Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Камелия има хубаво тяло за 50 годишна жена, дори прекалено добро, но не изглежда й 20 годишна. Виждал съм я на живо и си има малко провиснали части по нея.

 

Откъм кариера е много упорита и както винаги съм казвал работохолик. За разлика от други, тя няма проблем да ходи по клубовете по нощите. Просто не се чувства стара очевидно и има енергия.

 

Откъм философия за здравето е много права. Жалко е, че толкова малко хора го виждат.

 

Едно обаче не разбирам, феновете й са толкова агресивни и отговорите им много често груби. Няма смисъл, всеки има право на мнение.

 

Камелия изглежда идеално - всичко е там, където трябва да е - не виждам какви кусури й търсите...😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия изглежда идеално - всичко е там, където трябва да е - не виждам какви кусури й търсите...😂😂😂

 

Няма да споря за глупости. Прочети какво съм написал, Камелия изглежда идеално като за 40+ годишна жена. Но не може да се мери със също толкова добре изглеждащо 20 годишно момиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин, секссимвола на тийнейджърките имал ревнив любовник?

 

Ако чуете тълпа истерични детски писъци е ясно, че наблизо е или Фики или Галин. За разлика от хетеросексуалното циганче, наперения добруджанец не бил помирисвал жена през живота си, съскат злобните клюкари. Оказа се, че още с пристигането си в София, Гальо бързо станал популярен в гей средите на столичния „хайлайф”. Ако най-случайно се окажете на някое соаре на „просветените”, ще чуете безброй истории за младото гейче от Добрич, което дошло в столицата с амбицията да се качи на върха на всяка цена и с всички средства. Пуританите веднага ще възкликнат, неее, не е възможно... Е добре, запитайте се колко пъти сте го видели в компанията на жена и как така такова хубаво момче си няма момиче?

Подобно на колежките си от фирмата майка и на Галин му се наложило да си намери богат „спонсор”, който да финансира песните и клиповете му за да върви чалга кариерата му нагоре. Така възпитаника на музикалното училище в Добрич започнал да извайва апетитно тяло, с което да примами богатият си спонсор. След няколко връзки, които не донесли достатъчно финансии за издаването на песен, Галинчо се запознал с известен и заможен коафьор, именно той научил селянчето на маниери. Запознати разказват как когато навремето в един ресторант му донесли лъжица, малко преди поръчката, той измяукал на сервитьора – „Но, аз си поръчах спагети”... От къде да знае хубавеца с нежна душа, че спагетите се консумират с вилица и лъжицаГовори се, че знатният столичен коафьор дал първи тласък на музикалната кариера на Галин, като в знак на благодарност за безкрайните му сексуални подвизи платил първата песен на певеца. За съжаление, връзката или финансиите бързо се изчерпали и Галин бил заплашен от внезапно падение, тъкмо когато се засилвал за големия скок.

Така засилен, Галин не можел да си позволи да пропуска ползи и трескаво започнал да търси нов източник на пари за бъдещата си „продукция”. Той успял да се добере до един богат чичко, собственик на известна фирма за мебели. Ако не се сещате кои мебели, просто се загледайте в рекламното лого появяващо се в клиповете на чалга „иконата”.

Майсторът на дивани толкова хлътнал по младото тяло на Галин, че давал мило и драго само и само да се порадва на ласките му. Плащал всички разходи на добричлията и задоволявал капризите му. Проблемът бил, че на Галин му се наложило да живее в „Златна клетка” за да получава достатъчно пари за своите песни и видео клипове, а за капак на всичко това, продавача на кушетки не бил млад и красив, а напротив.

Любовникът на идола на хиляди тийнейджърки бил толкова ревнив, че Галин нямал право на личен живот. Трябвало да бъде на постоянно разположение и да се съобразява къде ходи и с кого се среща. Ежедневните проверки станали част от живота му, а докладите къде и в чия компания се намира били задължителни на всеки два часа. Освен, че трябвало да бъде верен, на Галин се наложило да пази „имането” си ревностно от други новопристигнали в столицата златотърсачи. С подмолни номера и интриги той отбивал напористите атаки към спонсора си и така го пазел далече от лакомите лапи на конкурентите си.

