Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Що за тъпа логика? :D

И как тогава "Хавана тропикана" взе хит на 2014? Защо не взе "С мен да вървиш" например?

 

Как ще е тъпа логиката? Ти, ако сега го разбираш това, че хората в повечето случаи гласуват за песни, излезли втората половина на годината, язък ти, че си такъв голям фен на фолка и следиш нещата толкова отблизо.

 

Къде е "Гот ми е" в класацията - най-успешната самостоятелна песен за 2016? Къде е мегахита на първото полугодие "Калифорния"? В дъното на чарта.

 

ПС: Вестник "Галерия" са писали, че в клипът на Яница отново е имало скандални кадри и е върнат за дозаснемане. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е това, просто феновете на Преслава са бутали Деса. Отделно Галена ако беше с 1 песен е ясно, 'че тя щеше да е победител.

Реално победитела е тя.

Реално - нереално, направихте "И на всички като тебе" Песен на годината.

Сега ако вземе и Видеоклип не знам как да ви бърша раните... За Балада е ясно.

 

Чича, излез от филма!!!!! Знам, че ти е тежко, но това е положението - ДС ИС БЕК! :3fdb8960598fa63e:

 

И пак да си кажа - Галя/Преса Фенс, БЛАГОДАРИМ ВИ! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е тъпа логиката? Ти, ако сега го разбираш това, че хората в повечето случаи гласуват за песни, излезли втората половина на годината, язък ти, че си такъв голям фен на фолка и следиш нещата толкова отблизо.

 

Къде е "Гот ми е" в класацията - най-успешната самостоятелна песен за 2016? Къде е мегахита на първото полугодие "Калифорния"? В дъното на чарта.

 

ПС: Вестник "Галерия" са писали, че в клипът на Яница отново е имало скандални кадри и е върнат за дозаснемане. ;)

Ти по какво определи, че "Гот ми е" е най-успешната? По купените гледания ли? :1000 (10):

Естествено, че "Дай ми още" е по-големият хит, най-големия самостоятелен е. Калифорния беше мегахит, но мина и замина, кой я помни вече.

 

Това за Яница вярно ли е? Дай линк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че се възмущавам. И само вие тук можете да се вържете, че и аз самият зачитам "И на всички като тебе" за Хитът на 2016. Но при нас, феновете на Деси, я има тази особеност, че повече от десетилетие гледахме заслужените и незаслужените награди отстрани и се превивахме от смях, а сега е време да се превиваме от кеф задето и нашата с едно щракване на пръсти се завърна в играта, която играеха всичките й заместителки (вашите идолки), възползвайки се от напускането й. :Vishenka_05:

Това, разбира се, не значи, че се съгласявам с глупостите на Фокси за нагласеният вот, не и в този случай. Повече от очевидно е защо песента на Деси е над истинския хит на годината - "Пей сърце".

Миналата година като спечели Хабиби беше с почти 2 милиона точки, сега Деса с почти 3 хиляди гласа. Има ли разлика?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси! Напълно заслужено.

Сега е време да прибере и за Клип наградата, с хоръра към Майната ти. Най-сетне нещо позитивно днес, а вие се пръскайте от злоба и си мислете, че Пей, сърце е по-голям хит. :Vishenka_05: Емоционирах се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това изказване на Митко Димитров коментирано ли е?

 

из интервю за в. "Уикенд"

 

Опитваме се да създадем някакъв празник, да извисим нивото на жанра, да създадем една красива атмосфера и да посочим най-големите си постижения през годината. Влагаме десетки хиляди лева за събитието, стотици хора се трудят денонощно месеци наред. И вместо да се радват, да оценят усилията ни, да се постараят с труда си да бъдат забелязани, някои певици превръщат наградите в арена на непрестанните си опити за себеизява посредством пошли интриги и евтини скандали. Вместо с хубави неща, с песни и настроение, гастролираме в пресата със скандали, подклаждани от тази или онази. Не желая фирмата ми да се превръща в синоним на инкубатор за евтини сензации.

 

Градили сме име повече от 20 години, което не може да се петни така лекомислено. Явно определени изпълнители нямат нужда от огледало, в което да се видят обективно. Затова еднолично реших да няма награди. Нека изпълнителите да се замислят за публичното си поведение и да се сетят на кои свои колежки дължат това, че затрихме един от малкото си празници

 

-------------------------

 

Хах, егати намека! Обвинява Галена за провалената им церемония. :3fdb8960598fa63e:

 

ГАЛЕНА - РЕВОЛЮЦИОНЕР

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми разбирате поста, не че съм очаквал друго. Всъщност другото е да сте го схванали, но да се правите на разсеяни. А най-хубавото е, че има и такива, които го разбират и приемат.

 

Както и да е, нямам търпение изпълнителката на Песента на 2016 да пусне нов сингъл. Сигурно го е запазила като за Капките.

Само да не се получи ефекта Пребита и дрогирана хихи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално - нереално, направихте "И на всички като тебе" Песен на годината.

Сега ако вземе и Видеоклип не знам как да ви бърша раните... За Балада е ясно.

 

Чича, излез от филма!!!!! Знам, че ти е тежко, но това е положението - ДС ИС БЕК! :3fdb8960598fa63e:

 

И пак да си кажа - Галя/Преса Фенс, БЛАГОДАРИМ ВИ! :Vishenka_05:

 

Защо си мислиш, че някаква класацийка в някакво сайтче, може да ми наруши душевният комфорт, от липсата на награди и пропадането на Пайнер, с Деса? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти по какво определи, че "Гот ми е" е най-успешната? По купените гледания ли? :1000 (10):

Естествено, че "Дай ми още" е по-големият хит, най-големия самостоятелен е. Калифорния беше мегахит, но мина и замина, кой я помни вече.

