Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами тя Деси доста години не искаше да каже причината за напускането, но си личеше, че има една конкретна. Чак в Горещо на Венета започна да подмята, че ставало въпрос за една песен, но не каза подробности. Години по-късно, някъде около завръщането си в Пайнер разкри и истинската причина- правата над тази песен. Явно това си е било основното, а ако е имало други фактори (като например парите), те са били допълнителни. А и кое номер 1 име няма да иска да изпъква и с печалби? Най-големите западни имена печелят само за себе си по над 100 милиона за година и за това даже се прави класация на Forbes т.е са си извоявали да печелят бая пари. :D

 

Относно клиповете- те отвсякъде са си важни. Не сме 50-те или 60-те, когато музиката все още предимно се е слушала и главно някои като Елвис и Бийтълс са привличали вниманието и с визуални проекти. Говорим за 2017 година, когато в световен мащаб някои клипове са си като мини филми, а това все повече навлиза и у нас. И във връзка с това им се чудя на изпълнители като Глория, които имат средствата, но не искат, а феновете им ги защитават с твърденията, че клиповете не били важни. В преден пост бяха споменати клиповете на Адел- ами за Глория ще е грандиозно покачване на нивото ако направи нещо като "Rolling In the Deep", "Someone Like You" и "Hello". :D

Преди Деси да се върне в Пайнер неведнъж съм я критикувал за евтинджосите, които ни предлагаше, въпреки че всички знаехме, че може повече. Откакто се върна в компанията ме направи горд фен на една от певиците, на които повечето им клипове са сред най-добрите в жанра. И феновете на Глория ще го изпитате ако тя евентуално реши да направи нещо разбиващо и да ни припомни какво име е.

Единственият добър клип на Деса след завръщането е него прави, всичко друго е боза и потрес, визуален при това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За няква Императрица се говори усилено... последния месец.

 

Кали щяла и тя да пуска.

 

Тая Яница явно са решили да я пазат до лятото.

 

Кали пък е толкова безинтересна, че ...

 

Цял Пайнер спи... никаква продукция, братче.. Роксана чака бебе... явно толкова се отпуснаха, че и без това има криза в жанра, че се възползват сега да раждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не можеш да сравняваш клиповете на Марая с клиповете на Кати Пери и Гага, които са снимани с 10г. разлика. Най-малкото техниката се е развила неимуверно повече.

Даваш ми за приемер - Адел, тя е една от 100 звезди на небосклона. Всяка една (в световен мащаб) влага и прави скъпи и интересни клипове, то най-малкото конкуренцията го изисква. Абсурдно е да сравняваме клиповете на Адел(колкото и да са постни) с клипове за 100 лв.

Tя няма такива, това ти обяснявам. Адел няма клипове на повечето си песни. Пуска живи версии от концерти. И наистина като цяло се смята, че основно Кейти Пери прави скъпи клипове. Тук в Швеция също практикуват живи изпълнения. В Италия като бях, тогава Джузи Ферери беше номер 1 и тя не се сцепваше от скъпи клипове. Явно харесвам такива изпълнители.

 

И Марая няма скъпи клипове, поне според статистиките никога не е имала. Дори Селин Дион има повече скъпи клипове от нея. Уитни Хюстън да не говорим. За сметка на това, от онова време Мадона е пръскала със скъпи клипове.

 

Джош Гробан, макар и да не го знаеш, се води as the number-one best selling artist in the United States и също няма скъпи клипове. Не знам, но това да си продал 22.3 millions само за 2007 и да нямаш един клип...

 

И ти давам примери на хора, които буквално са top.

 

Eто ти клип на един от най - големите й хитове:

 

Mariah Carey's official music video for 'Hero'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият добър клип на Деса след завръщането е него прави, всичко друго е боза и потрес, визуален при това.

Това дори и не заслужава коментар.

Коя освен Галена има клипове на нивото на "В друг живот" и "И на всички като тебе"? Към тях като добавим и "Не го прави" и "В твоите очи"- ето ти четири ТОП клипа откакто се е върнала. Дори и "Нека да е тайно" и "Смени паролата си" са над нивото на повечето видео реализации, ама хайде, няма да ги добавям.

Както казах, никоя освен Галена не предлага толкова често такава продукция, камо ли ретро име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дори и не заслужава коментар.

Коя освен Галена има клипове на нивото на "В друг живот" и "И на всички като тебе"? Към тях като добавим и "Не го прави" и "В твоите очи"- ето ти четири ТОП клипа откакто се е върнала. Дори и "Нека да е тайно" и "Смени паролата си" са над нивото на повечето видео реализации, ама хайде, няма да ги добавям.

Както казах, никоя освен Галена не предлага толкова често такава продукция, камо ли ретро име.

