Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наистина песента на Деси Слава не е за топ 3 на хитовете. Но понякога трябва от чисто бизнес гледна точка да дадеш кредит. Това се прави с цел по - голяма реклама и следователно повече доходи и е световна практика. Деси Слава има мотивация да работи, непрекъснато е по - участия, реалитита и не виждам защо да не й се бутне малко кредит.

 

Освен това, по този начин нещата работят и в двете посоки. Сигнал си правят реклама на гърба й в момента, понеже нали е в реалити. Не го гледам, не знам точно, но се очаква. Пайнер си правят реклама като междинна точка и за финал, самата Деси Слава си прави реклама и популяризира песента си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на 2016 Деси Слава-напълно заслужено.

Двете песни с Анелия са тоталните хитове.

Факт е и стига сте мрънкали.Който и да спечели все ще има недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че песента на Деса не е и за топ 5, но като е коленичила пред Митака и е подписала унизителен договор, все нещо трябва да вземе....

Естествено, щом така раните ти ще са по-търпими, нямам нищо против да е така. Знам, че е тежко, минал съм през тоя път...

 

Иначе, като цяло и аз не очаквах да сме на първо място, надявах се на ТОП 3, ако трябва да бъдем реални, все пак "Пей сърце" е по-големият хит - ФАКТ... но бих искал да изкажа искрени благодарности към Преси и Галя фенс, които с вечните си кавги ни помогнаха заслужено, малко или много, да сме Номер 1. Благодаря, сладурковци! :Vishenka_05:

Тоя сценарии не го очаквах! :1000 (29): :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено на Деса не е най-големият хит, но си е доста голям хит. "Пей сърце" е категоричниет лидер в случая. Като цяло наградите станаха масово необективни и то не знам поради каква причина. Дано участва наистина в Капките, според мен само ще спечели от това участие. Ще е велико да й дадат да имитира Камелия. Паметно ще е ! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то реално погледнато "И на всички като тебе" и в топ 5 не влиза от хитовете за 2016 :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на 2016 :Vishenka_05:

 

 

Ти довчера не се ли възмущаваше на незаслужени и нереални отличия? :mf_surrender:

 

Вече съм склонен да се съглася със @Сашо, че си бот, и че километричните ти постове всъщност не струват и трябва да бъдат пропускани! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм склонен да се съглася със @Сашо, че си бот, и че километричните ти постове всъщност не струват и трябва да бъдат пропускани! :feminist_en:

 

Дарба си е да пишеш по 1000 думи, а нищо да не казваш всъщност :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти довчера не се ли възмущаваше на незаслужени и нереални отличия? :mf_surrender:

 

Вече съм склонен да се съглася със @Сашо, че си бот, и че километричните ти постове всъщност не струват и трябва да бъдат пропускани! :feminist_en:

Разбира се, че се възмущавам. И само вие тук можете да се вържете, че и аз самият зачитам "И на всички като тебе" за Хитът на 2016. Но при нас, феновете на Деси, я има тази особеност, че повече от десетилетие гледахме заслужените и незаслужените награди отстрани и се превивахме от смях, а сега е време да се превиваме от кеф задето и нашата с едно щракване на пръсти се завърна в играта, която играеха всичките й заместителки (вашите идолки), възползвайки се от напускането й. :Vishenka_05:

Това, разбира се, не значи, че се съгласявам с глупостите на Фокси за нагласеният вот, не и в този случай. Повече от очевидно е защо песента на Деси е над истинския хит на годината - "Пей сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на всеки животът му е поп-фолк, че да следи всички отличия, да следи кое е заслужено и кое не е и т.н. И то това в продължение на над 10 години - ужас и животновъдство.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на всеки животът му е поп-фолк, че да следи всички отличия, да следи кое е заслужено и кое не е и т.н. И то това в продължение на над 10 години - ужас и животновъдство.

Не съм следил чак толкова изкъсо нищо. Преди Деси да се върне в Пайнер дори нямах и 1000 поста тук, много рядко се включвах в дискусиите около наградите. Въпреки това ми беше забавно да си ги пускам и да гледам как някои биваха помпани с незаслужени награди и форумът изтрещяваше. Не визирам само Преслава.

