Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не можем да издържим повече, цяла Рамания е на крака и чака ИМПЕРАТРИЦА ЯНИЦА! Предлагам да броим дните до премиерата! :Vishenka_05:

Дано не се налага да броим над 20, защото някои не могат. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, много често човек не осъзнава как бъзика се превръща в нещо много по-голямо. Но конкретно Яница е може би първият пример в жанра за нещо такова- за останалите ТОП имена още от първите няколко години се е виждало накъде отиват. А Яница е певица, която 10 години почти никой не отразяваше, а накрая къде заради бъзика, къде заради нещо по-сериозно, стана сред най-актуалните. Аз принципно й харесвах някои неща още преди тази мания по нея и нямах против да стане голямо име, но само ако предлага и стойностни проекти като някои от старите. Честно казано, тя такива за момента няма откъм песни, но поне през 2016 имаше голям напредък в клиповете, спря да залага само на голотия и пошлост. За жалост ми се струва, че сега, когато видя, че това продава по-малко, е възможно да се върне към стила на "Върнах ти го", но този път навярно ще е малко по-предпазлива, за да не глобяват пак Пайнер... :D

Не знам коя е и не съм запозната с " творчеството" й. Но знам, че е скумрия.

Мисълта ми е, че нямат грам критерий в тоя жанр, с подигравки и базици правят "услуга" на наистина заслужаващите овации.

Лоша реклама няма, едва ли са запознати с този израз.

Така върви. Само може да се смее човек отстрани.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни пуснаха телевизора в Serdika Center на макс на Планета HD и "Незабравима" звучеше на макс :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Аз редовно съм в този мол, тръпна да се засечем някой път :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз още съм там :D ела

 

Искам да пусна "А ти си марка" на макс ама ме е срам :roll1:

На кой етаж/магазин си?

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е била ега ти лелката като млада.

 

 

Тоя тип музика на Анелия най-много й ходеше. Но все си мисля, че тя винаги е залитала към мазната чалга, отколкото към попа... но просто й се беше паднал Токича, който никак не се кефеше на мазнотиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.slava.bg/news/5875.html

Заради Глория ли се разминаха нещата? Носеха се слухове, че сте имали връзка с бащата на детето й.

 

Не мога да знам със сигурност каква или кой е причината. Може би е така, както се говори, но е факт, че нещата се разпаднаха. Условията в нашата държава са такива, че всеки сам се бори и се оправя. В повечето случаи много хора му пречат – навсякъде е така. Относно слуховете за връзка между мен и Илия, предпочитам да не коментирам, защото всичко е минало. Искам да гледам напред и да се развивам.

Защо толкова време не Ви лансират, а певици като Галена и Андреа за нула време станаха звезди и даже отидоха на турне?

 

Защото това са хора, които много по-лесно се манипулират. Не искам да звуча грубо, но те са с по-слаби характери и не чак толкова интелигентни. Докато аз съм прекалено неотстъпчива и невероятен инат, което ми пречи. Това е нещото, което пречи на развитието на кариерата ми, но и други фактори влияят, както ти спомена една колежка... Може би и други колежки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя тип музика на Анелия най-много й ходеше. Но все си мисля, че тя винаги е залитала към мазната чалга, отколкото към попа... но просто й се беше паднал Токича, който никак не се кефеше на мазнотиите.

 

Разбира се. Отдавна е доказано, че полуциганката Анелия щеше да си бъде на ниво Роксана, ако си беше тръгнала сама без Токича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Аз съм Русенец.

П.с Иначе Яница си е от Средна кула.

 

Средна кула е квартал на Русе, преди доста години съм чувал, че е било село, но сега е квартал. Дай фб. :3fdb8960598fa63e:

 

Квартал на майната си, който дори няма канализация.

 

Откъде знаеш? :3fdb8960598fa63e: Аз съм от Русе и не съм наясно, защото точно в този квартал никога не съм ходил, нямам приятели от тази част. Но може да си прав :whistling: , имах една позната от там, за която ми казаха, че наскоро се хвалила с построяването на нова външна тоалетна. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух, че имала бис на концерта, вярно ли e?

За краварката и 2ма човека да викнат се брои за бис. Все пак са си двама човека, кой ти ги дава. Смешницата и нейния фен са толкова отчаяни, че и на това се радват. Понякога дори ми е жал за тях. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Галена ще ражда по време на награждаването,терминът и е тогава,по този принцип на гласуване според мен ако има начин би се явила.

- Ама на сцената ли?

- Да, а Преси ще пререже пъпната връв, ще я размаха високо бебето и ще въкликне "Догодина ще ѝ го вземем".

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...