Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честит Рожден Ден на Камелия! Да бъде много здрава, повече продуктивна през новата година и по - малко да говори разбира се и едно бебе и желая да има най - вече, а пък нейните фенове да бъдат малко по - сдържани в приказките си и да бъдат по - човечни!

 

https://www.vbox7.com/play:fa7a736b

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

46, а как изглежда ?

Да е жива и здрава !

В лице без грим си изглежда точно като за годините. За тялото е ясно, то и няма какво да й увисне, циците са силиконови и се поддържа все пак.

 

Дано успее да предложи интересни нови продукти, да е здрава и хепи в личен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В лице без грим си изглежда точно като за годините. За тялото е ясно, то и няма какво да й увисне, циците са силиконови и се поддържа все пак.

 

Дано успее да предложи интересни нови продукти, да е здрава и хепи в личен план.

 

Да, здрава е, хепи в личен план, надмогна една 10-годишна лична криза и сега ще натисне газта. И без това конкуренцията е мижава, на ниво 2010....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, здрава е, хепи в личен план, надмогна една 10-годишна лична криза и сега ще натисне газта. И без това конкуренцията е мижава, на ниво 2010....

Ама ти още ли вярваш, че Камелия може да направи нещо повече от средно-популярна песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В лице без грим си изглежда точно като за годините. За тялото е ясно, то и няма какво да й увисне, циците са силиконови и се поддържа все пак.

 

Дано успее да предложи интересни нови продукти, да е здрава и хепи в личен план.

Като я видиш на живо без грим, тогава се обади че приличала на толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според в. "Шоу" от Нова година Азис е с нов хонорар - 14 000 лв.

 

Според данни от Сигнал и ФБ страницата му през 2016 година е имал не повече от 10 участия в пределите на България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

40 000 от 2004 година, за твое съжаление. Не се коси, и без това всичко пропада заради лошата карма, на Деса. Няма да ти го обяснявам, нито да споря с хора, които не могат да преживеят, че Деса изпусна истинското десетилетие на чалгата и нейните най-сериозни върхове. И без това на турнето на ФЕН ТВ, крилцата ви ги резна самата тя, като ви показа, че не става за такава сцена. Другото са само производни, на един предизвестен край. Така или иначе, като няма шанс за голяма сцена вече Камелия не му трябва на пенсионера, но такива като Деса са добре дошли. С тях може да лъже децата още години и все ще си пропада. Обясни му на тоя под мен, че нищо не съм си измислил, а това е самата Деса в Чикаго на Каледа и разказаното е самата истина, че още е малък и не знае, че Деса не е това, за което са му я описали.

 

И все пак, да честитим рождения ден на Камелия, че я чака доста напрегната година, в която ще гази Пайнер и в национален ефир и в САЩ.... :clap:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти сериозно ли ми ги говориш тези НЕБИВАЛИЦИ? Имах те за сериозен човек със зряла преценка по отношение мениджмента в чалгата, но спокойно можеш да си скъсаш дипломата от университета в КамелияВил. През 2004 на стадиона във Варна бяха 20 000, в Пловдив също, 2005 година концертът във Варна бе на стадион Спартак, следователно по-малко хора, същата година Пловдив постави тогавашния рекорд 25 000. Година по-късно 2006 Варна подобри този рекорд на 28 000. 40 000 на концерт на Планета никога НЕ Е имало, едва ли и ще има някога. Но това да сменяваш годините, само и само да говориш глупости в полза на Камелия няма да ти се получи, защото тези факти са документирани от Планета и изпълнителите им, и номерът ти няма да мине. 28 000 е максимумът за концерт на Пайнер във Варна 2006, не твоите 40 000. Пак ти казвам, германецът тропа на вратата, не го пренебрегвай...

И да, Деси Слава НЯМА харизмата на Камелия на голямата сцена, няма и да я има, но има нещо друго - ГЛАС.

Пробвай пак да смениш някоя година, и номерът няма да ти се получи отново.

 

40 000 на концерт на Планета.... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (30): Цар - шегоубиец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти още ли вярваш, че Камелия може да направи нещо повече от средно-популярна песен?

 

Значи най-много мразя в тоя форум някакви келеши пръкнали се оня ден, да ми говорят с тоя тон, за певицата с най-големи хитове в чалгата.

 

 

Според в. "Шоу" от Нова година Азис е с нов хонорар - 14 000 лв.

 

Според данни от Сигнал и ФБ страницата му през 2016 година е имал не повече от 10 участия в пределите на България.

