Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

офф ми, кво чакат да потвърдят канала вече :mf_surrender:

Ментета заливат интернет с фалшиви канали на “Планета”

Канала на Планета никога няма да бъде потвърден заради съмнителните гледания/абонати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително грозно е теглото на една жена да е такава обширна тема на разговор. Засрамете се!

Така е, сам не знам защо участвам в този разговор.

 

Канала на Планета никога няма да бъде потвърден заради съмнителните гледания/абонати.

Много тъпо, защото точно така могат да докажат, че милионите им са реални... в по-голямата си част... :1000 (29):

Когато каналът надхвърли 1 милион мисля, че ще е повече от смешно да не е верифициран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквах да стане стабилен хит. В стил песните на Кости ми е. А "Чисто или с лед" и особено "Мръсни помисли" си станаха хитове.

 

На мен и те не ми харесват, особено първата, не знам как станаха популярни :dontknow:

Но тази наистина е супер зле. :(

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително грозно е теглото на една жена да е такава обширна тема на разговор. Засрамете се!

 

Ама ние сме простаци и само от такива неща се интересуваме. И аз давам лошия пример, като доайен, но Деса е такава мръсна кучка, че няма как... :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен и те не ми харесват, особено първата, не знам как станаха популярни :dontknow:

Но тази наистина е супер зле. :(

 

Как я харесваш и какво по-точно харесваш в нея.. не разбирам :3fdb8960598fa63e:

Последните песни са само цигании :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как я харесваш и какво по-точно харесваш в нея.. не разбирам :3fdb8960598fa63e:

Последните песни са само цигании :gun_bandana:

 

Още от едно време си я харесвам, кефи ме. Пък и старите й песни са хубави, ще се радвам на тях вече :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен и те не ми харесват, особено първата, не знам как станаха популярни :dontknow:

Но тази наистина е супер зле. :(

Аз си ги харесвам :3fdb8960598fa63e: Като цяло си я харесвам Марче. Има нещо много симпатично и наивно в нея :Vishenka_05: Дори по интервюта като говори за Гущеров, не мисля, че преиграва. Съвсем искрено си го обича и не е като Пеевска, която една дума не е обелила за мъжа си. Като стане обаче дума за кариера при Мара, там тя си живее в нейн свят :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си ги харесвам :3fdb8960598fa63e: Като цяло си я харесвам Марче. Има нещо много симпатично и наивно в нея :Vishenka_05: Дори по интервюта като говори за Гущеров, не мисля, че преиграва. Съвсем искрено си го обича и не е като Пеевска, която една дума не е обелила за мъжа си. Като стане обаче дума за кариера при Мара, там тя си живее в нейн свят :D

 

Абсолютно на същото мнение съм и аз. :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да събера 20 песни, които ми харесват повече. За 5-6 се сещам. :1000 (29):

 

Аз пък не ми стигат само 20 да избера ... За толкова години желязно творчество на Глория почти всичко ми харесва. Е има си своите слаби песни и бозички, но то всяка певица има такива. Като цяло има песни на всяка тематика и за всяка душа, както се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе само на мен ли ми се струва или клипа на Камелия не се показва, като предложение, а вчера се показваше???

Аз забелязах, че днес по някое време беше влезнало в Trending на 5-6 място, но изведнъж изчезна. Не знам на какво се дължи.

Редактирано от mitepav
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз забелязах, че днес по някое време беше влезнало в Trending на 5-6 място, но изведнъж изчезна. Не знам на какво се дължи.

Точно на това, че не се показва като предложение. И аз забелязах това днеска, и изведнъж спря.

Другото, което е освен да не са се ъпдейтнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на това, че не се показва като предложение. И аз забелязах това днеска, и изведнъж спря.

Другото, което е освен да не са се ъпдейтнали.

Според мен като за слайд шоу си е доста добре като гледания. А и все пак изтече предварително, въпреки, че беше с лошо качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен като за слайд шоу си е доста добре като гледания. А и все пак изтече предварително, въпреки, че беше с лошо качество.

За 12 часа беше направиша 25 хил. и изведнъж изчезна, като предложение, както и в "набиращи.." , как става тая работа ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе само на мен ли ми се струва или клипа на Камелия не се показва, като предложение, а вчера се показваше???

Не съм гледал дали ми излиза, но като вляза на началната страница не ми се появява нито в Recommended, нито в Watch it again.

Гледанията като за слайдшоу биват, с толкова дебютира и "Минута живот", а хем не беше изтичал и беше с клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал дали ми излиза, но като се вляза на началната страница не ми се появява нито в Recommended, нито в Watch it again.

Гледанията като за слайдшоу биват, с толкова дебютира и "Минута живот", а хем не беше изтичал и беше с клип.

Ами именно, че не излиза, като нищо. Нито, като предложение, нито като гледано.

Има нещо гнило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами именно, че не излиза, като нищо. Нито, като предложение, нито като гледано.

Има нещо гнило.

Аз помислих, че питаш за отстрани на другите клипове дали излиза... :D

Не знам ама си спомням как на Кама не й излизаше и един друг клип от канала преди, май беше "Неповторим". Излизаше фен клипчето, но официалното- не. Ама тя тогава май още не си го беше потвърдила канала, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе само на мен ли ми се струва или клипа на Камелия не се показва, като предложение, а вчера се показваше???

 

 

За 12 часа беше направиша 25 хил. и изведнъж изчезна, като предложение, както и в "набиращи.." , как става тая работа ?

Според мен е световна конспирация и надушвам, че е замесен Доналд Тръмп. :gun_bandana: Чуха хита и се изплашиха всички, конкуренцията се разтрепери и са обединили сили, понеже Яница, скритият коз на Пайнер се забави с монтажа на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...