Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И какво стана сега - великите Певица и Певец на 2015-та опропастиха цялата иначе нелоша идея на Пайнера с публичния вот. Срам и позор за тия двамата. Чак толкова ниско не очаквах да паднат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана сега - великите Певица и Певец на 2015-та опропастиха цялата иначе нелоша идея на Пайнера с публичния вот. Срам и позор за тия двамата. Чак толкова ниско не очаквах да паднат.

 

То това е едно на ръка. Но изминалата година беше най-слабата за тях и в професионален аспект. Преслава вече не на върха, Фики е изместен категорично от Галин. И последните им излагации, даже няма смисъл да се коментират.

Така се случва с хората, които незаслужено отнемат онова, което не им принадлежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:d59726908c&start=1096

 

Уникално интервю на Емануела, официално ми е любимка!! Галз не е сама вече :3fdb8960598fa63e:

Супер е искрена, непринудена и естествена, много ми харесва!

 

"Когато си се борил и за 5те си лева, ти знаеш истинската им цена. Какво значи да бъдеш с някой и той да ти дава пари, кой дава пари просто така? Това е проституция"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам как Константин води в албум на годината, като реално само ФИКИ има албум тази година.

В албумите трябва да присъстват нови песни, другите са компилации. Да бяха дали само на Фики специална награда затова, да нямаше номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрет яко се е разцъкал в анкетата за наградите, вече официално "Издислав" e в номинация за Песен на годината. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Остана и да спечели.....

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн хубаво интервю от Емануела.

 

Фики заслужава наградата за Албум само заради промоцията, досега промоция на живо с бенд и живи изпълнения не е имало.

Другите наистина не са нови албуми, но на мен повече ми харесват песните от албума на Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн хубаво интервю от Емануела.

 

Фики заслужава наградата за Албум само заради промоцията, досега промоция на живо с бенд и живи изпълнения не е имало.

Другите наистина не са нови албуми, но на мен повече ми харесват песните от албума на Константин.

Цура още преди 5 години имаше промоция с бенд и живи изпълнения ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрет яко се е разцъкал в анкетата за наградите, вече официално "Издислав" e в номинация за Песен на годината. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

"Вертолета" е на път да измести "Пей, сърце", а в Идол вече измести Галин. :gun_bandana: Няма ли как да се вдигне шум за тия манипулации из медиите. Ей много мразя несправедливостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вертолета" е на път да измести "Пей, сърце", а в Идол вече измести Галин. :gun_bandana: Няма ли как да се вдигне шум за тия манипулации из медиите. Ей много мразя несправедливостите.

Всички мразим несправедливото! И на мен не ми е приятно да слушам и гледм как всички гласуват от 15736 различни прокси сървъра, а пък някой като напъне малко повече и започва да ви става неудобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мразим несправедливото! И на мен не ми е приятно да слушам и гледм как всички гласуват от 15736 различни прокси сървъра, а пък някой като напъне малко повече и започва да ви става неудобно.

 

Как ще е малко повече?

Фики не влизаше в Топ 10 в нито една категория, освен певец.

И сега накрая Фики ще обере най-важните награди :mf_surrender:

Дори Кресла не е толкова нагла и ако беше влязла в песен и клип щеше да е обяснимо, защото си има фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мразим несправедливото! И на мен не ми е приятно да слушам и гледм как всички гласуват от 15736 различни прокси сървъра, а пък някой като напъне малко повече и започва да ви става неудобно.

За кой със сигурност знаеш, че се гласува от проксита?

 

Нено ти да не писа текст ?:D

"Казни ме, казни ме" :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мразим несправедливото! И на мен не ми е приятно да слушам и гледм как всички гласуват от 15736 различни прокси сървъра, а пък някой като напъне малко повече и започва да ви става неудобно.

Човек ти сериозно ли? Едно е някакъв забирен фен да си пусне 10 гласа за любимата певачка, съвсем друго е за 2 дни от дъното на класациите да станеш топ 6 във всички категории и то с безумни песни.

Откъде дойдоха тия 2000 гласа?

Is this love за песен и балада на годината?

Вертолета над Пей сърце?

Ти си ми сърцето и Is this love с повече гласове от С друг ме бъркаш?

Тва нормално ли е според теб? Циганина е болен за награди, какво напъване разправяш, тва си е истинско мощно насиране :mf_surrender: Жалко, че такива като Нелина ще бъдат ощетени с истински стойностите си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мразим несправедливото! И на мен не ми е приятно да слушам и гледм как всички гласуват от 15736 различни прокси сървъра, а пък някой като напъне малко повече и започва да ви става неудобно.

 

 

Защо се излагате с подобни коментари? Класирането за песен в момента изглежда така:

 

1. Пей, сърце

2. Вертолета

3. Ти си ми сърцето (тая съм я чувал 1-2 пъти и животът ми да зависи от това не мога да кажа и думичка от текста й)

4. Is this love

5. Не ме заслужаваш

6. Мама ураган

 

Логично ли ти изглежда? Показателно е, че единствените категории, в които няма драстични промени от последните няколко дни са тези, в които Фикрет и Петя (+сестра й) нямат мераци да печелят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се излагате с подобни коментари? Класирането за песен в момента изглежда така:

 

1. Пей, сърце

2. Вертолета

3. Ти си ми сърцето (тая съм я чувал 1-2 пъти и животът ми да зависи от това не мога да кажа и думичка от текста й)

4. Is this love

5. Не ме заслужаваш

6. Мама ураган

 

Логично ли ти изглежда? Показателно е, че единствените категории, в които няма драстични промени от последните няколко дни са тези, в които Фикрет и Петя (+сестра й) нямат мераци да печелят.

Тва сериозно ли е? :huh: Ако това е "малко напъване", не знам какво да очакваме до края на гласуването. Дано не се объркат само сървърите нещо, че да не вземе да победи и в Певица на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва сериозно ли е? :huh: Ако това е "малко напъване", не знам какво да очакваме до края на гласуването. Дано не се объркат само сървърите нещо, че да не вземе да победи и в Певица на годината.

 

 

Не само, че е сериозно, но "Вертолета" е на 84 гласа от "Пей, сърце", а "Ти си ми сърцето" - на 139 гласа. :3fdb8960598fa63e:

 

В Певица няма да е - трябва да остане нещо и за добричкото чудо невиждано. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...