Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Седя и ти се чудя и те питам тебе пък кой те кара да ми четеш постовете и да се обаждаш, където не ти влиза в работата? Някъде споменат ли си, че се обаждаш първи, като не ти оттърва трай си и си мълчи, никой не те натиска по пъпа да се месиш, където не трябва!

 

Адмирации за новата песен, както и за клипа!

Ти си човека, който най малко ще ми слага ред какво да чета и какво не! Хвани и се гръмни да ни отървеш от присъствието си, че ми идваш малко в повече и следващия път питай преди да разпространяваш мой снимки нагоре и надолу да не почвам аз

Link to comment
Сподели в други сайтове

То изобщо някой чете ли ги ги? :1000 (29):

 

Е как да не има.. мистър Шики от Видин е първи и който се опитва да набие в главите на всички, че билета бил поскъпнал, и колко бройка публика..пълна пародия.. вместо да си гледа жената и дЯцата, той седнал да спори с нас....Фокс стана ракиено време, бре..айде наздраве или си на смяна и обикаляте около града и Дунав мост 2 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не е казал и да споменава за Деса, а просто ти самият не искаш да си признаеш и продължаваш да лъжеш по най - долния начин! Виж само колко души ти твърдят едно и също, но ти си знаеш твоето.. :k046:

 

Е, аз и Дойчо да не сме малоумни, да твърдим за 5 лева, ей така само за спорта? През 2 години вдигаха цените, а в 2008 се насраха. Не стига, че беше 6 лева входа, а и на всеки концерт "Дерби" подаряваха по една малка чисто нова кола с томбола и това бе за тяхна сметка, а Пайнер прибираха всичко за себе си. Даже след концерта през 2008 година на другия ден бях на едно кафе на центъра, а Хубена бе на другата маса. Говореше с една градска, която поддържаше папката на Малина у форума и спомена, че Митака не бил доволен. 7800 продадени билета по 6 лева било провал....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз и Дойчо да не сме малоумни, да твърдим за 5 лева, ей така само за спорта? През 2 години вдигаха цените, а в 2008 се насраха. Не стига, че беше 6 лева входа, а и на всеки концерт "Дерби" подаряваха по една малка чисто нова кола на всеки концерт с томбола и това бе за тяхна сметка, а Пайнер прибираха всичко за себе си. Даже след концерта през 2008 година на другия ден бях на едно кафе на центъра, а Хубена бе на другата маса. Говореше с една градска, която поддържаше папката на Малина у форума и спомена, че Митака не бил доволен. 7800 продадени билета по 6 лева било провал....

Те май се опитват да изкарат на малоумни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си човека, който най малко ще ми слага ред какво да чета и какво не! Хвани и се гръмни да ни отървеш от присъствието си, че ми идваш малко в повече и следващия път питай преди да разпространяваш мой снимки нагоре и надолу да не почвам аз

 

Wtf? :helpsmilie: какво говориш бе, какви са тези глупости дето ръсиш.. :pokey: по - добре не ми чети постовете, че да не ми падне пердето! Нито те отразявам, нито нищо, защото си гледам живота и нямам време за глупости, но ти определено се буташ сам и ми четеш постовете и после изкарваш някой виновен за ей така безпричина.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи спорът е тъп, та дрънка, защото ти твърдиш, че не е имало никога повече от 28 000. Правиш го само, защото Деса не е била там. Опитваш се гузно да сваляш цифрите, само защото Деса не е била там. Умираш от мъка, че Деса не е била там, а аз ти показвам, че не само през 2004 година е имало 40 000, а и през 2009 година, което бях забравил. Като разрових преди малко се присетих и веднага ти слагам линка, като дебело подчертах, че през 2009 година турнето вече бе безплатно. Турнетата между 2004 и 2006 бяха фурор, после нещата тръгнаха надолу. И понеже онези времена няма как да се върнат, аз за четвърти път ще напиша, че се напъваш излишно, защото не можеш да върнеш времето назад и да качиш Деса на онази сцена.