Двамата влюбени пазят връзката си в пълна тайна, хомосексуалността на певеца може да разруши дълго градената „кариера” и той да изгуби армията от френетични почитателки.

„Но, колко дълго можеш да лъжеш феновете? Рано или късно истината излиза наяве!”, коментират бившите дружки на певеца..

:roll1: :roll1:

Статия от 2015 година, която виждаме на практика 2 години по-късно в национален ефир.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да споря за глупости. Прочети какво съм написал, Камелия изглежда идеално като за 40+ годишна жена. Но не може да се мери със също толкова добре изглеждащо 20 годишно момиче.

 

Нямаме в чалгата, толкова добре изглеждащо 20-годишно момиче. Нямаме бре, липсва, не го търсят, не го налагат, не го продуцират, защото не стават.

 

Затова ще гледаме това, което има на хоризонта, а там в момента е Камелия... за няколко месеца...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на всички като тебе" на Деси Слава е "Попфолк хит 2016". Това е безапелационният победител в най-престижната класация за попфолк музика на сайта Signal.bg.

Песента излезе през месец ноември 2016-а и бързо спечели меломаните. Текстът е написан от Анастасия Мавродиева, музиката е дело на самата изпълнителка и Даниел Ганев, който е и автор на аранжимента. Лентата е режисирана от Станислав Христов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да споря за глупости. Прочети какво съм написал, Камелия изглежда идеално като за 40+ годишна жена. Но не може да се мери със също толкова добре изглеждащо 20 годишно момиче.

Хахах нелеп си , не ме карай да ти поствам снимки на 20 и кусур годишни, които грам не могат да и се опрат.

Имала провиснали неща по себе си, все едно само ти си я виждал на живо. Бива злоба и нелепост, но точно за тяло да говориш. Ако беше Глория щеше да кажеш, че е по-запазена и от 15 годишни, знаем те тебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на всички като тебе" на Деси Слава е "Попфолк хит 2016". Това е безапелационният победител в най-престижната класация за попфолк музика на сайта Signal.bg.

Песента излезе през месец ноември 2016-а и бързо спечели меломаните. Текстът е написан от Анастасия Мавродиева, музиката е дело на самата изпълнителка и Даниел Ганев, който е и автор на аранжимента. Лентата е режисирана от Станислав Христов.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса няма да спечели друго от Сигнал явно. Иначе вакуума пак е причинен от феноветена Галена и Преслава, защото масово са я слагали на второ място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно коя ли ще е балада на годината, дано спечели Нелина!

Ясно е коя ще е - В друг живот или От щастието най-боли. Топ 3 ще допълни Малина или Райна.

А Галин ще спечели Фолк идол, т.к. ще има най-много втори места, но може и да е Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на всички като тебе" на Деси Слава е "Попфолк хит 2016". Това е безапелационният победител в най-престижната класация за попфолк музика на сайта Signal.bg.

Песента излезе през месец ноември 2016-а и бързо спечели меломаните. Текстът е написан от Анастасия Мавродиева, музиката е дело на самата изпълнителка и Даниел Ганев, който е и автор на аранжимента. Лентата е режисирана от Станислав Христов.

Супер. Калифорния обаче ми се струва доста назад за сметка на песни като "Нито дума" например, даже малко странно как така са гласували за нея толкова, че преди нея и Урагана. :whistling:

 

01. Деси Слава - И на всички като тебе - 2575 гласа

02. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце - 2252 гласа

03. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 2183 гласа

04. Анелия - Дай ми още - 1951 гласа

05. Преслава - Няма да ти пиша - 1906 гласа

06. Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 1921 гласа

07. Алисия и Илиян - Нито дума - 1892 гласа ?!

08. Галена - #МамаУраган - 1868 гласа

09. Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California - 1866 гласа

10. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш - 1835 гласа

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси Слава. Коментирайте че Няма да ти пиша има повече гласове от #ПрехваленУраган .

