Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирайте 5-то и 6-то място и броя на гласовете им, няма такъв смях!

 

Няма да коментираме нищо. Емилия Стоянова клекна на Пайнера. След тази класация това е факт. Гарантирам ви, че "Дует" ще е за Емануела и Коцьо просто, защото Пайнера е омайвал с обещания Емануела и Деса и едни неща, при подписването. Същото като с Фики, за да разреши Тони Стораро да иде сина му в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да коментираме нищо. Емилия Стоянова клекна на Пайнера. След тази класация това е факт.

 

Гарантирам ви, че "Дует" ще е за Емануела и Коцьо просто защото Пйнера е омайвал с обущания Емануела и Деса едни неща при подписването....

Фоксе, Няма да ти пиша -1905 гласа, 5-то място, На египет фараона - 1921 ГЛАСА, 6ТО МЯСТО???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, Няма да ти пиша -1905 гласа, 5-то място, На египет фараона - 1921 ГЛАСА, 6ТО МЯСТО???

 

Да, виждам, но ще кажат, че е техническа грешка при писането, на статията. Аз говоря за очевидното подреждане на изпълнителите по желанието на Митака.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, виждам, но ще кажат, че е техническа грешка при писането, на статията. Аз говоря за очевидното подреждане на изпълнителите по желанието на Митака.

Да, и Деси изпрати Преслава да си стиска анорексичните ръце и русите коси в ъгъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и Деси изпрати Преслава да си стиска анорексичните ръце и русите коси в ъгъла.

 

Има предварителни обещания и договорки бре хора. Кое ви е толкова чудно в това, че си редят нещата според последните интереси на Митака? Той вчера буквално ви каза, че сам определя всичко и никой няма право да му се меша. Защото не е градил тази компания 25 години, за да му казват някакви, кое как ще бъде в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тази Деси Слава! Бута се навсякъде, става като Преса. Заслужава балада на годината, донякъде и клип на годината, но хит на годината категорично НЕ! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

+1

 

Все пак Галена е единствената с две песни в Топ 10. Ако беше само с Пей, сърце да е спечелила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има предварителни обещания и договорки бре хора. Кое ви е толкова чудно в това, че си редят нещата според последните интереси на Митака? Той вчера буквално ви каза, че сам определя всичко и никой няма право да му се меша. Защото не е градил тази компания 25 години, за да му казват някакви, кое как ще бъде в нея.

Догодина Деса с 200 участия, Преси с 3, за щастие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъча се и не намирам и 1 обяснение как "И на всички като теб" ще има повече гласове от "Пей сърце" , която със сигурност е най-големият хит за годината. Дори в топ 3 ми е твърде пресилено да е песента на Диси Слава, но все тая. Няма да променим резултата..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъча се и не намирам и 1 обяснение как "И на всички като теб" ще има повече гласове от "Пей сърце" , която със сигурност е най-големият хит за годината. Дори в топ 3 ми е твърде пресилено да е песента на Диси Слава, но все тая. Няма да променим резултата..

 

Логично, защото имаш само 12 поста, а на мен са ми изтрили над 100 000 вече.... :ad: Постой тук няколко години и ще разбереш. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним тази супер позитивна песен :Vishenka_05:

 

 

Точно вчера я слушах. Страшно зареждаща песен - препоръчвам да си я пускате сутрин, като се приготвяте - винаги ми носи супер позитивно настроение. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва пролеттаа, мен пък тази песен ми е много позитивна като и Обичай ме на Анчуж. :Vishenka_05:

Този мост не е ли същия от "Лято, слънце, море"? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не бих ти отговарял, защото за мен не си човек, който може да води нормален спор. Ти лепваш етикети и смяташ само твоето мнение за правилно. Няма как да се води така дискусия. Не ме цитирай занапред, нека все едно не съществувам за теб, така както ти за мен.

 

Но явно или аз не се изразявам правилно, или вие не четете:

 

1. Написах красиво 20 годишно момиче. И е така, няма как да сравняваш 46 годишна жена със 20 годишна красавица. Остаряването е физически процес, свързан с промени на физиологично и дори клетъчно ниво. Това е биология, независимо как ни се иска, затова човечеството се бори с него, засега неуспешно.

 

2. Аз нямам злоба, не мисля, че истината е злоба. Не съм я обидил, не съм използвал нелеп език.

 

3. Глория също е провиснала, тя също не изглежда по - добре от младите. Но ако искаш да ги сравняваме, ще кажа, че в някои отношения вероятно Камелия е по - запазена, защото не е раждала (ака. гърдите й не са провиснали и т.н.)

Ще цитирам, когото реша. В това число и тебе. Ти, като искаш не ме цитирай!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евалата, Деска!

Според мен и Баладата ще е за нея, в анкетата на Планета видяхме колко голяма подкрепа имаше. Най-голяма конкуренция й е Малина, нейната балада най-малкото е единствената освен "В друг живот" и "И това ще преживея", която може да се нарече хит, въпреки не много реалните гледания.

И при тази класация ще кажа, че не ми харесва "Гот ми е" да е толкова пренебрегната, за сметка на "Дай ми още". Първата според мен си остава по-голям хит.

 

Малина купувала гледания? Точно на песен, в която изпяла мъката си по починалия си баща? Това вече е прекалено..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина купувала гледания? Точно на песен, в която изпяла мъката си по починалия си баща? Това вече е прекалено..

Тъжно е, но факт. Песента стана хит, мненията бяха 99% положителни, по в първите 2 седмици гледания бяха яко купени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина купувала гледания? Точно на песен, в която изпяла мъката си по починалия си баща? Това вече е прекалено..

Не знаех, че е за баща й, много жалко.

 

Гледанията съвсем очевидно не бяха реални, но може и да не ги е купувала тя, не съм казвал такова нещо. Няма друго обяснение за това, че първите 2 милиона ги направи за 2 седмици, после внезапно зацикли в стил Ивана с "Кралете" и за следващия милион й трябваха няколко месеца.

И все пак, както казах, песента й си е хит. Поне милион и половина-два от гледанията са реални, а това е най-доброто след двете песни на Деси.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че е за баща й, много жалко.

 

Гледанията съвсем очевидно не бяха реални, но може и да не ги е купувала тя, не съм казвал такова нещо. Няма друго обяснение за това, че първите 2 милиона ги направи за 2 седмици, после внезапно зацикли в стил Ивана с "Кралете" и за следващия милион й трябваха няколко месеца.

И все пак, както казах, песента й си е хит. Поне милион и половина-два от гледанията са реални, а това е най-доброто след двете песни на Деси.

 

"Не те забравям" е по-добра от "двете песни на Деси"! :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И какво сега, Деси Слава взе хита на годината! Ай, чИститУ! :1000 (19):

 

Не си го е взела, Пайнера и го е обещал. На Емануела също е обещал разни неща. И тя ще си ги вземе...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тях обещава,а на Преси нищо не дава!

 

Преси ще си бъде "Певица на годината". Каква ти е драмата не мога да разбера?

 

А и Деса трябва да се побутне малко заради "Капките"....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тях обещава,а на Преси нищо не дава!

13 години бясно лансиране и постоянно бутане на награди - нищо ли е?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си го е взела, Пайнера и го е обещал. На Емануела също е обещал разни неща. И тя ще си ги вземе...

Добре, щом така казваш, никой не ти пречи да си вярваш. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, щом така казваш, никой не ти пречи да си вярваш. :Vishenka_05:

 

Разбира се, че песента на Деса не е и за топ 5, но като е коленичила пред Митака и е подписала унизителен договор, все нещо трябва да вземе....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...