 

 

Прекратете! По-скучни сте от "Чуплива и влюбена" и "Без теб" взети заедно ... :mf_surrender:

Кажи честно сега - ти тъп ли си, или си интригант, или и двете? Или аз съм глупендер и съм забравил да пиша на български? Или съм толкова ограничен, че не мога да ти схвана спатиите за коя година искаш да докажеш, че е имало 40 000? И сега ми се измъкваш с някаква статия от 2009, при условие, че твърдиш, че такава бройка е имало 2004 и 2006 във Варна? Доуточни се ти казах!

2004, 2005, 2006, 2007, 2008 години 40 000 на такъв концерт не е имало. За 2009 изсмука някаква статия от Морската градина, Алал да ти е. Максимумът е 28 000 през 2006 във Варна при цена на билета от 3 лева, набии си го в главата, че ми писна на средния и красивия с хубавите извивки в сивите гащи, Ок?

Не намесвай Деси Слава в личния си "спор" с мен, тя не е виновна, че един старец и един закъснял тийнейджър спорят за фолк концерти от началото на века, Ок? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи честно сега - ти тъп ли си, или си интригант, или и двете? Или аз съм глупендер и съм забравил да пиша на български? Или съм толкова ограничен, че не мога да ти схвана спатиите за коя година искаш да докажеш, че е имало 40 000? И сега ми се измъкваш с някаква статия от 2009, при условие, че твърдиш, че такава бройка е имало 2004 и 2006 във Варна? Доуточни се ти казах!

2004, 2005, 2006, 2007, 2008 години 40 000 на такъв концерт не е имало. За 2009 изсмука някаква статия от Морската градина, Алал да ти е. Максимумът е 28 000 през 2006 във Варна, набии си го в главата, че ми писна на средния и красивия с хубавите извивки в красивите гащи, Ок?

Не намесвай Деси Слава в личния си "спор" с мен, тя не е виновна, че един старец и един закъснял тийнейджър спорят за фолк концерти от началото на века, Ок? ;)

 

Остави го да си говори, каквото си иска, той виж, че самият не си вярва, а пък камоли ние да му повярваме на нещата, които пише. Говори пълни измишльотини и само се опитва да си налага думите, но не е познал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf? :helpsmilie: какво говориш бе, какви са тези глупости дето ръсиш.. :pokey: по - добре не ми чети постовете, че да не ми падне пердето! Нито те отразявам, нито нищо, защото си гледам живота и нямам време за глупости, но ти определено се буташ сам и ми четеш постовете и после изкарваш някой виновен за ей така безпричина.. :gun_bandana:

Просто не искам да замесвам 3 ти човек и пак казвам Не си ти човека, който ще ми казва какво да чета и какво не

П.С. И се пише БЕЗ ПРИЧИНА :wallbash:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се импортира общообразователния раздел в този за Поп Фолка, защото е нещо страшно. :helpsmilie: :1000 (20):

 

пп: Цветелина Янева изкара ненормален проект, отново и за пореден път нейното име означава класа! :1000 (19):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е учебник за много певици, които не веднъж нейни колежки са я давали за пример, дори и самата Кеймъл. Но такъв е животът, не всяка може да бъде гласовита като Деси.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е учебник за много певици, които не веднъж нейни колежки са я давали за пример, дори и самата Кеймъл. Но такъв е животът, не всяка може да бъде гласовита като Деси.

 

В чалга енциклопедията все още Кеймъл ли е певица на 2002 ? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако така за момент приемем, че Лорена е съученичка на Галена, а Галена в момента е главната клюкарка в Пайнер, дали пък намекът на Лорена от преди час, не е възможно да се окаже истина? Не ми се мисли колко масови самоубийства ще има в този форум. А като се сетим, че днес е 10 януари, която е знаменателна дата в българската история по ред причини, дали пък в "Банишора" градусът на купона няма да се покачи до невиждани висоти? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...