Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отново се родих - сериозен хит :3fdb8960598fa63e:

 

Много добре знаеш, че говоря за трафик за 2-3 месеца, а не песни от половин година.

 

Ако става дума даже Сиана има 1.5 млн гледания на някои стари песни. :whistling: Просто с времето се увеличават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш, че говоря за трафик за 2-3 месеца, а не песни от половин година.

 

Ако става дума даже Сиана има 1.5 млн гледания на някои стари песни. :whistling: Просто с времето се увеличават.

Значи "Чупливата" е мини хитче, мерси :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Десислава не напусна Пайнер от лакомия, а защото Митака не искаше да й даде правата над песен, която сама си е писала. Това се съчета с подбутването от страна на една колежка и наивната Деска доброволно остави върха на конкуренцията. :D Кой би предполагал, че толкова години по-късно ще се завърне и, единствена оцеляла от старите, пак ще се бори за тези позиции...

 

 

Какви песни е посвещавала на него, а той как я прецака... Много гадно, съчувствам й.

 

Да бе да... точно тъй.... заради правата... според мен това е ново 20, което вероятно е било в дъното на списъка...

 

Топът се оглавява от лакомия - за пари, за проценти, за награди. Даже тя самата си е признавала в интервюта.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пак ще кажа:

милион - супер неразпознаваема песен

2 млн. - разпознаваема песен

3-4млн - мини хитче

5-6млн - сезонен хит

над 6млн - сериозен хит

 

Това според кой? Твои наблюдения ли?

 

Според мен има песни, които са мини/сезонни хитове с над 6 млн гледания.

 

Да не говорим, че пък в наши дни кое не е сезонно? 1-2 песни на година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи "Чупливата" е мини хитче, мерси :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Еми ето... даже не помня кво се пееше в тая боза... набра скорост покрай това, че я пее Преса и дотам. Нали знаеш, че мини хитче е също на Тотя - До три

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mи явно да. Но нека да го кажа по - различен начин, защото например Селин Дион, Марая Кери и от по новите Адел също не се цепят от скъпи клипове. Основно певици, които се чудят с какво да заместят пълната липса на талант и глас правят скъпи и лъскави клипове. Другите минават с долнопробни видеа и много живи изпълнения.

Марая Кери има страшно скъпи и високо-бюджетни клипове, това въобще не е вярно, особено след 2000г. няма слабо. Селин Дион - не я следя.

Ок, значи в световен мащаб една Бионсе, няма талант, защото прави скъпи клипове.

Един Майкъл Джеkсън явно също е нямал талант. Що за безумия?

В начина си да защитиш Глория, за това че пуска тв версии от 15 години, се излагаш мъжката. Аргументите ти са тотал-щета. И отново затвърдаваш тезата ми , че именно феновете на певици, които нямат хубави клипове, се чудят защо другите държат толкова много на доброто видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това според кой? Твои наблюдения ли?

 

Според мен има песни, които са мини/сезонни хитове с над 6 млн гледания.

 

Да не говорим, че пък в наши дни кое не е сезонно? 1-2 песни на година.

 

Да.

 

6 млн, които са ги направили за 2 месеца ли? Дай примери?

 

В Америка доста често пускат 1 официален клип и 10 аудио клипове. И така си промотират видеата. Има рапъри дето пускат песни всяка седмица ... а ние тука се оплакваме от пренасищане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжи има над 700К, Обичай ме такава - над 670, другата и тя има над 700, само дуета с Мони - около 600. :3fdb8960598fa63e:

 

Леле, те много станали, бе! Май ще удрят милиона, не мога да повярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая Кери има страшно скъпи и високо-бюджетни клипове, това въобще не е вярно, особено след 2000г. няма слабо. Селин Дион - не я следя.

Ок, значи в световен мащаб една Бионсе, няма талант, защото прави скъпи клипове.

Един Майкъл Дженсън явно също е нямал талант. Що за безумия?

В начина си да защитиш Глория, за това че пуска тв версии от 15 години, се излагаш мъжката. Аргументите ти са тотал-щета. И отново затвърдаваш тезата ми , че именно феновете на певици, които нямат хубави клипове, се чудят защо другите държат толкова много на доброто видео.

О, Бионсето скъп клип май няма от 2011, там албума й от 2013-та всичко е ниско бюджетно с много малки изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая Кери има страшно скъпи и високо-бюджетни клипове, това въобще не е вярно, особено след 2000г. няма слабо. Селин Дион - не я следя.

Ок, значи в световен мащаб една Бионсе, няма талант, защото прави скъпи клипове.

Един Майкъл Дженсън явно също е нямал талант. Що за безумия?

В начина си да защитиш Глория, за това че пуска тв версии от 15 години, се излагаш мъжката. Аргументите ти са тотал-щета. И отново затвърдаваш тезата ми , че именно феновете на певици, които нямат хубави клипове, се чудят защо другите държат толкова много на доброто видео.

