Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тва е голяма пародия, потресен съм. :mf_surrender:

Пак поне си обективен и не скачаш със зъби и нокти да защитиш мангала, въпреки, че го харесваш!

 

Песен на годината!

 

Истински мегахит, за месец и половина няма още 500 хиляди :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Фики наистина е хубава, но далеч е за песен на годината. Цирк, цирк, цирк!

Както казах - Пайнер щяха да направят по-реални номинации отколко "феновете". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие чак сега ли загряхте какъв е Фики ? Аз не познавам човек който да му се кефи,единствено го свързват с какви ли не подигравки ! И вие си мислехте,че предишните години той е спечелил певец заслужено ? Естествено,че всичко около него е манипулирано.Още с клиповете му в ютюб загрях,че си купува гледания.Видя се колко фенове има и колко го харесват като дори не беше в топ 4 за певец,колко е жалък ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие чак сега ли загряхте какъв е Фики ? Аз не познавам човек който да му се кефи,единствено го свързват с какви ли не подигравки ! И вие си мислехте,че предишните години той е спечелил певец заслужено ? Естествено,че всичко около него е манипулирано.Още с клиповете му в ютюб загрях,че си купува гледания.Видя се колко фенове има и колко го харесват като дори не беше в топ 4 за певец,колко е жалък ...

Абсолютно така излиза. Аз лично нямам грам съмнение вече, че всичките му клипове са с купени гледания. Жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие чак сега ли загряхте какъв е Фики ? Аз не познавам човек който да му се кефи,единствено го свързват с какви ли не подигравки ! И вие си мислехте,че предишните години той е спечелил певец заслужено ? Естествено,че всичко около него е манипулирано.Още с клиповете му в ютюб загрях,че си купува гледания.Видя се колко фенове има и колко го харесват като дори не беше в топ 4 за певец,колко е жалък ...

Говорих ви още преди години, но вие ми се смяхте тогава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих ги още преди години, но вие ми се смяхте тогава. :3fdb8960598fa63e:

Не съм бил от смеещите се ...аз много рядко пиша тук вече.Не са ми интересни темите за броя гледания в ютюб,нищо друго не се дискутира тук.Да не говорим,че гледанията изобщо не се реални ама заблудените дечица тук не зацепват ....

Фики и баща му са си гнусни мангасари и няма как да избягат от вътрешното си аз.Още помня как Фики и компания освирквали Галин след като спечелил идол,какво по долно от това,а вие се шокирате,че Преслава излязла на сцената,когато спечелила певица Галена .... да бяха снимали миналата година .... тогава щяхте да видите цирк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Камелия пред „Труд“: Първо пропях песни на Цеца и Лепа Брена

 

 

Тоя коментар все едно фокса го е писал. :3fdb8960598fa63e:

Бай Мичо,ако знаеш как съм й навит на тая!Още през есента на 1998година,когато я видях на един концерт с Глория отблизо.То бива-бива сексапил,но нейния е свръх!Направо се замечтах за нея.А и тя не спира да провокира.Не го била правила нарочно!Как пък не!Постоянно гледа да възбужда мъжете, а се отдава само на един.Краката й са божествени.Но тази нейна моногамност…Според мен ще се поразвихри,след като съвсем остарее и никой вече не я харесва както преди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих ги още преди години, но вие ми се смяхте тогава. :3fdb8960598fa63e:

Не съм бил от смеещите се ...аз много рядко пиша тук вече.Не са ми интересни темите за броя гледания в ютюб,нищо друго не се дискутира тук.Да не говорим,че гледанията изобщо не се реални ама заблудените дечица тук не зацепват ....

Фики и баща му са си гнусни мангасари и няма как да избягат от вътрешното си аз.Още помня как Фики и компания освирквали Галин след като спечелил идол,какво по долно от това,а вие се шокирате,че Преслава излязла на сцената,когато спечелила певица Галена .... да бяха снимали миналата година .... тогава щяхте да видите цирк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкай! :3fdb8960598fa63e:

 

Ще е голям смях, ако някоя фолк певица сподели новината. Емануела има навика да го прави със статиите на Хот Арена.

 

Новината е на първа страница в сайта им и ще се прочете от над 5000 човека.

