Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Десислава ги е разбила с изпълнението на Женала е дюлбер Яна в Черешката! Колко и да симпатизирам на Лияна, не мога да не кажа, че беше адски жалка и смешна. Да кажат на певица да изпее една песен и тя да каже, че ако си поеме въздух ще си разпори горнището :mf_surrender: Без думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли заравянето на томахавките м/у Преслава и Алисия в "Папараци" след малко?

Утре имаш предвид. Вече нищо хубаво не очаквам с марката "Преслава".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре имаш предвид. Вече нищо хубаво не очаквам с марката "Преслава".

 

Всъщност, да. То било Събота :D

Е, то и като цяло от това предаване какво хубаво освен клюки и евтини заяждания от нещо със самочувствие до небето с инициали НЛ.

Относно Преслава, не губи вяра, чакаме я да върне старите си позиции. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали винаги ми е била любимка

 

9032917g.jpg

 

KALI

59 мин. ·

Това съм аз! Без грим, без фотошоп, без престорена усмивка или нацупени устни. Не, не съм нито в Бали, нито на Малдивите - в къщи на дивана съм. И изобщо не ми е весело. Тъжно ми е. Защо ви споделям това ли? Не за да ме съжалявате, а за да уважавате хората като мен. Често пъти след такова състояние излизаме на сцената и трябва да се смеем и да забавляваме. И често пъти някои си мислят " тази се е надрусала" или "пияна е " или " тъпа ку..а" или Бог знае още какво? Нищо подобно-просто се мобилизираш и работиш. Не съм само аз, и моите колеги често си поплакват, но не са посмяли да ви го споделят! И на нас понякога не ни достига същото както и на тези, които не са известни-нещата, които не се купуват с пари! Пиша и се чудя дали да го споделя? Сигурно ще си помислите" закъсала го е, има нужда от PR". Не, мили хора правя го защото искам да знаете, че нито грима, нито голямата сцена, нито скъпите дрехи, нито екзотичните дестинации, нито парите и скъпите возила и домове могат да ви напавят истински щастливи! Ако имате кой да ви прегърне и да ви утеши, когато имате нужда от това, ако имате кой да ви каже "обичам те", значи нямате нито една причина да си мислите, че тези с парите са по-щастливи от вас! А аз ли? Нищо ми няма, всичко е наред, просто ми е тъжно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, новата Ивана! Аман от патетични неудачници! Социално желателно поведение, което цели да срещне одобрението на поддаващите се на манипулация! Като посъбере няколко положителни коментара, ще се хили самодоволно. Пача!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока! Истинска везна.

Вече има над 6 хиляди лайка а е минал само един час! Лично и категорично мисля, че ще мине 20 хиляди лайка!

Какво нещо е живота: Кали направи повече лайкове за един час отколкото Татяна гледания на нов проект. (Нищо лично Биди :P )

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока! Истинска везна.

Вече има над 6 хиляди лайка а е минал само един час! Лично и категорично мисля, че ще мине 20 хиляди лайка!

Какво нещо е живота: Кали направи повече лайкове за един час отколкото Татяна гледания на нов проект. (Нищо лично Биди :P )

 

Нищо лично, ама пак Татяна ти е в устата, не можете и ден без да я споменете. Истинска кралица с бисове на последните големи концерти на Пайнер. И не е нищо лично, много ти е лично даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали винаги ми е била любимка

 

9032917g.jpg

 

KALI

59 мин. ·

Това съм аз! Без грим, без фотошоп, без престорена усмивка или нацупени устни. Не, не съм нито в Бали, нито на Малдивите - в къщи на дивана съм. И изобщо не ми е весело. Тъжно ми е. Защо ви споделям това ли? Не за да ме съжалявате, а за да уважавате хората като мен. Често пъти след такова състояние излизаме на сцената и трябва да се смеем и да забавляваме. И често пъти някои си мислят " тази се е надрусала" или "пияна е " или " тъпа ку..а" или Бог знае още какво? Нищо подобно-просто се мобилизираш и работиш. Не съм само аз, и моите колеги често си поплакват, но не са посмяли да ви го споделят! И на нас понякога не ни достига същото както и на тези, които не са известни-нещата, които не се купуват с пари! Пиша и се чудя дали да го споделя? Сигурно ще си помислите" закъсала го е, има нужда от PR". Не, мили хора правя го защото искам да знаете, че нито грима, нито голямата сцена, нито скъпите дрехи, нито екзотичните дестинации, нито парите и скъпите возила и домове могат да ви напавят истински щастливи! Ако имате кой да ви прегърне и да ви утеши, когато имате нужда от това, ако имате кой да ви каже "обичам те", значи нямате нито една причина да си мислите, че тези с парите са по-щастливи от вас! А аз ли? Нищо ми няма, всичко е наред, просто ми е тъжно!

Ох... като цяло идеята на това нещо би била похвална, но като се сетя, че зад нея стои Кали... Популистко ми е някак. Не е това начинът. Ако толкова ти е тъжно, направи такава песен... направи нещо друго, но не спекулирай със сълзите си публично, за да си кажат хората колко си откровена, след като си се доказала и като друга. Нещо всички взеха да си показват долните гащи на показ и да очакват одобрение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох... като цяло идеята на това нещо би била похвална, но като се сетя, че зад нея стои Кали... Популистко ми е някак. Не е това начинът. Ако толкова ти е тъжно, направи такава песен... направи нещо друго, но не спекулирай със сълзите си публично, за да си кажат хората колко си откровена, след като си се доказала и като друга. Нещо всички взеха да си показват долните гащи на показ и да очакват одобрение...

 

+1

 

Много е зле тая.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох... като цяло идеята на това нещо би била похвална, но като се сетя, че зад нея стои Кали... Популистко ми е някак. Не е това начинът. Ако толкова ти е тъжно, направи такава песен... направи нещо друго, но не спекулирай със сълзите си публично, за да си кажат хората колко си откровена, след като си се доказала и като друга. Нещо всички взеха да си показват долните гащи на показ и да очакват одобрение...

Ти просто не я харесваш Стефчо. Вярно е малко лицемерна и популист, но е по - готина от самодовлни кобили ала. Рени. Иначе според мен така го е почувствала, така го е написала. Евала за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох... като цяло идеята на това нещо би била похвална, но като се сетя, че зад нея стои Кали... Популистко ми е някак. Не е това начинът. Ако толкова ти е тъжно, направи такава песен... направи нещо друго, но не спекулирай със сълзите си публично, за да си кажат хората колко си откровена, след като си се доказала и като друга. Нещо всички взеха да си показват долните гащи на показ и да очакват одобрение...

Нали ще пуска проект тия дни, ПР си прави лицемерката. Иска да прилапа на своя страна отчаяните домакини.

Да хване някой балък, да му роди 4-то дете и да миряса!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти просто не я харесваш Стефчо. Вярно е малко лицемерна и популист, но е по - готина от самодовлни кобили ала. Рени. Иначе според мен така го е почувствала, така го е написала. Евала за което.

Има доста по-богат речник в сравнение с много други фолкпевици, но дотам. Преди беше много остра към колеги. Като дойде в Пайнер, стана приятелка с всички. После пак ходи да ги плюе по предавания. Обърквам се, много е противоречива. Коя зодия е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...