 

Това за Яница вярно ли е? Дай линк

 

Аве, Никола, кво изчаткваш??? Откога гледанията на "Гот ми е" станаха купени??? Тва го казваш за първи път евър, само и само да си подкрепиш тезата. Аз пък казвам, че гледанията на "Дай ми още" са купени. Айде обори ме!

 

Калифорния минала и заминала, ама 5 месеца гърмя като луда по дискотеките, което си е постижение в наши дни една песен да е толкова дълго актуална.

 

Какво ми спориш за очевидни неща? Абсолютно нормално е една песен, ако е стара, да е омръзнала и да не се гласува за нея чак толкова, колкото за по-нов хит.

 

Яница: http://hotarena.net/pak-oriazaha-klip-na-i...aplahite-ot-sem

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве, Никола, кво изчаткваш??? Откога гледанията на "Гот ми е" станаха купени??? Тва го казваш за първи път евър, само и само да си подкрепиш тезата. Аз пък казвам, че гледанията на "Дай ми още" са купени. Айде обори ме!

Даниеле,

 

Дай ми още - 7 победи в Сигнал, Гот ми е - 1 победа.

Искаш ли и във фейсбук да направим гласуване да видим?

Анелия как има 15 милиона с 33К лайка, а Галин има 14 милиона с 55К лайка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниеле,

 

Дай ми още - 7 победи в Сигнал, Гот ми е - 1 победа.

Искаш ли и във фейсбук да направим гласуване да видим?

Анелия как има 15 милиона с 33К лайка, а Галин има 14 милиона с 55К лайка?

Победите в Сигнал са толкова неубедителен аргумент.

 

"Гот ми е" - 8 седмици най-гледаната чалга песен (включително и последните 2, тъй като тая "Шейх" е с яко надути гледания). "Гот ми е" - нито една седмица №1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че някаква класацийка в някакво сайтче, може да ми наруши душевният комфорт, от липсата на награди и пропадането на Пайнер, с Деса? :roll1:

Защото те познавам, малко или много! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниеле,

 

Дай ми още - 7 победи в Сигнал, Гот ми е - 1 победа.

Искаш ли и във фейсбук да направим гласуване да видим?

Анелия как има 15 милиона с 33К лайка, а Галин има 14 милиона с 55К лайка?

 

Ами много ясно. "Дай ми още" няма никаква конкуренция в супер слабия зимен сезон. "Гот ми е" се бореше с "Пей сърце".

 

"Пей сърце" има 18 милиона с 47К лайка, Галин има 14 милиона с 55 лайка, значи и Галена е купувала гледания по твоята желязна логика. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как се насирате, че Деса е в ТОП-а, а вашите под нея.

Абсолютно! Тея - Преслава, Анелия, Галена, Джена - могат само да се учат от едрогърдото фолк изкушение - Десислава. Колежките й са завистливи и прости селянки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много ясно. "Дай ми още" няма никаква конкуренция в супер слабия зимен сезон. "Гот ми е" се бореше с "Пей сърце".

 

"Пей сърце" има 18 милиона с 47К лайка, Галин има 14 милиона с 55 лайка, значи и Галена е купувала гледания по твоята желязна логика. :3fdb8960598fa63e:

Е, Пей сърце има 6К+ дислайка, а и се слуша от много цигани ;)

 

Как искаш да ти се докаже, че "Дай ми още" е по-голям хит от "Гот ми е" ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как се насирате, че Деса е в ТОП-а, а вашите под нея.

 

Деса не е в топа по нищо. Нито по хитове, нито по участия, ното по хонорар, нито по клипове, а е само набедена за такава. Никой не иска такъв успех. Деса е в топа само по килограми. Е, ако си фенче на Мара, която е на една друга система, към която в момента Деса се е закачила това е друг въпрос. Ние просто ги съжаляваме такива. Това нищо няма да им донесе, защото дори не е награда от сериозна медия. Най-смешното е, че нещо се категоризира без да сме го видели реално на живо как е. А от видяното в "Армеец арена", тази пробутана песновка е просто комично да е лидер. Същото, като наградата на Мара от миналата година, за "Албум на годината".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин винаги има много лайкове на песните си. Забелязал съм, че аудиторията до 12-13 има навик да харесва всичко, сигурно има много фенове деца. Неслучайно всички поп и рап имат толкова много лайкове - слушат се предимно от туийнове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е в топа по нищо. Нито по хитове, нито по участия, ното по хонорар, нито по клипове, а е само набедена за такава. Никой не иска такъв успех. Деса е в топа само по килограми. Е, ако си фенче на Мара, която е на една друга система, към която в момента Деса се е закачила това е друг въпрос. Ние просто ги съжаляваме такива. Това нищо няма да им донесе, защото дори не е награда от сериозна медия. Най-смешното е, че нещо се категоризира без да сме го видели реално на живо как е. А от видяното в "Армеец арена", тази пробутана песновка е просто комично да е лидер. Същото като наградата на Мара от миналата година за "Албум на годината"

 

Важното е, че "И на всички като тебе" стана песен на годината. Какво повече да искам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как искаш да ти се докаже, че "Дай ми още" е по-голям хит от "Гот ми е" ?

 

Не споря за това. Може и да е по-голям хит.

 

Мисълта ми беше, че старите песни са писнали и се гласува по-малко за тях в годишните анкети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не споря за това. Може и да е по-голям хит.

 

Мисълта ми беше, че старите песни са писнали и се гласува по-малко за тях в годишните анкети.

Това е така, но в случая песента на Деса даже не е в топ 5 на най-големите хитове за годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...