 

Поне направихме реклама на Рамания. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина беше краят на наградите на Планета в различните им форми... Догодина надали и анкета ще има. Честито, Фики и Преслава се постараха и малкото останало да отлети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е голям смях, ако някоя фолк певица сподели новината. Емануела има навика да го прави със статиите на Хот Арена.

 

Новината е на първа страница в сайта им и ще се прочете от над 5000 човека.

 

Поне направихме реклама на Рамания. :1000 (6):

Аз вчера писах на Емануела за това и тя ме накара да й пратя програмата за прокси гласовете :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:clap:

 

Аз вчера писах на Емануела за това и тя ме накара да й пратя програмата за прокси гласовете :roll1:

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам какви неща ви правят щастливи. :helpsmilie: Каква е тая злоба към тези, които не харесвате. На мен пък Галена ми е много по-съмнителна от Преслава. Тя дърпа с толкова с колкото и Преслава, ама нали на вас ви изнася да плюете Преслава, затова само нея гледате.

 

П.п. Татяна в топ 10 за певица на годината!!! :thumbup:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина беше краят на наградите на Планета в различните им форми... Догодина надали и анкета ще има. Честито, Фики и Преслава се постараха и малкото останало да отлети.

Едва ли са Фики и Преслава. Това не е като да купиш гледания в ютюб.

По-скоро Пайнер си правят каквото си знаят - имат си предварително номинирани, както и победители във всяка една категория... Рени на времето нали им е казвала да я включат поне в номинациите, а отговорът бил:"Еее Рени, ти нали си над нещата" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам какви неща ви правят щастливи. :helpsmilie: Каква е тая злоба към тези, които не харесвате. На мен пък Галена ми е много по-съмнителна от Преслава.

И кое е съмнителното на Галена?

Лидерката е в момента, пълна е с адски много фенове.

Мислиш, ли че ако и нейните бяха фейк щеше да остави "Не ме заслужвааш" да я води със 700 гласа за дует?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое е съмнителното на Галена?

Лидерката е в момента, пълна е с адски много фенове.

Мислиш, ли че ако и нейните бяха фейк щеше да остави "Не ме заслужвааш" да я води със 700 гласа за дует?

 

Ама за теб е лидерка, приеми, че за други хора може да не е. Като е лидерка защо не дръпна още в началото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вчера писах на Емануела за това и тя ме накара да й пратя програмата за прокси гласовете :roll1:

Ужас, вече дори и заслужилите ще се почувстват принудени да наваксват чрез проксита... :1000 (29):

 

Едва ли са Фики и Преслава. Това не е като да купиш гледания в ютюб.

По-скоро Пайнер си правят каквото си знаят - имат си предварително номинирани, както и победители във всяка една категория... Рени на времето нали им е казвала да я включат поне в номинациите, а отговорът бил:"Еее Рени, ти нали си над нещата" :3fdb8960598fa63e:

Може и Пайнер да манипулират, но всичко така или иначе тръгва от едно място- жаждата на обичайните имена за награди и признание като номер 1. Да се чуди човек за какво са им статуетки точно пък на тях двамата, като им прецакват имиджа, вместо да го оправят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Камелия пред „Труд“: Първо пропях песни на Цеца и Лепа Брена

Тоя коментар все едно фокса го е писал. :3fdb8960598fa63e:

Бай Мичо,ако знаеш как съм й навит на тая!Още през есента на 1998година,когато я видях на един концерт с Глория отблизо.То бива-бива сексапил,но нейния е свръх!Направо се замечтах за нея.А и тя не спира да провокира.Не го била правила нарочно!Как пък не!Постоянно гледа да възбужда мъжете, а се отдава само на един.Краката й са божествени.Но тази нейна моногамност…Според мен ще се поразвихри,след като съвсем остарее и никой вече не я харесва както преди

 

Фокса сега става от сън, а и няма как точно аз да напиша подобно чикиджийско изявление. Иначе благадаря за линка, Кама продължава да гази Пайнер.

 

Та на въпроса: - Пайнер избраха ли куриерска фирма, по която да пращат наградите на кокошчиците си? :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама престанете да бутате Преслава в кюпа с Фики.

При нея нищо такова няма. Да виждате "Без теб" номинирана в Песен на годината например?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...