Наистина Деси Слава реши да се сравнява с Галена и Цвети Янева и да е като тях. В крайна сметка те трите в момента са си нещо като браточета. Затова й започна да прави скъпи клипове. Хубаво е, че започна да работи със Стенли. Той е изключителен режисьор и мой приятел. Лично казах на Йовко да й каже за него между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дори и не заслужава коментар.

Коя освен Галена има клипове на нивото на "В друг живот" и "И на всички като тебе"? Към тях като добавим и "Не го прави" и "В твоите очи"- ето ти четири ТОП клипа откакто се е върнала. Дори и "Нека да е тайно" и "Смени паролата си" са над нивото на повечето видео реализации, ама хайде, няма да ги добавям.

Както казах, никоя освен Галена не предлага толкова често такава продукция, камо ли ретро име.

О, знаех си, че оная лилава хорър пародия ще я изтъкнеш, ама не става. Клип с 4 отрязани уши и 3 хлебарки не се прави, не е страшен и не е интересен! В друг живот е ала Боже прости и най-интересното е е Десислава върху сала. Смени паролата си пък е 1:1 откраднат. Дуета с Галин - ама жълт клип на Люси без никаква идея, единствено част от декорите са интересни. Това е моето ПРОФЕСИОНАЛНО и ЛИЧНО мнение. Да не говорим колко зле й е монтирано всичко с изкл на Живота, Очите и Не го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Деси Слава реши да се сравнява с Галена и Цвети Янева и да е като тях. В крайна сметка те трите в момента са си нещо като браточета. Затова й започна да прави скъпи клипове. Хубаво е, че започна да работи със Стенли. Той е изключителен режисьор и мой приятел. Лично казах на Йовко да й каже за него между другото.

Мерси, че ми припомни Цветелина Янева- не знам как тя ми изскочи от ума. :D Ами те трите за мен са си ТОП 3 откъм клипове в последно време. Само Деси трябва да се стегне и да започне да прави само ТОП клипове, защото по-обикновенни като "Отново се родих" малко прецакват цялостния изглед. Струва ми се, че и Камелия мисли да се завръща в това отношение, но ще видим.

Стенли наистина е страхотен, добър съвет си дал на Йовко. И все пак ми се иска тя отново да пробва нещо и с Нанков, не знам защо спря да работи с него след "Не го прави".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Деси Слава реши да се сравнява с Галена и Цвети Янева и да е като тях. В крайна сметка те трите в момента са си нещо като браточета. Затова й започна да прави скъпи клипове. Хубаво е, че започна да работи със Стенли. Той е изключителен режисьор и мой приятел. Лично казах на Йовко да й каже за него между другото.

Изключителен е дума, която не описва нито един негов клип, за ваше огромно съжаление. Яница прави по-добри клипове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен? Тая дето няма слайдшоу или следващата?

Тая, тая ....още ли не и знаеш текста ...

"Като плюшено мече, гушках те, целувах те..."

 

Тя милата направила 100к от три клипа, на лайв запис :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая, тая ....още ли не и знаеш текста ...

"Като плюшено мече, гушках те, целувах те..."

 

Тя милата направила 100к от три клипа, на лайв запис :Д

 

Нхахахах... не съм мазохист да слушам гадни лайв записи...

 

Ами аз ти казах, че тя сама се прецака. Загуби едни 100 хилки... а колко от тези 100к биха си пуснали песента отново с добро качество? :mf_surrender:

 

БТВ... кво стана с Магда? Няма ли да дава ПевИц на годината :beware_mods:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая, тая ....още ли не и знаеш текста ...

"Като плюшено мече, гушках те, целувах те..."

 

Тя милата направила 100к от три клипа, на лайв запис :Д

Мисля, че за такова време дори и Преслава нямаше толкова гледания на лайфа на "Без теб". Кама разби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителен е дума, която не описва нито един негов клип, за ваше огромно съжаление. Яница прави по-добри клипове!

Въпрос на вкус :) На мен ми допада работата му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нхахахах... не съм мазохист да слушам гадни лайв записи...

 

Ами аз ти казах, че тя сама се прецака. Загуби едни 100 хилки... а колко от тези 100к биха си пуснали песента отново с добро качество? :mf_surrender:

 

БТВ... кво стана с Магда? Няма ли да дава ПевИц на годината :beware_mods:

Еми отзивите от всякъде са добри , така че ще си продължава да трупа гледания според мен. Както в случая с последната песен на Десислава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че за такова време дори и Преслава нямаше толкова гледания на лайфа на "Без теб". Кама разби!

Не смятам, че Без теб трябва да бъде еталон по какъвто и да било начин за работата на Преслава, иначе нещата са много зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма я Албена Вулева да изкоментира как Пепе си влачи мантата по сцената като някоя селянка. :1000 (29):

 

Въобше, преди от това щеше да стане гаф, скандал. Преди цял епизод от господарите посвещаваха на концертите на Планета. Загуби се и осмиващия им пиар..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...