Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наглостта на Фики край няма - "Издислав" с повече гласове в Песен на годината от "МамаУраган", " Не ме заслужаваш" и "Дай ми още" ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе като заговорихте за Глория какво се случва с нея през периода на ''Влюбена в живота'' ? Ужасни песни, визия, клипове, държание... На какво се дължи това ?

В жестоката ''Изповед'' прилича на метреса.

 

Тогава и общественото мнение за нея беше смазващо. Всъщност се започна още от 2004 с омразата към нея. Медиите я направиха най-черната, най-долната, с най-много операции, най-голямата мутреса... Публиката имам чувството, че само това чакаше. "Влюбена в живота" наля допълнително масло в огъня. В същото време като абсолютен контрапункт се беше появила Ивана - видиш ли "Певицата на народа", добра, земна, обичлива, чете морал и притчи. Но песните й наистина си бяпа за купон, помня по събирания се слушаха основно нейните албуми и лека-полека Преслава взе да навлиза.

И все пак времето отся достойните и към днешна дата най-накрая се видя, че Глория остана с достойно вдигната глава, въпреки цялата помия върху нея. И се оттегли достойно, когато си й дойде времето. Може да си прави песни и клипове, но реално още през 2010 заяви, че е време младите да са на преден план и да се "блъскат в прожекторите". Според мен дори твърде рано се "отказа", но явно й дойде в повече промяната в чалгата, интригите, Пеевски, Гущеров и такива като Галин, Роксана и Теди Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наглостта на Фики край няма - "Издислав" с повече гласове в Песен на годината от "МамаУраган", " Не ме заслужаваш" и "Дай ми още" ...

Ужас,това подобие на песен измести и баладата на Нелинна,вече е в топ 6 за клипове :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз недоумявам защо Фики продължава по същия нелеп начин при положение, че вече беше разкрит. :mf_surrender:

Жал ми е да видя, че предположението ми от вчера се е реализирало и заради този фалшив вот Анелия вече не присъства в номинацията за Идол. Преслава пък изпада от Песен, но поне при Певица си се е засилила мощно и всеки момент ще измести ДС и ще стане номер 2, където е и при Идол. Галка е на ред...

 

Ами най-много на Деса се вика. Фокса да си приказва неговите конспирации.

Тогава Десислава беше номер 1, все пак... :whistling: Много неща щяха да са различни ако след това не беше напуснала, но здраве да е... Доста неща научи извън Пайнер и по доста начини се открои от останалите... а като се върна започна да наваксва и другото... :D

 

BTW, вече направихме 2 000 000... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава и общественото мнение за нея беше смазващо. Всъщност се започна още от 2004 с омразата към нея. Медиите я направиха най-черната, най-долната, с най-много операции, най-голямата мутреса... Публиката имам чувството, че само това чакаше. "Влюбена в живота" наля допълнително масло в огъня. В същото време като абсолютен контрапункт се беше появила Ивана - видиш ли "Певицата на народа", добра, земна, обичлива, чете морал и притчи. Но песните й наистина си бяпа за купон, помня по събирания се слушаха основно нейните албуми и лека-полека Преслава взе да навлиза.

И все пак времето отся достойните и към днешна дата най-накрая се видя, че Глория остана с достойно вдигната глава, въпреки цялата помия върху нея. И се оттегли достойно, когато си й дойде времето. Може да си прави песни и клипове, но реално още през 2010 заяви, че е време младите да са на преден план и да се "блъскат в прожекторите". Според мен дори твърде рано се "отказа", но явно й дойде в повече промяната в чалгата, интригите, Пеевски, Гущеров и такива като Галин, Роксана и Теди Александрова.

Тя и Глория си има вина за това. Вярно е, че на говеда като простия български народец няма какво да му се обясняваш, но когато това ти е публиката трябва да направиш усилие. Тя стана много дефензив и имаше няколко много големи гафа като се защитаваше и едва ли не изглеждаше надуто. Това обаче което няма как да не й призная на Глория е, че никога не е коментирала колеги, никога не е давала акъл на другите, никога не е обиждала целенасочено. Такива неща трябва да се уважават.

 

Към днешна дата е ясно, че Глория никога няма да има хитове като тези на Ивана, Камелия, Софа или Сашо Роман. Никога няма да има популярността на Азис и Слави Трифонов, никога. Но ще има най - добрата кариера градена от поп - фолк изпълнител някога. Имала е самостоятелни концерти на стадиони, зали и площади. Когато й беше времето, цепеше с хитове и беше на абсолютният връх в поп - фолка. Има си семейство и успя да запази себе си и принципите си. За мен специално това означава да си най - успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата е ясно, че Глория никога няма да има хитове като тези на Ивана, Камелия, Софа или Сашо Роман.

Kъде са им публиката и самостоятелните концерти на тези :mf_surrender:

Тя и Теди Ломска има хитове, но няма публика, Галена също. Дори Преслава не се осмелява да направи концерт в Зала 1. Явно си знаят, че от дискотеките не могат да мръднат.