 

Хонорарът на Азис е точно 6000 лева и нито една шибана стотинка повече. И е такъв от 2010 година. С ДДС този хонорар става 7200, с пътни разходи и хотел към 8000. Сам може да си избира Азис от кое ще се лиши (на панаира тук не поиска за хотел), че пари нема. В тази връзка, да четат вимателно всички "преслини", които вярват в онези 10 000 на Преса от бланката. Азис има участия в 2 пловдивски ("Галакси" и "Хибрид") и 2 софийски ("Мегами" и "Котон") дискотеки месечно, плюс "Видинският панаир" веднъж годишно. Всичките тези дискотеки имат някакъв капацитет около 500 души и малко отгоре и само те могат да си позволят този хонорар при това само веднъж месечно, за разкош. Следователно, никой управител няма намерение да плати и една стотинка повече от 6000 с разходи или без транспорт, защото не може да ги избие реално. И с Азис се пазарят, и него го свалят надолу в цената, но циганина е болен, да се изхвърля и да не си го признава.

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти сериозно ли ми ги говориш тези НЕБИВАЛИЦИ? Имах те за сериозен човек със зряла преценка по отношение мениджмента в чалгата, но спокойно можеш да си скъсаш дипломата от университета в КамелияВил. През 2004 на стадиона във Варна бяха 20 000, в Пловдив също, 2005 година концертът във Варна бе на стадион Спартак, следователно по-малко хора, същата година Пловдив постави тогавашния рекорд 25 000. Година по-късно 2006 Варна подобри този рекорд на 28 000. 40 000 на концерт на Планета никога НЕ Е имало, едва ли и ще има някога. Но това да сменяваш годините, само и само да говориш глупости в полза на Камелия няма да ти се получи, защото тези факти са документирани от Планета и изпълнителите им, и номерът ти няма да мине. 28 000 е максимумът за концерт на Пайнер във Варна 2006, не твоите 40 000. Пак ти казвам, германецът тропа на вратата, не го пренебрегвай...

И да, Деси Слава НЯМА харизмата на Камелия на голямата сцена, няма и да я има, но има нещо друго - ГЛАС.

Пробвай пак да смениш някоя година, и номерът няма да ти се получи отново.

 

40 000 на концерт на Планета.... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (30): Цар - шегоубиец!

 

През 2004 година на стадион "Юрий Гагарин" във Варна бяха 40 000 и в това няма какво да ми се пънеш, да ми обясняваш. Това е най-голямото посещение на чалга концерт на Пайнер, както и в следващите 2 години пак във Варна когато имаше към 30 000. В Пловдив 2005 имаше също на Ботев на стадиона 30 000. Жорка, няма да стане номера да приближиш дори Деса до Кама, защото е невъзможно... дерзай! През оная работа ми е за германци и какви ли не. Важното е, че всичко което казах за Деса и Кама в последните 10 години се случи. Деса вече и глас нема, нищо не и остана.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорарът на Азис е точно 6000 лева и нито една шибана стотинка повече. И е такъв от 2010 година. С ДДС този хонорар става 7200, с пътни разходи и хотел към 8000. Сам може да си избира Азис от кое ще се лиши (на панаира тук не поиска за хотел), че пари нема. В тази връзка, да четат вимателно всички "преслини", които вярват в онези 10 000 на Преса от бланката. Азис има участия в 2 пловдивски ("Галакси" и "Хибрид") и 2 софийски ("Мегами" и "Котон") дискотеки месечно, плюс "Видинският панаир" веднъж годишно. Всичките тези дискотеки имат някакъв капацитет около 500 души и малко отгоре и само те могат да си позволят този хонорар при това само веднъж месечно, за разкош. Следователно, никой управител няма намерение да плати и една стотинка повече от 6000 с разходи или без транспорт, защото не може да ги избие реално. И с Азис се пазарят, и него го свалят надолу в цената, но циганина е болен, да се изхвърля и да не си го признава.

 

Не виждам логика.

 

Ако истинският му хонорар е 6000, то би следвало да има много повече участия навсякъде из страната. Нали уж Преслава и Галена се движат около тая сума, а и двете имат над 150 участия за годината. На Азис официално обявените му са не повече от 10 за 2016, при все че държи хит, невиждан от години в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи най-много мразя в тоя форум някакви келеши пръкнали се оня ден, да ми говорят с тоя тон, за певицата с най-големи хитове в чалгата.

Е, лъже ли момчето? Кога Кама ще изкара голям хит вече? Никога. Беше квото беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам логика.

