Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гадното в случая е че след няколко години ще почне да бута и другото му синче - Емрах или там както се казва. :mf_surrender:

Моля ви, не го правете звезда!

 

То тва малкото недоносче няма шанс. Няма никаква визия, а доколкото си спомням нямаше и мераци да се занимава с музика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ще повдигна въпроса, понеже никой не ми отговори, какво стана с това, че Кама беше обявила конкурс за текстописец? ===> http://signal.bg/view_article.php?article_id=45135

И уж големи приказки, че чак и до статия, а накрая какво? Нищо.. :mf_surrender:

 

А пък Деса като се сетя какви игри правеше, че и награди раздаваше, а коя друга така е правила...май, май никоя! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ще повдигна въпроса, понеже никой не ми отговори, какво стана с това, че Кама беше обявила конкурс за текстописец? ===> http://signal.bg/view_article.php?article_id=45135

И уж големи приказки, че чак и до статия, а накрая какво? Нищо.. :mf_surrender:

 

А пък Деса като се сетя какви игри правеше, че и награди раздаваше, а коя друга така е правила...май, май никоя! :3fdb8960598fa63e:

Ай стига с тая Кама, Деса, Меса, Преса... На дневен ред не са интересени!

 

"ИЗДИСЛАВ"

ПЕСЕН НА ГОДИНАТА

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на 2016

 

1. Фики - Вертолета - 2513

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2477

3. Фики - Ти си ми сърцето - 2456

4. Фики - Издислав - 2166

5. Галена - МамаУраган - 1617

6. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 1614

 

Страхотни номинации се очертават ....

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на 2016

 

1. Фики - Вертолета - 2513

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2477

3. Фики - Ти си ми сърцето - 2456

4. Фики - Издислав - 2166

5. Галена - МамаУраган - 1617

6. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 1614

 

Страхотни номинации се очертават ....

Лидер!!! :roll1:

 

Леле, сега забелязах, че "С друг ме бъркаш" и "Вертолета" вече са НОМЕР 2 и НОМЕР 3 при Клип, на път да изместят "Пей сърце" и там! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Фики е чак толкова прост или е възможен друг сценарий - някой да иска да се изгаври с наградите на Пайнера и затова да го прави това нарочно, без Фикретчо да има нещо общо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Фики е чак толкова прост или е възможен друг сценарий - някой да иска да се изгаври с наградите на Пайнера и затова да го прави това нарочно, без Фикретчо да има нещо общо?

Що не се изгавриха и не направиха фалшиви на Татяна/Теда/Мария? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидер!!! :roll1:

 

Леле, сега забелязах, че "С друг ме бъркаш" и "Вертолета" вече са НОМЕР 2 и НОМЕР 3 при Клип, на път да изместят "Пей сърце" и там! :roll1:

Не ми казвай, че Ти си ми сърцето няма да влезе в номинации за клип :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ме кефиш на Анче, авторска ли е ? Ето кавър. :3fdb8960598fa63e:

Да, авторска е, но са я окапазили жестоко. Иначе, в клипа, където Анелия се прави на Бионсе с оранжевото ансамбълче, е страшно секси. Мммммммммм...

 

Песен на 2016

 

1. Фики - Вертолета - 2513

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2477

3. Фики - Ти си ми сърцето - 2456

4. Фики - Издислав - 2166

5. Галена - МамаУраган - 1617

6. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 1614

 

Страхотни номинации се очертават ....

ФИКИ

ПРЕЗИДЕНТ!

:girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Фики е чак толкова прост или е възможен друг сценарий - някой да иска да се изгаври с наградите на Пайнера и затова да го прави това нарочно, без Фикретчо да има нещо общо?

Толкова е прост. Стенли от щаба му го издаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ще повдигна въпроса, понеже никой не ми отговори, какво стана с това, че Кама беше обявила конкурс за текстописец? ===> http://signal.bg/view_article.php?article_id=45135

И уж големи приказки, че чак и до статия, а накрая какво? Нищо.. :mf_surrender:

 

А пък Деса като се сетя какви игри правеше, че и награди раздаваше, а коя друга така е правила...май, май никоя! :3fdb8960598fa63e:

Абе льольо ай престани с тая Кама, че ми се вдига в онаа работа с теб. Не виждаш ли че никой не те отразява... Толкова сли сио жаден за нечие внимание? Не си интересен! Набий си го в тиквата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми казвай, че Ти си ми сърцето няма да влезе в номинации за клип :helpsmilie:

Фики трябва да съди Пайнер, че не са я сложили в анкетата, имаше толкова яка концертна версия от сцената на Мегами! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Фики е чак толкова прост или е възможен друг сценарий - някой да иска да се изгаври с наградите на Пайнера и затова да го прави това нарочно, без Фикретчо да има нещо общо?

 

Стенли си призна, че Фики си манипулира гласовете. А той е приближен до него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая ще вземат само награди Фики и Преслава... :gun_bandana: :mf_surrender: това вече е тотална подигравка към останалите изпълнители, към почитателите и като цяло... :gun_bandana:

Престани с тази Преслава, бе .. ебахти болното същество си ... тя дори не води никъде :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина беше краят на наградите на Планета в различните им форми... Догодина надали и анкета ще има. Честито, Фики и Преслава се постараха и малкото останало да отлети.

Не, не, Десислава сложи край на Димитровградската империя, а не Преслава, не се измъквай! Пп времето на Кама да е имало такива циркове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...