг е въпроса, че започнаха да я разнасят за наркотици, Бирмата, анорексията, побоищата и т.н., което ѝ повлия също на имиджа.

 

Но нещата при нея не са изгубени все още. Просто да попадне на точните песни и да се кротне от идеята да е първа на всяка цена.

 

При Ивана на времето беше съвсем различно - хората там се умориха от нейните фалшиви послания, които четеше от книжка, а ги представяше за свои. А и след нея започна да се налага цяла една генерация от 10-15 години по-млади певици, които по естествен път я изместиха.

При Ивана просто в един момент кръчмарското излезе от мода.

Точно при масовото абониране за Интернет, където изборът е по-свободен. Ротацията по Планета не помагаше, макар че и 2008 си я спукваха от ротация. "Аз съм с теб", "Ти си най-най" вървяха постоянно. После смени стила с песни тип "Недей", ремикси, ала-бала, но пак не нацели нишата и изостана съвсем. По едно време имаше гпрогрес със "Златен" и "Точка 18".

 

Галена можеше да си премълчи. Преди всичко наградите се дават от фирмата! Малко хора биха се отказали от публично отличие. И съм сигурен, че дори гласовете са били повече за Преслава.

Грешката при Преслава беше рязката промяна във визията, плейбека и неадекватното държание. Отблъсна едни от най-върлите фенове от себе си, които пък от своя страна започнаха върло да подкрепят Галена. Но това са шепа хора, които спамят в нета и създават погрешна картина.

 

Какво нещо...

Една година се очертаваше Преслава да не вземи голяма награда.

Те пък Пайнер прекъснаха традицията. :roll1:

 

Много пресилвате нещата покрай Преса. Нито е пропаднала, нито е по-малко хитова. За обикновения човек си е същата като преди 3,4 години. Нито знаят, че си снима клиповете в една и съща маза, нито ги интересува и изобщо чуват, че прави копие след копие на Моето слабо място, нито пък отчитат плейбека по участията. Всички й се кефят така както и на Галена. Не може ли просто и двете да са топ и готово? Ей сега ще изкарат пак по един хит и друга песен ще запеете.

Много точно казано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пресилвате нещата покрай Преса. Нито е пропаднала, нито е по-малко хитова. За обикновения човек си е същата като преди 3,4 години. Нито знаят, че си снима клиповете в една и съща маза, нито ги интересува и изобщо чуват, че прави копие след копие на Моето слабо място, нито пък отчитат плейбека по участията. Всички й се кефят така както и на Галена. Не може ли просто и двете да са топ и готово? Ей сега ще изкарат пак по един хит и друга песен ще запеете.

Това е така, но става въпрос, че не е едноличен лидер, както преди, а е някъде в топ 5 като си мести позиции в рамките на топа, в зависимост от актуалната си продукция.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БТВ я питаха повече за Рени, за Камейсън нищо, даже фейса не й показаха.

 

Че какво има да питат Лепа Брена за Кама? Концертът си е на Лепа Брена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...