Колко скъпи клипове има Бионсе ? 2/3, Марая Кери няма скъпи клипове, скъпи клипове има Кейти Пери.

 

АДЕЛ няма скъпи клипове. А тя е абсолютния лидер. Има й изключения, но със сигурност Марая Кери и Селин не пръскат и никога не са пръскали със скъпи клипове. Уитни също не се е смазвала от клипове. Дори в чалгата е така. Лидерите почти никога не са залагали на скъпи клипове. Погледни Ивана, погледни Преслава.

 

Излагаш се единствено ти, бутайки клиповете за нещо кой знае колко важно. Те помагат, това е факт неоспорим, но ако една песен е хит, тя ще стане голям хит и със семпъл хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Бионсето скъп клип май няма от 2011, там албума й от 2013-та всичко е ниско бюджетно с много малки изключения.

Всяко едно нещо пуснато от Бионсе е високо-бюджетно. Бъди сигурен. Това,че някой видеа изглеждат семпли е друг въпрос. Не случайно беше окрадена тотално, целия й албум от 2013.

 

За Глория дори не говорим за семпъл клип, тя клип от кога не е пускала? Последните 3-4 години снима само тв версии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, те много станали, бе! Май ще удрят милиона, не мога да повярвам.

Докосването има памет - 464 404

Не лъжи на колене - 757 974

Обичай ме такава - 655 765

Полудяваш по мен - 681 333

Няма кой да ме спре -556 386

Тотал: 3 115 862

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

 

6 млн, които са ги направили за 2 месеца ли? Дай примери?

 

Аа, ти имаш предвид за два месеца да са направили толкова. Помислих, че като тотал говориш.

 

Ми примерно тая последната на Галин ги направи за по-малко от два месеца, а не е нищо повече от сезонно хитче. Или си на друго мнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе да... точно тъй.... заради правата... според мен това е ново 20, което вероятно е било в дъното на списъка...

 

Топът се оглавява от лакомия - за пари, за проценти, за награди. Даже тя самата си е признавала в интервюта.

Ами тя Деси доста години не искаше да каже причината за напускането, но си личеше, че има една конкретна. Чак в Горещо на Венета започна да подмята, че ставало въпрос за една песен, но не каза подробности. Години по-късно, някъде около завръщането си в Пайнер разкри и истинската причина- правата над тази песен. Явно това си е било основното, а ако е имало други фактори (като например парите), те са били допълнителни. А и кое номер 1 име няма да иска да изпъква и с печалби? Най-големите западни имена печелят само за себе си по над 100 милиона за година и за това даже се прави класация на Forbes т.е са си извоявали да печелят бая пари. :D

 

Относно клиповете- те отвсякъде са си важни. Не сме 50-те или 60-те, когато музиката все още предимно се е слушала и главно някои като Елвис и Бийтълс са привличали вниманието и с визуални проекти. Говорим за 2017 година, когато в световен мащаб някои клипове са си като мини филми, а това все повече навлиза и у нас. И във връзка с това им се чудя на изпълнители като Глория, които имат средствата, но не искат, а феновете им ги защитават с твърденията, че клиповете не били важни. В преден пост бяха споменати клиповете на Адел- ами за Глория ще е грандиозно покачване на нивото ако направи нещо като "Rolling In the Deep", "Someone Like You" и "Hello". :D

Преди Деси да се върне в Пайнер неведнъж съм я критикувал за евтинджосите, които ни предлагаше, въпреки че всички знаехме, че може повече. Откакто се върна в компанията ме направи горд фен на една от певиците, на които повечето им клипове са сред най-добрите в жанра. И феновете на Глория ще го изпитате ако тя евентуално реши да направи нещо разбиващо и да ни припомни какво име е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Бионсето скъп клип май няма от 2011, там албума й от 2013-та всичко е ниско бюджетно с много малки изключения.

Едно от нещата които не обичам, е хората да говорят наизуст. Аз когато оценявам някое видео и тук не става въпрос за Глория, тя е ясно, че няма скъпи клипове, оценявам по даден критерий.

 

Критерия за скъпи клипове е доста размит, но ето най - скъпите клипове в историята:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_...ve_music_videos

 

Погледни колко много от тях са на Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко скъпи клипове има Бионсе ? 2/3, Марая Кери няма скъпи клипове, скъпи клипове има Кейти Пери.

 

АДЕЛ няма скъпи клипове. А тя е абсолютния лидер. Има й изключения, но със сигурност Марая Кери и Селин не пръскат и никога не са пръскали със скъпи клипове. Уитни също не се е смазвала от клипове. Дори в чалгата е така. Лидерите почти никога не са залагали на скъпи клипове. Погледни Ивана, погледни Преслава.