Глория се знае като име от малки и големи, стари и млади. Това е много повече от това чалгари да ти пеят песните.

 

Нали умирахте и по Джена, къде е без хитове Джена днес? Никъде, даже яко хейт отнася. Глория може да си позволи да няма масов хит и пак да пълни концертните зали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kъде са им публиката и самостоятелните концерти на тези :mf_surrender:

Тя и Теди Ломска има хитове, но няма публика, Галена също. Дори Преслава не се осмелява да направи концерт в Зала 1. Явно си знаят, че от дискотеките не могат да мръднат.

Глория се знае като име от малки и големи, стари и млади. Това е много повече от това чалгари да ти пеят песните.

 

Нали умирахте и по Джена, къде е без хитове Джена днес? Никъде, даже яко хейт отнася. Глория може да си позволи да няма масов хит и пак да пълни концертните зали.

Ние говорим за различни неща и критерии. С Йовко Петров си говорихме и понеже той много мрази Селин Дион, ама много, а на мен тя ми е любимата певица се пошегува. Думите му бяха: Селин може и да пълни Лас Вегас, но винаги ще си остане певица с един хит. Аз естествено не съм съгласен, защото "Красавицата и Звяра" например не е по - малко популярна, а с идващият филм ще се върне хайпа по нея. Но пойнта е друг, Глория има песни които са познати, то е "Циганско сърце" се пее винаги, но не са масово комерсиални.

 

"Води ме в кръчмата" като фраза се знае от всички. Това исках да кажа, че Глория такива масовки освен "Не сме безгрешни" няма да има, но други и това нямат. Отделно аз не отричам, че "Носталгия" е по - силна от всичките останали в ситуация на концерт извън България. Просто обясних гледната си точка и разбирането си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние говорим за различни неща и критерии. С Йовко Петров си говорихме и понеже той много мрази Селин Дион, ама много, а на мен тя ми е любимата певица се пошегува. Думите му бяха: Селин може и да пълни Лас Вегас, но винаги ще си остане певица с един хит. Аз естествено не съм съгласен, защото "Красавицата и Звяра" например не е по - малко популярна, а с идващият филм ще се върне хайпа по нея. Но пойнта е друг, Глория има песни които са познати, то е "Циганско сърце" се пее винаги, но не са масово комерсиални.

 

"Води ме в кръчмата" като фраза се знае от всички. Това исках да кажа, че Глория такива масовки освен "Не сме безгрешни" няма да има, но други и това нямат. Отделно аз не отричам, че "Носталгия" е по - силна от всичките останали в ситуация на концерт извън България. Просто обясних гледната си точка и разбирането си.

Поздрави на Йовко и да вземе да направи пак нещо хитово за Деса и му предай, че Селин изобщо не е с един хит.

Кръчмата на Ивана към днешна дата не й пълни залите, то към тогавашна не я напълни де. Всички помним как извикаха половин Пайнер и накрая само на партера имаше хора.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрави на Йовко и да вземе да направи пак нещо хитово за Деса и му предай, че Селин изобщо не е с един хит.

Кръчмата на Ивана към днешна дата не й пълни залите, то към тогавашна не я напълни де. Всички помним как извикаха половин Пайнер и накрая само на партера имаше хора.

Мерси, аз му говоря да напише дует на Деса и Глория :D Време е, ама не иска. Сега се занимава с друго и му е интересно. Между другото тук ще го цитирам за две неща. Като чу как Сашо Роман е оплюл Глория заедно с няколко други и се зачуди. Точните му думи бяха: Какво пък им пречи Глория? Аз, ако искаш вярвай, не съм чул никога Деси Слава да каже нещо лошо за Глория, никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, аз му говоря да напише дует на Деса и Глория :D Време е, ама не иска. Сега се занимава с друго и му е интересно. Между другото тук ще го цитирам за две неща. Като чу как Сашо Роман е оплюл Глория заедно с няколко други и се зачуди. Точните му думи бяха: Какво пък им пречи Глория? Аз, ако искаш вярвай, не съм чул никога Деси Слава да каже нещо лошо за Глория, никога.

 

 

А за Камелия казвала ли е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Много ме кефи! :D

Въобще, винаги са ми харесвали лиготиите на Мара, като "Лошо правиш", "Ще боли". :D

 

ПС: Тези, които следят анкетите от планета, гласовете реални ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи! :D

Въобще, винаги са ми харесвали лиготиите на Мара, като "Лошо правиш", "Ще боли". :D

 

"Ще боли" е на светлинни години от сегашните й бълвочи :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато беше ТОП. <3

 

Любимите ми нейни песни ще си останат "Не те обичам", "Не съвсем" и "Обич назаем".

 

Мислих да правя Maria best selection 2, но май вече трябва да е Maria turbo folk selection :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато беше ТОП. <3

 

 

Любимите ми нейни песни ще си останат "Не те обичам", "Не съвсем" и "Обич назаем".

 

и на мен тези :) + "Просто ти" и и много други де, но уви все от старите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...