Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честно да ти кажа, не съм запомнил нито една от тези 5. Помня, че имаше дует с дъщеря си.. може би 2.

 

Вярвам, че и 95% от чалга феновете са в същото положение. Реално, с тези песни Гло зарибява 5% от феновете в жанра.

А пък за клипове... ами те всичките бяха толкова еднакви, че в съзнанието ми е само 1 в някакъв склад или нещо подобно.

 

:mf_surrender:

Нима една "Не лъжи на колене " е слаба песен или "Докосването има памет"...значи това вече се определя от потребността за качеството на музиката която всеки сам избира да слуша...

Докато се кефим на Вертолета и Да ти ям сините очи....няма как да се котират горните песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на Рени хората просто не й дадоха шанс да блесне отново по някакъв начин, не говоря само за Биг Брадър. Още в моментите, в който се видя, че позициите й започнаха да спадат, че тя самата започна да се изменя визуално, да не говорим за по-нататъшния етап, когато вече беше без Пайнер и покрай мъжа си намали продукцията... хората просто се отдръпнаха и не пожелаха да я оценят, каквото и да правеше, колкото и да се стараеше. В Биг Брадър не беше по-различно- през почти целия сезон беше доста кротка и не навлизаше в конфликти, а единствените й минуси бяха гафовете с Нобеловата награда и тем подобните... но това не беше важно за масата зрители накрая, когато пожела да бъде част от компанията на Ирина и 'интелектуалците' и заради това беше директно заклеймена. А според мен тя през всичките тези години има само един единствен голям минус- че понякога предпочита да се самоизтъква и да говори за успехи от миналото, вместо да намери формулата да постигне нещо и в настоящето. Но иначе е много готина и според мен заслужава хората да я уважават като голямо име и да правят песните й хитове и към днешна дата.

 

Рени не е намалила продукцията заради мъжа си... ами 2003-2004та си пускаше активно песни. Просто в един момент почна да пуска бози и реши да напусне Пайнер. Може би повлияна от лакомията на Деса и нейното напускане. Само, че при Рени се получи с 2-3 песни. Въртяха ги по Веселина, но после тая тв замря и липсата на компания се видя ясно. И така... просто омръзна Рена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. И не само, с албума "Крепост" би могло да се каже, че приключва тази мания Глориева към Цеца, но във всеки неин албум има поне по една песен, на която песен на Цеца е първоизточник.

2. Първо, това, че Глория има песни със социална тематика, не ви дава правото да го изтъквате всеки път, когато се каже нещо лошо по неин адрес. Ок, има, браво на нея, но това не значи, че е перфектна. Да не говорим, че Цеца пък има песни като Licis na moga oca - не само на социална тематика, ами и хиляда пъти по-разтърсваща. Само пример.

3. Има, може да е една, но има - Pustite me da ga vidim.

4. Само в България има 30 кавъра на нейни песни. Кой знае още колко има и в други балкански държави.

5. Това, че съм голям фен на Цеца от Позив насам не значи, че едва ли не съм я захаресал, защото е модерно. Цеца я харесвам много още откакто започнаха да промиват мозъци с нея 2001-2002 по Планета с клиповете от Децения. Да не говорим, че още преди 10 години сам си открих от Ушче концерта и се гледах и се кефех, макар и да не бях чувал 80% от песните. Това, че преди няколко години съм решил да се запозная по-отблизо с творчеството ѝ не ме прави по-малко фен от някой, която е следи от началото на кариерата ѝ. Та аз имам съзнателен живот от 2001 насам - как точно да стане това?

 

И последното, което искам да кажа - това, че любимата ми певица не е българка, не ме прави чуждопоклонник. Това, че я изтъквам пред българска изпълнителка, също. Аз съм чуждопоклонник по ред други причини, но музиката за мен е универсална и не я деля на държави. Намирам патриотизма и изобщо гордеенето с това, че видиш ли, си част от народ, за супер глупава концепция, но това е друга тема и не е за тук. Да не говорим, че аз до 2004 се прекланях пред Глория, бях обсебен от нея и от песните ѝ.

Коментирай тази кралица:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се изпокарахте за глупости. Глория си е много готина, Цеца очевидно за феновете й също. И двете си имат силните песни и двете си имат кариерите си. Няма влизам в обяснения защото ми е скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечна! Цеце има ли такава песен?

Обаче от двете и песни за майката, тази сякаш ми е по-въздействаща. Не,че другата не е, но тая е много силна и като музика, и като текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица на кавърите, скандално е 90% от творчеството ти да е взето от каталога на Гранд. Баронеса!