 

Излагаш се единствено ти, бутайки клиповете за нещо кой знае колко важно. Те помагат, това е факт неоспорим, но ако една песен е хит, тя ще стане голям хит и със семпъл хит.

 

Ама ти смешните тв версии на Глория, сравняваш с клипове на Адел, Марая и Бионсе ли?

Ми, като са евтини защо Глория не направи нещо подобно? Иска се малко акъл и малко постоянство. Просто е мързелана.

А иначе никога не съм твърдял, че клипа прави песента хит. Клипа е лукс и класа, която придава тежест на един изпълнител.

 

 

Значи според теб - Honey , We belong togheter, Obssesd, Heartbreaker са евтини клипове?

 

Майкъл Джексън и той ли е бил бездарен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от нещата които не обичам, е хората да говорят наизуст. Аз когато оценявам някое видео и тук не става въпрос за Глория, тя е ясно, че няма скъпи клипове, оценявам по даден критерий.

 

Критерия за скъпи клипове е доста размит, но ето най - скъпите клипове в историята:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_...ve_music_videos

 

Погледни колко много от тях са на Бионсе.

 

№10 Mariah Carey - Heartbreaker

 

Тия луди ли са? Какво му е скъпото на тоя клип. Действието се развива в киносалон. Половината клип е анимация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, ти имаш предвид за два месеца да са направили толкова. Помислих, че като тотал говориш.

 

Ми примерно тая последната на Галин ги направи за по-малко от два месеца, а не е нищо повече от сезонно хитче. Или си на друго мнение?

 

По принцип Галин и Фики са топ в момента.Каквото и да пуснат се гледа много интензивно. И правят трафик за отрицателно време. Освен това, Царя на купона е направил следните гледания:

- мес.1 - 3,7млн

- мес.2 - 2,2 млн

 

Вмъква се в моята дефиниция за "сезонен хит". Под 6млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти смешните тв версии на Глория, сравняваш с клипове на Адел, Марая и Бионсе ли?

Ми, като са евтини защо Глория не направи нещо подобно? Иска се малко акъл и малко постоянство. Просто е мързелана.

А иначе никога не съм твърдял, че клипа прави песента хит. Клипа е лукс и класа, която придава тежест на един изпълнител.

 

Значи според теб - Honey , We belong togheter, Obssesd, Heartbreaker са евтини клипове?

 

Този е много скъп, другите наистина не са. Сравни ги с истински скъп клип ала. Лейди Гага или Кейти Пери.

 

Адел има интересни клипове, но са 1 на 50 ТВ версии. Аз следя кариерата й, тя има един клип в буквалният смисъл и това е "Rolling in the deep". А Глория не ебава, естествено че не й се влага. То това си личи от последните 10 години, не е мръднала и точно затова я критикувах. Но аз от нея не искам клипове, не гледам клипове особено. ИСКАМ ДОБРИ ПЕСНИ! Но няма да ги получа и ще си слушам старите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Галин и Фики са топ в момента.Каквото и да пуснат се гледа много интензивно. И правят трафик за отрицателно време. Освен това, Царя на купона е направил следните гледания:

- мес.1 - 3,7млн

- мес.2 - 2,2 млн

 

Вмъква се в моята дефиниция за "сезонен хит". Под 6млн.

 

:1000 (29):

 

Хах, меленцее, само за 100К и щях да те хвана на тясно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този е много скъп, другите наистина не са. Сравни ги с истински скъп клип ала. Лейди Гага или Кейти Пери.

 

Адел има интересни клипове, но са 1 на 50 ТВ версии. Аз следя кариерата й, тя има един клип в буквалният смисъл и това е "Rolling in the deep". А Глория не ебава, естествено че не й се влага. То това си личи от последните 10 години, не е мръднала и точно затова я критикувах. Но аз от нея не искам клипове, не гледам клипове особено. ИСКАМ ДОБРИ ПЕСНИ! Но няма да ги получа и ще си слушам старите.

Ама не можеш да сравняваш клиповете на Марая с клиповете на Кати Пери и Гага, които са снимани с 10г. разлика. Най-малкото техниката се е развила неимуверно повече.

Даваш ми за приемер - Адел, тя е една от 100 звезди на небосклона. Всяка една (в световен мащаб) влага и прави скъпи и интересни клипове, то най-малкото конкуренцията го изисква. Абсурдно е да сравняваме клиповете на Адел(колкото и да са постни) с клипове за 100 лв.

 

Ок, имай си мнение, но не го налагай и недей да се чудиш, защо хората държат на хубавите клипове. Бати тъпото изказване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Някой да знае какви премиери следват? Или не следват скоро? :pokey:

 

За няква Императрица се говори усилено... последния месец.

 

Кали щяла и тя да пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...