 

Ако истинският му хонорар е 6000, то би следвало да има много повече участия навсякъде из страната. Нали уж Преслава и Галена се движат около тая сума, а и двете имат над 150 участия за годината. На Азис официално обявените му са не повече от 10 за 2016, при все че държи хит, невиждан от години в жанра.

 

Ето как сами си отговаряте на логичните въпроси, като ви се помогне с бърза бакалска сметка. Да, Азис има само 3-4 участия на месец, защото крайната сума, на която пее е 6000 лева. А за да пеят Галена и Преслава всяка седмица на същите места, значи реално се изявяват на поне 1/3 по-малко пари. И така бавно и славно стигаме до точката на споразумение около 4000 лева крайна сума и така си обясняваме как се случват тези неща. Не е като да не ви говоря от поне 5-6 години за промоции от 20 до 50% на пайнерски певачки. Не е и да не съм ви казал, че който иска повече от веднъж месечно, дава още 20% към стандартните 20% на Пайнер. Те така се прави бизнес, щото пари нема. Но това бие по имиджа на Пайнер и никога няма да го кажат или признаят..... а тук само броят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според в. "Шоу" от Нова година Азис е с нов хонорар - 14 000 лв.

 

Според данни от Сигнал и ФБ страницата му през 2016 година е имал не повече от 10 участия в пределите на България.

 

В България може и да са толкова, но за сметка на това е фрашкан с уастия в Турция и постоянно пее там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как сами си отговаряте на логичните въпроси, като ви се помогне с бърза бакалска сметка. Да, Азис има само 3-4 участия на месец, защото крайната сума, на която пее е 6000 лева. А за да пеят Галена и Преслава всяка седмица на същите места, значи реално се изявяват на поне 1/3 по-малко пари. И така бавно и славно стигаме до точката на споразумение около 4000 лева крайна сума и така си обясняваме как се случват тези неща. Не е като да не ви говоря от поне 5-6 години за промоции от 20 до 50% на пайнерски певачки. Не е и да не съм ви казал, че който иска повече от веднъж месечно, дава още 20% към стандартните 20% на Пайнер. Те така се прави бизнес, щото пари нема. Но това бие по имиджа на Пайнер и никога няма да го кажат или признаят..... а тук само броят.

 

3-4 участия на месец прави грубо 40-45 участия за годината. Защо никъде не са обявени? И защо не пее във Варна? Нима там няма дискотеки с капацитет 500 човека!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България може и да са толкова, но за сметка на това е фрашкан с уастия в Турция и постоянно пее там.

 

И това не е вярно. Просто циганина прекалено много се хвали и в няколко медии му раздуват балона. В Турция е ходил 2-3 пъти миналата година. Принципът му е да държи хонорар, за да се прави на голяма звезда. А той може да си го позволи, защото не му виси на главата продуцент като пенсионера. Останалото е един и същ кючек в 23 456 варианта от 2000-та година насам, малко педерастия и рев в медиите за етническа нетолерантност към циганите, на които бил крал.

 

 

3-4 участия на месец прави грубо 40-45 участия за годината. Защо никъде не са обявени? И защо не пее във Варна? Нима там няма дискотеки с капацитет 500 човека!?

 

Казах го примерно. По мои наблюдения месечно пее в по една пловдивска и 1 софийска дискотека. Другия месец в другите две, които ви писах. Във Варна няма как да иде, защото там си правят програмата за година напред. Премер: През 2015 година Кама не пя във Варна, защото Пайнера бе дал бесни промоции за 5-6 свои имена и хората си запълниха програмата с тях. В 2016 към тях прибавиха Алисия и Кама, на около 4500 и двете влязоха в схемата. Айде сега да ми кажат разбирачите, как през 2015 когато Кама и Алисия струваха 5000 не бяха в листата на Варна, а като направиха 10% отстъпка влязоха? Та на колко пеят Преслава, Галена, Анелия, Джена, Фики и Галин във Варна? За един приятел правещ се на германец питам.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това не е вярно. Просто циганина прекалено много се хвали и в няколко медии му раздуват балона. В Турция е ходил 2-3 пъти миналата година. Принципът му е да държи хонорар, за да се прави на голяма звезда. А той може да си го позволи, защото не му виси на главата продуцент като пенсионера. Останалото е един и същ кючек в 23 456 варианта от 2000-та година насам, малко педерастия и рев в медиите за етническа нетолерантност към циганите, на които бил крал.