Но най-големия хит на тази баронеса е авторски - ''Слушай ме, любов''!

В ''13'' и ''Адреналин'' май няма много кавъри.

От първия излезнаха доста хитове а от втория жестоки песни които не се оцениха.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима една "Не лъжи на колене " е слаба песен или "Докосването има памет"...значи това вече се определя от потребността за качеството на музиката която всеки сам избира да слуша...

Докато се кефим на Вертолета и Да ти ям сините очи....няма как да се котират горните песни

 

А да... Докосването ми хареса. Даже си я слушах известно време. Бях я забравил.

 

Мисълта ми е, че масово не се слушат песните й. Клиповете й са като тв версии, а песните еднообразни. Денс... денс... денс... и епизодично Докосването... просто е слаба година за Гло.

 

Виждам как първите 2-3 дни прави по 50к гледания и след това секват яко. Явно хората цъкват да видят новите песни и като не им харесат и никога повече не си ги пускат. Това се случва според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам как първите 2-3 дни прави по 50к гледания и след това секват яко. Явно хората цъкват да видят новите песни и като не им харесат и никога повече не си ги пускат. Това се случва според мен.

Факт, но между другото забелязах и нещо друго. В канала й новите песни имат по 200 000+ гледания, което пак е интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но между другото забелязах и нещо друго. В канала й новите песни имат по 200 000+ гледания, което пак е интерес.

 

В крайна сметка, като пусне песен и ако ми хареса и се кефя....от там на сетне, не е за съжаляване..има си кинти....ние да му мислим ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероника като почна да прави авторски неща и взе да не й се получава. Загуби инерцията. Затова и се отказа.

Но имаше силни попадения през годините които не се оцениха!

 

 

Соня също смаза на тази програма:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А да... Докосването ми хареса. Даже си я слушах известно време. Бях я забравил.

 

Мисълта ми е, че масово не се слушат песните й. Клиповете й са като тв версии, а песните еднообразни. Денс... денс... денс... и епизодично Докосването... просто е слаба година за Гло.

 

Виждам как първите 2-3 дни прави по 50к гледания и след това секват яко. Явно хората цъкват да видят новите песни и като не им харесат и никога повече не си ги пускат. Това се случва според мен.

При "Докосването" секнаха, защото клипът не се показва в търсачката като напишеш заглавието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, не съм запомнил нито една от тези 5. Помня, че имаше дует с дъщеря си.. може би 2.

 

Вярвам, че и 95% от чалга феновете са в същото положение. Реално, с тези песни Гло зарибява 5% от феновете в жанра.

А пък за клипове... ами те всичките бяха толкова еднакви, че в съзнанието ми е само 1 в някакъв склад или нещо подобно.

 

:mf_surrender:

Да, това с клиповете ми дойде ту мач :1000 (29): смятай, ако на това му се вика "приличен клип" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък като почнете с тия клипове... клипа не бива да е важен и на 10% за песента. Слава на Бога тази тенденция дори в световен мащаб си заминава. Странно ми е, вие гледате клипа непрекъснато докато слушате песничката ли? Аз не им обръщам внимание, (1) че няма какво толкова да видя в тях и (2) че ги комбинирам с нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При "Докосването" секнаха, защото клипът не се показва в търсачката като напишеш заглавието.

 

А защо ?

 

Впрочем, в канала на Гло има 45к гледания, което пак не доказва тезата ти, че би била по-успешна.

 

И все пак 420к е добре като за Гло... предните май зациклиха на 200-300к. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ?

 

Впрочем, в канала на Гло има 45к гледания, което пак не доказва тезата ти, че би била по-успешна.

 

И все пак 420к е добре като за Гло... предните май зациклиха на 200-300к. :whistling:

Не лъжи има над 700К, Обичай ме такава - над 670, другата и тя има над 700, само дуета с Мони - около 600. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък като почнете с тия клипове... клипа не бива да е важен и на 10% за песента. Слава на Бога тази тенденция дори в световен мащаб си заминава. Странно ми е, вие гледате клипа непрекъснато докато слушате песничката ли? Аз не им обръщам внимание, (1) че няма какво толкова да видя в тях и (2) че ги комбинирам с нещо друго.

 

Аз не гледам клиповете чак толкова, колкото изказването "приличен клип"... щото нищо прилично няма в 5 клонинга за година. 5 тъпи тв версии.

