Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не си ли го чувал тоя израз? Означава точно певица, която в студиото, където не се налага да се поти пред публика, със 100 повторения и презаписвания се справя добре, но на живо по концерти издиша.

 

Не съм чел темата назад, някой да не е казал, че Деса е такава? :D

Съгласи се, че всяка може така. В студио, с апарати, ефекти.. Демек и аз съм "студийна певица", признавам си.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си ли го чувал тоя израз? Означава точно певица, която в студиото, където не се налага да се поти пред публика, със 100 повторения и презаписвания се справя добре, но на живо по концерти издиша.

 

Не съм чел темата назад, някой да не е казал, че Деса е такава? :D

 

Да. Вече като не можем да я барнем на тема хитове и позиции в жанра, започнахме да търсим причината защо не напрввила концерт.

ако Деса е студийна певица, не знам какъв тип певици са Лияна, Галена, Малина и сие...

 

видях, че има търсене на интервюта на деси от 2003-2004. Любимото ми е "Сама съм, но съм силна"

 

20160103_151152.jpg

 

20160103_151215.jpg

 

20160103_151238.jpg

 

20160103_151245.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ама какви са тия токчета върху кал и сено? Сцената 1кв метър стълби! :helpsmilie:

 

За каква класа в чалгата говорим изобщо?

За такава класа:

 

След като общината може да си позволи толкова, толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За такава класа:

 

След като общината може да си позволи толкова, толкова.

Най-прехваленото изпълнение на концерт на Планета някога. Лайв запис, окрадено интро, смачкана Андреа, смотан аранжимент, който разпокъсва песента. Потрес и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, взема си парите, но тук всекидневно се говори за някаква "класа".

Класа ли е да не можеш да откажеш да пееш на стълби, а да се призиняваш заради парите?

А след като селото е дало към 5к за Андреа, ще му се опре ли още 1к, за да направят сцена?

Или просто не се очаква изпълнителя да пее при добри условия?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Крум колко обещаващо започна в попа, а свърши като най-долния педал от обществените тоалетни.

Да, той дори и в чалгата тръгна доста добре с Оцко, но той е толкова анти и психо, че всички го вземат за ташак. Иначе има не малко добри парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме светне как да кача снимка в поста ми ,защото сайта , който знам за качване на снимки не помага :wallbash:

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност студийна певица е такава, която работи в студиото и записва бек/вокали за траци други изпълнители, като в общия случай не е задължително да има собствена кариера.

 

Т.е определението е напълно подходящо за дейността на Фатмата в димитровградския кокошарник.

 

А единствената причина, т.нар почитатели на Кръглата като търговеца на измислени екскурзии да скачат на това определение е, че прекалено припознават сами любимката си в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова сте жалки с тая Десислава, че дори не искам да влизам в спор. Място не можете да си намерите, че пак е в топа и хората я възприемат на едно с Галена, Преслава, Анелия, Емилия и т.н. Дано следващият й проект да е още по-успешен и от предишните, искам да видя до къде ще стигне злобата и простотията ви.

 

 

п.п. Много яка :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нищо не съм казал за Фатмата. Вие си обсъждате какво е студийна певица и я припознавате в това понятие. Просто уточняваме за какво си говорим, щото гледам че никой не е наясно с термина.

 

Иначе жалки сте Фатмесс-фенс, щото от една подарена награда, по милост нали, не щото има особено реални заслуги за нея, решихте че е влязла в някъф топ.

 

Нали, различен от тоя за най-широка талия във фолка. ;)

 

А тя не е. Не в топа по участия, гледания, хонорар или каквото и да е.

 

Не знам за какво се пънете, ама продължавайте, то така или иначе Митьо закри наградите и е пълна скука наоколо. За нещо тряя се джафкаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тази песен прави по 25-30К на ден, според вас това нормално ли е? Купените гледания си личат от километри...

Просто песента е мега яка и е най-големия и хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...