 

Ееее не може да са само толкова според мен, трябва да се разровя но не ми се занимава. Засичала съм реклами на участия и събития във фейсбук, както и в страницата му снимки от участия и ми се струваха повече. Тръбеше се за голям интерес към него в Турция, че и не само там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее не може да са само толкова според мен, трябва да се разровя но не ми се занимава. Засичала съм реклами на участия и събития във фейсбук, както и в страницата му снимки от участия и ми се струваха повече. Тръбеше се за голям интерес към него в Турция, че и не само там.

 

Знам какво се тръбеше, чел съм същите статии. Само, че моя милост като види някъде много раздуване на балони веднага проверява в лева колко струва и как е подплатено реално с бизнес. На Азис и 3 участия на месец му стигат, дори не ги дели с продуцент. Това са 18 000 лева. И през останалото време си седи у дома, не се юри да гони вятъра и има време да направи следващият кючек. Изборът си е негов и както виждаме, на него му върши работа. В Пайнер това е невъзможно. Там те газят, за да работиш като пчеличка, докато си актуален, за да кешират момента. След това никой не се вълнува от теб. Вижте им участията в сайта на Сигнал+. С изключение на 7-8 имена с по около 80-100 участия годишно, другите са мор. А в тая фирма договори имат към 70 изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам логика.

 

Ако истинският му хонорар е 6000, то би следвало да има много повече участия навсякъде из страната. Нали уж Преслава и Галена се движат около тая сума, а и двете имат над 150 участия за годината. На Азис официално обявените му са не повече от 10 за 2016, при все че държи хит, невиждан от години в жанра.

Азис има обеца на ухото след като данъчните го разследваха. Не са реални тези участия. Укрива ги със сигурност! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Декември

 

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Емануела - Почти перфектен

3. Деси Слава-И на всички като тебе

4. Галин ft. Преслава - Царя на купона

5. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

6. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

7. DJ Живко Микс, Анелия и Илиян - Колеги

8. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

9. Галена - #МамаУраган

10. Фики - Is This Love

11. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш

12. Джордан ft. Теди Александрова - Спирам те

13. Преслава - Без теб

14. Роксана - Ти да си

15. Деси Слава - И това ще преживея

16. Фики - Вертолета

17. Джордан ft. Деси Слава - Златото ми

18. Анелия - Гот ми е

19. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

20. Борис Дали ft. Цветелина Янева - Ламята

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис има обеца на ухото след като данъчните го разследваха. Не са реални тези участия. Укрива ги със сигурност! :)

 

Частни банкети укриват всички, но в големи клубове няма как. Те там са под наблюдение за алкохол, акцизни стоки, пушене, охрана и вътрешна сигурност, ВиК, пожарна безопасност, дрога, проституция и за какво ли още не от кой ли не. Да се насадят сами на пачи яйца, заради някакъв циганин и да им затворят клуба, в който е инвестирано много, някак не върви да има такива будали. Но да, за частни партита никой не дава фактури, стига да могат да си те позволят. Не всеки ден има сватби като онази от миналото лято, когато Цеца отряза Галена и Преса за подгряващи в Несебър и Пайнер изригнаха, че не можели да откажат 16 000 лева за двете, за визираната сватба в Смолян.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това не е вярно. Просто циганина прекалено много се хвали и в няколко медии му раздуват балона. В Турция е ходил 2-3 пъти миналата година. Принципът му е да държи хонорар, за да се прави на голяма звезда. А той може да си го позволи, защото не му виси на главата продуцент като пенсионера. Останалото е един и същ кючек в 23 456 варианта от 2000-та година насам, малко педерастия и рев в медиите за етническа нетолерантност към циганите, на които бил крал.

Казах го примерно. По мои наблюдения месечно пее в по една пловдивска и 1 софийска дискотека. Другия месец в другите две, които ви писах. Във Варна няма как да иде, защото там си правят програмата за година напред. Премер: През 2015 година Кама не пя във Варна, защото Пайнера бе дал бесни промоции за 5-6 свои имена и хората си запълниха програмата с тях. В 2016 към тях прибавиха Алисия и Кама, на около 4500 и двете влязоха в схемата. Айде сега да ми кажат разбирачите, как през 2015 когато Кама и Алисия струваха 5000 не бяха в листата на Варна, а като направиха 10% отстъпка влязоха? Та на колко пеят Преслава, Галена, Анелия, Джена, Фики и Галин във Варна? За един приятел правещ се на германец питам.....

 

Сега направих справка в страниците на клубовете.

 

Участия през 2016

 

Мегами: 6

Галакси: 4

Хибрид: 4

Котън: 2

 

И мисля, че имаше две в някъв голям клуб в Русе.

 

Общо: 18

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...