Друга стана насоката, когато и ДС се завърна. Дълги години феновете говорихме, че ако беше в Пайнер, тя щеше да мачка наравно с останалите, но получавахме ей такива реакции, каквито изливате спрямо нея откакто се е върнала. А накрая какво? Теорията ни се оказа вярна. Та, как да не се накефи човек като изведнъж види изненадващото и същевременно страхотно заглавие: "И на всички като тебе" е Хитът на 2016"? :whistling:

 

Нещо вече се отказаха да чакат Яница хората :D

Естествено, че ще се откажат, тя вече прекали... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм следил чак толкова изкъсо нищо. Преди Деси да се върне в Пайнер дори нямах и 1000 поста тук, много рядко се включвах в дискусиите около наградите. Въпреки това ми беше забавно да си ги пускам и да гледам как някои биваха помпани с незаслужени награди и форумът изтрещяваше. Не визирам само Преслава.

Друга стана насоката, когато и ДС се завърна. Дълги години феновете говорихме, че ако беше в Пайнер, тя щеше да мачка наравно с останалите, но получавахме ей такива реакции, каквито изливате спрямо нея откакто се е върнала. А накрая какво? Теорията ни се оказа вярна. Та, как да не се накефи човек като изведнъж види изненадващото и същевременно страхотно заглавие: "И на всички като тебе" е Хитът на 2016"? :whistling:

Естествено, че ще се откажат, тя вече прекали... :1000 (29):

Бати тъпата логика, сега на жертва ли се правиш?

Това,че Десислава не е била в Пайнер, не значи че е спряла кариера, така като гледам е бълавала постоянно.

Все едно аз, като фен на Камелия , да спра да пиша , защото вече не е в Пайнер. Не знам на тъп ли се правиш, но ако успееш да обясниш "гениалната" ти логика ще те поздравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, Десовия бот продължава да е много забавен, с опитита да има противоположни мнения в рамнките на един пост. Начи хем не била заслужила, ама хем била щот толкова била ощетена през годините.

 

Фатмесови първо, изобщо кво все гледате в чужди канчета? Или взимате пример от самата нея, как винаги и от време оно била ощетена с нещо. Ся ако е зела, зела е, ако не е зела, здраве да е, да не ги зимате вие тия награди?

 

И понататък, толкова години всички били взимали заслужено и не съвсем, най-накрая било ред и на Кръглата да вземе несъвсем заслужено? Ми толкоз години хората са зимали и те така незаслужено, не толкоз за нещо конкретно, повече за цялостен принос.

 

И изобщо, ай сиктир. Да кажем че си говорим за някви обективни, незасивисими награди, които обективно или почти оценяват положението, а то всички награди се раздават от счетоводството на димитровградския кокошарник, от тази година с куриер и наложен платеж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво като не си писал? :D На никого не му пука това. Следял си, а аз точно това имах предвид.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми разбирате поста, не че съм очаквал друго. Всъщност другото е да сте го схванали, но да се правите на разсеяни. А най-хубавото е, че има и такива, които го разбират и приемат.

 

Както и да е, нямам търпение изпълнителката на Песента на 2016 да пусне нов сингъл. Сигурно го е запазила като за Капките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че сега е времето да ви подсетя как лицемерната Деса, се мазнеше на Галена преди 2 години, за да намаже покрай нея. С удоволствие ще троля "галкините", които много ми се сърдеха тогава, че наричам Деса боклук и пиявица. Сега предстои да видите как Деса няма да се сети за Галена така, както не се сеща за Азис, който и държеше кариерата видима за времето 2003-2007 години. Ах, как всичко се повтаря по един исъщ начин, но вече като фарс... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам за Деса! Песента ми е любима и още я спуквам от въртене. :1000 (6):

 

Ясно е, че "Пей сърце" е хита на годината, но Галена е с две песни в класацията, което е разделило вота на феновете й.

 

А и на всички ви е ясно, че хората гласуват за парчета, излезли в последните месеци на годината, щото старите са им писнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и на всички ви е ясно, че хората гласуват за парчета, излезли в последните месеци на годината, щото старите са им писнали.

Що за тъпа логика? :D

И как тогава "Хавана тропикана" взе хит на 2014? Защо не взе "С мен да вървиш" например?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И миналата година Хабиби спечели макар че песента беше излязала през ноември, но тогава всички бяха съгласни защото наистина песента заслужаваше - беше и все още е мегахит. Това с Деса е апсурд. Дано не спечели и клип. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за тъпа логика? :D

И как тогава "Хавана тропикана" взе хит на 2014? Защо не взе "С мен да вървиш" например?

Не е това, просто феновете на Преслава са бутали Деса. Отделно Галена ако беше с 1 песен е ясно, 'че тя щеше да е победител.

Реално победитела е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...