 

Каквото и да си говорим, клиповете много влияят на трафика. Примери - бол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ?

 

Впрочем, в канала на Гло има 45к гледания, което пак не доказва тезата ти, че би била по-успешна.

 

И все пак 420к е добре като за Гло... предните май зациклиха на 200-300к. :whistling:

Предните са повече. Не колкото "Изсвирете нещо ударно" която май е 1.6 милиона, но по - добре от 400 к. Да не казвам, че май сумарно са към 700к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък като почнете с тия клипове... клипа не бива да е важен и на 10% за песента. Слава на Бога тази тенденция дори в световен мащаб си заминава. Странно ми е, вие гледате клипа непрекъснато докато слушате песничката ли? Аз не им обръщам внимание, (1) че няма какво толкова да видя в тях и (2) че ги комбинирам с нещо друго.

Естествено,че е важен. Ако не беше важен, нямаше да се дават милиони в този бизнес. А това,че в световен мащаб било приключило- пълни глупости. Наред със слайдшоутАата ,които пускат с текст на песента, пускат и клип към песента. Или това го правят, като разнообразие. Но между тези видеа се пускат и клипове струващи много пари. Както и да е, не е това темата. Клипа за мен завършва един проект цялостно. Както слушаш песента, така и клипа може да ти въздейства на още 100%. Само феновете на певици, които пускат тв версии се чудят на хората, които държат да им предлагат високо качество клипове. Ми сори, явно имам високи критерий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжи има над 700К, Обичай ме такава - над 670, другата и тя има над 700, само дуета с Мони - около 600. :3fdb8960598fa63e:

 

Сега видях... еми добре е тогава. Може и да минат милион за година. :whistling:

 

Последно като ги гледах бяха 200-300к.

 

Но пак ще кажа:

милион - супер неразпознаваема песен

2 млн. - разпознаваема песен

3-4млн - мини хитче

5-6млн - сезонен хит

над 6млн - сериозен хит

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени не е намалила продукцията заради мъжа си... ами 2003-2004та си пускаше активно песни. Просто в един момент почна да пуска бози и реши да напусне Пайнер. Може би повлияна от лакомията на Деса и нейното напускане. Само, че при Рени се получи с 2-3 песни. Въртяха ги по Веселина, но после тая тв замря и липсата на компания се видя ясно. И така... просто омръзна Рена.

Моето описание беше за един по-дълъг период в кариерата на Рени- от 2003-2004 до 2015, когато тръгна да се завръща. Има ги всичките изброени фактори, които постепенно я сринаха. През 2004 тя действително вече беше започнала да зацикля, въпреки което албумът "Искай ме" си имаше и успешни предложения. А после като напусна разби с "Горчиво и сладко" и "Йерусалим" и показа, че все още не е за отписване. Но си личеше, че хората вече бяха започнали да я отписват, което се затвърди в следващите години, въпреки хубавия албум "Виж ме" и препълването на НДК през 2008. На практика тя тогава беше като Глория днес- голяма певица със способност да напълни Зала 1, но която не е актуална по простата причина, че масата хора не й дава шанс, каквото и да прави. После започнаха и работите с мъжа й.

А Десислава не напусна Пайнер от лакомия, а защото Митака не искаше да й даде правата над песен, която сама си е писала. Това се съчета с подбутването от страна на една колежка и наивната Деска доброволно остави върха на конкуренцията. :D Кой би предполагал, че толкова години по-късно ще се завърне и, единствена оцеляла от старите, пак ще се бори за тези позиции...

 

Поздрав! :)

 

 

Какви песни е посвещавала на него, а той как я прецака... Много гадно, съчувствам й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях... еми добре е тогава. Може и да минат милион за година. :whistling:

 

Последно като ги гледах бяха 200-300к.

 

Но пак ще кажа:

милион - супер неразпознаваема песен

2 млн. - разпознаваема песен

3-4млн - мини хитче

5-6млн - сезонен хит

над 6млн - сериозен хит

Отново се родих - сериозен хит :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само феновете на певици, които пускат тв версии се чудят на хората, които държат да им предлагат високо качество клипове. Ми сори, явно имам високи критерий.

Mи явно да. Но нека да го кажа по по - различен начин, защото например Селин Дион, Марая Кери и от по новите Адел също не се цепят от скъпи клипове. Основно певици, които се чудят с какво да заместят пълната липса на талант и глас правят скъпи и лъскави клипове. Другите минават с долнопробни видеа и много живи изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...