 

01. Деси Слава - И на всички като тебе - 2575 гласа

02. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце - 2252 гласа

03. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 2183 гласа

04. Анелия - Дай ми още - 1951 гласа

05. Преслава - Няма да ти пиша - 1906 гласа

06. Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 1921 гласа

07. Алисия и Илиян - Нито дума - 1892 гласа

08. Галена - #МамаУраган - 1868 гласа

09. Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California - 1866 гласа

10. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш - 1835 гласа

 

:P

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на всички като тебе" на Деси Слава е "Попфолк хит 2016". Това е безапелационният победител в най-престижната класация за попфолк музика на сайта Signal.bg.

Песента излезе през месец ноември 2016-а и бързо спечели меломаните. Текстът е написан от Анастасия Мавродиева, музиката е дело на самата изпълнителка и Даниел Ганев, който е и автор на аранжимента. Лентата е режисирана от Станислав Христов.

Смях и позор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги се гласува за песни, които излизат по-късно, т.к. вече писват тези от пролетта и лятото. А и Деса е спечелила и заради клипа, все пак хората се кефят на песните и заради видеата им.

То и Гот ми е беше голям хит, но всички я забравихте и гласувахте за Дай ми още.

Все тая, разликите са малки и всяка една от Топ 4 заслужаваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

01. Деси Слава - И на всички като тебе - 2575 гласа

02. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце - 2252 гласа

03. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 2183 гласа

04. Анелия - Дай ми още - 1951 гласа

05. Преслава - Няма да ти пиша - 1906 гласа

06. Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 1921 гласа

07. Алисия и Илиян - Нито дума - 1892 гласа

08. Галена - #МамаУраган - 1868 гласа

09. Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California - 1866 гласа

10. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш - 1835 гласа

 

:P

Фараона с повече гласове, а номер 6, Пете с 15 гласа на 5-то място, трагични са тея дето са писали статията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евалата, Деска!

Според мен и Баладата ще е за нея, в анкетата на Планета видяхме колко голяма подкрепа имаше. Най-голяма конкуренция й е Малина, нейната балада най-малкото е единствената освен "В друг живот" и "И това ще преживея", която може да се нарече хит, въпреки не много реалните гледания.

И при тази класация ще кажа, че не ми харесва "Гот ми е" да е толкова пренебрегната, за сметка на "Дай ми още". Първата според мен си остава по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах нелеп си , не ме карай да ти поствам снимки на 20 и кусур годишни, които грам не могат да и се опрат.

Имала провиснали неща по себе си, все едно само ти си я виждал на живо. Бива злоба и нелепост, но точно за тяло да говориш. Ако беше Глория щеше да кажеш, че е по-запазена и от 15 годишни, знаем те тебе.

Принципно не бих ти отговарял, защото за мен не си човек, който може да води нормален спор. Ти лепваш етикети и смяташ само твоето мнение за правилно. Няма как да се води така дискусия. Не ме цитирай занапред, нека все едно не съществувам за теб, така както ти за мен.

 

Но явно или аз не се изразявам правилно, или вие не четете:

 

1. Написах красиво 20 годишно момиче. И е така, няма как да сравняваш 46 годишна жена със 20 годишна красавица. Остаряването е физически процес, свързан с промени на физиологично и дори клетъчно ниво. Това е биология, независимо как ни се иска, затова човечеството се бори с него, засега неуспешно.

 

2. Аз нямам злоба, не мисля, че истината е злоба. Не съм я обидил, не съм използвал нелеп език.

 

3. Глория също е провиснала, тя също не изглежда по - добре от младите. Но ако искаш да ги сравняваме, ще кажа, че в някои отношения вероятно Камелия е по - запазена, защото не е раждала (ака. гърдите й не са провиснали и т.н.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тази Деси Слава! Бута се навсякъде, става като Преса. Заслужава балада на годината, донякъде и клип на годината, но хит на годината категорично НЕ! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...